PDA

View Full Version : Anti Caro



Pages : [1] 2

Lavinia
16th April 2007, 23:10
styu k nu se poarta dar am creat acest thread pentru cei care din diferite motive nu sunt intocmai fanii Carolinei Kostner:drak:


p.s:acest thread este un "pamflet" si trebuie tratat ca atare:happy...sau nu:evil:

irinaidu
16th April 2007, 23:15
:evil: :lol:
:happy :happy :happy dar nu am epuizat subiectul deja????? :P

Lavinia
16th April 2007, 23:16
e,na...ce epuizat?o sa'l epuizam atunci cand o sa scapam de ea....
la fiecare competitie in care vor lua parte atat ea cat si steph vom avea nemultumiri si ne vom reaminti de simpatia pe care i'o purtam

despina ralu
16th April 2007, 23:30
am vorbit cu dragul meu coleg, unul dintre cei doi baieti p care ii avem in clasa, si a zis ca-mi cauta o carte despre voodoo :evil: :evil: :evil:

Lavinia
16th April 2007, 23:34
perfect
si...ca sa inteleaga lumea ce avem noi cu caro
http://www.stephanelambiel.ch/photo/images/BitsnPieces/steph-caro-schweizerill-01.jpg
http://www.nbcolympics.com/2005/1207/5070935_200X150.jpg

despina ralu
16th April 2007, 23:36
eh...ea trebuie sa apara in poze cu toti...steph, verner, si am gasit-o si langa lindemann, si poate multi altii:D

Lavinia
16th April 2007, 23:37
prima poza zic yo ca e destul de...evidenta

despina ralu
16th April 2007, 23:41
mda ... acum ca am mai vazut inca odata poza...as putea spune ca o urasc, dar eu nu urasc pe nimeni... doar mi-e foarte antipatica :D ma intelegeti? :)

Lavinia
16th April 2007, 23:42
si yo la fel..de urat nu o urasc...yo nici pe dasha nu o urasc dar apoi pe caro...but yet...very antipatica!

despina ralu
16th April 2007, 23:44
ea e, pentru mine, ca si chelsea londra... nu urasc echipa, mi-e antipatica, nu-i sufar pe aia... doamne, ce comparatie :happy

Lavinia
16th April 2007, 23:48
eee..yo p'aia chiar ii urasc...dasha are si ea partea ei de vina...foarte mica insa...cred k de fapt ar trebui sa ii multumesc k datorita ei abramovich s'a despartit de irina si acum aia vrea sa investeasca/cumpere arsenalu
tu cu ce echipa de fotbal tii?
si...revenind la caro...nu imi vine sa cred k yo nu am styut de aceasta relatie si k a fost chiar una din favoritele mele:(
yo ies..ma duc sa fac nani...noapte buna:kiss:

despina ralu
16th April 2007, 23:53
pai echipa de fotbal din romania sau din alta tara?
am mai multe echipe preferate:D

somn usor, vise placute:kiss:

Iulya
17th April 2007, 00:03
eh...ea trebuie sa apara in poze cu toti...steph, verner, si am gasit-o si langa lindemann, si poate multi altii:D

true ..http://www.millan.net/minimations/smileys/electricf.gifcaro ..is everywhere:mda: .
n-ar eficent facem o papusa ii pune fata ei si ii infigem ace :drak:

off ...chelsea ... si eu ii urasc, desi cand era dan petrescu akoolo imi erau simpatici ...d decand k abramovich si mai ales mourinho ...

flying_dreamz
17th April 2007, 00:23
ce draguta e a treia poza.....asta pt k caro(sorry pt cacofonie:D) e cu spatele si tomy cu fata.....:rolleyes: si prima poza cu stephane si caro e dragutza rau dar asat doar pt ca e el in poza....nu putem pur si simplu sa o taiem din poze? ce evil am devenit....:evil: :drak:

despina ralu
17th April 2007, 08:25
mie mi se pare ca suntem inofensive... noi suntem aici, ea e acolo ... si daca i-am trimite un "cadou" ar crede ca e importanta :D acum ne descarcam... caro e ca un sac de box :evil:

skater girl
17th April 2007, 08:29
http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=24317&stc=1&d=1176787717http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=24318&stc=1&d=1176787717

Ia priviti aici ce poze dragutze:drak: oricum sunt vremuri de mult apuse!!!:D :cheer:

despina ralu
17th April 2007, 08:41
oare de ce am impresia ca strica pozele cu steph?

skater girl
17th April 2007, 08:52
oare de ce am impresia ca strica pozele cu steph?
nu,chiar strik pozele!!!yuck!but we'll just ignore her!!!ok?

despina ralu
17th April 2007, 09:04
pai si o ignoram acum, cand are si thread special?

skater girl
17th April 2007, 09:11
pai si o ignoram acum, cand are si thread special?
eh,ma refeream la poze,in rest puteti sa faceti ce vreti cu ea!
despina,tu esti fana steph?intreb si eu asa din curiozitate!

despina ralu
17th April 2007, 09:22
da, sunt:D nici nu stiu de cand mi s-a pus mie pata cu patinaju' ... mereu mi-a placut, da' nu urmaream pe cineva in special... intr-un an mi-am adus aminte ca era si un elvetian dragut care patineaza bine :P si pe urma... am devenit fana a lui steph...
de fapt, eu am preferati cam in toate sporturile ... :yes:

oricum o sa continuam cu planurile contra carolinei ... a iesit copilul sadic din mine, nu mai vrea sa se ascunda:evil:

Lavinia
17th April 2007, 09:29
k zicea cineva de o papusa cu fata ei....ar fi o optiune...am putea sa cumparam o papusa voodoo...am vazut eu pe un site era vreo 19 $ parca...si pe acelasi site erau si nishte vraji:drak:

skater girl
17th April 2007, 09:33
k zicea cineva de o papusa cu fata ei....ar fi o optiune...am putea sa cumparam o papusa voodoo...am vazut eu pe un site era vreo 19 $ parca...si pe acelasi site erau si nishte vraji:drak:
lallaa,ma sperii,sincer!!TAKE IT EASY!

skater girl
17th April 2007, 09:33
da, sunt:D nici nu stiu de cand mi s-a pus mie pata cu patinaju' ... mereu mi-a placut, da' nu urmaream pe cineva in special... intr-un an mi-am adus aminte ca era si un elvetian dragut care patineaza bine :P si pe urma... am devenit fana a lui steph...
de fapt, eu am preferati cam in toate sporturile ... :yes:

oricum o sa continuam cu planurile contra carolinei ... a iesit copilul sadic din mine, nu mai vrea sa se ascunda:evil:
bravo!!STII SA-I ALEGI!!!HOORAY EVERYBODY!

