PDA

View Full Version : Etapa 15: Rapid - Jiul Petrosani



andreiush
28th November 2005, 00:30
Sambata, 10 decembrie 2005: Rapid - Jiul Petrosani, ora 19:00, National TV
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

esku
28th November 2005, 00:42
bate rapidul fara mari probleme :D

Cra10veanu
28th November 2005, 03:58
e razvan prea fericit de ce minuni se intampla prin grupele uefa :D asa ca-i va lasa pe jieni sa bata, glumesc, bate rapid sau egal who knows...

dede
28th November 2005, 11:43
egal...

don_denver
28th November 2005, 11:45
normal ar fi ca rapidul sa ii bata fara probleme pe jiul......

UrsMeier
28th November 2005, 13:04
Bate Rapid......normal nu ar trebui sa aiba probleme cu Jiul.

Swisstec
28th November 2005, 13:07
Avand in vedere ca JIUL n-a castigat niciodata la Bucuresti impotriva Rapidului, s-ar parea ca bucurestenii vor castiga, dar sa nu fie asa siguri!:drak: Probabil ca dupa punctele pierdute...pardon, oferite Stelei, JIUL trebuie sa scoata punct(e) in Giulesti. Rapidul vine dupa meciul cu PAOK, deci vor fi din nou obositzi!

walt.mann
28th November 2005, 16:22
Bate Rapidul, ca tot trebuie sa isi scoata parleala dupa meciul cu Sportul.

be@
28th November 2005, 16:27
Avand in vedere ca JIUL n-a castigat niciodata la Bucuresti impotriva Rapidului, s-ar parea ca bucurestenii vor castiga, dar sa nu fie asa siguri!:drak: Probabil ca dupa punctele pierdute...pardon, oferite Stelei, JIUL trebuie sa scoata punct(e) in Giulesti. Rapidul vine dupa meciul cu PAOK, deci vor fi din nou obositzi!
Cu cine tii Swisstec la meciul asta ? :)

andreiush
28th November 2005, 17:00
JIUL trebuie sa scoata punct(e) in Giulesti. Rapidul vine dupa meciul cu PAOK, deci vor fi din nou obositzi!
be@, Nu e clar cu cine tine? :)

Hai Rapidu! Pe Jiul chiar trebuie sa-i batem! :yeah:

be@
28th November 2005, 17:07
Da, ai dreptate,andreiush. Bafta cu Jiul, ca in Cupa o sa pierdeti. :D

andreiush
28th November 2005, 17:11
Eu zic ca urmeaza o serie buna pentru noi: PAOK, Jiul, Iasi :evil:
N-am mai avut de mult 3 meciuri consecutive bune, si de aceea presimt ca acum in finalul sezonului vom avea :yeah:

old lord
28th November 2005, 17:36
2-0

Pacat De Jocul Rapidului Din Campionat

Ammadeus
28th November 2005, 19:17
sincer, meci de x2, mai mult x decat 2

rhadoo
28th November 2005, 20:02
PT prima repriza din meciul cu steaua am merita si cred ca am putea emite pretentii la o victorie in meciul cu rapid,insa dupa repriza a 2 nu cred acest lucru,totusi sper intr un rezultat surpriza,asa cum ne a obisnuit JIUL in ultima perioada in deplasare
speranta moare ultima!
HAI JIUL!!

Sunchase
29th November 2005, 09:38
2 , 3 goluri diferenta.

codrind
29th November 2005, 09:52
X-ul e de preferat!! :evil:
Jiul joacă bine-n deplasare, iar rapidul iar va avea de partea sa "SMOCUL DE IARBĂ" !!! :ok:

dbolgar
29th November 2005, 12:18
Duminica, 4 decembrie 2005: Rapid - Jiul Petrosani, ora 16:00, National TV
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
meciul a fost amanat pe 10 decembrie

be@
29th November 2005, 12:30
E o mare magarie. Nu numai ca hotararea nu este legala, dar Liga v-a si avantajat pentru meciul de Cupa. Rusine !!!

