PDA

View Full Version : Propunere



MariusTR
2nd December 2005, 13:26
Am observat ca forumul se compune din suporteri infocati de toate culorile fotbalistice. Ar fi frumos sa se organizeze un fel de concurs intre ei.
Rapidistii pe de o parte, stelistii pe de alta parte si dinamovistii alta gasca.
Ideea e a unui concurs... ce fel de concurs inca nu stiu... se poate veni cu idei sau sugestii din partea forumistilor...

D10
2nd December 2005, 13:55
Din concursul asta vor castiga in mod sigur...oltenii :D:D

ieppy
2nd December 2005, 14:58
oltenii de la Dinamo, clar. :D

alejandro
2nd December 2005, 15:07
din care concurs bre????eu n-am vazut nici un concurs anuntat inca:D

D10
2nd December 2005, 15:08
Bey da' ma lasi? :P Aia nu mai sunt olteni...au fost renegati. Si-apoi, daca stai bine sa ma gandesc...Daouda, Guso sunt olteni? ia vezi, vorbesc cu perfectul simplu? :D:D

MariusTR
2nd December 2005, 15:11
din care concurs bre????eu n-am vazut nici un concurs anuntat inca:D
Tocmai de asta am deschis topicu' ... ca sa stabilim impreuna ce fel de concurs... de cultura jenerala, de spus bancuri sau facut palarii artistice... acum serios, cred ca s-ar putea veni cu o idee reusita :)

alejandro
2nd December 2005, 15:18
pai stiu eu mey marius....tu de ce n-ai venit cu o idee mai exacta?

ieppy
2nd December 2005, 15:19
Bey da' ma lasi? :P Aia nu mai sunt olteni...au fost renegati. Si-apoi, daca stai bine sa ma gandesc...Daouda, Guso sunt olteni? ia vezi, vorbesc cu perfectul simplu? :D:D

o sa-i intreb cand ajung in tara. :D pana una alta, renegat nerenegat u still love me. :D

MariusTR
2nd December 2005, 15:21
@ sasha fiindca cei care ar putea sa participe sunt toti forumistii ... ori nu toti agreeaza ideea propusa de un singur forumist... propun mai multi si se supune la vot.
E mai corect asa.

D10
2nd December 2005, 15:23
pana una alta, renegat nerenegat u still love me. :D
everybody loves superhuman renagades :P

Ar fi interesant un concurs aici pe forum...dar care e miza? :D Sa stim daca aruncam tot arsenalul in lupta...:D

MariusTR
2nd December 2005, 15:24
Pai stiu eu... ne ofera Tudose o carte .. ceva... un P IV :D

fia
16th January 2006, 15:57
Propunere legata de calendarul nou aparut pe site-ul ols (cel cu arhiva de stiri). Nu s-ar potrivi mai bine pe coloana din stanga? (cu toate ca parca nu incape ca e cam ingusta....) Sau pe colana din dreapta? Zic asta pentru ca pe colana din mijloc cum e acum poate scapa din vedere. Coloana din mijloc e deobicei cea mai lunga...

E doar o idee de moment, poate are hibe, dar doar am zis nu am dat cu parul.