Lavinia
17th April 2007, 09:36
lallaa,ma sperii,sincer!!TAKE IT EASY!

glumeam:happy...nu's chiar atat de dusa...doamne fereste:happy
p.s...oricum papusile nu erau d'alea cu care sa faci rau cuiva ci erau sa'ti faci tie bine;)

despina ralu
17th April 2007, 09:36
:happy hai mah ca poate ne ies vrajile bine si moare saraca fata... poate ajungem la inchisoare pentru asta :ras-plans: :ras-plans:

Lavinia
17th April 2007, 09:38
sincer...n'am nevoie sa moara....am nevoie doar sa se certe raaaaaaaaau cu steph si sa nu'si mai vorveasca never ever again:D

despina ralu
17th April 2007, 09:40
sorry pt post consecutiv... dar cred ca va dati seama ca sunt doar niste glume, n-o sa ne iasa vrajile oricum, chiar daca am vrea...
deci oameni buni, nu va speriati. noi doar glumim;) . ne plictisim :D

Lavinia
17th April 2007, 09:43
exact...despina..ai pus punctu pe "i";)
daca noi chiar aveam de gand sa facem asa ceva...nu cred k discutam asta pe forum...right??

skater girl
17th April 2007, 09:49
:) mai fetelor,hai k sunteti simpatice:happy !lol...putin sarite de pe fix,dar simpatice!!(n-am spus-o cu rautate);) :P

Lavinia
17th April 2007, 09:50
yo una nush de ce,dar,cel putin in cazul meu,cred k putzin mai mult:happy
acum insa va parasesc k tre sa ma pregatesc sa plec la scoala:(

skater girl
17th April 2007, 09:54
yo una nush de ce,dar,cel putin in cazul meu,cred k putzin mai mult:happy
acum insa va parasesc k tre sa ma pregatesc sa plec la scoala:(
oki!bye!bye!!te mai asteptam sa ne uimesti cu ideile tale ingenioase!

despina ralu
17th April 2007, 09:58
eu sigur sunt sarita de pe fix :happy
aaah, da...bine ca mi-ati adus aminte...si eu trebuie sa ma pregatesc pentru scoala :D

flying_dreamz
17th April 2007, 18:58
wooow!! thread-ul anti caro are un succes fenomenal....deja ati scris 3 pagini.....

m-am uitat la rezultatele poll-ului....si am vazut ca ati votat pestisorii piranha. daaaaarrr......eu ma gandeam ca pestisorii nu o sa-i faca nimic daca ea nu-si baga mana in acvariu.......:D :P eu as vota serpisorul dragutz si veninos......:drak:

corina_mee
17th April 2007, 20:36
Chiar ma gandeam cand va avea si caro un thread...ca merita la cat o "iubeste" lumea pe aici :))....ma alatur si eu celor care nu o suporta.

skater girl
17th April 2007, 20:48
yep,chiar k are succes thread-ul asta!!!lol...e funny oricum,dar si sadic in acelasi timp...convertirea comicului in tragic!!

wanderlust
17th April 2007, 20:58
nu v-ati putut abtine pana la urma:happy da cred ca era nevoie ca deja erau discutii contra ei pe toate threadurile:)) anyway eu nu sunt anti-caro dar nici n-am nimic impotriva threadului

Lavinia
17th April 2007, 21:13
ma alatur si eu celor care nu o suporta.
bun venit!
wanderlust...stai sa o mai vezi de cateva ori si ai sanse mari sa iti devina si tie antipatica;)
@flying_dreamz...ii putem spune k sunt nishte pesti ceva mai deosebiti si k 1 data p saptamana trebuie sa le dea nishte pastile si ca se le poata da pastilele respective trebuie sa le indese pe gat(precum in cazul puilor;))...si ca sa fak asta va trebui sa bage mana in acvariu...e blonda:D

flying_dreamz
17th April 2007, 21:22
buna idee lallaaa!!!:happy

ioanav88
17th April 2007, 21:35
wow, chiar ati deschis thread anti-caro! pai ce sa zic, in sezoanele trecute mi-a placut de ea, insa de anul asta ma enerveaza foarte tare; si bretonul ala ii sta foarte urat, nah am spus-o!;)

Lavinia
17th April 2007, 21:38
intr-adevar foarte nashpa....si yo tot de anu asta am ceva cu ea...

skater girl
17th April 2007, 21:44
si costumul de anul asta: roz !yuck!ce roz?siclam!!park era data de pomana!!jesus of suburbia!!!offtopic:asculta cineva green day pe-aici?

Iulya
17th April 2007, 21:46
si costumul de anul asta: roz !yuck!ce roz?siclam!!park era data de pomana!!jesus of suburbia!!!offtopic:asculta cineva green day pe-aici?

off topik ...daaa :D green day rulllz ...

skater girl
17th April 2007, 21:52
off topik ...daaa :D green day rulllz ...
ah,asculti Green Day!!!SUPER TARE!!!!CE MELODII ITI PLAC?DE CAT TIMP ESTI FANA?SORRY,everybody,da GD e o alta mare pasiune de-a mea!!si nu ma pot abtine!!offtopic i know,precis o sa se sesizeze ade,si-o sa ne goneask!!just kidding!!by the way,mai sunt fani GD pe forum?

Iulya
17th April 2007, 22:05
ah,asculti Green Day!!!SUPER TARE!!!!CE MELODII ITI PLAC?DE CAT TIMP ESTI FANA?SORRY,everybody,da GD e o alta mare pasiune de-a mea!!si nu ma pot abtine!!offtopic i know,precis o sa se sesizeze ade,si-o sa ne goneask!!just kidding!!by the way,mai sunt fani GD pe forum?

ne mutam p friendship thread....
uhh grea alegere ...multe ...fan green day sunt de cand am auzit Good Riddance (Time of Your Life) -de mult prin 2002 -2003 am devenit awere of green day ...da am devenit fan after albumul american idiot

skater girl
17th April 2007, 22:18
ne mutam p friendship thread....
uhh grea alegere ...multe ...fan green day sunt de cand am auzit Good Riddance (Time of Your Life) -de mult prin 2002 -2003 am devenit awere of green day ...da am devenit fan after albumul american idiot
super tare!stii care-i faza iulia?noi 2 ne certam pe thread-ul cu steph dar ne intelegem foooarte bine pe thread-ul cu caro,discutand de GD!!awesome!!!si mie imi plac toate melodiile,nu ma pot decide...fiecare are ceva special...intr-o zi imi place 'church on sunday',in alta zi'misery',sau'ha!ha!ur dead'whatever...depinde cred,si de starea mea de spirit!GD RULZZZZ!!!!

skater girl
18th April 2007, 22:18
lalla,ce faci mai?nu mai ai nicio idee?pai se poate...

