PDA

View Full Version : ady_azzuro



ady_azzuro
14th November 2003, 21:40
Am deschis si acest topic :D :D :D
Yo sunt moderatorul acestei parti a forumului , aici puteti sa ma laudati sa ma injurati , sa ma faceti ou cu otet ,tot ce vreti voi.
Fiti siguri ca am sa va raspund :) :) :)

ady_azzuro
14th November 2003, 21:43
Yo am o parere mediocra
:thinkso: :thinkso: :thinkso:

07Ex
15th November 2003, 06:55
Imi placi cum ti-ai facut acum topic unde poate "coresponda" cu tine lumea. :)

Ultras
15th November 2003, 08:55
De ce ai impresia ca are cineva ceva cu tine? Personal mie imi esti simpatic, problema e ca stai cam prost la capitolul obiectivitate pentru un "Moderator". In rest, numai bine!

ady_azzuro
15th November 2003, 14:35
Mda , pana acum numai pareri bune :) :) :)
As vrea sa spuneti si parerile nu numai sa votati

Yo nu am nu am avut si nici nu voi avea nimic cu nimeni .
Se ma ivesc niste certuri din cauza intereselor pe care fiecare suporter le are.
Numai bine si voua :) :) :)

Sergio
15th November 2003, 18:42
La inceput nu prea buna, dar acum e ok. :thinkso:

Ar fi interesant sa-si faca si Vadim un astfel de chestionar, sa vezi atunci pareri...(de bine, normal) :D

ady_azzuro
15th November 2003, 19:19
Merci Sergio , la inceput nu aveai o parere buna despre bine pt ca m-am luat de voi timisorenii :D :D :D
Mai ti minte de chinezul si parca mai era una?
A ripersia parca...
Cate titluri are Timisoara?
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Sergio
15th November 2003, 19:25
Cate titluri are Timisoara?
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
10 in total :D , dar nu mai conteaza, ce a fost a fost.
Demult n-au mai fost discutii din alea si sper sa nu mai fie. :angel:

ady_azzuro
15th November 2003, 19:30
:) :) :) :)
Nu o sa mai fie
Cea ce fu , fu :D :D :D

Gigel Sportul
16th November 2003, 20:36
La inceput, deloc buna. Mai ales ca am debutat "pe contre". Acum: buna. Sper sa renuntam definitiv si irevocabil la replicile jignitoare si injurioase, inceputul a fost facut. Si invitatzia nu este pentru tine, ady_azzuro, nu mai e cazul, ci pentru alti utilizatori. Si inca o data scuze pentru inflamarea spiritelor, prin a-mi spune parerea, chiar si uzand de un limbaj mai dur; nu asta am urmarit.

ady_azzuro
16th November 2003, 20:57
La inceput, deloc buna. Mai ales ca am debutat "pe contre". Acum: buna. Sper sa renuntam definitiv si irevocabil la replicile jignitoare si injurioase, inceputul a fost facut. Si invitatzia nu este pentru tine, ady_azzuro, nu mai e cazul, ci pentru alti utilizatori. Si inca o data scuze pentru inflamarea spiritelor, prin a-mi spune parerea, chiar si uzand de un limbaj mai dur; nu asta am urmarit.

Acum nu ma mai bag in nici un fel de certuri , sunt moderator si trebuie sa ma respect :thinkso: :thinkso: :thinkso:
Doar ii observ pe ceilalti ca un om intelept :) :) :)

BIANCO_NERO
16th November 2003, 21:13
Acum nu ma mai bag in nici un fel de certuri , sunt moderator si trebuie sa ma respect :thinkso: :thinkso: :thinkso:
Doar ii observ pe ceilalti ca un om intelept :) :) :)
Ady ca sa iti spun si parerea mea.... acum este buna..... candva ma enervasem si am ironizat micile tale scapari, dar acum le-am scos de pe forum....
Oricum nu stiu daca acei suporteri care se injura rezolva ceva, pana la urma ar trebui sa ne respectam reciproc optiunile noastre, asta daca ne respectam pe sine.....
NUMAI BINE!!! :bere:

ady_azzuro
16th November 2003, 21:17
Asa zic si eu :ok:
Fi atent cu :bere: , ca in unele tari arabe, de ex Kuwait, alcoolul este interzis :thinkso: :thinkso: :thinkso:

