PDA

View Full Version : Echipa anului



Vadim
5th December 2005, 19:50
Va rog sa votati la poll, iar pe acest thread sa comentati alegerea facuta de voi sau de altii, legata de echipa anului 2005.

Pentru a putea vota trebuie sa fiti inregistrati (http://www.onlinesport.ro/forum/register.php)pe forum.

Sharkie
5th December 2005, 20:17
Asesoft Ploiesti,pt. performanta reusita si pentru Toni.....:rolleyes:

ultras_sportul
5th December 2005, 20:27
FC Barcelona este alegerea mea, pentru spectacolul fotbalistic realizat in acest an.

Catalanul
5th December 2005, 20:35
FC Barcelona pentru ca meci de meci incata atat spectatorii cat si telespectatorii :ok:

ady51a
5th December 2005, 23:35
Desi in acest moment nu cunoastem deznodamantul Campionatului Mondial de handbal feminin si o posibila schimbare, merg pe BRAZILIENILOR (Ronaldinho, Kaka, Ronaldo, Robinho, Adriano, Julio Baptista, Lucio, Cicinho, Dida si ceilalti). Ce poate sa fie mai echipa decat asta? Vad sus propunerile si-mi vine sa rad Unele chiar nu au ce cauta pe acolo. :no: :rosu: .

dumy84
6th December 2005, 00:16
Tska Moscova pentru ca este prima echipa est-europeana care castiga o Cupa Europeana dupa multi ani.

alejandro
6th December 2005, 15:54
Clar Barca!!!Pt modul in care joaca in fiecare meci,pt cele 9 victorii consecutive de pana acum,pt spectacolul pe care-l face la fiecare meci,pt acel 3-0 de pe Bernabeu,pt Balonul de Aur pe care-l au in echipa...
parca au reinventat fotbalul:happy
m-am gandit si la TSKA,da' faptul ca au castigat cupa Uefa nu prea a impresionat,mai ales maniera in care au facut-o,au tremurat la fiecare meci..nici in campionat nu s-a distantat clar de celelalte echipe...

Darkslowstar
6th December 2005, 18:27
Liverpool, Campioana Europei si cea mai buna echipa din lume din 2005. Poll ala e de tot rasul. Arsenal? Ce naiba au facut astia. Mai bine puneai Chelsea.

stefanm14
6th December 2005, 21:27
Aceaste variante penibile sunt rezultatul dezordinii acestor premii...mare lucru sa mai fi fost facute 4-5 cateogrii pt a fi rezultatele mai obiective. Foarte interesant duelul dintre Poli Timisoara si Brazilia :D

In aceasta lipsa de idei, votez si ce am nominalizat, adica echipa Citroen din WRC pt performantele acestui an.

Mishumacher
9th December 2005, 15:40
ASESOFT!!!/hello /hello /hello

joao pinto
9th December 2005, 20:25
Daca fotbalul este sportul rege, atunci, evident, Liverpool este regina!

SixeR
10th December 2005, 19:00
Barcelona din simplul motiv ca au facut din fotbal ce era...un sport jucat cu zambetul pe buze.

fia
10th December 2005, 21:35
Am votat cu echipa de handbal a Romaniei, sper ca fetele sa iasa campioane mondiale, sunt pe val joaca bine au toate sansele.

hurricane_msg
10th December 2005, 22:24
Cei Mai Tari Sunt La Putere Si Stapanesc Smecheria
Steaua!!!!!!!!

stelist20
10th December 2005, 22:32
Asesoft Ploiesti ptr cupa europeana castigata...

logany
10th December 2005, 23:21
echipa fetelor de la handbal, care arata la mondiale ca este cea mai tare...cel putin pina acum (prima in grupa,cu maxim de puncte)

ATI
11th December 2005, 12:57
Echipa feminina de handbal a Romaniei. Vom ajunge in finala:great:

alx_ro
11th December 2005, 16:55
echipa de handbal a romaniei. macar pentru rezultatele de pana acum...

walt.mann
12th December 2005, 09:04
Viitoarea campiona mondiala, echipa feminina de handbal a Romaniei!

il duce
12th December 2005, 17:37
MANCHESTER UNITED pt. ca tzin cu ei...FORZA MANCHESTER UNITED...:)

Lucky_OLD_G's
12th December 2005, 18:55
daca va castiga auru sau macar va juca finala cred ca ea ar merita titlu asta.........daca nu .......