Lavinia
18th April 2007, 22:53
fac bine..idei as avea yo cateva...ma gandeam(am mai spus asta pe alt thread cred)sa ii fac cunostinta cu un mare bogatas italian(ideal ar fi sa fie si insurat)gen berlusconi si poate s'ar cupla cu el si asa steph ar scapa ptr totdeauna de ea...asa am procedat si cu dasha:D

skater girl
18th April 2007, 23:02
ai o imaginatie debordanta,lol...gen berlusconi?=))am citit pe un forum strain k steph ar fi fost 'prieten' si cu miss frantza(ooops)-donshoara era park cu bri,intr-o perioada...ce zici de asta??huh?

Lavinia
18th April 2007, 23:03
se pare k au impartit mai mult decat podiumul:happy

skater girl
18th April 2007, 23:11
se pare k au impartit mai mult decat podiumul:happy
dap,asa se pare!!!hopa!asta-i cea mai tare chestie posibila,miss franta a fost prietena lui steph si-a lui bri!wow...incepe sa ma calce pe nervi tipa!!!

Lavinia
18th April 2007, 23:13
da..si pe mine...ai vreo poza cu ea?k's curioasa

flying_dreamz
18th April 2007, 23:52
in ce an a fost miss franta fata asta? k poate gasim pe net poze daca stim anul...:D

skater girl
19th April 2007, 00:00
da..si pe mine...ai vreo poza cu ea?k's curioasa
ah,dap aveam o poza cu ea!!!da nush pe unde o fi!oricum she's not a raving beauty!

wanderlust
19th April 2007, 19:02
nu e o priveliste infioratoare?:happy atata ii trebuie:evil:

Ane_marry
19th April 2007, 20:34
nu e o priveliste infioratoare?:happy atata ii trebuie:evil:

fata asta chiar nu inceteaza odata ?!chiar trebuie sa se lege de toti...:mda: :rolleyes:

alyosha_87
19th April 2007, 20:47
ce cauta ea la bratul lui Brian? chiar terbuie sa se agate de toti patinatorii frumosi?!:mda:

Lavinia
19th April 2007, 21:01
mi se pare normal mey sa faca poze cu patinatorii frumosi...nu d alta da...macar cineva sa iasa bine in poza:happy

Ane_marry
19th April 2007, 21:02
scuzati-ma pt.expresie dar Carolina e ca o lipitoare:angry: ....se agata de ei ne uitand pe nici unul....:mda:

Lavinia
19th April 2007, 21:04
nu avem pt ce sa te scuzam...pana la urma..e mai rea decat o lipitoare:)

flying_dreamz
20th April 2007, 01:20
nu e o priveliste infioratoare?:happy atata ii trebuie:evil:

daca se cupleaza cu caro ma duc eu in franta si il cert personal!:angry: incep sa ma infurii rau de tot....!!!! caro sa lase patinatorii dragutzi in pace!!!!!:angry:

skater girl
20th April 2007, 09:07
JESUS OF SUBURBIA!!!caro&bri??ASTA-I PREA DE TOT!!observ o oarecare legatura intre bri si steph: caro si miss france n-au pierdut timpul de pomana,tintesc foarte sus tipele!!damn...sunt niste HIENE amandoua!!sa-i lase in pace pe steph si bri...K MA SUPAR RAU DE TOT!!!sa se duk la evgeni,k tot e solo!desi nu cred k vor sa aiba de-a face cu el!!lol...

Lavinia
20th April 2007, 10:17
mai stii...poate k vor...asa poate am gasi ci cu ce sa le "imbrobodim" si sa la facem sa se certe singure k,chioambele....

skater girl
20th April 2007, 21:30
mai totusi e o consolare k steph locuieste in switzerland si caro in italy!lol...dar din pakte se intalnesc in germania pe timpul verii la antrenamente,of course!deh...life is life,na na na na!!!

peirsolgirl
20th April 2007, 21:36
Ouch..cand am vazut topicul m-am gandit: "Biata fata...." dar totusi..de unde asta cu Bri & Caro?:confused:

skater girl
20th April 2007, 21:48
pai e o poza pe thread-ul asta cu ei 2!!!

peirsolgirl
20th April 2007, 21:52
pai e o poza pe thread-ul asta cu ei 2!!!
Eehh..pai poze sunt multe...

whisper
20th April 2007, 21:59
Ce de pagini ati scris...cand o sa am timp o sa va citesc..totusi imi pare rau de Caro :ras-plans: Asa o campioana si voi sa ii faceti asemenea cadouri:)

skater girl
20th April 2007, 22:02
Ce de pagini ati scris...cand o sa am timp o sa va citesc..totusi imi pare rau de Caro :ras-plans: Asa o campioana si voi sa ii faceti asemenea cadouri:)
eh dak le merita din plin,ce sa-i faci?si alex...sunt multe poze intradevar!dar la faza cu bri&caro eu n-am sugerat nimic,sincer!nu ma interpreta gresit,doar am spus k exista o poza cu ei 2!that's all!!

flying_dreamz
20th April 2007, 23:00
vai saraca caro.......ce ne mai luam de ea......de ce nu se poate retrage din concursuri pur si simplu????? eu nu vreu s-o mai vad patinanad....atat....pentru ca are niste gusturi in costume.....si le alege cu ochii inchisi sau ce??? a pierdut un pariu si acum trebuie sa poarte tot timpul pana se rertage costume cu pene, puf si colorate in....siclam????:o:

skater girl
20th April 2007, 23:08
vai saraca caro.......ce ne mai luam de ea......de ce nu se poate retrage din concursuri pur si simplu????? eu nu vreu s-o mai vad patinanad....atat....pentru ca are niste gusturi in costume.....si le alege cu ochii inchisi sau ce??? a pierdut un pariu si acum trebuie sa poarte tot timpul pana se rertage costume cu pene, puf si colorate in....siclam????:o:
deh,fiekre cu gusturile lui!desi unele persoane(cum ar fi caro)au niste gusturi...yuck!efectiv,am orbit cand am vazut-o intzolita in costumul ala pink!si cu fulgi!that was a torture for me!!!

Ane_marry
21st April 2007, 08:57
deh,fiekre cu gusturile lui!desi unele persoane(cum ar fi caro)au niste gusturi...yuck!efectiv,am orbit cand am vazut-o intzolita in costumul ala pink!si cu fulgi!that was a torture for me!!!

da trebuie sa remarc si eu ca acel costum a fost oribil:evil: ....dar de la caro la ce sa te astepti....totusi la personalitatea ei costumul acela si culoarea roz i se potrivesc de minune:happy .....toate acestea reflecta exact atitudinea ei......:P

wanderlust
21st April 2007, 10:34
Ouch..cand am vazut topicul m-am gandit: "Biata fata...." dar totusi..de unde asta cu Bri & Caro?:confused: n-are nimic cu vreun zvon ca ar fi impreuna.. dar am gasit poza aia pe un site de la banchetul de anul asta de la mondiale .. e pur si simplu o poza cu ei doi nimic mai mult... in schimb la banchetul de la europene are o groaza de poze cu tomas:(

Lavinia
21st April 2007, 15:03
da trebuie sa remarc si eu ca acel costum a fost oribil:evil: ....dar de la caro la ce sa te astepti....totusi la personalitatea ei costumul acela si culoarea roz i se potrivesc de minune:happy .....toate acestea reflecta exact atitudinea ei......:P

atidudinea ei de copilitza cu pene la cap:happy

Ane_marry
21st April 2007, 17:18
atidudinea ei de copilitza cu pene la cap:happy

da....sau uneori pare asa de inocenta si nevinovata .....cred ca ar trebui sa inceteze sa mai fie in postura asta ca nu e cazul:mda: ......sau poate doar mi se pare mie:rolleyes: ....

Lavinia
21st April 2007, 17:19
intr'adevar uneori face pe inocenta dar n'o crede nimeni;)

flying_dreamz
21st April 2007, 17:29
woww....am scris deja 6 pagini pe thread-ul lui caro??? da' stiu ca are succes....la cat o "iubeste" lumea....:evil:

Lavinia
21st April 2007, 17:33
:happy...nu mai incape atata iubire in noi:happy

whisper
21st April 2007, 18:06
Ok..mai incercati si voi sa nu mai dat quote la postul anterior..daca a trecut un post peste cel la care vreiti sa raspundeti..ma treaca mearga...:) Sper ca veti fi atente si nu o luati in rau:)

Lavinia
22nd April 2007, 01:29
asta pe unde se mai duce?p unde mai participa si ea?

Lavinia
23rd April 2007, 22:11
hello...people...where are you??

flying_dreamz
23rd April 2007, 22:23
:D here we are!!:P adica eu sunt aici.... caro, ce mai faci, pe ce patinator ai mai pus mana? :drak:

Lavinia
23rd April 2007, 22:25
nush da cred k tinteste spre brian sau thomas:(

flying_dreamz
23rd April 2007, 22:26
spre tomas cel mai sigur.

Lavinia
23rd April 2007, 22:27
mda...nush k yo am vazut'o k se cam da pe langa aman2...face poze cu ei...:(

skater girl
23rd April 2007, 22:28
run for ur lives!!salvation!!!vine caro!!!we have to do sth quickly!!we have no time to lose!!we shall never surrender!we shall fight no matter the cause we shall...i think i shall stop!

Lavinia
23rd April 2007, 22:29
mhm...u should...iar yo shall ies si learn la latina:(
noapte buna:kiss:

praf_de_stele
23rd April 2007, 23:36
si pe mine ma enerveaza aceasta fiinta! :headbang:
si e uraaaaaaaaaaaata!!!!!!:headbang:

ce-o fi vazut frumosu' de steph la aratarea de carolina? asta ma tot framanta de anul trecut.:happy

i-as oferi, nu o maimuta, ci 10 de-alea ucigase! :happy :happy

Ane_marry
24th April 2007, 14:05
mda...nush k yo am vazut'o k se cam da pe langa aman2...face poze cu ei...:(

CE SA FACA SI EA.....daca nimeni n-o baga inseama trebuie si ea sa iasa un pic in evidenta...:lol:

Lavinia
25th April 2007, 10:57
i-as oferi, nu o maimuta, ci 10 de-alea uciga :happy :happy

nu avem atatia bani:happy
cat despre poze..ane_marry are perfecta dreptate;)

skater girl
25th April 2007, 13:31
ce o mai laudau comentatorii britanici pe caro(la gala):"wonderful expression on ice,beautiful bodyline,she's got it all,she's the queen of ice"-of,jesus....cut it out!!

Ane_marry
25th April 2007, 17:57
ce sa laude si ei....poate aspectul ei fizic ,adik cum arata, ca in rest nu au ce:D .....cat despre "queen of ice " cred ca au gresit ultimul cuvant:P ....cu siguranta nu e regina ghetii ,o fi regina dar la alte capitole...:rolleyes:

Cristinush
25th April 2007, 18:31
sa stii ca te contrazic, Ane_marry la ce ai scris mai sus..nu e regina, absolut deloc..nici pe gheata, nici la frumusete, k nu e cine stie ce diamant stralucitor..:rolleyes:..o fi avand ea gratie, dar la capitolul frumusete...noup!:P
i`m mean...i know!:D

Ane_marry
25th April 2007, 18:49
nu ma refeream ca e regina frumusetii, ci ca poate fi regina la alte capitole bineinteles negative cum ar fi regina celor cu "capul sec"...nu cred gandeste inainte de aface ceva...:P

skater girl
25th April 2007, 20:59
OAMENI BUNI,we are sooooo mean!!o sa se supere steph pe noi k ne luam de caro!!da lasa k noi ii vrem binele!o sa ne multumeask mai tarziu!

Cristinush
26th April 2007, 20:53
skater_girl: that`s alriiiiiight:ras-plans:...nu`i bai k suntem mean,asa si trebuie..doar e thread`ul anti`Caro, wtf?:P
si eu nu cred k Steph se va supara pe noi:P..he`s too sweet ca sa se supere pe noi:happy...hai c`am zis`o:P

Lavinia
26th April 2007, 21:24
nu sunteti mean...sunteti doar sincere;)

praf_de_stele
26th April 2007, 23:20
si lasati ca Steph nu stie romaneste.:happy
si vorba lui EnyeGiza_Malaik, suntem doar sincere. poate o sa-si dea si el seama ca acest specimen nu e pt. el. ma refer la Caro.:happy

Lavinia
26th April 2007, 23:22
ade...k sa'ti usurez existenta...imi poti spune lala;)

praf_de_stele
26th April 2007, 23:41
Ok, Lala! adevarul e ca mi-a luat timp sa-l citesc si apoi sa-ti scriu nick-ul.:happy

Lavinia
26th April 2007, 23:42
:happy........vezi,alt lucru pe care l'ai invatat:ras-plans:

skater girl
27th April 2007, 12:30
si lasati ca Steph nu stie romaneste.:happy
si vorba lui EnyeGiza_Malaik, suntem doar sincere. poate o sa-si dea si el seama ca acest specimen nu e pt. el. ma refer la Caro.:happy
pai steph nu stie ink sa vorb romaneste,deocamdata invata rusa si japoneza...si apoi o sa vedem!!no?dak isi gaseste vreo romank poate se apuk sa-nvete shi limba ohohoho!ma intreb cine ar fi norocoasa???