Sunchase
29th November 2005, 12:37
Poli a fost dezavantajata cu ceva ? Are mai putin timp ?

be@
29th November 2005, 12:40
DA, a fost dezavantajata, din moment ce voua vi se dau mai multe zile sa pregatiti meciul din Cupa. Noi jucam duminica (!) , cu National , si miercuri in Cupa. Voi aveti o saptamana . Nu e normal !

hectorash
29th November 2005, 13:12
bate rapidu:no:

The Surveyor
29th November 2005, 19:49
Ruşine ligii lui mitică. Ce se tot câcâie atât cu amânări, reprogramări şi alte răhăţişuri. Numai aşa, să strice vacanţa băieţilor... Trebuia stabilit direct rezultatul meciului prin vot “dăşchis” în comisia de disciplină, în cea pentru statute şi regulamente, eventual chiar şi în cea de apel, până ieşea aşa cum trebuie.

Poate şi pentru meciul de Cupă trebuia procedat similar, că dacă Ionuţ Popa şi-a pierdut, fără să se silească prea tare, portofelul, nu-i strica să piardă, tot aşa, şi un meci de fotbal.

Ioca10
29th November 2005, 20:42
Sa vezi iar surpriza:D X

Swisstec
29th November 2005, 22:25
Se pare ca in Romania sunt doua categorii de echipe: 1. Cele care cam decid tot in Div. A(aici, Rapid) si 2. Cele de umplutura(aici, JIUL). Daca era invers, sigur nu se amana nimic, poate pierdeau meciul la "masa verde", adica cum isi permit sa ceara amanarea? Dar daca a cerut-o Rapidul, cei de la Liga de kakao de fotbal(nu i se poate spune profesionista) nici nu i-a intrebat pe cei de la JIUL nimic. Eh, traim in Romania si...vreau sa emigrez!

rhadoo
29th November 2005, 23:45
NU conteaza ca sa amanat meciul,sper sa facem o surpriza placutasi sa mai inhatam ceva puncte.ar fi super sa ramanem pe 12
HAI JIUL!

Swisstec
30th November 2005, 00:02
Da, dar Chirila avea si el niste calcule si cel mai important, ii prindeam si noi mai obositzi si poate castigam!:headbang:

rhadoo
30th November 2005, 00:31
Daca e sa batem ,batem indiferent cand se joaca meciul si daca nu putem sa jucam oricand si tot o luam pe cocoasa
HAI JIUL!

Vladek
30th November 2005, 11:04
Gata, va si pregatiti scuzele ? "E de vina Liga, fiindca a amanat meciul... si nu i-am prins obositi". Jalnic.

Si ce daca s-a amanat ? Nu se joaca tot 11 contra 11 ? Mingea nu e tot rotunda ? S-a facut poarta Rapidului mai mica ?

Terminati cu prostiile, vesnic nedreptatitilor, daca sunteti asa de tari o sa castigati, mai ales ca voi nu aveti meciuri in cupa UEFA. Asta era speranta voastra ... sa-i prindeti obositi.

Sunchase
30th November 2005, 11:17
Oameni mici..

andreiush
30th November 2005, 11:19
Si care e problema pentru Jiul ca s-a amanat meciul? :lol: Rapidul va juca miercuri in cupa, iar apoi cu voi. Unde e nedreptatit Jiul? :lol:

Swisstec
30th November 2005, 18:53
Nu se compara Poli Iasi cu PAOK, sa fim seriosi, totusi... Noi am fi avut de castigat pentru ca ei ar fi fost mai obositzi, e asa de greu de intzeles, sau e ceva ilegal??? Am fi profitat si noi, dar din nou JIUL nu este bagat in seama. La fel au vrut sa ne ia doua puncte sezonul trecut ca asa a vrut un anume ursu...care mergea beat pe la sedintze...slab... Intr-adevar se mai intampla de-astea cu betzivii si prin alte tzari.(ex.: Anglia, unde cel mai bun arbitru s-a imbatat la adunarea de sfarsit de sezon si s-a apucat sa sara de pe o masina pe alta!!! Incredibil, dar adevarat!:D)
Joaca si JIUL in Cupa, asta-i bine:D, cred ca revine Mircea Gheorghe(daca e suspendat numai un meci, desi nu cred deoarece l-a plesnit pe "Harry Potter cel mincinos", care declara ca a fost pocnit!!!:o: Si mai zice si Dinu Gheorghe ca au nunta inaintea meciului cu JIUL... Poate ca Simota le cedeaza si lor meciul...:rosu: :rosu: :rosu:

poliis
30th November 2005, 20:08
castiga Jiul...si Iasiul...si cred ca si paok (sa se invete tov copos minte sa mai faca treburi murdare):evil: :evil:

orixontel
30th November 2005, 23:47
Jiul nu am mai pierdut in deplasare de multe etape . Sa speram k nu va pierde nici etapa asta !

p.s. se joaca cu portile inchise ?

