PDA

View Full Version : allen iverson-informatii



andy_76er
24th November 2005, 14:12
dak aveti infotmati noi dspre iverson sau 76ers impartasiti si la altiiii.

Irimus
24th November 2005, 14:18
Mah...ce e cu threadul asta? In calitate de fan sixers si a.i. iti dau o sugestie...sterege-l rapid....pana nu-l vede caseta:drak: si pe urma iti iei botezul:evil:

informatie noua: nu mai poarta 44 1/2 la picior ci 44 2/3

eddy_jozsa
24th November 2005, 14:18
da mai calmeaza-te nene!!!! pui aici 1000 de posturi consecutive fara continut... esti enervant... sau iti place sa vorbesti singur?

Sharkie
24th November 2005, 14:21
New brands of idiot are appearing each day...and almost all are Sixers fans! :evil:

Mah vreau sa va pun si io o intrebare la modul urmatoru...cine plm mea mai e si Iverson asta ??!?

andy_76er
24th November 2005, 14:22
ce e enervant la acest thread.pur si simplu dak ai informati spune dak nu byyyyyy

andy_76er
24th November 2005, 14:24
am uitat shaq e la miami si deodata toti fanii lakers sau transferat.(sharkie)

eddy_jozsa
24th November 2005, 14:28
baga baga, tot posturi consecutive!

toti fanii lakers "sau" transferat??

hai ca esti penibil, sunt convins ca ai intre 12-15 ani... (no offense sharkie... asta e SI MAI ENERVANT decat erai tu in primele tale zile dp forum - ma rog, tu ai devenit baiat gigel dup-aia)

Irimus
24th November 2005, 14:28
New brands of idiot are appearing each day...and almost all are Sixers fans! :evil:

Mah vreau sa va pun si io o intrebare la modul urmatoru...cine plm mea mai e si Iverson asta ??!?


Threadul e stupid dar....
Gluma e gluma...dar aberezi si tu rechinule?:headbang: ...bine ca sunt antoine walker si j-williams mari jucatori

Sharkie
24th November 2005, 14:35
saru'mana eddy :D

antoine walker is a biiiiiig morron iar de j-will n-am zis niciodata ca ar fi un juc mare.....;)
era si un almost pe acolo.....ma rog...relativ bine pus....
nu m-am luat de iverson,da' ma rog....

Kobe24
24th November 2005, 14:46
ce au domne fanii sixers astia???pe zi ce trece mai apare unul...interesant...:rolleyes:

eddy_jozsa
24th November 2005, 14:49
la fel e si cu oamenii care apar zilnic sa intrebe daca tvr da nba :D

la unii useri chiar se suprapun calitatile astea doua... :P

andy_76er
24th November 2005, 14:54
martin.si fani lakers apar everyday in caz de nu stiai.personal nam nimi cu lakers,oricum kobe e printre cei mai tari.

mishu
24th November 2005, 14:56
dak aveti infotmati noi dspre iverson sau 76ers impartasiti si la altiiii.
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGL E.

RAPTOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE... scoate drujba... si rade-l...

PS: Thread-ul...:):)... cu fanii sixers nu am nimic...

eddy_jozsa
24th November 2005, 14:57
martin hahaha... pune-ti ochelarii nene :D bine ca macar n-ai "nimi cu" lakers... esti tare

apropo... felicitari pentru acest thread... si tie iti place sa scrii orice bullshit, ay? :D

MadSkillz
24th November 2005, 14:58
Bai baiatule, chit ca ai 10 ani, chit ca ai 20, concentreaza-te cand scrii ceva aici. "nam nimi" ? Cum a zis si caseta, nu esti pe mIRC, si nu esti nici la tine in fatza blocului.Pune cate intrebari vrei, dar macar scrie corect.Si raspunsurile asteapta-le timp de o saptamana, nu de 5 minute.Uita-te bine la titlurile topicurilor si posteaza doar unde trebuie.
Probabil Raptor va fi ingaduitor cu tine si te va lasa sa ne mai enervezi ceva timp de-acum inainte, dar in mod normal tot ce ai scris pana acum trebuia sters imediat ce a "murdarit" forumul.

eddy_jozsa
24th November 2005, 14:59
hehehe... dar ce chestie... cand e normaitate pe forum nu scrie nimeni nimic, cand apare un moron imediat se aduna 10 in jurul lui sa-l distruga :D lets get the party started :yeah:

andy_76er
24th November 2005, 15:16
k.am inteles sfaturile tuturor.

danrogojan
24th November 2005, 19:06
ai bate bine mingea.

Raptor
24th November 2005, 19:10
Mi se pare un thread dragutz. Un fel de threadul care nu are loc in alte forumuri...