rocs_a
27th April 2007, 15:07
skater_girl, asta imi aduce am postat eu mai demult: "ce-ar fi sa vina la noi in tara steph si sa se indragosteasca de o romanca ...
c pakt k nu avem o nadia comaneci a patinajului! sa stie toti patinatorii internationali si de romania ... sa vina sa vada tara d curiozitate si sa dea showuri...boierie pe capul nostru :d

Lavinia
27th April 2007, 18:34
pai steph nu stie ink sa vorb romaneste,deocamdata invata rusa si japoneza...si apoi o sa vedem!!no?dak isi gaseste vreo romank poate se apuk sa-nvete shi limba ohohoho!ma intreb cine ar fi norocoasa???

moi...yo's norocoasa...adik o sa fiu:D

Ane_marry
27th April 2007, 19:18
:P Lala, sper sa ti se indeplineasca visul.....sa fi tu norocoasa....:D ...iti tin pumnii cine stie poate poate.....:ok:

Lavinia
27th April 2007, 21:17
serios?imi tii pumni??:D

Ane_marry
27th April 2007, 21:20
daca exista o sansa cat de mica ....de ce nu?:D :happy ....e bine sa speram....:rolleyes: :P

Lavinia
27th April 2007, 21:21
da...sper si yo..si am mai multe optiuni:happy

Ane_marry
27th April 2007, 21:25
eu cred ca aceste vise sau dorinte fac si mai interesanta viata noastra:P :) .....cel putin aceste lucruri pe unii dintre noi ne ambitioneaza mai mult sa facem anumite lucruri....:D

Lavinia
27th April 2007, 22:45
mda...i agree;)

skater girl
28th April 2007, 21:31
yeah,lala!keep on dreaming!!ce sa caute steph in romanik!!??huh?poate dak te duci asa frumos in elvetia!si te lovesti pe strada intamplator de el!wow!shoc total!!park si vad faza:u...u...are...YES I AM!!sitting on my purse!WELL,don't worry there's no sugar!!!lol...

Lavinia
29th April 2007, 00:47
:happy...it tastes 2 good 2 be light:happy

skater girl
29th April 2007, 19:08
:happy...it tastes 2 good 2 be light:happy
because he doesn't speak romanian:P ...like a bird in the sky!flew!flew!...i'm raving!:happy so if u see steph(oh,boy):D DARE FOR MORE!!!:ok:

Lavinia
29th April 2007, 19:12
ai vazut ce poza o facut whisper for moi?:Dpe threadul lui steph:D

skater girl
29th April 2007, 19:28
ai vazut ce poza o facut whisper for moi?:Dpe threadul lui steph:D
dap,am vazut-o!!hmm...very interesting

Lavinia
29th April 2007, 19:31
ai vazut..lesina dupa mine:D:happy

skater girl
29th April 2007, 19:34
;) da...viseaza in continuare!!:ok: ai ajuns mai celebra decat caro...;),care e foarte cunoscuta...pe scara blocului unde sta ea!in suburbii!!:happy

Lavinia
29th April 2007, 19:38
:happy..ce rea esty:evil::ok:

skater girl
29th April 2007, 19:43
yeah,i know!i'm very mean,but nevertheless,REALISTIC!!si cu caro nu ti-a mai venit nicio idee...

Lavinia
29th April 2007, 19:45
nu...am fost prea ocupata cu filmarile,scrisul cartilor,datul autografelor:happy

skater girl
29th April 2007, 19:49
inteleg;) ...n-ai avut timp sa te ocupi si de chestii marunte si insignifiante cum e caro:evil: ...but:NO BEES, NO HONEY,NO WORK,NO,MONEY!!!:yes:

Lavinia
29th April 2007, 19:51
bees...ia zi...ea umbla prin america?k's albine ucigase p'acolo si poate,poate:evil:

skater girl
29th April 2007, 19:53
bees...ia zi...ea umbla prin america?k's albine ucigase p'acolo si poate,poate:evil:
OH,DAAA!!am vazut un film:albinele ucigase!pakt k n-a jukt si caro in el!!(in calitate de victima)

Lavinia
29th April 2007, 19:54
doar nu ca albina:happy

skater girl
29th April 2007, 20:01
albinutza caro!!kre zboara din floare-n floare!!lol...ea e mai degraba o termita,o tarantula!!

alyosha_87
29th April 2007, 20:15
pana si tarantula e mai gratioasa :ras-plans:
e o ofensa la adresa tarantulei http://www1.istockphoto.com/file_thumbview_approve/142226/2/istockphoto_142226_tarantulas.jpg

skater girl
29th April 2007, 20:17
ooo,ma sperii deja,alyosha!!fara tarantule!!

flying_dreamz
29th April 2007, 20:57
mai bine s-ar uita patinatorii dupa kiira decat dupa caro....caro e urata. kiira e frumoasa. :D :cool: :rolleyes: :P ;) :) :drak:

skater girl
29th April 2007, 21:16
dap,fiecare cu ce-l doare!!gusturile nu se discuta!cel putin teoretic,k practic...thread-ul asta e un ex elocvent!

Lavinia
29th April 2007, 23:01
kiira e foarte dragutza;)

skater girl
29th April 2007, 23:07
eh,dak tot ti se pare kiira simpatik...crezi k s-ar potrivi cu steph!!??uite k i-am gasit deja a girlfriend!!

flying_dreamz
29th April 2007, 23:09
kiira s-ar potrivi cu orice patinator dragutz.....si cu steph, si cu tomy si cu bri si cu oricine!:D :P

Lavinia
29th April 2007, 23:10
nu!!!!!stai mai intai sa ma impac su safin si apoi...unei vedete ca mine nu'i sta bine singura...si cu atat mai putin sa mi se dea papucii:happy
sa'l ia pe verner;)

skater girl
29th April 2007, 23:18
lala...stai putin!!tu ce incerci sa sugerezi??k tu esti steph's secret girlfriend!!wow...deci m-ai dat gata!!

Lavinia
29th April 2007, 23:24
dar u nu ai citit tot pe threadul dedicat lui..daca ai fi citit tot nu mai intrebai asta:P

skater girl
29th April 2007, 23:26
dap,cum spui tu!!!sa ne arati si 9 cateva poze cu voi 2~~!!lol...sunt foarte curioasa sa va vad pe aman2!!