Swisstec
30th November 2005, 23:51
Se joaca cu portzile inchise, avem un avantaj!:D JIUL a pierdut in deplasare doar un meci, in etapa a IV-a!

orixontel
30th November 2005, 23:56
Doar cu Farul ! Avem sanse sa scotem macar un egal de la Rapid sau chiar mai mult !

Swisstec
30th November 2005, 23:57
Sa speram la mai mult! Si nu doar sa speram, sa si realizam!!!

The Surveyor
1st December 2005, 01:40
Pentru vladek, andreiush ş.a. care nu pricep “care-i problema” că s-a amânat, fără nici o justificare, meciul Rapid-Jiul.

Ce ziceţi de următorul program:
Saturday, 03 December 2005
Barclays Premiership
Chelsea v Middlesbrough, 15:00

Tuesday, 06 December 2005
UEFA Champions League
Chelsea v Liverpool, 19:45

Saturday, 10 December 2005
Barclays Premiership
Chelsea v Wigan, 15:00

Sunday, 18 December 2005
Barclays Premiership
Arsenal v Chelsea, 16:00

Monday, 26 December 2005
Barclays Premiership
Chelsea v Fulham, 13:00

Wednesday, 28 December 2005
Barclays Premiership
Man City v Chelsea, 19:45

Saturday, 31 December 2005
Barclays Premiership
Chelsea v Birmingham, 13:00

Monday, 02 January 2006
Barclays Premiership
West Ham v Chelsea, 12:45

Atenţie, în special, la perioada 26 decembrie – 2 ianuarie. Patru etape de campionat prima-mână, în opt zile. Şi, ştiţi bine că mai participă şi aştia la cupele europene. Plus Cupa Angliei, Cupa Ligii...Programul ăsta e bătut în cuie din luna august şi e garantat că la ziua, ora şi minutul fixat, toată lumea implicată: jucători, antrenori, arbitrii, spectatori va fi prezentă la datorie. Nici o dată din planificarea iniţială nu se schimbă, decât în situaţii de forţă majoră. Asta înseamnă profesionism. Ceea ce se întâmplă la noi este, vorba lui Cornel Dinu, bacşiş şi peşcheş. Şi treaba asta ne costă. Nu contează că Jiul va pierde sau nu meciul din Giuleşti, în schimb contează dispreţul cu care suntem priviţi noi românii de vecinii de continent. Dispreţ pe care, poate, îl merităm atunci când acceptăm cu seninătate acte arbitrare şi abuzive precum măsura luată de aşa-zisa noastră Ligă Profesionistă.

Vladek
2nd December 2005, 13:59
Si ? Ce demonstreaza lista aia cu meciuri de mai sus ? Ca si alte echipe au program incarcat ? Asta e un truism. A, si apropo : echipele alea care joaca mult au loturi mult mai numeroase, 26-30 de jucatori, asa ca isi permit chiar si programul acesta dificil.

Si oricum, asa cum am mai spus-o, si ce daca se amana meciul ? Nu se joaca dupa aceleasi reguli ? Nu incepe meciul de la 0-0 ?

Terminati odata cu atitudinea asta de nedreptatiti si dezavantajati, pentru ca nu faceti rau nimanui decat voua insiva. O echipa valoroasa intra pe teren si castiga, indiferent ca s-a amanat meciul / a plouat / nu mi-a iesit horoscopul azi, etc.

The Surveyor
2nd December 2005, 19:30
Ăsta deja este un dialog al surzilor. Chiar nu observi ca vorbim despre lucruri diferite? Desi este evident că decizia ligii i-a dezavantajat pe Popa şi Chirilă, cărora le-a anulat nişte atuuri pe care le-ar fi putut specula, eu mă refeream la lucruri mult mai simple. La primatul regulii în faţa arbitrarului, la egalitatea în faţa legii, la respectul care trebuie să existe faţă de competiţie şi între competitori, precum şi alte chestiuni plictisitoare, dar care pentru alţii sunt foarte importante. Dacă nu putem cădea de acord asupra acestor lucruri, nu-i nici o problemă, că doar de-aia-i, cică, democraţie, ca să aibă fiecare dreptul la o opinie personală.

