PDA

View Full Version : Accident grav, în apropiere de Timisoara



*Coco*
18th April 2007, 19:26
Accident grav, în apropiere de Timisoara

PANDURII. Directorul de imagine al gruparii gorjene, Bogdan Tudor, a fost implicat în aceasta dimineata, într-un accident de circulatie, în localitatea Remetea, în apropiere de Timisoara.

In masina se mai aflau ziaristii Paul Comanescu, corespondentul ProSport Monalisa Popescu si Claudiu Dragotoiu, de la Radio Omega. Cei patru se deplasau la Timisoara, în vederea meciului de Cupa pe care Pandurii îl va disputa mâine seara cu Rapid, contând pentru semifinalele competitiei.

Masina condusa de Bogdan Tudor, un Volkswagen Jetta, a intrat sub un tir care circula regulamentar, conform raportului Politiei, în localitatea Remetea, în jurul ore 4:20. In urma accidentului trei dintre ei au scapat cu rani usoare, în vreme ce Claudiu Dragotoiu, 25 de ani, se afla internat la Spitalul Judetean Timisoara în coma de gradul trei.

Medicii sunt rezervati în privinta sanselor de supravietuire ale lui Claudiu, diagnosticat cu hematom pe creier. Politia sustine ca directorul de imagine al Pandurilor, Bogdan Tudor, conducea imprudent.


:( :( :( :( :( :( :(

grande
18th April 2007, 19:28
Insanatosire grabnica celor implicati in acest accident !

YoYoyOi
18th April 2007, 20:11
am inteles ca unul dintre jurnalisti se zbate intre viata si moarte :(

grande
18th April 2007, 20:13
Bogdan Tudor este cumva fostul atlet ,sau este doar o coincidenta de nume ?

*Coco*
18th April 2007, 20:33
Nu stiu...:D

TaciAcolo
18th April 2007, 21:39
nu cred....era ceva director adjunct pe la SNLO
Insanatosire grabnica Claudiu:ok:

*Coco*
18th April 2007, 21:41
Lucra la Radio Omega...

Sergio_D
18th April 2007, 23:58
si inca lucreaza ma !

Sa dea Domnul sa isi revina cat mai repede...

Balaci
19th April 2007, 00:38
Si eu ii doresc acelasi lucru lui Claudiu:(