Lavinia
29th April 2007, 23:27
lasa draga k daca ma impac cu safin va fac cunostinta:happy

praf_de_stele
29th April 2007, 23:30
sarah s-ar potrivi cel mai bine cu steph. sunt amandoi niste scumpi. ar fi singura pe care n-as critica-o daca ar fi cu stephy.
adica nu...eu sunt cea mai potrivita pt. steph. :ras-plans:

skater girl
29th April 2007, 23:31
no!!!don't think so ade!!!

praf_de_stele
29th April 2007, 23:33
ba daaaa!!!! :ras-plans: :ras-plans:

Lavinia
29th April 2007, 23:34
nici yo nu cred:mda:

praf_de_stele
29th April 2007, 23:37
de fapt ce nu credeti? ca eu am zis 2 chestii. pe care n-o credeti?

Lavinia
29th April 2007, 23:38
kiira si steph:no:

praf_de_stele
29th April 2007, 23:40
eu ziceam de sarah meier.
si dupa aia am zis ca eu m-as potrivi cel mai bine cu el. :ras-plans:

Lavinia
29th April 2007, 23:41
aa...nu...nici sarah....

praf_de_stele
29th April 2007, 23:43
e clar:atunci eu. :ras-plans:

Lavinia
29th April 2007, 23:44
aa...nu...nici tu...:no:

praf_de_stele
29th April 2007, 23:54
atunci mai bine sta asa ca-i ajunge iubirea noastra. ia de la toate cat vrea si-i ajunge. de fapt nici nu poate sa duca atata iubire.
dar daca nu are girlfriend nu avem de cine sa ne mai luam. :ras-plans:

skater girl
1st May 2007, 20:43
http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=24802&stc=1&d=1178041290http://www.onlinesport.ro/forum/attachment.php?attachmentid=24801&stc=1&d=1178041290
:D :drak: caro va trnsmite salutari!!!;) se bucura k-i acordati atata atentie!!:D sunteti singurele,de fapt!!!:P

Lavinia
1st May 2007, 20:45
:happy:happy:happy
singurele,huh?:happy

skater girl
1st May 2007, 20:53
dap,singurele!!e bine si asa!!:P ;) si la final mi-a zis sa va mai transmit ceva:"steph is mine!ha!ha!~ha!!,all mine!!"":happy :happy ce naiva e sarak!!!!:evil:

Lavinia
1st May 2007, 20:54
naiva?yo as zice proasta:happy

skater girl
1st May 2007, 20:59
si proasta si naiva!!!imbinam utilul cu placutul,nu??aaa,nu!!!eh,who cares anyway!!she's way too stupid!!!ar trebui sa-i facem o invitatie lui caro in romanik...sa cunoask si ea plaiurile mioritice!!si la final sa dea ochii cu fanele ei de pe acest thread!!!lol....scarry movie 10!!!am fugi dupa ea cu niste tortze imense,cu topoare,si alte alea k sa fie mai palpitant!!wow!!

Lavinia
1st May 2007, 21:06
she's witch!she's a witch! sau ogre...k nu prea imi dau seama dupa infatisare:happy

skater girl
1st May 2007, 21:16
dap!!beauty and the beast!numai k rolurile s-au inversat!!caro is the beast!!!si pana la urma ce facem??ii facem o invitatie specilala in romanik??it's worth trying!!who knows?poate musk momeala!!!lala tu o astepti at za airport!!lolex...

Lavinia
1st May 2007, 21:26
cu un biletel in fata pe care sa scrie"za stupidest girl in za world...i min..za oan end only Caro Kos...wahteva":happy

skater girl
1st May 2007, 21:32
sper k au terminat pasarela de la otopeni!!nu de alta,dar caro e o invitata de seama!trebuie sa facem impresie buna!!si desigur are nevoie de o primire k la carte:cu paine de tzara si cu NACL(sare)....si cu fanfara!!lolex...ps:I'M SPORT LEGEND!!!!!!hooray!!!

Lavinia
1st May 2007, 21:33
daca ii dam CL simplu?:evil:

skater girl
1st May 2007, 21:36
sau H2SO4???nici nu vreau sa ma gandesc!!saracutza de ea!!vai!

Lavinia
1st May 2007, 21:38
acid sulfuric,nu?:evil:

skater girl
1st May 2007, 21:43
da!!...ce idei am!!oups!!

Lavinia
1st May 2007, 21:47
foarte bune;)

skater girl
1st May 2007, 21:55
dap,cred k e luna plina...imi vine inspiratia mai repede asa,k lui eminescu...imaginatie debordanta ce sa mai!!si dak vine caro in romanik si cu steph...

Lavinia
1st May 2007, 21:56
...u ai grija de caro k le ai cu chimia si yo am grija de steph:D

skater girl
1st May 2007, 22:00
nu!!nu!:no: !te invat chimie,si desigur tu o sa ai grija de caro!!:evil: u can handle it!:ok: eu am grija de monsenieur steph!:cool: !il cunosc mai bine decat tine!!:P(sunt fana lui de 3 ani!!)

Lavinia
1st May 2007, 22:10
please...nu tu te plimbai cu el prin praga...nu tie iti crea autografe,nu pe tine incerca sa te opreasca sa iesi pe geam,nu tie iti spunea k lesina cand te vede...nu se ducea in ecuador ca sa iti aduca tie lamai :P

flying_dreamz
1st May 2007, 22:15
da' stiu ca o urati pe caro!!!:P la cat ati scris.....si din ce citesc eu pe aici....ce planuri....acid sulfuric????:evil:

skater girl
1st May 2007, 22:16
nu,nu m-am plimbat cu el prin praga ci prin zurich,nu incerak sa ma opreask sa ies pe geam pt k stia k practic bungie jumping, si nu s-a dus sa-mi ia lamai din ecuador pt k mie nu imi plac!!

Lavinia
1st May 2007, 22:19
practici??

skater girl
1st May 2007, 22:27
desigur!!nu m-ai vazut la tv??steph stie k practic de mult timp acest sport!!

Lavinia
1st May 2007, 22:28
ciudat...mie nu mi'a zis nimic despre asta...probabil nu a vrut sa devin geloasa nefiind cazul:P

skater girl
1st May 2007, 22:36
hai draga!!lasa glumele la o parte!!btw,tu vezi k noi ii scriem lui caro,nush cate pag!!ar trebui sa scriem pe thread-ul cu steph!!thread-ul cu bri are 100 de pag!!nu se poate asa ceva!!!

Lavinia
1st May 2007, 22:37
s ce?nu tre sa concuram cu threadu lu bri...oricum noi stim care'i mai bun;)

skater girl
1st May 2007, 22:48
stim,dar vrem k toata lume sa stie lucrul asta!!!!

Lavinia
1st May 2007, 22:53
lasa'i in ignoranta lor...si cand adevarul va fi evident se vor trezi la realitate,debusolati si se vor gandi cata dreptatea aveau lala si skater_girl:happy

skater girl
1st May 2007, 22:58
asa-i!!! k hancu cu cutremurele...lol!!just kidding...in cazul lui steph nu fabulam!!noi spunem numai si numai adevarul!obvio!cand se vor trezi ele la realitate va fi prea tarziu!!pana una alta tre sa-i facem campanie masiva lui steph!!deci:"STEPH IS THE CHAMPION MY FRIENDS!!AND HE'LL KEEP ON FIGHTING TILL THE END!!"LOLEX!!

Lavinia
1st May 2007, 23:01
he'll fight even after the end:D:happy

skater girl
1st May 2007, 23:12
dap he's a real fighter!!!hooray!!!

Lavinia
1st May 2007, 23:13
and he's damn cute 2:D

skater girl
1st May 2007, 23:22
and damn talented...and not only cute...gorgeous,esquisitely handsome...

Lavinia
1st May 2007, 23:23
fucking hot:happy

skater girl
1st May 2007, 23:32
eh...dirty language! !l-ai vazut in programul ala de la art on ice,patinand pe muzik lui biilie jean king!:P :yes: !oh,boy!!really hot!!:shock: :shock:

Lavinia
1st May 2007, 23:34
really f#%&ing hot!:happy

skater girl
1st May 2007, 23:39
suuper programul!!bine, si mie mai plac cele de la gale cand vine imbrakt in blugi!!!hot!!si-am observat o chestie:ii place negru foarte mult,pt k mai tot timpul il vad purtand black clothes....si on ice,si office.....dar il prinde!!ii shade foarte bini!!!

Lavinia
1st May 2007, 23:41
mhm..si mie imi place negrul...cand iesim impreuna avem mereu ceva negru pe noi;)

skater girl
1st May 2007, 23:45
vai mie!e in tendinte negrul:ok: ?si de ce scrii la plural??:groggy: te referi la tine si la steph??wow:happy ce naiva esti,draga!!:happy ;)

Lavinia
1st May 2007, 23:54
naiva esty u k inca crezi k ai sanse si nu'ti dai seama k e al meu:happy:ras-plans:...nush dak e in tendinte...mereu am purtat negru

skater girl
1st May 2007, 23:56
naiva esty u k inca crezi k ai sanse si nu'ti dai seama k e al meu:happy:ras-plans:...nush dak e in tendinte...mereu am purtat negru
lasa k tu il ai pe safin!!

Lavinia
1st May 2007, 23:58
treaca de la mine...ma multumesc cu safin..da'l :drak: k si ala'i al :drak: de bun:D

skater girl
2nd May 2007, 00:01
ok!!hiuuu!!:P ;) sa inteleg k-l lasi pe steph in pace??nu-l mai terorizezi?lol...:happy

Lavinia
2nd May 2007, 00:03
yo?il terorizam yo p el sau el p mine?k vroia sa stau mereu numai cu el..nici la europene nu s'a mai dus k sa stea cu mine:happy

skater girl
2nd May 2007, 00:08
hai nu mai spune!!sa vezi ce fac cu el!!pai se poate??de-aia a pierdut el timpul de pomana anul asta!!it's ur fault deci!!se poate mai lalla,mai??thank god it's over!!!hiuuu!!!!!

Lavinia
2nd May 2007, 00:11
yo l'am rugat sa se duca...dar el a zis k nu vreau...k yo's mult mai importanat decat orice concurs...fie el si olimpic...si ca vrea s astea cu mine

skater girl
2nd May 2007, 00:19
deh stephane e un om asa de sufletist!!il durea sufletul sa te lase sg in ploaie si-n vant,lolex!!
lala....noi suntem way offtopic!!!asta-i thread-ul lui caro....lucrurile astea ar trebui discutate pe thread-ul lui stephy!!!

Lavinia
2nd May 2007, 00:26
yo am facut threadu asa k vorbesc despre ce vreau si iti dau si tie permisiunea sa procedezi la fel
plus..am precizat k e un pamflet:D

skater girl
2nd May 2007, 00:31
dap!!ma bucur k eu am regim special!!wow!

Lavinia
2nd May 2007, 00:32
:D...daca vrem sa vorbim de paduchi..vorbmim de paduchi:ahppy

Lavinia
7th May 2007, 11:13
news: cik caro e cu verner:headbang:

skater girl
7th May 2007, 11:18
deci,operatiunea caro a inceput!!
breaking news:bine v-am gasit domane,domni si domnisoare la un buletin informativ de ultima ora:se pare k donshoara caro a prostit,aaa pardon a vrajit cu farmecul ei irezistibil,un ink patinator naiv!!masuri trebuie luate urgent!!

Lavinia
7th May 2007, 11:21
we must aplicatum"solutia finala":evil:

skater girl
7th May 2007, 11:26
whisper:care-i solutia finala?

Lavinia
7th May 2007, 11:28
ma confunzi cu whisper,huh??adevaru e ca si semanam:happy
solutie finala numeau nazistii exterminarea evreilor...asa k noi ar trebui s'o exterminam pe fiinta asta pe care atat de mult o iubim:evil:

skater girl
7th May 2007, 11:33
nu!!nu m-ai inteles!nu te-am confundat cu whisper!!te intrebam in soapta care-i solutia!!lol....suntem niste fasciste!!stiu care-i treaba cu hitler si cu benito mussolini!!ma pasioneaza chestiile legate de holocaust!

Lavinia
7th May 2007, 11:35
aaaa....da....:happy...imi place cum te scoti;)
nu fasciste draga..nu incurca regimurile...sunt ambele totalitare si d eextrema dreapta da's diferite...noi suntem urmasele lu hitler...nu ale lu mussolini:D...
anyway...we must make her disappear:drak:

skater girl
7th May 2007, 11:42
nu!!nu vreau sa fiu urmasa lui hitler!nici chiar asa!!nazistii?huh...nici lui caro nu i-as dori o astfel de soarta!totusi....si stiu kre-i treaba cu hitler si benito musolini!ma pasioneaza chestiile legate de holocaust!!

Lavinia
7th May 2007, 11:45
draga...o sa fim scurte...o sa imprumutam de la nemti metoda gazatului : o trimitem sa faca dush si...surpriza:evil:
:happy

skater girl
7th May 2007, 11:48
vad k pe amandoua ne pasioneaza holocaustul,si alte chestii mai putin dragutze k hitler!!

Lavinia
7th May 2007, 11:48
al :drak: de dragutz:happy

Ane_marry
7th May 2007, 15:27
neaparat trebuie sa apelati la metodele lui hitler?:happy credeam ca totusi suntem in secolul 21 si tehnologia s-a imbunatatit, adik tre sa existe si alte metode.....:P

Lavinia
7th May 2007, 15:29
da mey...da asta'i deja probata si functioneaza;)

flying_dreamz
7th May 2007, 19:11
lasa-l pe hitler.... k nu-i bun. mai bine ii preparam o licoare foooooaarte otravitoare....:evil: aaaa...scuze, am zis otravitoare? vroiam sa spun f buna pentru sanatate!:evil:

skater girl
7th May 2007, 19:35
nu.metodele lui hitler sunt mai sigure!!jesus of suburbia!!!i'm raving,i think i shold stop right now!!!

alyosha_87
7th May 2007, 19:36
ce va veni cu hitler?! la altceva mai soft nu v-ati gandit?:P

skater girl
7th May 2007, 19:40
nu!!la ora asta nu mai mergem pe variante soft,light and so on....varianta hard!!exterminare!!arbeit macht frei!!oh,deja am dat-o pe germana!!creepy!!ya!ya!!

Lavinia
7th May 2007, 20:57
asta'i "mine kampf":evil::happy

ana_maria1988
7th May 2007, 22:00
caro nu merita nimic soft! sunt de acord cu variantele hard! i se potrivesc la fix !:D

skater girl
7th May 2007, 22:02
vai,dar bag de seama k nimeni n-o iubeste pe caro:shocked: !!!what a pitty!!:(

Lavinia
7th May 2007, 22:04
asta e felul nostru de o iubi:happy

skater girl
7th May 2007, 22:15
lala,i love ur ava!!so cuuute!!muah!asa...revenind la caro!cand e ziu ei,apropo?sa stim sa-i facem un tort,cu mult NACL si alte chestii...si pe el o sa scriem....simplu si frumos RIP!!!(sper k stii ce inseamna)

Lavinia
7th May 2007, 22:16
:happy:ras-plans:...rip...:happy
mersi:kiss:

Lavinia
7th May 2007, 22:21
facem si noi k in desene..ii punem dinamita in loc de lumanari:happy

skater girl
7th May 2007, 22:25
noi la ea ne gandim cand facem toate astea!la urma urmei,tortul cu frishk,finneti si alte bazaconii are multe e-uri!coliva e mai sanatoasa!!o sa ne multumeask donshoara caro,mai tarziu k avem grija de ea!

Lavinia
7th May 2007, 22:26
:happy...asa este..graul e foarte sanatos;)...o sa moara mai sanatoasa datorita noua:happy

skater girl
7th May 2007, 22:38
pai da!!si o sa ornam coliva cu bomboane roz fistichiu cum a fost costumul ei!bleach!

Lavinia
7th May 2007, 22:41
oricum pe coliva culoarea aia o sa arate mai bine decat arata pe ea da..ii punem si pene??

skater girl
7th May 2007, 22:45
dap si pene!merge!cu cat e mai inkrkta cu ata e mai bine!!wow,iti dai seama cu pene,ne prezentam deja la carnavalul de la rio intr-o expozitie speciala!!

Lavinia
7th May 2007, 22:53
:happy..o sa ii placa la nebunie...

skater girl
7th May 2007, 22:59
lol...prea mult amidon o sa strice!!eh...intr-un exces de zel...se intelege!
oh,si-acum vine partea interesanta:ce cadou ii luam??tough decission!!

Lavinia
7th May 2007, 23:02
da..yo c d toate..da n'avem bani:(

skater girl
7th May 2007, 23:05
lasa draga!!o scoatem pe caro la licitatie si facem rost de bani!50/50!ii impartim dupa!!

Lavinia
7th May 2007, 23:08
da..ar fi o idee..si nush d ece da' cred k sunt multi cei care ne vor ajuta:D:evil:

skater girl
7th May 2007, 23:11
cu cat mai multi cu atat mai bine!!!sa te tzii!!dar celelalte persoane nu au atatea idei k noi,sau le e frik sa vorbeask!!

Lavinia
7th May 2007, 23:12
noi suntem purtatorii de cuvant:D

skater girl
7th May 2007, 23:16
asa-i, noi suntem cu ideile!!

Lavinia
7th May 2007, 23:16
daca n'am fi noi...

skater girl
7th May 2007, 23:21
eh dak n-am fi noi....ce s-ar intampla?lumea de pe acest forum ar rasufla usurata:hiuuu au plekt nebunele alea"!!!ma rog,nu chiar toata lumea!!eu personal am ceva fane pe forum!!vorbesc serios!!ioi!

Lavinia
7th May 2007, 23:25
:happy..cred k ce monument de modestie sunt yo..da ce monument esty tu:P

skater girl
7th May 2007, 23:27
hai draga!lasa!la urma urmei eu cred k MODESTIA E APANAJUL PROSTIEI!!if we are famous,and ppl love us!!we are looooved!!what the heck!we should celebrate or sth!

Lavinia
7th May 2007, 23:40
da...
chelner,doua pahare din cea mai buna sampanie!:happy

skater girl
8th May 2007, 22:28
da...
chelner,doua pahare din cea mai buna sampanie!:happy
dap!!si niste caviar!!we are celebrating tonight,lol!!!

Lavinia
8th May 2007, 22:29
:happy...si pana la urma tot pufuleti cu cola am servit:happy

skater girl
8th May 2007, 22:45
H2O cu lemon am servit je!:ok: !e mai sanatoasa!!asta e:ne-am imbatat cu apa chioara!!:happy efectul placebo!!!il stii,nu?:) k sa nu m-apuc sa-ti explic acum teoria chibritului!lolex:P ;)

Lavinia
8th May 2007, 22:48
da styu..si mai mult,sunt si mare fana placebo:D

skater girl
8th May 2007, 22:52
ma bucur,dear!!ce coincidenta,n'est pas?pe componentii trupei ii cheama brian,stephane,si pe celalalt nu mai stiu cum....

Lavinia
8th May 2007, 22:55
nici yo...da'mi place brian la nebunie..:Dare o voce inconfundabil de superba

skater girl
8th May 2007, 22:58
inconfundabil de superba?lol...if u say so!!nu ma dau in vant dupa placebo!prietena mea e,in schimb mare fana!

Lavinia
8th May 2007, 23:05
mie imi place muult de ei....in special de brian...din toate punctele de vedere (brian)

skater girl
8th May 2007, 23:07
ok!!si-acum k sa nu uit:urmaresti ski jumping?

Lavinia
8th May 2007, 23:10
who?me?romoeren e unu din my fav men...e hooot...:D

skater girl
8th May 2007, 23:13
eu de anul trecut am inceput sa urmaresc!!awesome!!go schrilli!!!!!