Să fim sănătoşi!

Vladek
2nd December 2005, 19:43
Surveyor ... hai s-o luam punct cu punct. Zici tu ca aici e vorba de "primatul regulii în faţa arbitrarului, la egalitatea în faţa legii, la respectul care trebuie să existe faţă de competiţie şi între competitori"

Bine. Acum te intreb : despre ce lege vorbim ? Despre regulamentul dupa care se desfasoara meciurile din Divizia A ? Demonstreaza-mi cu el in mana ca decizia de a amana meciul a fost neregulamentara si iti dau dreptate 100%.
Daca in schimb tu gandesti ca decizia Ligii va dezavantajeaza fiindca le da rapidistilor mai multe zile de odihna, atunci ideea asta e profund gresita. Fiindca pleaca de la ideea de a obtine "avantaje" inainte de meci fara vreun efort, idee ce denota un mod gresit de a privi fenomenul sportiv ( "Nu suntem noi mai buni, au fost aia mai prosti").
PS: Nu e nevoie sa iesim neaparat de acord, dar as vrea sa vad niste argumente in sprijinul afirmatiei ca decizia a fost "arbitrara".

The Surveyor
2nd December 2005, 20:28
Regula este programul competiţional stabilit în vară, când se cunoştea şi calendarul UEFA şi faptul că avem trei echipe care s-ar putea califica în grupe şi, mai departe, în 16-imi, etc.
Intrebare: Care este temeiul în baza căruia s-a decis amânarea meciului din ultima etapă a turului, doar pentru una din cele trei "europene"?

andreiush
2nd December 2005, 20:48
Intrebare: celelalte "europene" au cerut amanarea? Nu. De ce? Pentru ca ele nu sunt angrenate si in Cupa Romaniei.

be@
2nd December 2005, 20:56
Demonstreaza-mi cu el in mana ca decizia de a amana meciul a fost neregulamentara si iti dau dreptate 100%.

Vladek, daca nu stii, nu mai vorbi. Ok?
Articolul 44 spune clar ca o partida poate fi reprogramata, cu acordul cluburilor , in termen de 20 de zile de la data initiala, dar nu mai tirziu de terminarea turului sau a returului.

The Surveyor
2nd December 2005, 22:38
Intrebare: celelalte "europene" au cerut amanarea? Nu. De ce? Pentru ca ele nu sunt angrenate si in Cupa Romaniei.

Şi ce legătură are Cupa? S-a amânat meciul din campionat, nu cel din cupă. De fapt, care era meciul “obositor” pentru Rapid? Nu cel cu PAOK? Nu era Rapid în aceaşi situaţie cu Dinamo, care după meciul cu TSKA, joacă duminică cu Timişoara, un meci, cel puţin teoretic, mai greu decât cel al Rapidului cu Jiul?

Hai să recunoaştem că ceea ce s-a întâmplat este urmarea unei “intervenţii”, se poate presupune de unde, fără legătură nici cu regulamentele, nici cu noţiunea de corectitudine. Bănuiesc că pentru Rapid, Cupa a devenit o miză deosebită şi că se vor lua toate măsurile cuvenite ca ea să fie câştigată de cine trebuie.

Am tot respectul pentru spiritul vechiului Rapid, echipa aceea frumoasă a lui Rică, Dan Coe, Culai Lupescu, Ilie Greavu, Nicky Dumitriu, Puiu Ionescu, Sandu Neagu, Liţă şi ceilalţi, echipă mereu dezavantajată de manevre de genul celor pe care le practică, cu obstinaţie, actualii ei conducători. Bănuiesc că aceste lucruri le simt şi le resping şi cei din Giuleşti, poate ăsta este unul din motivele tensiunilor dintre galerie şi club.

$T3@u@
2nd December 2005, 22:50
Juil trebe sa bata . daca nu bate sar putea sa aibe probleme la Retrogradare:evil: Da eu crede ca Rapidu scoate 1 Victorie!!!!!!:rosu: /hello /hello /hello /hello

andreiush
2nd December 2005, 23:12
Şi ce legătură are Cupa? S-a amânat meciul din campionat, nu cel din cupă. De fapt, care era meciul “obositor” pentru Rapid? Nu cel cu PAOK? Nu era Rapid în aceaşi situaţie cu Dinamo, care după meciul cu TSKA, joacă duminică cu Timişoara, un meci, cel puţin teoretic, mai greu decât cel al Rapidului cu Jiul?
Surveyor, eu ti-am raspuns la intrebarea ta. Adica de ce Dinamo si Steaua nu au cerut amanarea meciurilor. Pentru ca nu mai aveau de ce sa le amane, neavand meciuri de cupa. Da, Rapid a cerut amanarea pentru a fi odihniti in meciul de cupa cu Iasul. Asa e.
Eu nu zic neaparat ca e o decizie buna, eu doar spun ca Jiul nu e dezavantajata absolut deloc. Rapid daca si-a creat un avantaj si l-a creat in vederea meciului de cupa, nu pentru meciul cu Jiul.

The Surveyor
2nd December 2005, 23:31
După ce, în urmă cu 2 ani jumate, câştiga pe ogoarele patriei, la Simeria, Abrud şi era cât pe ce să bată şi Teiuşul, dacă nu se retrăgeau ăia din campionat, echipa Jiul este călită pentru orice luptă, purtată cu orice mijloace. Vor trece cumva băieţii şi peste neplăcerea bulversării calendarului provocată de nea George şi conu Mitică.

Apropo, cum staţi cu drenajul? Sunteţi pregătiţi de inundaţii?

HAI JIUL!

andreiush
2nd December 2005, 23:38
Pana pe 10 decembrie se reface gazonul :)
Uite inca un motiv pentru amanarea meciului: refacerea gazonului :D

metallic_rain
3rd December 2005, 18:04
Am citit la cineva aici o postare ca echipa pe care o simpatizeaza el nu se poate compara cu Chelsea Londra care are un program infernal in luna decembrie avand un lot de 25 de jucatori care se pot inlocui unii cu altii. Pai aici e chestie de profesionalism si de cum isi organizeaza partea administrativa un lot de jucatori. Pt a devenii o echipa competitiva ar trebui sa ai un lot de macar 22 de jucatori de valori apropiate sa ii poti rula pe toti fara a te mai plange ca esti obosit! Nea Georgica decat sa dai din gura fara rost, ia si ii fa lu' Razvanel un lot de jucatori care sa poata duce meciuri din 3 in 3 zile fara sa ti se mai planga ca sunt extenuati.
Allah!

rhadoo
9th December 2005, 23:22
de ce nu ar face JIUL un cadou fanilor shi ar bate in giulesti?eu cred ca se poate si sper sa reusim un rezultat cat mai bun
HAI JIUL!

rhadoo
10th December 2005, 19:28
penalty pt JIUL insa neacordat
asta e doar jucam cu rapidu lu copos
HAI JIUL!

Swisstec
10th December 2005, 19:53
Chirila sa-l pupe pe Ionica fara frica, iar Copos pe dom' arbitru ca nu mai stiu cum il cheama...

Mihai
10th December 2005, 20:11
Mdea :P trebuia sa fie 11m, asta e sa nu fure doar dinamo :happy

remy
10th December 2005, 20:33
Faceti ce faceti, si iar cu Dinamo in gura.
Mai luati o pauza, macar returul asta.
Aici se discuta despre greselile din meciul Rapid cu Jiul.

Cristy
10th December 2005, 20:48
ce greseli ma , la 3 0 si la alte 4 5 ocazii clare , voi vorbiti de un penalty mda

andreiush
10th December 2005, 20:58
Da... corect... 11m... si apoi mai inscriam de 2-3 ori :P

fia
10th December 2005, 20:59
Arbitraj execrabil.... jiul merita sa castige. La cate ocazi au avut, Rapidul numai printr-un noroc a castigat. Arbitrul este cel care a decis soarta meciului. Ar trebui sa fie suspendat pe viatza pentru acest meci.

Carcotasilor, v-ar place sa se scrie asa, nu? Va incalzeste cu ceva ca n-a dat ala un penalty? Nu l-a vazut, oricum Jiul nu a existat pe teren.
Bravo Rapid! Nico, nu mai rata atat ca ma omori cu zile :D

Tot ce imi doresc este ca la inceputul returului sa avem aceeasi componentza a lotului (evident + eventuale achizitii), dar sper sa nu plece nimeni.

grande
10th December 2005, 21:05
Am luat cele 3 puncte ce mai conteaza ! bafta la Stuttgart !!!!