GruppoApparte
14th December 2005, 05:39
clar ::::::: StEaUa :::::::

Swisstec
14th December 2005, 21:05
Clar echipa feminina de handbal a Romaniei!!!

relansat
16th December 2005, 02:55
steaua ... normal ; pe cine vroiai sa pun ? :)

Razva
16th December 2005, 22:47
Nu stiu de ce Steaua e considerata de cei mai multi echipa anului (joaca foarte bine, nu zic nu....dar ce face Romania la handbal-sa dea D-zeu sa continue miracolul-e fenomenal).
O sa-mi fac si putina autocritica insa nu prea stiu ce cauta echipa mea de suflet PoliTm aici....sincer nu am prea aratat nimic anul asta.

il cappo
18th December 2005, 04:17
Credeam da poll-ul acesta e mai obiectiv da' vad ca e la fel de aiurit ca si celelalte :o: :jerk:
O gramada de variante sunt hilare (Discovery Channel :happy ,Dinamo,Citroen etc) altele de-a dreptu' obscene (CFR Cluj :jerk: ,Poli :jerk: )
...si apoi cum sa amestec echipe straine cu romanesti , ori sporturi la care nu se uita cine stie cati cu fotbalu' ?...noroc k mai intervine cate un campionat mondial de handbal (unde fetele noastre sunt convins ca vor lua titlul) sau minuni de vitejie pe plaiuri ploiestene unde in rol principal e ASESOFT...

In aceste conditii va rog foarte mult sa-mi satisfacti cateva doleante:
-sa introduceti in poll echipa de cricket Indiei ori cea de caiac 8+1 masculin a Australiei (la alegere);:o:
-sa introduceti echipa "Discovery TVR International Channel" pt. ca ma mai tin si pe mine la curent cu stirile din tara:help: :help:
-echipa de F1 , Minardi (pt. ca Citroen sa aiba un adversar serios:mda: )

Daca nu...votez cu echipa de rugby a Romaniei si anume aia care a reusit recordu' de trista amintire:headbang:

SORENSEN
19th December 2005, 12:17
ROMANIA ,bineinteles ca echipa minunata de handbal feminin.Celelalte performante nici nu fac 1% din performanta echipei feminine de handbal.

muc1
20th December 2005, 11:48
echipa de handbal feminin a romaniei.cine voteaza altfel nu se prea pricepe la sport in general si nu realizeaza ce performanta incredibila au realizat aceste fete

Sebastian23
20th December 2005, 14:02
echipa feminina de handbal pt ca in sfarsit si-a gasit cadenta. suntem din nou importanti in sporturile pe echipa. este ceva. nu uitati, fetele sunt depasite in lume doar de rusia.

nicu26
20th December 2005, 14:48
De ce lipseset echipa nationala de polo? Au ocupat totusi locul 5 la campionatul mondial, ceea ce nu pot spune despre multe echipe de aici.

rottiromnia
20th December 2005, 16:13
echipa nationala de handball rules

don_denver
20th December 2005, 16:14
Echipa feminina de handbal a Romaniei pt ce a facut....

SORENSEN
20th December 2005, 19:36
De ce lipseset echipa nationala de polo? Au ocupat totusi locul 5 la campionatul mondial, ceea ce nu pot spune despre multe echipe de aici.
locul 6 ,dar performanta este extraordinara oricum avand in vedere ca avem doar vreo 3 bazine la nivel cat de cat international...la handbal avea ceva mai multe :rolleyes: (2-3 in plus :headbang: )

codrutc
20th December 2005, 20:53
Liverpool, pentru ca a castigat Liga Campionilor, fara sa fie favorita si nu in cele din urma pentru felul cum a revenit in joc pentru a castiga finala.

Alegerea echipelor din sondaj ar merita totusi criticata.

ultravioletcanada
20th December 2005, 22:19
Doamne ce varza de poll. Oricum din ghiveciul acesta, incontestabil Liverpool, iar pe locul doi nationala de handbal.

Ioca10
20th December 2005, 22:47
Steaua pentru ce a facut in Europa 2 sezoane consecutiv trebuie sa fim mandrii de acest lucru.

grande
21st December 2005, 13:13
Normal, echipa Romaniei de handbal ! /hello mai lasati-o balta cu Liverpool ! :rosu:

rasheedkpenny
21st December 2005, 17:28
Pai poll-ul a fost deschis inainte de performanta echipei de handbal. Oricum problema nu e acolo... uite cata lume a votat Steaua la echipa anului. :( Ireal

ady_g
21st December 2005, 19:03
normal ca echipa de handbal..de departe...oricum pollul e facut aiurea..ar fi trebuit numai echipe romanesti acolo...

realmadrid.com
23rd December 2005, 12:42
Rasheed...vrei sa spui "uite cati stelisti au votat Steaua la echipa anului" :D...exact cum a fost si la "sportivul anului" cu Mirel Radoi :ok:

Paul
23rd December 2005, 13:57
sau altfel .comule

"Ce de stelisti pe OLS " , ce de stelisti in tara asta :D

DIXX
23rd December 2005, 20:27
Ce de ciobani in tara asta.

realmadrid.com
24th December 2005, 00:55
Paul, de ce este Steaua echipa anului ?...de ce ar fi Dinamo, Rapid sau alta echipa din A...
Au ajuns in primavara europeana, bravo lor...intr-o competitie de 2 lei, in care daca nu se jucau grupe nici o echipa din R nu trecea de turul 3 :ok:...
In schimb, au jucat cu bunicii de la Rosenborg si au fost eliminati...datorita...sportivului anului in Romania, Mirel RADOI :D !! Bravo STEAUA !

