PDA

View Full Version : Terminam pe locul 1?



Vadim
24th November 2005, 11:33
Craiova pare sa nu aiba adversar in seria 2. Vom reusi sa ramanem pe locul 1 la finalul turului, dar si la finalul campionatului pentru a obtine o calificare in ?

Balaci
24th November 2005, 11:59
Da!

be@
24th November 2005, 12:25
Vom reusi sa ramanem pe locul 1 la finalul turului, dar si la finalul campionatului pentru a obtine o calificare in ?

"Vom" ???
Adica acuma tii cu U.Craiova , dupa ce ai votat ca tii cu stelutza ? :drak: Vadime,da' ce ipocrit poti fi ! :D
N-o lua ca pe o jignire, dar asta e adevarul !

Si ca sa fiu on topic, raspund NU , normal !:D

corto
24th November 2005, 12:27
Batem tot! Vadim, vii la meciul cu Dinamo II?

Be@, daca vrei sa fii on-topic posteaza in alta parte.

Balaci
24th November 2005, 12:30
Ma bucur ca i-a venit si lui Vadim mintea de pe urma!Bavo lui!Stiam eu ca in adancul sufletului e oltean!Poate isi mai schimba si be@ atitudinea,ca noi(cel putin eu)o asteptam cu bratele deschise si cu manunchiul de praz!:D

be@
24th November 2005, 12:32
Hai, mai, voi nu vedeti ca Vadim nu mai stie cum sa se dea bine pe langa voi? :D

@ balaci: Nici o sansa ! :D

Balaci
24th November 2005, 12:49
Bai,oricum,de bine de rau,acum e de-al nostru!Ca numai de fatada,nu mai conteaza!De fapt stiu ca si tu tii cu noi,da te faci numai asa,ca sa ne pui pe jar!:D

stefanm14
24th November 2005, 13:00
Vadime, macar sa fi avut bunul-simt sa pui intrebarea "va reusi craiova ..." nu "vom" ...nu avem nevoie de suporteri de fatada ...

raspuns on topic : da..nu mai pierdem locul 1 pana la finalul camp :P

Neamtu
24th November 2005, 13:30
Bai,oricum,de bine de rau,acum e de-al nostru!Ca numai de fatada,nu mai conteaza!De fapt stiu ca si tu tii cu noi,da te faci numai asa,ca sa ne pui pe jar!:D
si io tin cu voi/hello
de azi tin cu craiova, gata, m-am hotarat:happy
PS: sper sa nu ma puneti sa mananc praz, ca nu-mi place :))

Balaci
24th November 2005, 13:34
Bravo tie!stiam c-o sa-ti vina mintea la cap!:D Ca doar esti oltean,era si rusine sa tii cu Steaua!

stefanm14
24th November 2005, 15:25
PS: sper sa nu ma puneti sa mananc praz, ca nu-mi place :))

Pai crezi ca iti da cineva de mancare ? :D

dragosh_vl
24th November 2005, 16:01
Sper ca la anu Valcea si Craiova sa nu se mai intalneasca in B ci in A

Forzza Valcea

Balaci
24th November 2005, 18:53
Si eu sper acelasi lucru!/hello

Darkslowstar
24th November 2005, 19:13
Neh, de pe locul 2 va intra o echipa brasoveana, probabil Forex. In schimb Stiinta probabil va promova fara probleme.

Vadim
25th November 2005, 20:13
Nu am ce face. Sunt moderator la Craiova, trebuie sa tin cu Craiova.

Cum a ratat Stanga penalty in meciul de azi cu Dinamo II nu stiu. :(

dragosh_vl
25th November 2005, 20:18
h3h33h nui nimik

stefanm14
25th November 2005, 20:37
Nici nu stiu unde sa postez acest post...gooooool Jaber !!! :happy

Vadim
25th November 2005, 21:15
Craiova e campioana de toamna!!!

dragosh_vl
25th November 2005, 21:42
asta e
Forzza valcea

stefanm14
25th November 2005, 21:50
Dragosh_Vl nu mai posta aiurea mesaje doar cu"forzzza valcea". Du-te pe subforumul echipei tale, ca doar noua nu ne-au murit laudatorii...

ASP
25th November 2005, 22:21
si renunta si la un z.

Vadim
26th November 2005, 00:04
Dragos, ti-am mai sters mesaje. Derbyul cu voi a trecut, fii multumit ca ati plecat cu un punct, ne mai vedem in retur...

Cra10veanu
27th November 2005, 19:49
schimbari mari de atitudine la suporterii de la valcea :D , inainte erau anti-craiova, acuma vor sa ne intalnim in A, asta ca vad si ei ca n-au nici-o sansa, ce sa faca sa se puna bine cu noi :D

dragosh_vl
27th November 2005, 20:05
:))))))))))))))))
Ba ce buni sunteti voi . foarte buna aveti echipa de SERIA A pe locurile 2 3 :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))
SI care e problema dak ne int in A stai sa vezi daca intati ca dak nu aduceti 2 3 jucatori sa fiti multumiti cu locu 3 4.

ASP
27th November 2005, 20:06
tu habar n-ai ce-i ala offside si ne spui noua povesti auzite de tine pe la radio sau tv...

don_denver
27th November 2005, 20:18
sunt foarte sigur..ca de la anul..craiova va fi in a...in divizia in care-si merita locul...

dragosh_vl
27th November 2005, 21:40
ASP dute culcate si invata ca nai invatat .Mai de invatat mult .:(((
Tare rau imi pare despre tine ca nu ai invatat . tu numai ai auzit de offsaide.
A si sti ce ai invatat cum se scrie "offsaide". :)))))))

ASP
27th November 2005, 22:40
analfabet pierdut de satra ia incearca sa scrii in romana, ca eu inca nu am invatat romulana.

varfcraciunesc
28th November 2005, 01:24
ASP dute culcate si invata ca nai invatat .Mai de invatat ...Tare imi pare despre tine ...tu numai ai auzit de offsaide.A si sti ce ai invatatdragos vl......rar am vazut atatea greseli gramaticale..lipsa de orice bruma de cultura si de judecata...este ceva gretos si sper sa nu fie multi "oameni ai grotelor" ca tine, pentru ca s-ar duce de rapa,definitiv, Romania.

Cra10veanu
28th November 2005, 03:39
astia sint ca cainii, la propriu :D cand le dai sa manance (in acest context cand ii bagi in seama) se pun bine cu tine, cand ii intarati (adica le batjocuresti echipa) incep sa latre :D Eu va dau osu poate va linisteste :D
on-topic sa nu mi se stearga mesajul : si normal ca vom termina pe 1 !

dragosh_vl
28th November 2005, 12:41
Ba Ma Scuzati Nam Stiu Ca Pe Forumul Asta Se Face Gramatica O Sa Fiu Mai Atena Pe Viitor Ca Voi Nu Prea Inteleceti Decat Aromana Ca Sunteti Deai Lui Hagi Nu . La Voi "n-ai Invatat" Trebuie Scris Asa Ca Se Dau Note Nu. Bv Si Tu Asp Termina Cu Jignirile Tale. Si Tu Varf Craciunescu Ce Ai Patit Venisi De Doua Zile Si Faci Pe Desteptul.(bruma De Cultura) :))))))))

jolie
28th November 2005, 13:22
Wtf is happening with u, boy? Geezassss, cam grele romana asta ptr unii! Auzi, tu faci parte din categoria aia care spune ca pe net orice este permis? Iti spun eu...este cea mai mare aberatie! Mai bine pune mana si mai recapituleaza putin, iti imprumut eu un abecedar sau o carte de cla a 5-a, am o vecina care te poate ajuta in privinta asta;)

Si acum ca sa fiu ON-TOPIC: Normal ca vom termina pe locul 1. Turul s-a incheiat, iar la anu' vom fi again in Divizia A. /OLE/

joao pinto
28th November 2005, 16:53
Vom fi pe PRIMUL LOC la sfarsitul acestui campionat si la sfarsitul campionatului viitor !!!
/hello /hello /hello

nr.zece
28th November 2005, 18:24
"Vom" ???
Adica acuma tii cu U.Craiova , dupa ce ai votat ca tii cu stelutza ? :drak: Vadime,da' ce ipocrit poti fi ! :D
N-o lua ca pe o jignire, dar asta e adevarul !

Si ca sa fiu on topic, raspund NU , normal !:D

de ce votezi tu?
din titlul pe care l-a pus vadim nu ai inteles ca nu este pentru oricine pollul?

alejandro
28th November 2005, 18:33
asa de mult doreste ea sa va sustina:D

nr.zece
28th November 2005, 18:34
Nu am ce face. Sunt moderator la Craiova, trebuie sa tin cu Craiova.

Cum a ratat Stanga penalty in meciul de azi cu Dinamo II nu stiu. :(

din infatuare si neglijenta pentru care ii pune la zid pe alti jucatori

de cand ne alearga ea sa ne iubeasca, aha.........

wsk
28th November 2005, 18:50
se pare ca am terminat turul pe primul loc
la inceputul campionatului nu ma asteptam sa fim cei mai buni din serie , dar dupa ce am vazut adversarii ... ramane sa imi fac griji decat pt la anu` in A ! :D

nr.zece
28th November 2005, 19:01
parerea mea este sa nu ne credem promovati pentru ca returul va fii mult mai greu decat turul

Maximus
28th November 2005, 19:03
avem meciuri afara la urziceni, dinamo, petrolul. mai e de tras!

stefanm14
28th November 2005, 20:58
Sunt 2 puncte mai ce naiba, cum sa ne credem deja promovati. Un pas gresit si s-a dus locul intai. Insa important este ca baietii sa se concentreze si sa demonstreze ca au valoare.

Vadim
29th November 2005, 00:50
Hai sa nu ne ambalam... Dinamo a acut cinci puncte avans si acum are doua in minus fara de Steaua... Se joaca pana la ultima etapa. Va fi transpiratie si sange.

Lucky_OLD_G's
29th November 2005, 00:58
bai vadim ..cum sa aiba 2 in minus fatza de Steaua daca in urma cu 2 etapa avea 5 avans..........cu cine ai facut matematica..........cu portaru? sau cu ingineru de sistem.............are un 1 avans

dragosblue
29th November 2005, 19:53
bai vadim ..cum sa aiba 2 in minus fatza de Steaua daca in urma cu 2 etapa avea 5 avans..........cu cine ai facut matematica..........cu portaru? sau cu ingineru de sistem.............are un 1 avans
greu la deal cu boii mici ...

mblue
24th March 2006, 13:08
craiova nu va promova anul asta pt ca in retur sigur vor aparea certuri in cadrul echipei

stefanm14
24th March 2006, 20:27
Oricate certuri ar aparea, nu avem cum sa ratam promovarea ;)

Cra10veanu
29th March 2006, 08:29
de cand a inceput campionatul nu ne-am dat jos de pe locu I !!! de ce ne-am da acuma, echipa s-a omogenizat, jocul s-a stabilit cat de cat, distanta ne-am luat de cei care ne urmaresc, deci sint sanse sa promovam insa nu tre sa renuntam, e de tras si asta vom si face
FORZA STIINTA