PDA

View Full Version : Magazinul de prezentare



ady51a
2nd December 2005, 01:03
In sfarsit un inceput de club mare si la noi la Constanta!!!

„Rechinii“ vor avea magazin de prezentare

Florentin Chiforeanu a declarat că Farul va amenaja un magazin cu articole promoţionale, lângă tribuna oficială a stadionului propriu. Se preconizează ca, până la începerea returului, magazinul să fie dat în folosinţă. De asemenea, s-a confecţionat şi s-a pus în vânzare un set de tricouri cu numele şi numărul jucătorilor, care s-a epuizat deja.

„În ultimii ani, clubul nostru nu a comercializat tricouri cu numele şi numărul jucătorilor sau cu însemnele diverşilor sponsori. Pentru prima dată, în această toamnă, am făcut şi acest lucru“, a punctat Chiforeanu. Acesta a mai spus că, dacă, pe lista de priorităţi a acestui an, s-au situat, printre altele, modernizarea, întreţinerea şi consolidarea turnurilor de la nocturnă sau instalaţia de gaze („ne pregătim să ne conectăm la gaze şi să montăm centrală“), pentru la anul, Farul are în vedere înlocuirea tabelei electronice cu una mai modernă.

FatFrumos
2nd December 2005, 04:30
wow vad ca Bosinceanu nu a petrecut timp afara dejeaba.

pff
2nd December 2005, 11:51
era si cazul sa aibe si Farul asa ceva .. si inseamna ca a petrecut destul timp pe afara degeaba ... pt ca trebuia sa mult sa faca asta ..

tchibos
2nd December 2005, 19:51
poate strage un ban sa poata sa aduca un antrenor si ceva jucatori de prima mana, dar la cati suporteri adevarati are Farul abia daca o sa ii plateasca biletul de avion

b3bito
7th December 2005, 15:48
bai sa fak ceva pt lot (ce ma intreseaza pe mine de gazele lui :)) sau pt stadion un magazin chiar e bine venit

Toreador_24
18th December 2005, 02:00
tchibos - prin msg`urile pe care le dai se vede ca nu stai cu cei de la Aria ... se vede ca stai cu Sorin cu "copii aia de gradinita" prin msg`urile pe care le dai , ( poate strage un ban sa poata sa aduca un antrenor si ceva jucatori de prima mana, dar la cati suporteri adevarati are Farul abia daca o sa ii plateasca biletul de avion " ) ne dam seama ca esti stelist spurkat ! , la fel ca totzi care stau langa Sorin ! RUSHINE , cat despre aceea initiativa cu acel magazin e o idee foarte buna , ca shi FArul sa aiba asa ceva , ca toate cluburile mari din Romania si Europa !

tchibos
18th December 2005, 02:15
tchibos - prin msg`urile pe care le dai se vede ca nu stai cu cei de la Aria ... se vede ca stai cu Sorin !

nu stau cu nimeni in galerie, cu sorin chiar nu am nici o treba, nu am schibat cu el o vorba, stau la tribuna A cand avem meciurile acasa iar in deplasare foarte rar merg... sper sa merg si la finala cupei

ps: sunt prea batran sa stau prin galerii, imi sustin echipa pur si simplu

tchibos
18th December 2005, 14:40
IN CURAND FULARE CU PIRATES

Acum pentru toti suporterii faristi!
"LIGA SUPORTERILOR CONSTANTENI"
a facut posibila realizarea unei adrese de mail pentru fiecare dintre voi cu numele vostru si @farul.ro. Exemplu frank.wolfgang@farul.ro !
Vrei sa ai si tu o adresa de mail cu farul.ro ?
Cat costa ? 5 lei noi/luna.
Cum se poate plati ?
Printr-o simpla plata in contul RO68VBBU2511CT5700782701 deschis la Volksbank Romania, sucursala Constanta.
Dupa confirmarea platii si dupa un e-mail trimis de voi (la adresa admin@farul.ro) cu datele de identificare, adresa de mail va fi activata in maxim 24 de ore!

Oferta speciala:
Platesti 4 luni si urmatoarele 2 sunt oferite gratuit!
(20 de lei noi pentru 6 luni)
sau
platesti 7 luni si ai 5 luni gratuit!
(35 de lei noi pentru 1 an intreg)


...oare lucru asta nu poate fi realizat de oricine?... trebuie sa plateasca cineva pentru asa ceva?

b3bito
19th December 2005, 00:08
...toreador Imi Place Cum Gandesti...u Vi La Meciuri In Aria?bv Un Tip Care Gandeste Si Stie Ce Spune...bv Felicitari K Mai Sunt Si Oameni K Tine...