PDA

View Full Version : Il vom vedea pe Schumi in Spania?



Travis Daye
16th April 2007, 23:34
Va fi Michael Schumacher prezent la prima cursa europeana din acest sezon? Din cate am auzit in Bahrain n-a venit deoarece era cu familia in Miami si nici n-avea vreo mare dorinta sa vina.

Sorin Blaj
16th April 2007, 23:46
Sigur va fi la standurile Ferrari.

Lordul
17th April 2007, 15:09
Sigur va fi la standurile Ferrari.

ceva dovezi in acest sens

Sorin Blaj
17th April 2007, 18:28
Este opinia mea. Ce dovezi crezi tu ca sunt necesare?

Ess
17th April 2007, 18:37
Nu cred...

dar vom vedea

flor
17th April 2007, 23:32
voi astepta cu si mai mare interes G P spaniei!si eu cred si sper ca va fi acolo-doar e in europa!macar la standuri sa-l vedem daca pe pista nu se mai poate!SCHUMI,TE ASTEPTAM!:yeah: :no1 /hello

BMW Power
20th April 2007, 23:42
Eu cred ca Schumi se va prezenta in sanul echipei la un mare premiu, atunci cand echipa va aves nevoia de sprijinul lui. Atat timp cat echipa merge, nu cred ca Schumi se va prezenta pe linga ea. Eventual la el acasa, in Germania, sau la vreo cursa mult iubita de Schumi (aluzie, la Spa)

Travis Daye
21st April 2007, 00:32
daca Schumi nu va veni la Barcelona... atunci pun pariu ca singurele curse la care o sa vina o sa fie la Nurburgring, la Monza... si la cursa decisiva pentru desemnarea campionului mondial, dar cred ca numai in cazul in care unul din pilotii ferrari va fi in situatia de a lua titlul....

Sorin Blaj
27th April 2007, 20:15
Sigur va fi la standurile Ferrari.Schumacher creeaza isterie in Spania
Vineri, 27.04.2007


Michael Schumacher va fi prezent la Marele Premiu din Catalunya, organizatorii pregatindu-se in acest sens sa faca fata valului de admiratori care vor veni la intalnirea cu germanul.

Pe langa cei curiosi sa-l vada pe cel mai titrat pilot din istoria F1, in Spania va veni o adevarata armata de jurnalisti care il va urmari pas cu pas pe Schumi.

"In acest moment nu vreau sa vorbesc despre Formula 1. Este o dovada a respectului pe care il port pilotilor si echipelor implicate in Marele Circ", a comentat Schumacher.


Sursa: http://formula1.automarket.ro/articole/schumacher-creeaza-isterie-in-spania-3001.html

fakeru
27th April 2007, 20:44
am citit ca va veni la marele premiu al frantei..chiar va face un tur pe pista.. pentru nu stiu ce ocazie... dar nu prea conteaza asta... va fi sau nu va fi...

Travis Daye
28th April 2007, 01:05
ESTE MA.... ESTEEEE... MICHAEL MICHAEL :yeah: :yeah: :yeah: :yes: :yes: :great:

Travis Daye
28th April 2007, 01:06
drept urmare cursa din spania va fi castigata de Ferrari ;)

Lordul
29th April 2007, 18:22
si de Kimi Raikonnen

Travis Daye
1st May 2007, 22:08
retrospectiva a carierei lui Schumi, facuta de mine :) http://www.youtube.com/watch?v=DsSa96tCKjk#

Sorin Blaj
1st May 2007, 22:57
BRAVO Travis. Buna treaba. :ok:

flor
1st May 2007, 23:05
este si placut,dar si trist sa-l vezi pe scumi si sa vorbesti de el la trecut-ca si pilot.mai ales accidentele mi se par cel mai greu de urmarit.de cate ori ajung pe youtube e imposibil sa nu urmaresc cateva filmulete cu el.toate sunt frumoase!

Lordul
1st May 2007, 23:43
Excelenta treaba Travis