PDA

View Full Version : CONCURS Pro Evolution Soccer 5 !



Am@DEUS
22nd November 2005, 22:42
CONCURS PRO EVOLUTION SOCCER 5 !

DATA: 3 DECEMBRIE 2005 (sambata)
LOCATIA: INFINIT-CAFE (Bucuresti)

Reguli:

Difficulty: * * * * * (5)
Max. no. of substitutions: 3 players
Injuries: YES
Match Time: 15 minutes
Weather: Fine

Conditii de participare:

-Taxa participare: 5 RON (orele la calculator NU se platesc!) - Toti banii se intorc la castigatori !
-Participantii sunt obligati sa joace cu gamepad , deoarece jocul nu permite disputarea meciurilor LAN sau DIP. (poate participa un singur concurent cu tastatura)

PREMII:

LOCUL I: 50% din fondul de inscriere
LOCULII: 35 din fondul de inscriere
LOCUL III: 15% din fondul de inscriere


Inscrieri si detalii mai multe pe idul de messenger: ighepe

stefanm14
22nd November 2005, 23:19
Scuze pt off-topic . Vrei sa spui ca PES 5 nu se poate juca pe net ? Nu ca as juca f mult (prefer tot FIFA ) , dar asta mi s-ar parea cea mai mare tampenie.

Am@DEUS
22nd November 2005, 23:39
Din pacate nu merge decat ONLINE cu cd key original :) ... asa s-au gandit cei de la Konami ca descurajeaza pirateria.

stefanm14
23rd November 2005, 12:48
Este o idee buna pt descurajarea pirateriei...Dar ce ne facem noi ? :D

Am@DEUS
23rd November 2005, 16:32
Veniti si participati la concurs !

Pana acum sunt in jur de 15 participanti , incepand de luni o sa pun lista completa cu cei inscrisi pana in acel moment.

La sala se ajunge astfel:

Calea Dorobantilor 35-37
De la A.S.E. o luati pe Dorobanti (in directia spre Perla) si mergeti maxim 100 de metrii si ajungeti langa service DAEWOO , iar imediat dupa , este sala INFINIT.

Dupa ce achitati taxa de participare (5RON) vi se va da UN BON pe care il pastrati pana in ziua concursului. (asta va rog sa o faceti incepand de luni).

Am@DEUS
24th November 2005, 22:13
Pana in acest moment suntem ~20 de concurenti mai asteptam lumea sa se inscrie !

Legat de gamepaduri si taste...m-am gandit la urmatoarea solutie...pentru a participa si cei cu taste , cand se va ajunge la a se juca TASTE vs TASTE , sa i se imprumute si unuia cu tastele un gamepad pentru a putea juca ... asa si cei cu taste ar avea o sansa.
Cei ce joaca din taste vor juca din taste pana in momentul in care se vor intalni in concurs cu alt concurent cu tastatura , in acel moment unul din concurenti va trebui sa renunte la taste si sa treaca pe gamepad.

Cei care joaca de pe tastatura trebuie sa fie constienti ca vor trebui sa renunte la ea pana la urma , nimeni nu va fi cap de serie avand in vedere ca este primul concurs. Se va trage la sorti in mod normal , cu toata lumea de fata , si daca vor cadea in grupa 2 , 3 sau 4 tastaturi asta e situatia...veti fi nevoiti sa jucati tasta vs gamepad sau gamepad vs gamepad , cineva cu tastatura va trebui sa renunte la ea pentru respectivul meci , in caz ca nu se va cadea la un acord se va trage la sorti cine va juca cu tastele.


In attachment o mica harta a salii.

Am@DEUS
2nd December 2005, 10:35
Astazi este ULTIMA ZI de inscriere !

Mergeti la sala pentru bon...

Tragerea la sorti va incepe sambata de la ora 10.00 iar faza grupelor de la ora 10:30.


Locatia salii s-a schimbat :

Este chiar vis a vis de Liceul Economic Virgil Madgearu. Adresa B-dul Dacia nr. 53.
Am atasat harta.