De ce este Radoi sportivul anului :happy ?
Pentru ca este protejatul lui Jiji, pentru ca n-a mai prins nationala datorita comportamentului sau, pentru ca a reusit sa opreasca Steaua in Uefa CL....
Daca voi stiti raspunsul...scrieti-l aici va rog :ok:

PS_Putina obiectivitate n-ar fi stricat :ok:. Singurul "premiu" castigat pe bune, este suporterul anului, unde cei de la Steaua au facut ceva ce nu va fi uitat prea curand....ceva egal sau mult mai frumos decat suporterii Realului, care au aplaudat rivalii dupa ce au fost macelariti de acestia..
PSS_Echipa anului nu termina pe locul 2 :ok:, iar sportivul anului este selectionat si la nationala....asa este normal.

be@
28th December 2005, 11:32
clar ::::::: StEaUa :::::::
Clar ca nu gandesti deloc. Voi, care:

-ati pierdut Supercupa in fata lui Dinamo

-ati fost eliminati de o echipa de old-boys , care era ciuca batailor in Norvegia

-ati luat bataie in Cupa de la o echipa de divizia B, care este satelitul Rapidului

-ati terminat pe locul doi turul, fiindca n-ati fost in stare sa bateti pe teren propriu lanterna rosie a campionatului

aveti pretentia sa fiti echiap anului ? :happy :happy

Paul
28th December 2005, 11:55
Paul, de ce este Steaua echipa anului ?...de ce ar fi Dinamo, Rapid sau alta echipa din A...
Au ajuns in primavara europeana, bravo lor...intr-o competitie de 2 lei, in care daca nu se jucau grupe nici o echipa din R nu trecea de turul 3 :ok:...
In schimb, au jucat cu bunicii de la Rosenborg si au fost eliminati...datorita...sportivului anului in Romania, Mirel RADOI :D !! Bravo STEAUA !

Anul incepe la 01.01.2005 ... in acest AN , am eliminat Valencia , castigatoarea Cupei UEFA.
---------


De ce este Radoi sportivul anului :happy ?
Pentru ca este protejatul lui Jiji, pentru ca n-a mai prins nationala datorita comportamentului sau, pentru ca a reusit sa opreasca Steaua in Uefa CL....
Daca voi stiti raspunsul...scrieti-l aici va rog
E doar exceptia care confirma regula ...
-----------


PS_Putina obiectivitate n-ar fi stricat :ok:. Singurul "premiu" castigat pe bune, este suporterul anului, unde cei de la Steaua au facut ceva ce nu va fi uitat prea curand....ceva egal sau mult mai frumos decat suporterii Realului, care au aplaudat rivalii dupa ce au fost macelariti de acestia..
PSS_Echipa anului nu termina pe locul 2 :ok:, iar sportivul anului este selectionat si la nationala....asa este normal.[/QUOTE]
Echipa anului : Steaua a terminat campionatul pe 1 , campioana sezonul in curs o afli in iunie ...

BTW. Lance Armstrong isi reprezinta echipa Nationala la Olimpiada si alea alea?
Nu !

t.b.
28th December 2005, 12:10
sau altfel .comule

"Ce de stelisti pe OLS " , ce de stelisti in tara asta :D

Hm, sa vedem: aditza26, aditza_stelistu, andrei-h, axd_alx, anka... m-am uitat doar la primii, WOOOOOOOOOW ce de posturi au scris astia :) nu ca as vrea sa insinuez ca au fost facuti doar pt. a vota Steaua&Co la toate sectiunile... nuuuuuuuuu nici vorba :evil:

alejandro
28th December 2005, 12:17
Nu crezi ca oamenii au ceva mai bun de facut decat sa stea si sa faca clone pentru a vota?

fia
28th December 2005, 12:19
Oamenii normali da, dar cu s-au mai vazut cazuri :evil: prietenii stiu de ce... nu poti sa nu iei in calcul si varianta asta :)

old lord
29th December 2005, 19:12
Echipa feminina de handbal a Romaniei

Nilatac
2nd July 2009, 17:44
e clar ca echipa de handbal feminin

Q-Djyni
2nd July 2009, 17:46
:thinkso:

Domnu Volvi...tu nu vezi cand s-a postat? :o: