PDA

View Full Version : Cel mai prost jucator de la Pandurii



Balaci
17th April 2007, 11:10
Ar putea fi o lista destul de lunga,insa eu unul cred ca e o lupta care se da in trei,din ce meciuri am vazut si eu:Vintilescu,Popete si Vasilache(care e ultra-mega fitos).
Daca aveti alte propuneri,eu sunt deschis la orice varianta:D

TaciAcolo
17th April 2007, 11:13
Vasilache clar in momentul de fatza......tin minte un interviu de asta-iarna cand zicea ca pt el nu e un pas inapoi venirea la Pandurii o sa joace bine si o sa plece rapid la alta echipa mai importanta....la cum joaca:ras-plans: poate ajunge la rovinari

*Coco*
17th April 2007, 11:13
Vanzatoru de Rus fgm:headbang:
Din cauza astuia am pierdut 2 meciuri in deplasare in returul asta la cFR si uNIREA

TaciAcolo
17th April 2007, 11:18
Vanzatoru de Rus fgm:headbang:
Din cauza astuia am pierdut 2 meciuri in deplasare in returul asta la cFR si uNIREA

lol a facut meciuri destule excelente ..la oricine ii se mai intampla sa faca cate o gafa ;) ....da nu ca vasilache ala nu a jucat nimic de cand a venit

*Coco*
17th April 2007, 11:20
Pai asta numai acasa joaca Excelent in deplasare vinde tot:headbang:
Vasilache nu s-a adaptat o sa se adapteze el
Cum nici pe Radovanovici nu l`am vazut la joaca deloc pana acuma

Balaci
17th April 2007, 15:13
Vasilache mie mi se pare prost si pentru ca e plin de fitze,parca e Cristiano Ronaldo de Targu Jiu.Nu neg ca e talentat,insa mai are mult de lucrat la nivelul mentalitate.
Apoi,de Vintilescu si Popete,ce pot sa spun:D dacat ca,Popete cel putin,eu cred ca au ceva pile prin club de sunt mereu titulari.:D

Sergio_D
17th April 2007, 15:15
eu chiar nu imi explic de ce joaca Popete... :groggy:

Iar de Vintilescu, nu mai zic... :mda: Cred ca si eu m-as descurca mai bine decat o face el :lol:

Balaci
17th April 2007, 15:21
Popete are pile mari prin club,tatal prietenei lui sau asa ceva...nush exact cine da stiu sigur ca are.Iar Vintilescu,e varza,da macar e printre artizanii promovarii in A,asa ca...:D

Doctor_Satan
17th April 2007, 15:36
Am si eu o intrebare: cum puteti sa va dati seama doar din comportamentul lor de pe teren daca sunt prosti sau nu?
Chiar si din 1-2 interviuri pe care le da intr-un sezon un jucator de la o echipa mediocra nu ai cum sa apreciezi coeficientul lui de inteligenta!

Sergio_D
17th April 2007, 15:39
Prost, in cazul de fata, se refera mai degraba la performantele sportive, la cat de bun e pe teren :rolleyes:
In rest, Doamne ajuta! :D

Multumim pentru apelativul de "echipa mediocra" :D

P.S.: "bury", nu "burry", in semnatura :P

Balaci
17th April 2007, 15:43
Tot e bine ca suntem mediocri si nu sub-mediocri.Pana la urma,mediocre sunt destule echipe din prima Liga,majoritatea de fapt,de la Poli Timisoara la Otelul sau la Farul...
Prost,aici ne referim la valoare.Ca daca e dupa inteligenta,e mai greu de apreciat:D

Sergio_D
17th April 2007, 15:44
Daca suntem mediocri, locul nostru e undeva pe la mijlocul clasamentului. Ceea ce este cu mult peste asteptarile noastre de la inceputul campionatului. :rolleyes:

Balaci
17th April 2007, 15:46
Exact asta spuneam si eu:ok: Oricum,zic ca la ora actuala Pandurii sunt printre primele 10 echipe de fotbal din tara,ceea ce e deja un mare lucru pentru clubul nostru!

Sergio_D
24th April 2007, 13:42
Dupa meciul cu Farul, imi mentin parerea... Vintilescu, foarte slab. Pur si simplu nu gaseste spatiul portii... :mda:

Balaci
24th April 2007, 13:48
asta puteam sa iti spun si eu dupa meciul cu rapid din cupa:headbang:

Balaci
28th April 2007, 11:41
Parca si-a mai revenit Vintilescu:D Sa-l vedem azi in meciul cu Poli ce face!:ok:

Sergio_D
28th April 2007, 18:27
o sa dea cu stangu-n dreptul... golul marcat in meciul cu Jiul a fost 99% al lui Iordache, pentru ca i-a pus mingea pe frunte, la 5 metri de poarta goala... ;)

TaciAcolo
28th April 2007, 18:51
O sa-l vedem in seara asta se pare pe Vatavu :D un adevarat "jucator" de orice alt sport in afara de fotbal

Sergio_D
28th April 2007, 19:18
pfoai di capu' meu... nu stiu ce sa mai zic... imi pun speranta in Dossey... sper sa apere el :D