PDA

View Full Version : Etapa 25:CFR Timisoara - U Cluj



Mishumacher
16th April 2007, 16:35
21-04-2007



12 CFR Timisoara 32 24 9 5 10 24 28 -4
1 U Cluj 51 24 15 6 3 34 14 20


Ultima etapa:
U Cluj - FC Bihor 1-0
CSM Rm Valcea - CFR Timisoara 2-1

Discutii inainte si dupa meci...

BAK
16th April 2007, 17:08
sper ca baietii sa faca un joc bun si sa castige.....chiar si un egal dar macar sa jucam ca si cum am juca in prima liga

Mishumacher
17th April 2007, 00:22
Si eu ma gandeam tot la un egal pentru meciul asta.Clujenii nu au aratat o echipa puternica in ultimele etape..

tchibos
17th April 2007, 00:35
meci de 12 zic eu.. cred totusi ca cei din Cluj au un plus, deci merg mai mult pe 2 :)

RazvyVG
18th April 2007, 00:09
Întrunită azi, la Casa Fotbalului, Comisia pentru Statutul Jucătorului din cadrul Federației Române de Fotbal a decis sancționarea cu neprogramarea, începând de astăzi, în campionatul ligilor a II-a și, respectiv, a III-a a următoarelor echipe, până la achitarea integrală a datoriilor financiare:

- CS FC Bihor Oradea (Liga a II-a) pentru datorii către fostul oficial al clubului, Marcel Iancu;
- FC CFR Timișoara (Liga a II-a) pentru datorii către jucătorul Emanuel George Vlasiu;
- FC Astra Ploiești (Liga a III-a) pentru datorii către jucătorii Augustin Voinea, Bogdan Oprea și Alin Stoica;
- CF Olimpia Satu Mare 1921 (Liga a III-a) pentru datorii către jucătorii Adrian Gongolea, Dragoș Bumb, Alexandru Geco si Marius Siminic.
se pare ca nu mai jucam...

BAK
18th April 2007, 03:48
0-3 pentru U, si daca jucam si daca nu.....bihoru' pierde prin neprezentare si retrogradeaza

buggy
21st April 2007, 02:36
Probabil ati uitat cum a castigat "U" Cluj in tur. Au castigat prin doua penalty-uri inventate de brigada de arbitri si eliminarea portarului advers,pt ca erau condusi la pauza si nu aveau nici o sansa sa castige altfel.Au fost total lipsiti de sportivitate si in timpul jocului si dupa terminarea partidei.Acel meci este o mizerie pt constinta conducatorilor U"-isti.

buggy
21st April 2007, 02:39
astazi U' pierde cu tot cu brigada lor FIFA, pe care culmea nu au dorit-o si la meciul tur pt ca acum ar fi avut cu trei puncte mai putin in clasament

boshcUtza
21st April 2007, 08:24
da-ti 2 palme sa te trezesti
azi castigam 3-1

cirdois
21st April 2007, 13:23
s-a terminat 5-3 pt cfr.:D (2-0,2-3,5-3).gheju a dat 4 goluri(2 din 11m).:D

Luis Garcia10
21st April 2007, 14:12
WOW! 5-3 :o: :o:

m8k
21st April 2007, 14:16
V-a ciuruit echipa a treia a Timisoarei!:D
Dar ati facut spectacol in afara terenului, ca deobicei!
"Suporterii clujeni au probleme cu jandarmii, au fost lupte intre cele doua tabere, insa acum lucrurile s-au calmat."

Luis Garcia10
21st April 2007, 14:40
E la 8 puncte de Mioveni Cluju` ! Mare grija baieti! E echilibrata rau seria asta! :D

Unirea_Dej
21st April 2007, 14:45
oooops!:D

geno
21st April 2007, 16:03
Se pare ca ramane blestemul asta de a juca cu echipe batute de valcea cu o etapa inainte .
dupa ce jucam cu ei blestemul va disparea sper .'cu pe ala care a facut programul seriei.

corello
21st April 2007, 16:50
ma emoptcapa
vad ca urmaresti cu interes transmisiunea celor de la ucluj.ro scrisa
eu personal aflu rezultatul cefereului a doua zi..ca nu is curios
stai relax ca promovam fara probleme

buggy
21st April 2007, 16:57
:rosu: sper ca va place acum U"-istilor ca trebuie sa recunoasteti inferioritatea voastra .Nu puteti sa castigati pe valoare.Fiti realisti ,chiar daca sunteti suporteri infocati si cereti ingaduinta pt mesajele voastre jignitoare

ALLINN
21st April 2007, 17:01
Pentru U e bine k este deja promovata. Oricum, chinuita promovare...noroc cu restul prostilor din serie...

m8k
21st April 2007, 17:57
ma emoptcapa
vad ca urmaresti cu interes transmisiunea celor de la ucluj.ro scrisa
eu personal aflu rezultatul cefereului a doua zi..ca nu is curios
stai relax ca promovam fara probleme

Sunteti promovati fara doar si poate, dar nu uita ca sunteti intr-o liga cu echipe de tot rasul! Seria mai slaba ca in acest an de liga 2 nu am vazut de 100 de ani! Cred ca e ceam mai proasta din toata istoria fotbalului romanesc!

Elphax
21st April 2007, 18:38
hai lasa, nu e chiar asa slaba ...

BAK
21st April 2007, 20:20
muai sa fie, 5 goluri primite? ce naiba s-a intamplat?

corello
21st April 2007, 22:52
emoptcapa
hai ca incepi sa prinzi respect din partea mea , adica nu ai folosit cuvinte de mahala
cravo si oricum raman la convingerea ca ceferisti sint putini si ii cunosc pe toti
eram in liceu cand aveam un coleg jucator la cfr si mergeam la meciuri pt el...si pt femei :)) ...si crede-ma ca nu erau in tribune mai mult de 100 de oameni dintre care rudele jucatorilor
oricum sper ca realizezi ca daca U ar fi in locul lui cfr acum eram mediatizati mai ceva ca real madrid iar pe voi nu va baga nici macar amu "granzii" in seama
recunosc de altfel ca cfr are un management cum chiar si real l-ar dori...adica tace si CHIAR FACE..ata ete
nu va respect si nu va bag in seama dar...noi sa promovam si sper sa batem frana

Mishumacher
22nd April 2007, 14:51
CSM Ramnicu Valcea nu a putut profita de infrangerea 'sepcilor rosii', pierzand la randul sau in Valea Domanului, 3-1 cu FCM Resita. Banatenii au deschis scorul devreme prin Amzucu (min 11), pentru ca Melcea sa restabileasca egalitatea cu trei minute inainte de pauza, la o gafa a defensivei resitene. Ghideon (min 71) si Nadaban din penalty (min 92) au semnat punctele victoriei resitene, oaspetii ramanand astfel al sase lungimi de U Cluj.(OLS)