Ravelly
17th November 2003, 23:50
Esti k man; incearca sa te bagi in cat mai putine polemici, unele chiar nu isi au rostul deoarece din ce am observat unii chiar cauta aceste "harte" :shit: :shit: dc le pot numi asa . In rest...tine-o tot asa.
Salutari de la mare :cya: :cya: :cya:

ady_azzuro
18th November 2003, 13:54
Merci Ravelly , am sa tin cont de sfaturile tale :happy

ady_azzuro
18th November 2003, 22:46
Ah , am uitat sa va spun :P , ieri 17 noiembrie a fost ziua mea , am implinit 15 ani 8) 8) 8)

Sergio
18th November 2003, 23:23
Atunci voi fi din nou eu primul care te felicita si dupa cum spunea Ravelly, tine-o tot asa si la mai mare, la mult mai mare. :ok:

Pacala
19th November 2003, 10:13
Buna, buna :D
La multi ani batrane :thinkso:

Ayrton
19th November 2003, 13:14
Yo am o parere mediocra


E, acum ca ai facut frumoasa varsta de 15 anisori poare iti schimbi si tu parerea despre tine... :D
Hai sa ne traiesti, sa bei mult laptic, sa o asculti pe mama, sa nu te culci seara tarziu, sa dormi la parnz ca sa cresti mare, sa iei note bune la scoala, si cand faci 18 ani sa-mi dai un semn, ca poate uit, si promit sa vin sa beau berea aia pe care o sa o dai, chiar daca o sa fie de contrabanda.... Sau un pahar de zaibar, nu?

ady_azzuro
19th November 2003, 15:45
Merci baieti :)
Ayrton sper sa nu te superi daca vin un pic pe la voi pe forum la dinamo sa arunc niste ironii , vad ca incepusi cu mistoul :P
Merci pt sfaturi :D :D :D , dar deja nu mai sunt la stadiul de bebitza gen gabilove ,oi fi evoluat si yo in timp , si in spatiu :D :D :D

Berea ti-o dau imediat dupa ce o sa va umilim in groapa , nu de alta dar imi va mai usor ca te i-au la misto la ce jaf de echipa aveti :D :D :D
Cred ca sansele sa-ti dau o bere sunt la fel de mici , ca si ale lui inter sa-i aduc o camila :thinkso:

rasheedkpenny
19th November 2003, 16:00
Vārsta asta explica multe... 8)

ady_azzuro
19th November 2003, 16:05
Vārsta asta explica multe... 8)

Mda, se pare ca esti printre cei 4 care sunt impotriva mea...
Da` argumente nu ai?
Sau iti dau cu parerea doar asa...sa te aflii in vb :P

Ayrton
19th November 2003, 17:57
Da Ady, abia astept sa veniti in "Stefan cel Mare" si sa ne bateti "jaful" de echipa pe care o avem... Chiar, erai nascut cand a invins Craiova ultima oara la Bucuresti pe Dinamo? Nu, nu cred... Ca nici eu nu-mi amintesc cand a fost asta, si am de aproape doua ori varsta ta... Dar hai sa vorbim in alta parte de lucrurile astea, ca suntem off-topic.

Sa revenim la subiectul topicului:
Ce ziceai ca faci acolo in Kuweit (in afara de scoala...)? Cum ai ajuns acolo?

inter
19th November 2003, 19:02
Cred ca sansele sa-ti dau o bere sunt la fel de mici , ca si ale lui inter sa-i aduc o camila

Ady ........... in primul rand "La Multi Ani!" :) , iar in al 2-lea ......... esti mancat :x :x (vad ca esti genul de tip care foloseste zicala " a promite e o noblete , a te tine de cuvant e o prostie " :thinkso: )

ady_azzuro
19th November 2003, 19:10
Mersi pt urari :)
Era doar o gluma...
Mai ales ca vb cu un...dinamovist :P :P :P

ady_azzuro
19th November 2003, 19:21
Da Ady, abia astept sa veniti in "Stefan cel Mare" si sa ne bateti "jaful" de echipa pe care o avem... Chiar, erai nascut cand a invins Craiova ultima oara la Bucuresti pe Dinamo? Nu, nu cred... Ca nici eu nu-mi amintesc cand a fost asta, si am de aproape doua ori varsta ta... Dar hai sa vorbim in alta parte de lucrurile astea, ca suntem off-topic.

Sa revenim la subiectul topicului:
Ce ziceai ca faci acolo in Kuweit (in afara de scoala...)? Cum ai ajuns acolo?

:D :D :D
Ce vb , cu mafiotii de voi cum sa castigam , voi numai cu japca ne-ati batut in stefan cel mare
1.netoiu v-a dat meciul
2.arbitrul ne-a furat
3. ati avut noroc.
4. circumstante atenuante :D :D :D

Uite iti promit eu acum ca o sa batem in retur chiar in groapa.
Hai sa facem un pariu , uita iti dau 500 de mesaje de la mine...
Accepti? :D :D :D
Am ajuns aici cu familia , ca oricum se castiga mai bine aici , mai ales ca tatal meu lucreaza la o firma de petrol.
Aici in afara de petrol nu prea e altceva.
Kuweitul este a2a tara dupa Arabia Saudita care are cel mai mult petrol pe teritoriul sau.
Ce zici vii si tu aici sa le luam petrolul arabilor? :thinkso:
Si bineintelse poti sa bei o bere cu "fratii" tai americani in Camp Doha...

07Ex
19th November 2003, 20:00
Asa zic si eu :ok:
Fi atent cu :bere: , ca in unele tari arabe, de ex Kuwait, alcoolul este interzis :thinkso: :thinkso: :thinkso:

Chiar vroiam sa te intreb, ce tu chiar locuiesti in Kuwait? :thinkso:

ady_azzuro
19th November 2003, 20:06
Exact :thinkso:
Nu am glumit , chiar acolo locuiesc :)

inter
19th November 2003, 20:11
si stai cu cearceaful in cap toata ziua? :D :D :D

acum ca e ramadanul cred ca nu e prea bine nici pt.tine /nope/ :thinkso:

ady_azzuro
19th November 2003, 20:21
:D :D :D :D :D :D
Nici chiar asa , nu m-am transformat, inca , in unul de al lor si nici nu am de gand :D :D :D , plus ca aici este doar un mic stat american , asa ca nu imi fac probleme 8) 8) 8)
E ramadanul dar inca odata nu am probleme :D :D :D , tot crestin am ramas si nu am de gand sa trec la religia lu` bin laden :P :P :P
Doar in public nu am voie sa mananc , dar in locuinta privata am :thinkso:

Ayrton
20th November 2003, 09:09
Mersi de invitatie... Pana in Kuweit nu am cum sa ajung in anii urmatori... Cel mai aproape voi fi in Egipt in toamna lui 2004... Daca ma uit peste Marea Rosie sunt sanse sa te vad fluturand un steag alb-albastru pe malul celalalt?

ady_azzuro
20th November 2003, 11:36
Mersi de invitatie... Pana in Kuweit nu am cum sa ajung in anii urmatori... Cel mai aproape voi fi in Egipt in toamna lui 2004... Daca ma uit peste Marea Rosie sunt sanse sa te vad fluturand un steag alb-albastru pe malul celalalt?
Cu placere ,sunt sanse cu conditia sa nu uiti steagul alb-rosu :) :) :).
Am auzit ca in Egipt e cam naspa , sunt o suma de crime pe acolo , a venit si mafia egipteana pe aici :evil:

TARAN
25th November 2003, 11:18
De ce ai impresia ca are cineva ceva cu tine? Personal mie imi esti simpatic, problema e ca stai cam prost la capitolul obiectivitate pentru un "Moderator". In rest, numai bine!


CORECT !

ca moderator nu esti obiectiv, esti cam disperat sa intri in atentia admin-ului , si vrei sa te remarci prin amenintari cu eliminarea de pe forum, si de fapt nici nu este cazul!
Asta inseamna ca nu intelegi unele mesaje cum trebuie!

parerea mea, SI FARA SUPARARE.

intodeauna este loc de mai bine! bafta

TARAN
25th November 2003, 11:21
Ah , am uitat sa va spun :P , ieri 17 noiembrie a fost ziua mea , am implinit 15 ani 8) 8) 8)

oh shit...acum am vazut ca ai 15 ani :)

chiar ca ai tot timpul din lume :)

ady_azzuro
25th November 2003, 13:09
Intotdeauna tin cont de sfaturile celor mai intelepti decat mine :thinkso:
Bafta si tie :) si tuturor :happy

deep purple
26th November 2003, 02:44
Aditza, e schimbarea la fatza? Nu-mi vine sa cred ce te-ai cumintit. Bravo!

ady_azzuro
26th November 2003, 11:04
Aditza, e schimbarea la fatza? Nu-mi vine sa cred ce te-ai cumintit. Bravo!
Se mai intampla si schimbati dintr-astea mai radicale :thinkso:
Asta nu inseamna ca o sa fiu usa de Biserica :thinkso:
Sper sa o tin asa si in continuare :) :) :) :)

nr.zece
26th November 2003, 15:20
desi cu intarziere tin sa-ti urez si eu la multi ani!

am vota buna mai ales pentru varsta ta, pentru ca unele mesaje ale tele depasesc un pusti de 15 ani. am fost surprins cand am vazut ca ai 15 ani, sincer, multi inainte.
unde te-ai nascut? mai stai mult pe acolo? esti la varsta la care trebuie sa-ti incepi viata sexuala si pe acolo nu cred ca ai sa vezi cum arata! :D :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
no ofense,

ady_azzuro
26th November 2003, 16:10
Merci :D :D :D :D :D :D
M-am nascut in CRAIOVA , am venit in Kuweit anul trecut vara.
M-ai stau 2 ani pe aici dupa aia o tai si ma duc sa-mi termin studiile superioare :thinkso:
Fii fara grija , ca araboaicele sunt super :) :) :)
Voi le vedeti doar la tv , yo le am aici cu mine 8) 8) 8)

No ofenses :D :D :D :D

nr.zece
26th November 2003, 16:16
eu stiu cum sunt araboaicele, dar nu poti sa te atingi de ele.
eu am fost cu o turcoaica si cand mi-a explicat cam cum e pe la ei , si cati frati are ............. mi-a trecut.
ai invatat ceva araba? ceva injuraturi mai stiu si eu.

ady_azzuro
26th November 2003, 16:25
Turceasca e diferita de araba.
Nu toate araboaicele sunt de neatins...
De exemplu kuweitiencele sunt beton , nu fac deloc cinste religiei musulmane :D :D :D
Intr-adevar sunt unele mai conservatoare , dar minoritare :D :D :D
Injuraturi stiu, deobicei primul lucru pe care-l inveti intr-o limba noua :thinkso:
De exemplu famliile de aici au case cu un etaj pt fiecare membru al familiei , iti dai seama cum arata vilele pe aici :D :D :D :D

nr.zece
26th November 2003, 16:30
eire fik ia zabre, sharmuta
nu scriu corect doar cum se aude, khaie

am ceva prieteni prin liban , dar acum lucreaza in dubai, in restaurante.

ady_azzuro
26th November 2003, 16:35
Injuratura aia cred ca e in libaneza , e un pic diferita de araba , dar nu mult.

Alte cuvinte mai stii? 8) 8) 8)

nr.zece
26th November 2003, 16:42
da, dar de 2 ani nu am mai vorbit cu un arab, dar daca il aud vorbind inteleg destul de mult.
o sa te salut de acum cu marhaba, ki fak

ady_azzuro
26th November 2003, 21:17
Yo te salut cu
Asalam waleikum
shleonek? :thinkso:

riva
28th November 2003, 04:31
eu am votat cea de-a treia varianta pentru ka ai venit tirziu pe acest site si deja esti cel mai prolific forumist daca se poate spune asa ceva! si nu imi mai place de tine, nu pentru ka esti oltean, ci pentru ka oltenii nu stiu sa vorbeasca corect romineste! hai la revedere!

Sergio
28th November 2003, 09:54
De unde pana unde ai ajuns la concluzia asta aberanta? /nope/

nr.zece
28th November 2003, 09:59
waleikum asalam, ady khaie.

riva aveam o parere buna despre tine, dar se pare ca ai sarit peste clasa a 9.
sau ai invatat la vreo bilingva si esti derutat

ady_azzuro
28th November 2003, 12:25
eu am votat cea de-a treia varianta pentru ka ai venit tirziu pe acest site si deja esti cel mai prolific forumist daca se poate spune asa ceva! si nu imi mai place de tine, nu pentru ka esti oltean, ci pentru ka oltenii nu stiu sa vorbeasca corect romineste! hai la revedere!

Asta suna a invidie sau mi se pare mie?!?!
Ce legatura are venirea pe forum cu nr. de mesaje si parerea despre un om :? :? :?

Deocamdata situatia arata astfel in clasamentul adevarului :thinkso:

Ce parere aveti despre ady_azzuro?
Buna
31% [ 7 ]
Mediocra
31% [ 7 ]
Rea
36% [ 8 ]

Voturi totale : 22

8 pareri de rau , asta imi da de gandit :thinking:
Care sunteti mah ailalti 7 care votarati impotriva mea :hmm:

Blue
29th November 2003, 07:25
La multzni, itzi zic si eu cu intarziere, nu intrasem pe aici.
Parerea?
parerea este FOARTE FOARTE BUNA :D :D :D (nici nu puseshi in chestionar obtziunea asta ) :D :D :D
nu trebuie sa cazi pe ganduri :D :D :D poate doar sa nu mai intrii toata ziua sa-i atzatzi pe altzii pe forumurile echipelor lor.

P.S. : :D :D :D Riva , oltenii chiar vorbesc corect si in totalitate limba romana. Noi am auzit si de perfectul compus si de perfectul simplu ,stim sa le si folosim pe amandoua . Ceilaltzi , mai pe sarite :D :D :D
Iar ca accent, sa nu uitam ca in Ardeal se vorbeste cu accent unguresc , in Moldova cu accent slav-rusofon iar in Bucale si in jur acolo, desi nu se poate spune ca e un accent ,dar o anumita inflexiune rromanes exista (mai ales la tineri si asta de catziva ani ).
Asa ca ,sa am pardon , mai studiaza timpurile verbelor , accentele si mai vorbim de... vorbit (SIC) corect romaneste .Ce-i drept, vorbim ceva mai repede, s-ar putea ca altora , mai incetzi de felul lor,( :D :D :D ) sa priceapa mai greu ce zicem. Pricepushi draga? :D :D :D

nr.zece
29th November 2003, 09:16
tu ai menirea sa animi acest forum foarte mult.
prin postarile pe care le ai deranjezi pe multi pentru ca esti dintr-o bucata si spui ce ai de spus oricui.
asta influenteaza unii membrii ai forumului si la cate controverse ai avut tu pe aici ma mir ca este un scor strans.
oricum adversarii te judeca prin ceea ce expui si asta ar trebui sa te faca sa te simti bine, asta inseamna ca ce spui tu este important.
.......... or mai fi si cativa complexati, dar asta e nimeni nu este perfect ........

ady_azzuro
29th November 2003, 12:04
Merci pt sfaturi si pt urari :) :) :)
Acum cred ca o sa apara mai mult pareri de bine , doar m-au facut moderator :thinkso:

ady_azzuro
2nd December 2003, 19:23
Ce parere aveti despre ady_azzuro?
You have already voted on this poll
Buna [ 6 ] 18.75%
Rea [ 24 ] 75.00%
Nu stiu [ 2 ] 6.25%

:O
Ce acurati mah cu sondajul asta , chiar asa arata? :D :D

nr.zece
3rd December 2003, 09:45
ai palpitatii, te speriasi?
nu cred ca este corect rezultatul asta , era egalitate ultima data si la nu stiu erau vreo 6 voturi, si nu cred ca se pot retrage voturile

ady_azzuro
3rd December 2003, 14:26
:p nu ma speriai , dar cine trece pe aici o sa zica ca sunt vreun :evil:

vasile314tzurka
3rd December 2003, 17:49
Asa zic si eu :ok:
Fi atent cu , ca in unele tari arabe, de ex Kuwait, alcoolul este interzis

"fi"? cum spuneai? analfabetii de stelisti? ia vezi de a fii sau a nu fii...

nr.zece
3rd December 2003, 19:45
l-ai vanat mult pana l-ai prins.
bravo vasile , esti bun, si voi nu sunteti analfabeti

riva
4th December 2003, 17:49
Buna [ 7 ] 20.00%
Rea [ 26 ] * 74.29%
Nu stiu [ 2 ] 5.71%

ady lumea nu prea tine cu tine ... imi cer scuze de ce am zis despre tine, adica, ca nu stii romineste ... dar oricum ramin la aceeasi parere care mi-am exprimat-o prin vot. si este de apreciat ca ai avut acest curaj sa te expui in fata tuturor! eu unul nu as avea curajul pentru ka, cred ca s-ar scrie numai rau despre mine ! :)

ady_azzuro
4th December 2003, 19:55
Buna [ 7 ] 20.00%
Rea [ 26 ] * 74.29%
Nu stiu [ 2 ] 5.71%

ady lumea nu prea tine cu tine ... imi cer scuze de ce am zis despre tine, adica, ca nu stii romineste ... dar oricum ramin la aceeasi parere care mi-am exprimat-o prin vot. si este de apreciat ca ai avut acest curaj sa te expui in fata tuturor! eu unul nu as avea curajul pentru ka, cred ca s-ar scrie numai rau despre mine ! :)
Romaneste stiu , dar mai am unele greseli de ortografie , la 15 ani tu cata romana stiai , erai cumva intr-o tara straina si stateai cu cartea de gramatica in mana? Nu cred :mda:
Yo de obicei spun lucrurile pe nume , nu ma ascund , spre deosebire de altii :cool:

Vadim
22nd January 2004, 12:54
Yo de obicei spun lucrurile pe nume , nu ma ascund , spre deosebire de altii :cool:
Asa este, Ady, esti un tip foarte corect, am remarcat asta in cateva randuri si imi place asta la tine. Cum de ceva timp nu mai scrii nici aiurea pe forum, pot spune ca si Blue ca am o parere foarte buna despre tine. Keep up the good work!

ultra_alba
24th January 2004, 13:49
eu am votat rea.e vreo problema?

ady_azzuro
24th January 2004, 14:13
Si crezi ca da cineva vre un s**t pe parerea ta? Nu cred. :nah:

Sergio
24th January 2004, 21:59
ady, se pare ca astfel de atitudine i-a facut pe multi sa voteze impotriva ta. Nu-i nimic, poate reusesti sa-i faci sa se razgandeasca. :)

ady_azzuro
24th January 2004, 22:24
Oricum sondajul nu reflecta realitatea, o data cu schimbarea forumului, acest sondaj a fost schimbat, eu am compus acest sondaj cu optiunile
Buna
Mediocra
Rea

Acum arata alt ceva...
Dar nu sondajul conteaza, eu nu vreau sa se razgandeasca nimeni, e parerea lor, asta este, dar nu trebuie a vina aici si sa fie ironici :mda:

vasile314tzurka
25th January 2004, 13:46
felicitari pentru cota 3000:)

ady_azzuro
25th January 2004, 13:49
Merci, sa o ajungi si tu cat mai curand, ai grija sa nu cazi, e o oarecare inaltime :D

DRAGOS
9th February 2004, 12:42
La inceput n-aveam o parere prea buna despre tine dar se pare ca te-ai schimbat (cat de cat) si imi esti simpatic!

Totti
9th February 2004, 20:46
"Ce parere aveti despre ady_azzuro?"

ce-i mah aici ? spovedanie ? :P
eh..ce sa zik..il cunosc dupa alte forum-uri...
...baiatu' nu sta mult pe ganduri si-ti spune in fatza ce gandeste si nu te ia pe ocolite
e totusi un baiat bun :P !

ady_azzuro
9th February 2004, 20:52
"Ce parere aveti despre ady_azzuro?"

ce-i mah aici ? spovedanie ? :P
eh..ce sa zik..il cunosc dupa alte forum-uri...
...baiatu' nu sta mult pe ganduri si-ti spune in fatza ce gandeste si nu te ia pe ocolite
e totusi un baiat bun :P !

Merci pt aprecieri Totti :)
Aici este doar un grup de discutii...puteti sa-mi puneti ce intrebari vreti voi :)

Totti
9th February 2004, 21:07
ok...
in cazul asta...
am eu o intrebare :)

cum faci de itzi rezervi atata timp pentru forum-uri ?
vad ca postezi in fiecare zi !

presupun ca la varsta asta mai ai si tu scoala si multe altele... !
si eu am destul timp..dar nu ca tine ! ;)

ady_azzuro
10th February 2004, 20:04
Eu in 2 ore postez 100 de mesaje, nu imi ia prea mult timp, am net acasa si imi este mai usor, dar tu....55 de mesaje ai pe zi, parca ieri te-ai inscris, in total ai 63, daca o tii tot asa, ma intreci fara probleme :)

Totti
10th February 2004, 20:23
ehe...
si eu am net acasa....
si sunt butonist, forumist, gamer.... si blabla :P !

ady_azzuro
10th February 2004, 23:04
Bey, dar multe joburi ai tu, dar una serioasa ai de gand sa-ti gasesti? :happy

Totti
11th February 2004, 10:00
:Dam deja:D

ady_azzuro
11th February 2004, 18:56
:rolleyes: Care-i aia?

DJ Klaus
12th February 2004, 11:21
Ah , am uitat sa va spun :P , ieri 17 noiembrie a fost ziua mea , am implinit 15 ani 8) 8) 8)
Ady , in primul rand La multi Ani chiar daca urarea e vita cu o intarziere de cateva secole , acum am vazut topicul. Eu am o vorba pt cei care-si serbeaza ziua de nastere: multa :bere: si cat mai multe :ciocan: :ciocan: :ciocan: ! Votul meu a fost unul pozitiv desi din cate am citi mai toata lumea te apreciaza dar nu prea te voteaza. Esti un pusti simpatic , pe deasupra si oltean :ok: asa ca nu-i baga in seama pe invidioasi ! :yeah:

ady_azzuro
15th February 2004, 21:13
Ady , in primul rand La multi Ani chiar daca urarea e vita cu o intarziere de cateva secole , acum am vazut topicul. Eu am o vorba pt cei care-si serbeaza ziua de nastere: multa :bere: si cat mai multe :ciocan: :ciocan: :ciocan: ! Votul meu a fost unul pozitiv desi din cate am citi mai toata lumea te apreciaza dar nu prea te voteaza. Esti un pusti simpatic , pe deasupra si oltean :ok: asa ca nu-i baga in seama pe invidioasi ! :yeah:

Merci pentru sustinere :bere:
Sper sa avem discutii cat mai placute pe acest forum si succes in continuare! :yeah:
Tu pe ce parte a globului locuiesti? :rolleyes:

DJ Klaus
16th February 2004, 09:50
Merci pentru sustinere :bere:
Sper sa avem discutii cat mai placute pe acest forum si succes in continuare! :yeah:
Tu pe ce parte a globului locuiesti? :rolleyes:
Deocamdata inca in partea "cenusie" not for long :ok:

narcis_catalin
22nd March 2004, 11:45
Eu in 2 ore postez 100 de mesaje, nu imi ia prea mult timp
...nici macar sa le gandesti! :jerk: :drak: :happy

Vadim
22nd March 2004, 16:43
Narcis, cred ca ai intrat pe un teren minat, sa vedem cum iesi ;)

ady_azzuro
11th April 2004, 21:44
Mort...:)

ady_azzuro
11th April 2004, 21:57
...nici macar sa le gandesti! :jerk: :drak: :happy
Bey narcisel surcel, tu de unde mai aparushi muica? Gazeta sporturilor nu iti mai ajunge? :rolleyes:
Eu postez mesaje pe acest forum din placere, ce treaba ai tu cu mesajele mele.... sa fie oare invidia care iti macina sufletul...vad ca ai doar 3 mesaje pana acum, eu iti urez multe inainte, dar sa fie de calitate, iti dau un exemplu: gabilove, daca ii urmezi exemplul lui, va fi perfect! :D
Ia fa pasii si posteaza la obiect, nu mai te baga in seama fara motiv, sper ca ti-ai insusit criticile si te vei indrepta pe viitor, mai ales ca azi este Pastele, succes! /hello

ady_azzuro
29th April 2004, 21:42
www.skee.com
Acesta este siteul scolii mele, va invit sa-l vizitati! ;)

Vadim
29th April 2004, 23:17
Interesant, credeam ca vad ceva scris de la drepata la stanga, asa cum este la Al-Jazeeara.

ADelPiero
30th April 2004, 00:26
ady .... concediu cand iti iei ? :p

ady_azzuro
8th May 2004, 15:40
Pe 21 iunie! :cool:

Catalanul
8th May 2004, 16:43
si unde pleci
sper sa fii plecat mai bine de o luna ca sa nu mai spui unele aberatii si ca sa nu mai copiezi articole din ziare

ady_azzuro
8th May 2004, 23:18
N-o sa ai sansa asta...mai bine ai grija in valencia, vin caldurile acum acolo si s-ar putea sa-ti dauneze grav sanatatii...nici macar fularul cu viola nu o sa-ti fie de folsinta...am auzit ca timisoara o duce bine la dragasani...poate promovati si voi in A, ca m-am saturat sa vad echipe gen rocar si bragadariu umilite de steaua cu scoruri rusinoase gen 1-8...:)

corinutza_88
9th May 2004, 14:07
ady eu am o parere foarte buna despre tine!
te lupti cu toti care de ia de universitatea si de aceea eu sunt cu tine!
hai poli eu zic sa o lasi mai usor!

Catalanul
9th May 2004, 14:10
o las mai usor daca o lasa si el mai usor cu aberatiile lui si cu jignirile aduse timisorenilor si nu numai!!!

corinutza_88
9th May 2004, 14:12
de ce spui ca spune numai aberatii
unele poate ca sunt dar unele sunt chiar adevaruri
doare adevarul??????

Catalanul
9th May 2004, 14:15
se stie ca,,, cu oltenii nu ai ce vorbi asa ca nu mai am de gand sa postez aici
pa pa!!!

ady_azzuro
9th May 2004, 18:20
ady eu am o parere foarte buna despre tine!
te lupti cu toti care de ia de universitatea si de aceea eu sunt cu tine!
hai poli eu zic sa o lasi mai usor!
Merci hai craiova, unde stai in Craiova?

corinutza_88
10th May 2004, 17:02
ady am vazut ca ti ai cerut iertare
nu cred ca era nevoie
cui nui place nu comenteaza

ADelPiero
16th May 2004, 03:06
nu are chiar de ce ... nu a omorat pe nimeni:)
sau mai stii ? :evil:

corinutza_88
16th May 2004, 13:55
ha ha ha
ce gluma buna