The Surveyor
10th December 2005, 21:25
Rezultat normal faţă de ce s-a întâmplat pe teren. Rapidul face parte din elita fotbalului românesc, în timp ce Jiul este, deocamdată, o echipă modestă, disciplinată şi silitoare, dar care nu-şi poate depăşi, de fiecare dată, limitele. În plan individual, doar două certitudini: Bădoiu – dar nici el n-a prins o zi grozavă şi Cătălin Mulţescu, care, nu am aflat încă de ce, nu a revenit între buturi, după accidentarea din meciul cu Dinamo. În rest câteva speranţe, dintre care nu a explodat încă nici una, plus câţiva jucători de pluton, care nu-şi vor depăşi niciodată actuala condiţie.

Dacă iarna nu va aduce ceva consistent, vom avea un retur f.f. greu pentru menţinerea în divizia A.

rhadoo
10th December 2005, 23:10
SA TERMINAT!in sfarsit,la ce dracu sau mai dus sau de ce au mai ramas in capitala?sa ii cheltuie banii lui simota,puteau s vina acasa dupa meciul din cupa si era mai bine pt ca rezultatul era acelasi 3-0
sa vedem ce o sa aduca pauza,sper ceva jucatori ca altfel va fi greu
macar pe ionica marinica ala sa ol duca dracu de noi
in rest SARBATORI FERICITE! SI "LA MULTI ANI!"
HAI JIUL!

Swisstec
11th December 2005, 00:39
Cum se poate sa stai in aparare cand esti condus cu 2-0??? Daca primeam penalty era si cartonas rosu, poate scoteam un egal, oricum Rapid s-a jucat cu JIUL azi... Daca nu se aduce ceva la echipa vom muri in retur...unii vor crede ca glumesc: vreau sa revina APETREI la JIUL!!! Daca baiatu' asta se tzine de treaba va ajunge unul dintre cei mai buni jucatori din Romania, dar are o problema cu drink-ul, dar si beat e mai bun decat Dragan+Ionica fara frica+Istinie+care-or mai fi...

uti2102
11th December 2005, 00:58
Ofofof, saracii Jiulishti, rapushi de blaturi in ultimele 2 etape. Ofofof. :sleep:

diavol visiniu
11th December 2005, 01:34
Eu nu stiu unde a vazut lumea blat ?????Jiul chiar nu stie fotbal

Sunchase
11th December 2005, 02:53
Totusi spre deosebire de alte echipe Jiul nu s-a bagat cu fundul in poarta.
Pacat de ratari.

Hai Rapid ! /hello

remy
11th December 2005, 12:31
ce greseli ma , la 3 0 si la alte 4 5 ocazii clare , voi vorbiti de un penalty mda
Aceleasi greseli le acuzati pana acum si in favoarea lui Dinamo, mai ales cu CFR-ul, cand a castigat cu 5-0. Eu zic, ca, ca si atunci, au fost doar greseli de arbitraj.
Cu toate ca Rapidul a avut 2 greseli clare in favoarea lor, mai ales cel din Cupa Romaniei.

Echipa oaspete, pregatita de Ionut Chirila, nu s-a omorat cu firea impotriva 'feroviarilor', care au beneficiat, pe langa apatia oaspetilor, si de prietenia arbitrului, acesta inchizand ochii la un penalty clar pentru Jiul.

Rapid a castigat la pas meciul de aseara, 3-0, dar succesul a fost umbrit de o faza petrecuta in minutul 23. Intr-un moment cand scorul era 1-0, armeanul Karamian a respins cu mana, de la doar un metru de poarta, un balon care se indrepta spre plasa.

A fost un hent intentionat (mijlocasul a plonjat chiar spre minge), dar arbitrul Berbecaru n-a dictat nimic, desi se impuneau penalty pentru Jiul si cartonas rosu pentru Karamian. Prin acea decizie, Berbecaru a bagat carbuni in locomotiva Rapidului.

Cristy
11th December 2005, 14:31
Rapid en-fanfare

Ajutata de arbitri si de mijlocasul Maldarasanu, Rapid a castigat lejer sambata seara, pe teren propriu, ultimul meci din turul Diviziei A.

mda ....:headbang: :no: