PDA

View Full Version : Forex Brasov - FC Brasov



Pages : [1] 2 3 4 5 6

Darkslowstar
14th November 2005, 15:50
Cine ar fi crezut ca acests adevarat FC Brasov II (daca te iei dupa jucatori) va fi la ora la care se disputa meciul pe locul 2 in clasament si inaintea noastra. Meci de mari orgolii

DIXX
19th November 2005, 14:14
3-2,game over,insert coins please.

Roby0077
13th December 2005, 04:08
Din pacate nu mai stiu nimic in ultimi 17 ani de fotbalu Brasovean, dar in ultimul timp (prin Televisiunea Romana) am vazut si auzit de formatia FOREX Brasov.
Intrebarea mea este: De unde a aparut o echipa asa de buna in Fotbalul national, ca dupa cum stiu eu in Brasov erau Brasovia (unde am jucat si eu), FCM Brasov, Tractorul, Rulmentul, ICIM si altele, da nici un Forex.
Va multumesc pentru raspuns

Robert, Nümbrecht:)

Darkslowstar
13th December 2005, 12:06
Forex a fost infintata in 2003 de Tucunel, un om de afacreri brasovean, care apreluat baza Tractorul, a facut-o brici, inclusiv stadion si sala Tractorul si a infintat o echipa de fotbal, cumparand un loc in C. Au promovat anul acesta in B, cu o echipa in majoritate de fosti stegari (Coman, Anghel, Catana, Vajda, Marton, etc), refuzati de Steagu si antrenati de Adi Harlab, care nu mai are nevoie de nici o prezentare, cred.
Din echipe pe care le-ai spus mai exista Steagu, Tractorul in C (cu sanse bune de promovare si cam atat. ICIM s-a desfintat sigur, la fel si Metrom (acolo joaca acum Tractorul, baza ICIMI apartine de Steagu, acum) si Rulmentul cred ca idem, sau prin judeteana.
Daca vrei mai multe info, intra pe subforumul FC Brasov de la Suporter, unde se aduna brasovenii. :ok:

AMICU'
3rd April 2006, 22:19
Din pacate nu mai stiu nimic in ultimi 17 ani de fotbalu Brasovean, dar in ultimul timp (prin Televisiunea Romana) am vazut si auzit de formatia FOREX Brasov.
Intrebarea mea este: De unde a aparut o echipa asa de buna in Fotbalul national, ca dupa cum stiu eu in Brasov erau Brasovia (unde am jucat si eu), FCM Brasov, Tractorul, Rulmentul, ICIM si altele, da nici un Forex.
Va multumesc pentru raspuns

Robert, Nümbrecht:)
uite acuma este si joaca mult mai bine si mai frumos ca FC Brasov.Dar unde sunt acei fanatici suporterii ai Steagului.Unde sunt cei care se bateau cu pumnul in piept ca fac orice pentru steagu'?Unde a disparut lumea de pe stadionul Silviu Ploiesteanul?Unde este Forza Carpatica?Unde sunt cei care faceau valuri dupa ce bateam fortele Bucurestiului?Unde sunt cei din Rasnov
cu steagul lor imens, pe care il fluturau cand FC Brasov se calificase in UEFA?
Unde sunt suporterii care au facut baie in fantana din Piata Sfatului, dupa ce Brasovul se salvase de la retrogradare in ultima etapa sau cand se calificase in cupa Uefa dupa meciul castigat 2-0 in fata Gloriei Bistrita?
Ati golit stadionul, ati destramat galeria.......acum se mai aud cateva voci somnoroase din tribuna.
Fc Brasov pare anesteziata,Forexul este acum echipa care are mai mult suflet si suflu.
Forexul ofera spectacol.Chiar daca este contestata ca este infintata recent, Forexul vrea sa demonstreze ca stie sa aprecieze brasovenii adevarati.De aceea a strans jucatorii dati de-o parte de la Fc Brasov si a facut o echipa mult mai brasoveana sa Fc Brasov.
Acum stegarii se bat cu pumnul in piept ca sunt jucatorii crescuti de ei.Insa i-au avut si nu au stiut sa ii pretuiasca.Au avut si antrenor si nu l-au pretuit.
Acum Adrian Harlab , antreneaza o echipa autohtona.
Vazand cum creste valoare jucatorilor aruncati de la Fc Brasov, stegarii si revendica acum ,reusind sa il sufle (de la vara) pe golgeterul acesteia (Anghel).
Daca voi nu mai puteti, lasat-ii pe cei care pot.
Forza Forex!!!!

Darkslowstar
4th April 2006, 00:24
Care Forex? Tu cu cine vorbesti? Daca ii cauti pe fani stegari sunt pe aici, n-ai tu grija. Forex e mai mult un FC Brasov II cu jucatori formati si crescuti de noi si dintre care cei mai buni se intorc la noi la vara. Nu e vorba numai de Anghel, mai sunt inca cel putini 2, cu sange de stegari in vine :ok:

Ai dreptate ca lucrurile nu au mers bine la Steagu in ultimii ani, dar acum suntem din nou pe drumul cel bun si tot noi vom juca in A. Forex nu-i decat un capriciu al luiTucunel, pana cand isi atinge scopul si anume sa ajunga patron la FC Brasov, cu sau fara Nicolae. La vara asa se va intampla si Forex va deveni satelitul nostru :ok:

AMICU'
4th April 2006, 13:26
Nu ai sa vezi tu placa asta, cu sateliti.
eu tot nu am vazut suporterii lui Fc Brasov.Iti este greu sa recunosti, insa ma fost la meciul Fc Brasov1-1 Ceahlaul, si nu am vazut decat 10 pustani in galeria brasovului :rosu: (atentie la derbyul seriei I a diviziei B).Galeria Ceahlaului a fost mult peste cea a stegarilor.
La meciul Forex-Fc Barasov, ma asteptam sa umpleti tribunele, insa am observat doar o mica galerie a celor de la Brasov si una a lui Forex, iar restul stadionului a fost neutra.I-am auzit pe multi spunand ca se bucura oricare castiga , numai sa nu se termine egal.Deci nu poti spune ca brasovenii sunt stegari inraiti.
Stiu ca cei mai infocati suporteri stau la peluza (in galerie), insa pe Tineretului peluza este cam goala.

scorpiuta
4th April 2006, 13:58
O sa fie egal!!!

DIXX
4th April 2006, 14:11
Pai in galerie la shahlaul .erau toti moldovenii din Brasov si cred ca tu esti unul dintre ei(amicu).Cand echipa merge prost se nasc repede jmekeri de la sat ca tine care nu stiu decat sa dea cu pietre dar ne vom reveni .Care e problema ta?Crezi ca nu stim ca in B nu vine la stadion,ai prins vreodata timpurile cand veneai cu doua ore inainte ca sa prinzi vreun loc si totg stadionul era galerie si plin de steaguri?

scorpiuta
4th April 2006, 14:47
ha ha ha
de la Piatra Neamt au plekat 5 autocare cu suporteri!

AMICU'
4th April 2006, 15:30
Pai in galerie la shahlaul .erau toti moldovenii din Brasov si cred ca tu esti unul dintre ei(amicu).Cand echipa merge prost se nasc repede jmekeri de la sat ca tine care nu stiu decat sa dea cu pietre dar ne vom reveni si viermi ca tine vor fi striviti din nou.Care e problema ta?Crezi ca nu stim ca in B nu vine la stadion,ai prins vreodata timpurile cand veneai cu doua ore inainte ca sa prinzi vreun loc si totg stadionul era galerie si plin de steaguri?
Omule eu nu am fost suporer al Steagului.Eu sunt rapidist si am fost in galeria Rapidului la meciurile directe.Intr-adevar am o simpatie si pentru Steagu' , dar nu sunt suporterul acesteia.
Eu nu am dat cu pietre in aceasta echipa , pentru ca o respect.Afla ca am fost la mai multe meciuri de-ale steagului din B decat au fost cei care inainte se bateau cu pumnii in piept ca sunt mari stegari.Cand echipa merge prost. atunci ar trebuii sustinuta de galerie.Daca si asta a capotat , inseamna ca se merge pe un drum gresit.
Galeria Ceahlaului a venit cu 5 autocare de la Piatra Neamt.Si daca vrei sa sti,am stat la tribuna cu scaune galbene, apropape de asa zisa loja.
Am prins mai multe meciuri ale stegarilor, si atunci cand s-au salvat de la retrogradare si atunci cand s-au calificat in cupa uefa.
singurul meci al stegarilor cand trebuia sa ajungi mai repede la stadion ca sa fii sigur ca intrii , a fost si ultimul al acesteia in divizia A (Fc Brasov 0-1 steaua, gol D.Munteanu), in rest am intrat destul lejer.
Faza cu "tot stadionul era galerie" este cea mai mare exagerare.Stadionul scanda de 2-3 ori " steagu', Steagu' " numai cand aveam vre-o faza periculoasa sau la gol, in rest pace si prietenie.Daca ii spuneai la unul care nu a fost vre-o data la meciurile lui Fc Brasov, poate te credea.
crezi ca nu stiu cum veneau 2-3 oamenii in fata tribunei si se ruga de lume sa cante, iar aceasta era incapatinata si nu ii bagau in seama.Oare de ce canta galeria de multe ori "Cantati cu noi ,galeria/cine nu vrea s**e p**a/" sau "tot stadionul , sa cante tot stadionul".
Ca suporer rapidist, am fost in Giulesti sa sustin Rapidul si sincer nu se compara cu ce este la Brasov.
Nu am stat la galerie, ci la tribuna a II a.Acolo 90 de minute din 90 am cantat si am incurajat echipa.Acolo tot stadionul este o galerie, in timpul meciului nu aveai cum sa stai jos, toata lumea canta si sarea.Nu a venit nici un lider de galerie sa de-a tonul, singurul om care dadea tonul acolo la intreg stadionul (nu neaparat la galerie)este Corsicanul.Acolo lumea chiar stie sa isi incurajeze echipa.
Apropo de galerii,nu am vazut o coregrafie ca lumea la ei.Poate doar dupa meciul Fc Brasov 2-0 Bistrita (cand s-au calificat matematic in cupa UEFA), si s-au aprins torte in jurul terenului.

Darkslowstar
4th April 2006, 15:40
Amicu, tu nu i-ai vazut pt ca ori esti pustan si ai inceput sa mergi la stadion de anul trecut si n-ai vazut Steagu la lucru in perioada asta de glorie de curand. La meciul cu moldovenii au fost vreo 4000 de oameni si galeriea noastra a avut 50-60 de oameni, mult sub ce era inainte si cam de 2-3 ori mai mica decat cea nemteana.
Forex nu are galerie si nici suporteri, lumea a mai mers la ei mai mult ca protest fata de situatia de la Steagu, dar stai linistit ca in Braso numai noi existeam. Nici nu pot sa zic voi (vroiam sa zic ca voi nu existati) pt ca Forex nu are suporteri, nu are galerie, nu are decat ambitiile lui Tucunel si alui Ad Ilie. Cand a dat gol Forexul Steagului nu s-a bucurat nimeni, decat cei de la oficiala. Asta pe stadionul Forexului. O sa vedeti ce papara o sa manace Forex pe Tineretului si cum o sa se bucure tot stadionul. Sa-l vad eu pe ala care are tupeul sa sufere pt Forex la noi acasa. N-ai sa vezi asa ceva.
Bdw. tu cati ani ai? Eu mi-am pus varsta la custom title, gasesti si poze de ale mele la threadul cu poze ale forumistilor, fa si tu la fel, ca sa vedem cu cine stam de vorba.

Scorpiuta, meciul a fost in retur, lasa-ne sa ne sfadim in liniste.

AMICU'
4th April 2006, 16:39
Nu trebuie sa va atacati asa, ca doar nu m-am luat de Fc Brasov.Pur si simplu am acuzat modul in care galeria isi trateaza echipa , mai ales acum la greu.Pai acum ar trebui sustinuta mai mult, mai ales ca sansele de a accede in divizia A de le baraj inca sunt destul de mari.
Stiu ca si pe voi va doare asta si de aceea v-ati aprins asa de tare.
Voi acum ma acuzati ca as fi tradator si ca as fi ales pe Forex.Pai nu am cum sa tradez pe Steagu' ,pentru ca nu am fost suporer dedicat Steagului.Sunt un simpatizant al sportului brasovean (Fc Brasov, Forex,Rulmentul Brasov la handbal feminin, CSU Cuadripol Brasov la baschet masculin.......).Eu tin cu Rapid insa doresc tot binele din lume formatiilor brasovene.
Voi sunteti ceva mai subiectivi cand vine vorba de Fc Brasov.
Apropo au mai actualizat pagina de webb a echipei?In perioada cand mergea Brasovul bine, suporterii au facut mai multe astfel de pagini, insa acuma ele zac parasite.
in curand vei avea o poza si cu mine.
Sa speram ca puplicul brasovean o sa isi indrepete fata si mai mult spre sport.
Apropo, ati vazut ca atunci cand mergea Fc Brasov bine venea lume multa la stadion, acum cand merge Rulmentul bine la handbal feminin se aduna lume de nu mai ai loc in sala cu o ora inaite de meci.Si cand te gandesti ca inaite sala era mai mult goala.

tudoor
4th April 2006, 18:00
Pai daca esti din Brasov probabil sti foarte bine de ce s-au rupt vechile brigazi si de ce nu mai prea merge lumea la galerie! si asta inca de acum mai bine de un an, n-are nici o legatura cu "lipsa de loialitate" de care te legi tuh... in mod rautacios fiind vorba!
Am si eu o intrebare pentru tine, daca esti asa mare rapidist, de ce nu te muti la pretenii tai minoritari in Giulesti/Ferentari... ??? ahhh cand punem asa problema te bati cu pumnul in piept ca esti brasovean... pai vezi, nu te supara pe mine, da cetateni d-astia mai bine ca nu sunt stegari!
in rest... numa' bine!

AMICU'
4th April 2006, 18:35
Rapidul,Dinamo si Steaua au suporteri in toata tara, de acest lucru nu se pot bucura multe formatii din provincie.Singura care se mai bucura de simpatii in tara este Universitatea Craiova.
Cu orasul Brasov m-am mandrit,ma mandresc si ma voi mandrii mereu, pentru ca este unul din cele mai frumoase orase din tara.
A tine cu o echipa nu inseamna a fi si din acel oras cu ea.

Darkslowstar
4th April 2006, 18:53
N-am nimic cu Rapid, chiar ii prefer echipelor comuniste. Dar intotdeauna o sa tin cu Steagu, ai carui fan sunt de foarte multa vreme. Chiar l-am prins (la o varsta foarte frageda) pe Lacatus pe Municipal. Nu te inteleg dar itit respect optiunea.
Tu nu esti din pacate decat un suporter care simte nevoia sa se identifice cu o echipa de succes. Daca Steagu ar fi avut performante ai fi fost primul care ar fi fluturat steagul galben-negru. Abia acum se vad adevaratii suporteri.

AMICU'
4th April 2006, 19:02
Cand am inceput eu sa tin cu Rapidul nu avea o situatie prea buna in clasament si nici un palmares impresionant (doar un titlu).Dupa cum am zis,respect echipele brasovene si chiar le-am sustinut din tribuna la multe meciuri.Asta a fost optiunea mea cu ceva timp in urma si nu imi pare rau.
Dupa cum ti-am zis si acum in divizia B am fost la meciurile echipelor brasovene (o saptamana la Forex, urmatoarea la FC Brasov) si incerc pe cat posibil sa ajung si la sala Sporturilor unde o sustin pe Rulmentul Brasov (am fost la aproape toate meciurile echipei antrenate de Tarca).
Poate o sa ne vedem la meciurile echipelor brasovene

DIXX
5th April 2006, 01:49
Macar bine ca tine cu Rulmentul,atunci ne vedem la Challenge pe 15Apr.

tudoor
5th April 2006, 17:35
Pai daca nu te intereseaza palmaresu de ce nu tii cu Farul, Otelul sau oricare alta... asta zici tuh pentru ca asta vrei sa auzi :mda: treaba e cum a zis Dark, legat de performante dar si ca e un fel de "moda"! dar n-are rost sa insistam pe subiectul asta... e optiunea ta, treaba ta :D
In alta ordine de idei... Si eu zic ca Tucunel vrea sa fie patron la Steagu'! si cred ca daca va promova cu Forex, vor fi unele jocuri si tot Steagu va juca in A. doar ca mi-e teama sa nu ne pateze clubul cu vreo fuziune :no:

Darkslowstar
5th April 2006, 18:04
Cel mai mult mi-e frica sa nu cumva sa nu jucam sub numele nostru in A. Solutia cea mai buna e sa-i absorbim, pt ca ei nu au nimic de pierdut (traditie, istorie) si asa ajunge Tucunel patron la noi, asa cum isi doreste. Desi ma indoiesc ca are singur banii sa tina o echipa de talia Steagului. Impreuna ca Nico, Ori Zinger, etc da, asa s-ar strange bani pt un buget mare.

Da-mi voie sa nu te cred, cand ai inceput tu sa tii cu Rapid, venise Lucescu la echipa si erau pe cai mari. Ai plecat dupa succes si noi iti uram drum bun. Cum ai zis si tu de astfel de suporter nu-i nevoie, pt ca vin singur inapoi cand suntem iar pe val. La placinte inainte la greu inapoi!

AMICU'
5th April 2006, 20:29
sa va zic ceva si cu asta pun punct discutiei legate de echipa mea favorita, si implicit optiunea mea.
Cand eram mic nu imi placea fotbalul deloc.Tata m-a ferit cat a putut de acest fenomen, pentru ca stia ca daca imi intra in sange microbul fotbal este incurabil.M-a ferit pentru ca nu ar fi vrut sa ma consum pentru un joc in care cum spun altii "ca te agiti degeaba ca tu nu castigi nimic"..
Asa ca mai mergeam la stadion insa nu pricepeam ce se intampla pe teren, si ma apucam sa fug prin tribuna pe scari.
Ma tot uitam la taica-miu si nu stiam de ce ii placea lui sa se uite la meciuri la tv.Asa ca am vazut si eu un meci Arges -Fc National, se terminase egal parca.A inceput sa imi placa sa ma uit, insa nu o faceam prea des.
Apoi am vazut Rapidul intr-un meci si mi-au placut.Nu erau pe val si nici nu era Lucescu antrenor.Pe mine nu ma interesa clasamentul, ci cum joaca echipa.Iar Rapidul, de sa nu recunoastem a jucat mereu spectaculos.Desi atunci era moda Steaua, eu am avut o antipatie pentru ei.Erau prea infumurati.
Apoi am inceput sa ma uit mai mult la meciurile Rapidului si sa imi iau materiale cu ei.
Acum pot sune ca nu imi pare rau pentru alegera facuta.Si chiar daca Rapidul joaca mai prost tot cu ei voi tine.Am fost si pe stadionul "Valentin Stanescu", si chiar am ramas suprins de ce am vazut si trait acolo.
vis a vis de stadion este un parculet, acolo am poposit sa mancam ,inaite de meci.Am ramas masca cand am vazut cum vine o mama cu 2 copii la leagane si la balansoar.Copiii aveau fulare cu Rapid la gat iar acea mama avea si ea un steag imens alb-visiniu in mana.Acum poate o sa radeti, insa este impresionant sa vezi cat de iubita este acesta echipa.Daca te plimbi in zona giulesti-Gara de nord-Cragasi, cu fularul Rapidului la gat, practic nu se ia nimeni de tine si toti iti sunt prieteni.Rapidul juca cu stadionul plin si in divizia B.Acolo lumea iubeste prea mult echipa ca sa o lase balta si sa renunte sa vina la stadion chiar daca echipa aro un sezon mai slab.
Nu multe echipe se pot bucura de astfel de tratament din partea suporerilor.De exemplu la Dinamo, cand aveau 7 infrangeri cosecutive, jucau acasa de parca aveau terenul suspendat.La Brasov la fel a fost sezonul trecut.Cand mergea echipa bine eram pe primele locuri intr-un clasament al audietei de pe stadion.Sezonul trecut am cazut dramatic pe ultimele locuri.
Cand a intrat Brasovul in A, am fost la apropape toate meciurile acesteia de pe teren propriu.Au fost si meciuri bune si meciuri rele ale Brasovului,insa eu am fost doar un sustinator al acesteia, nu si un suporter.
Respect mult echipa si suporterii.Si de asta ma doare, ca fanii s-au indeparat de la echipa.De ce la Petrolul sau la Craiova , fanii inca mai umplu stadioanele (la Ploiesti e 3 ron biletul), si in deplasari lumea merge sa vada aceste echipe.Fanii Craiovei au dat 10 ron pe biletul de intrare la Caracal-Universitatea iar cei ai Petrolului 5 ron la Poiana Campina-Petrolul.La noi nu vine lumea nici daca intrarea este gratis.Galeria este inexistenta.Acum vad ca fanii lui fc Brasov s-au orientat catre hanbal.Toata Sala "Dumitru Popescu Colibasi" este plina de fulare cu Fc Brasov.
Multa brasovenilor, si sa speram ca va rasarii soarele si in Brasov.
La anul sa mergem la meciuri de divizia A.Fie la Forex fie pe Tineretului.

tudoor
5th April 2006, 21:44
bai nu vreau sa fac pe "gica contra".. da lase-na mey cu anecdote d-astea :P pai chiar vrei sa-mi zici acum ca daca atunci n-ai fi vazut un meci al rapidului ci, sa zicem, unul al Pitestiului... erai acum suporter pitestean? looolz no serios deja devine ridicola discutia!
am fost si eu prin giulesti/gara de nord etc si in afara de niste tiganushi care fugeau desculti (nu pe bune acum.. chiar erau desculti!) nu m-a impresionat nimic. dar data viitoare o sa ma uit mai atent pe la topogane, promit :pace:
ahh si lasa-o totusi mai usor... ca asa imi amintesc si eu la meciurile noastre cu Rapidu din Giulesti in anii de dupa ultima promovare, cand stadionul ala abia daca era plin pe jumate.

Dark... dar o fie totusi niste jocuri de culise f interesante! adica Tucunel e la psd, orasu si judetu sunt la alianta si nico e mereu cu puterea. chiar sunt curios ce-o iesi! dar nu trebe sa facem mari griji... trebe sa ajungem la baraj, sa promovam si ne vedem de treaba noastra! promit ca o sa si fiu suporterul Forexului la anul in B :P

Darkslowstar
6th April 2006, 00:01
Amicu, din partea noastra poti sa tii cu cine vrei tu, si nu are nimei nimic cu tine. La treaba cu rapidul am vinzi castraveti gradinarului. Eu am vazut Rapidul pe Giulesti inca inainte sa te uiti tu la fotbal si stiu ca ei nu prea joaca cu casa inchisa, nici macar in Cupa UEFA. Chiar si cu Steaua s-au mai gasit bilete in ziua meciului. Eu stau de peste 10 ani in Bucursti, asa ca stiu mult mai bine ca tine.
Numai faptul ca spui valentin Stanescu (esti primul rapidist pe care il vad spunand asa) denota faptul ca esti rapidist mult mai de curand decat ai vrea sa recunosti. Daca esti suporter brasovean cunosti cauzele pt care momenan avem o galerie tare mica, nu mai am chef de intrat in detalii.
Si ziceai anterior ca noi nu am avut coregrafii frumoase, daca cauti pe thredul cu cea mai tare galerie o sa gesesti niste poze misto cu FC.
PS pe la ce varsta ai inceput sa te uiti la fotbal?

AMICU'
6th April 2006, 13:39
modificat

Angelina Jolie
19th April 2006, 22:25
Micutzuleeeeeeeeee, vezi ca astia pocesc numele echipei FC Bihor. Daca ii voie zi sa stiu si io ca am niste apelative faine pentru ei.:D
HAIDA BISTRITA, BECLEAN si ce-o mai fi.

Ursu carpatin
19th April 2006, 22:38
[MOD] Nu mai da QUOTE la un mesaj imediat anterior.

La nevoie te ajut! Nu te las la greu!

Angelina Jolie
19th April 2006, 22:42
Da stiu ursule. No fii atent: Ia mergi tu la hotel Napoca vineri seara si prefa-te ca esti beat si ca din gresala rupi picioarele la vreo 2 supervedete din parc.:D Mersi, raman dator. Dau o bere cu prima ocazie.
LALALALALALALALALALALALALAAAAAAAAA
GLORIAAAAAA BISTRITAAAAAAAAAAAA!!!

Ursu carpatin
19th April 2006, 22:44
Rezolvat! Dar le-o dau direct, fără chestii legate de alcool! Că de mă văd ăia beat, mă iau în lotul lor, şi nu vreau!

Angelina Jolie
19th April 2006, 22:47
Ursule, respectele mele. Fain ai zis tzucu-te. Si adevar graiesti. Eu i-am vazut la Napoca anul trecut inainte de meciul cu Mediasul, si faceau misto de meciul ce urma sa aiba loc.:lol: "Profesionisti" dom'le, joaca pentru culori si tot tacamul.

Ursu carpatin
19th April 2006, 22:48
Mai ales pt. tacâm!

t.b.
19th April 2006, 22:58
Da stiu ursule. No fii atent: Ia mergi tu la hotel Napoca vineri seara si prefa-te ca esti beat si ca din gresala rupi picioarele la vreo 2 supervedete din parc.:D Mersi, raman dator. Dau o bere cu prima ocazie.
LALALALALALALALALALALALALAAAAAAAAA
GLORIAAAAAA BISTRITAAAAAAAAAAAA!!!


Micutzuleeeeeeeeee, asta-i instigare :D ca ursu` la cat il duce mintea chiar mere si le da o laba alor nostri :drak:

Angelina Jolie
19th April 2006, 23:04
Nu ma ca merge si le zgarie pe fatza FORZA CFR la fiecare.:D

HIV
20th April 2006, 00:08
eu va propun sa va trageti cate un glontz in cap si atzi scapat de chinurile in care sunteti

Angelina Jolie
20th April 2006, 00:20
Oooooo, lume noua. Mai traiesti beteagule? Hai zi si tu cum promovati de pe locul 1 ca mi-o fost dor de tine.

King of Hell
20th April 2006, 01:33
Ba, Angelina si Ursache, parca voi sunteti Armageddon Death Squad, bag pola.

Angelina Jolie
20th April 2006, 01:47
Ma nu te mai uita atata la filme ca te tampesc de cap. Serios acuma, ma ingrijorez cu tine ma. Amuzant nu prea mai esti, tat timpu' serios nush ce-ai patit. Esti emotionat pt bac? Las ca trece, iti tin eu pumnii.
In concluzie: PROMOVATI. Dar nu cred ca in urmatorii 20 de ani.

micutzu
20th April 2006, 11:29
Am simtit nevoia acestui thread deoarece (poate mi se pare) dar am vazut destul de mult off-topic. Deasemenea imi da si mie posibilitatea :D (egoistu asta de micutzu :P) sa mut mesaje interesante care ar fi pacat sa se stearga din cauza off-topic-ului.
Mentionez ca e un thread off-topic si nu un loc unde avem voie sa ne jignim si alte chestii de genul asta. Orice moment care o iese din tiparul bunului simt v-a fi sanctionat (si sa fie foarte clar, mai drastic de cat in alta parte)

Va doresc discutii placute, incitante, distractive, s.a.m.d. . :D

Hopshio
20th April 2006, 11:35
buna idee...si eu am vrut sa deschid asa dar mi s-a sters...de un moderator....dar nu-i nimik..bine ca tot s-a deschis unu..!!!:)

micutzu
20th April 2006, 11:39
Cine ti l-a sters?
Peste tot exista cate un off-topic.
Cand si unde l-ai deschis?

Hopshio
20th April 2006, 11:48
la divizia A am vrut sa fac unu..mi la sters un moderator..sthie el bine cine o fost..

micutzu
20th April 2006, 12:01
Aaaaaaaa. Mda, acolo nu am putere. Acolo sunt multe subiecte care acopere unele "off-topicuri" de interes. Acolo "traficul" e mult mai aglomerat ca aici si un off-topic ar fi greu de urmarit. Intr-un fel il inteleg. Fiecare are opiniile lui si felul lui de a gestiona problemele.

Angelina Jolie
20th April 2006, 12:19
Deasemenea imi da si mie posibilitatea :D (egoistu asta de micutzu :P) sa mut mesaje interesante care ar fi pacat sa se stearga din cauza off-topic-ului.
Cand ai zis asta stiu ca te-ai gandit la mesajele mele pline de intelepciune care ii pacat sa nu ramana pentru posteritate.:D
Pfoai ma numa acuma vad ca m-ai facut initiatorul threadului ala. Pai cred ca merit la cat offtopic am bagat.:lol:

micutzu
20th April 2006, 12:31
Nu e aia :D
Inca nu stiu toate butoanele la jucarie si am indoit-o putin. Cu putin ajutor remediez treaba imediat.

Angelina Jolie
20th April 2006, 12:36
Apoi ma, daca io n-am facut destull offtopic sa merit sa fiu primu' acolo apoi nu stiu cine o facut. Bine ca mi-am dat toata silinta si tu vrei sa mi iei meritele acuma.

micutzu
20th April 2006, 12:39
Nu mah, tantalaule, yo am vrut sa le mut de pe aia cu promovarea ca era off-topic si nu am vrut sa le sterg, si nu stiu cum s-a facut inca un thread la fel ca asta :D

P.S. No c-am reusit

Andy1987
20th April 2006, 13:59
cel mai idiot thread pe care l-am intalnit vreodata.

micutzu
20th April 2006, 14:36
Multzumesc de apreciere Andy. Ai putea sa justifici afirmatia ta?
Mai sunt care au votat contra si as vrea sa stiu de ce.
Promit ca daca in 30 de zile voturile contra sunt peste 50% inchid thread-ul.

Hopshio
20th April 2006, 14:38
andy....tu potzi sa mergi sa sa scrii bancuri..ok?? ca iti plac alea kred..mie stii care mi se pare cel mai stupid theard si nu are nici un sens??theardul:andy1987

King of Hell
20th April 2006, 14:42
cel mai idiot thread pe care l-am intalnit vreodata.

subscriu

micutzu
20th April 2006, 14:53
Motivul, King? Sa stii ca nu Angi la facut ci eu, numai ca am mutat niste posturi anterioare orei la care am facut thread-ul si apare Angi ca cea care a facut thread-ul

Hopshio
20th April 2006, 14:57
da mie mi se pare foarte bun acest theard!!! :ok: micutzu:)

King of Hell
20th April 2006, 15:13
@ Hopshio stiu ca ti se pare interesanta viata cand nu ai buletin

Micutzule, io is satul de povestile de trilu lilu crocodilu ale lu Valy si Ursache etc. Mi se pare aiurea un topic de asta de batut campii legal. :D

Hopshio
20th April 2006, 15:16
am buletin..mai demult de cand sa te nasti u..!!! ai grija cum vb...
si king nu tre sa intri sa postezi u...ok?? dak nu iti place nu intra..!!!

micutzu
20th April 2006, 17:00
King, frate, chiar de aia l-am deschis sa poata abera lumea in voie. Nu am inteles, de ce sa ma apuc sa fac curatenie cand pot sa fac un cos in care sa se arunce gunoiul. In + poate din discutiile celor de aici imi mai vin niste idei :D .

King of Hell
20th April 2006, 17:17
am buletin..mai demult de cand sa te nasti u..!!!

atunci chiar e grav...:rolleyes:

boshcUtza
20th April 2006, 18:10
mah si io am votat nu pt ca majoritatea vor continua sa scrie off-topic pe unde apuca=>ca threadu asat n-are nci un sens

Angelina Jolie
20th April 2006, 21:09
Andy, impusca-te sa nu te mai chinui, purcelush mergi la doctor si trateaza-te, micutzule avertisment ca mi-ai zis tantalau.:lol:

mitel4rulmentu
20th April 2006, 23:02
hahahaha ce iai ziso :D

Angelina Jolie
20th April 2006, 23:22
La care din ei?:D

t.b.
21st April 2006, 00:32
cel mai idiot thread pe care l-am intalnit vreodata.

de-aia ai simtit nevoia sa postezi in el :evil:
hai ca poti sa bagi aci si despre telenovele :evil: ci si lu` Angi ii plac, numa` ca nu prea rezista la ele ca-i mai sensibila tipa si se apuca de bocit, noroc ca si-o gasit Ursu` care sa o consoleze :D



Ii bun threadul asta, numa` ca exista riscul ca alealalte sa intre in anonimat :D ca doara decat sa-i dam la micutzu de lucru cu mutat mesajele, mai bine scriem direct aci :)

Angelina Jolie
21st April 2006, 00:55
Nu ma, vezi de treaba, ca daca ne apuca pe altundeva doara nu ne-om pierde vremea pe drum incoace. Las ca a avea destul de lucru, simt eu.:D
Cum merge yutongul?

andreiush
21st April 2006, 01:08
Nu, nu e util. Exista N-shpe mii de threaduri de genul acesta pe forum + un subforum de "specialitate".

hopshio, uite de asta ti-am sters eu threadul tau deschis.

Angelina Jolie
21st April 2006, 01:20
Da ma da cine mere acolo sa faca misto de yutongari? E foarte util. Decat sa fie offtopic pe toata divizia B mai bine numai aici.

andreiush
21st April 2006, 01:23
Pai astia care scrieti pe Divizia B, mergeti si scrieti pe offtopic, gasiti subiecte destule (nu de tine zic, ca tu mai navighezi si pe-acolo).

Si zi ca tu nu mai faci in alta parte offtopic de cand e threadu asta:lol:

t.b.
21st April 2006, 01:30
Stai vere, inca-i in perioada de probe, pane ne obisnuim cu el mai dam cate-o lectie de gramatica lu` Ursuletz pe threadul cu etapa... :D nu putem ase dintr-o data sa scriem tate aberatiile numa` aici :)

andreiush
21st April 2006, 01:31
Pai tocmai, deci nu se rezolva nimic cu threadu asta :D

In fine, treaba voastra, de la anul o sa intru si eu aici la Divizia B, ca promoveaza Baia Mare :D:D

t.b.
21st April 2006, 01:35
Ma da` grabit mai esti :mda:
Sa treaca batar o saptamana si atunci om videa daca ii bun sau nu :D

Angelina Jolie
21st April 2006, 01:36
Pai io ma duc dar daca interlocutorii nu's acolo tre sa le zic aici.:D

andreiush
21st April 2006, 01:40
No bine ma tb. Eu am votat, si ma intreba acolo la optiune ca de ce :D Asa ca mi-am argumentat votul, cat de cat :P

Angelina Jolie
21st April 2006, 02:05
Ma, tu nu suporti clujenii. Acum mi-am dat seama. Ai ceva impotriva noastra.:D

andreiush
21st April 2006, 02:09
Da ma clar. De aia am evadat acuma pentru o saptamana in Baia Mare.

Forza FC Baia Mare, de la toamna in B. Asta ca sa fiu ontopic pe offtopicul de la Dizivia B :D

Angelina Jolie
21st April 2006, 02:30
Asa asa, acuma esti mare si tare ca te apara frizeru' acolo la BM. Las ca vin io acas si pun clujenii pe tine.:D

Hopshio
21st April 2006, 10:54
Ce mai faci angi??de cand nu te-am vazut..bine sanatoasa???:)

Angelina Jolie
21st April 2006, 11:00
Joc table cu ursu carpatin. Ii dau dupa cap.:D
EDIT: Mi-o da el dupa cap mai degraba.:(

Hopshio
21st April 2006, 11:08
:)) zi sa nu fie nervos..:)...remy nu stii juca??:)

dragos_popa17
21st April 2006, 11:34
Votez D.A. :P:D. Nu de alta, da' mi-e mila de micutzu care s-a chinuit saracu sa-l deschida si daca nu strange voturi tre sa-l inchida :D Deci, ia un vot de la mine.



Promit ca daca in 30 de zile voturile contra sunt peste 50% inchid thread-ul.

Angelina Jolie
21st April 2006, 11:40
Exact. Io-l propun pe micutzu cel mai meserias moderator de pe subforumul diviziei B. Care ma sustine?
hopshio cu remy as juca doar spanzuratoare. Adica eu is calaul si el condamnatul.:D
omule hai ca te-am vazut ca esti online. Hai sa vezi ce thread fain ne-o facut micutzul.

micutzu
21st April 2006, 11:49
CLAR SA FIE PENTRU TOATA LUMEA !!!
1. Am zis ca daca la 30 zile de la deschiderea acestui thread votul nu v-a fi mai mare de 50% in favoarea lui, il inchid.
2. De acum inainte toate off-topicurile de pe alte thread-uri vor fi sterse iar autorii vor primi avertisment. Cine a inghitit galusca cu mutatul e treaba lui.

Angelina Jolie
21st April 2006, 11:53
Maaaaaaaaaaaaaaaaa, vezi ca nu-i frumos sa promiti ceva si sa nu te tii de cuvant. Mai ales in postul Pastelui.:D

dragos_popa17
21st April 2006, 11:59
Deci tre sa fim cu ochii pe poll si sa facem campanie la nevoie :D

Angelina Jolie
21st April 2006, 12:06
Ce ma, nici vorba. Imi fac clone si votez da de 100 de ori.
Asta va fi threadul de baza la divizia B simt eu. Aici ne putem bate joc unul de altul si vorbi despre tampenii in mod oficial. It's a dream come true.:lol:

micutzu
21st April 2006, 12:10
Bateti joc de cineva si pe urma vorbesti cu Ursuletzu pe Valea Plangerii :drak:
Scopul ecestui thread nu e sa ne batem joc unul de altul ci sa mutam anumite dispute (cateodata foarte interesante :D) din locuri pe unde nu au ce cauta.

@andreiush
Scopul thread-ului e si de a atrage si alti utilizatori pe divizia B.
Imi place ca m-ai respectat si ai dat o explicatie completa a votului tau, pe care-l respect. Mi se pare corect ca daca cineva iti cere o explicatie sa i-o dai.
Oricum vad ca nu-ti displace chiar asa de tare daca ai postat pe el, si nu o data :D.

Hopshio
21st April 2006, 12:14
Exact. Io-l propun pe micutzu cel mai meserias moderator de pe subforumul diviziei B. Care ma sustine?
hopshio cu remy as juca doar spanzuratoare. Adica eu is calaul si el condamnatul.:D
omule hai ca te-am vazut ca esti online. Hai sa vezi ce thread fain ne-o facut micutzul.
Io te sustin angi..tiS-am zis ca te sustin in totul?? dak nu iti zic acuma:):PHai micutzu!!!:ok:

Angelina Jolie
21st April 2006, 12:15
No tu zi-i cum vrei, io am un scop precis pe aici.:D Daca tu vrei sa le zici dispute interesante asa sa fie. Doara esti sef.
hopshio las ca vedem cand ne racaim cu ceilalti din Cluj daca te luam in brigada de asalt sau nu.:D

Hopshio
21st April 2006, 12:17
Nu dispute interesante...suna mai bine schimb de ideii:lol:

dragos_popa17
21st April 2006, 12:19
Am impresia ca in cateva saptamani threadul se va numi 'Off-topic cu Angelina' :D
Daca ai succes, poate-ti fac si emisiune tv si-apoi ii faci concurenta la Teo :D

Angelina Jolie
21st April 2006, 12:21
Acuma tot ce trebuie sa facem e sa asteptam sa ne onoreze cu prezenta soferul nostru favorit, sa vedem cum sta treaba cu yutongul. Sa avem subiect de discutie nu de alta.:D
Dragos, ce sa fac daca-s cel mai offtopic de pe divizia B. Dar oricum fara mine v-ati plictisi, recunoaste.

Hopshio
21st April 2006, 12:22
angi...gasesti u un subiect..imi place..te pricepi:).....si dragos..imi surade ideea:P
da mah recunoastem...ne-am plictisii...u faci atmosfera aicea:P

Angelina Jolie
21st April 2006, 12:29
No bine ma. M-oi duce sa ma culc. Maine va povestesc despre macelul de sambata de pe moina. Gorila Bistrita 2 rupe adversarii.

Hopshio
21st April 2006, 12:30
pleci?? da ti somn?? las amuh..mai stai cu noi!!

Angelina Jolie
21st April 2006, 12:33
Nu pot ma, ca-i 1 jumate noaptea si maine am de lucru. Da zi tu pana atunci ca doara esti bihorean. Musca din adversar. Ciaules bulan.

Hopshio
21st April 2006, 12:36
ciao..si spor la lucru maine..o sa ne fie dor de tine..noapte buna!!

micutzu
21st April 2006, 12:38
Eu zic ca e bine daca in aproximativ o zi (si prima) am reusit sa adun vreo 70 de posturi.
Hai ca deja ma laud singur :D.

King of Hell
21st April 2006, 12:39
Elvis has left the building.

Hopshio
21st April 2006, 12:41
Hai ca te laud si eu micutzu...ce treaba buna a facut micutzu asta..in o zi o adunat 70 de posturi..merita sa se lase acest theard aicea...

micutzu
21st April 2006, 12:46
Treaba frumoasa ar fi daca ar venii mai multi useri si s-ar anima treaba. In 3-4 insi nu e asa fain chiar daca toti sunt activi pe thread. La un moment dat treaba se inmoaie.
Eu va multzumesc de sustinere dar nu va absolva de pedeapsa cand calcati pe bec.

Hopshio
21st April 2006, 12:47
pai nu tre sa ne absolvi de pedeapsa.....toti suntem egali in fatza legii:P

micutzu
21st April 2006, 12:54
Vezi sa nu uiti ce ai zis :drak:

Hopshio
21st April 2006, 12:56
nu o sa uit....sa sterg postul acela?/ sau sa nu il sterg??? nu il sterg...sa il vada toti...:P....sa ai martori:)

dragos_popa17
21st April 2006, 12:58
poti pleda pt nebunie temporara :D gasesti tu un motiv, zici ca ai revazut ratarile stelei de-aseara si-a luat-o razna :D

micutzu
21st April 2006, 13:00
Nu-i bai pentru prima abatere tot temporara e pedeapsa : ban 3 zile :drak:

Hopshio
21st April 2006, 13:03
poti pleda pt nebunie temporara :D gasesti tu un motiv, zici ca ai revazut ratarile stelei de-aseara si-a luat-o razna :D
buna idee dragos........imi surade...imi place cum gandesti:):ok:
micutzu de ce nu pot sa scriu la valea plangerii la dak aveti sange in .....

Angelina Jolie
21st April 2006, 20:50
Acolo as vrea sa scriu si eu ca andreiushu si sergio fac gat prin zona aia.
Buna dimineata forum. Vad ca n-ati scris nimic interesant aici cat am dormit eu. Slaba activitate doamnelor si domnilor.

Hopshio
21st April 2006, 20:52
pai slaba slaba....fara tine:P

Angelina Jolie
21st April 2006, 20:55
D-apoi vad ca nici reincarnarea lui Pruteanu n-o dat pe aici. Cre ca ii prea ocupat sa-i dea lectii de gramatica la urs si are de lucru si la yutong cred. Auzii ca-i gata motorul si acum incearca alte variante de motor: de mixer, de drujba etc.

Hopshio
21st April 2006, 20:56
:))bun bun...

Ursu carpatin
21st April 2006, 20:58
Angi!!!! Aici eşti???? No, staţi să văd despre ce discutaţi! Să mă bag şi eu în seamă!

Angelina Jolie
21st April 2006, 20:59
Ursule tzucute-ash. Dor mi-o fost de tine. T-o trecut supararea de la table?:D
Aci ii offtopic deci putem discuta despre ce doreste ursimea voastra.

Hopshio
21st April 2006, 21:01
stii ce dor io fost la ursu de tine angi??? pfoai...

Ursu carpatin
21st April 2006, 21:02
Da! După ce bătute mi-a tras la table în ultimele 3 zile....azi ceva am mai mişcat
Plus că noi doi suntem un commando letal! Mai pişcăm ceva avertismente, punem de-un ban, şi jucăm apoi liniştiţi table! Unde ne gratulăm de ne sar capacele!

King of Hell
21st April 2006, 21:21
Ba, daca tot ii offtopic, ce-ar fi sa-mi sugeti poola, asta off topic vorbind? :D

Angelina Jolie
21st April 2006, 21:25
Offtopic vorbind eu ti-am zis clar ca esti gay, dar tot te exchivai. Macar acum recunosti. Iar despre oferta ta eu zic pas, dar paremi-se auzeam ca hiv sau tb ar putea fi interesati.:D

Ursu carpatin
21st April 2006, 21:26
Ce mă, tu vorbeşti de aparatul tău de făcut pipi? Să vezi tu la noi utilaje! Tăt-tăt-tăt te tai după aia de invidie!

Angelina Jolie
21st April 2006, 21:29
No purcelush, t-o fo musai sa ne pornesti, acuma taci si sufera.:D

King of Hell
21st April 2006, 21:37
Ba, stii ce o zis Aristotel cand o venit romanii peste el? Ce-ar fi sa-mi sugeti *****! :D

Angelina Jolie
21st April 2006, 21:42
Da tu stii ce o zis Dabija? Nu te .... grija ca oricum nu promovati.:D
Am vorbit io cu el si il am inregistrat pe placa de pick-up.:lol:

boshcUtza
21st April 2006, 22:11
mai vedem noi cu promovarea
momentan foza dinamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Angelina Jolie
21st April 2006, 22:56
Forza Dinamo clar. Doar voi sunteti Bucuresti Anti Bucuresti.:lol:

Hopshio
21st April 2006, 23:33
imi place angi...aja la subiect ii..sthie sa le inchida gura la toti..nu king????tio aplicat o metoda f buna!!:):ok:

King of Hell
21st April 2006, 23:45
Ce metoda o aplicat? :)) nu vezi ca io tot vorbesc la misto cu tantalau ala mic si mi lene sa tot scriu aiurea. CIUSS

Hopshio
21st April 2006, 23:49
da...bah tio aplicat o corectie...teo pus la punct ce mai,...si amuh nu incerca sa te scotzi!!!

King of Hell
22nd April 2006, 00:13
Hopshio, explica-mi ca is mai prost si nu inteleg, ce corectie mi-o aplicat?

Hopshio
22nd April 2006, 00:17
Ca sa stii ca esti prost tre sa te duca mintea..si nu kred ca e cazul...

Angelina Jolie
22nd April 2006, 00:27
Purcelush, hopshio e cu noi, inca nu te-ai prins? Da las ca si tu-mi esti drag mance-te mama si pe tine.

apparte
22nd April 2006, 00:40
mai vedem noi cu promovarea
momentan foza dinamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cred c-ai vrut sa scrii fosza dinamo:D !:happy :happy :yeah:

King of Hell
22nd April 2006, 00:42
Ca sa stii ca esti prost tre sa te duca mintea..si nu kred ca e cazul...


Cum zici tu dragul meu amic fara buletin dinainte sa ma nasc io.

Angelina Jolie
22nd April 2006, 00:53
Cred c-ai vrut sa scrii fosza dinamo:D !:happy :happy :yeah:
Da si ursu-i tot cu lofosu' de vreo saptamana dar inca nu s-a prins lumea ce si cum.:D
hopshio nu te lasa, musca din inamic.

King of Hell
22nd April 2006, 01:47
ce sa muste ma, la inceput sa-si ia buletinu.

apparte
22nd April 2006, 02:00
king-ule,vezi ca se lauda unu' pe site la dinamovisti ca mereti cu ei maine(azi,ca-i trecut de 12):D !

King of Hell
22nd April 2006, 02:31
unde ce cand? ha? da linku tatuca, da linku!!! orice initiativa de acest fel trebuie starpita din fasha!

t.b.
22nd April 2006, 02:33
Bine ma, iara s-o trezit ceva copchil de 12 ani sa posteze aiurea pe forumuri...

King of Hell
22nd April 2006, 02:34
Ba T.B. lasa ca stie ala ce zice, numa ca fazele astea nu se vorbesc pe forum :D

apparte
22nd April 2006, 02:49
Du-te pe dinamomania.net si la comentariile lor pt meciul de sambata o sa-l vezi(ala care le zice sa nu-i injure pe ardeleni ca or sa fie si U-isti cu ei)

Angelina Jolie
22nd April 2006, 05:29
Eh daca totul merge cum trebuie maine dimineata n-o sa mai aiba uistii chef de mers la nici un meci anul asta.:D

Hopshio
22nd April 2006, 09:11
neatza la all....ce mai facetzi??

Angelina Jolie
22nd April 2006, 09:23
Eu personal de abia imi revin din rasul de ieri cand am rupt in bucati un anume galatzean pe diverse.

Ursu carpatin
22nd April 2006, 09:24
Bună dimineaţa! Zi mare! Una pierde. alta câştigă! CFR câştigă! Amu ghici cine pierde??

Angelina Jolie
22nd April 2006, 09:26
Galatiul?:D

Hopshio
22nd April 2006, 09:28
zine ursu..ne tii aicea ca pe jar:PSteaua castiga...si galatzi castiga..

Ursu carpatin
22nd April 2006, 09:30
Galaţiul are combinat! Deci "cocs", adică o ia în freză! Noi l-am antrenat aseară pe-un "ultras", amu-i la reanimare.....

Angelina Jolie
22nd April 2006, 09:31
Poate s-o sinucis din cauza noastra ursule.:D Chiar de Pasti ma. Ioi ioi ioi si vai vai vai.:lol:

Hopshio
22nd April 2006, 09:32
Pacatosilor mah....:).da king pe unde ii ca mi dor de el:)

Angelina Jolie
22nd April 2006, 09:35
Doarme ca aseara o chefuit pana tarziu cu femei multe. Nici la meci nu se duce ca o zis ca si asa pierd.

Ursu carpatin
22nd April 2006, 09:35
Femeile erau cu utilaj în dotare?

Angelina Jolie
22nd April 2006, 09:37
Da ma, de turnat otel.:D Taci ca purcelushu ii de-a nost. Tre sa-l facem ceferist numa si dupa aia suntem sefi.

Hopshio
22nd April 2006, 09:38
nush tre sa il intrebam..desi nu prea kred..la fatza lui:P...

Angelina Jolie
22nd April 2006, 09:40
hopshio sper ca ati trimis sacu' de bani catre beclean. Important ii sa ajunga numa la Cluj ca-i in drum. Ca apoi sa vezi cum rup gazonul baietii.

Hopshio
22nd April 2006, 09:42
Da nah iam trimis...da nu io ajuns...amuh mai trimitem unu...!!:)

Angelina Jolie
22nd April 2006, 09:44
No vezi, ai numa de grija sa faca macar egal beclean boys. Ca atunci chiar suntem scapati de griji.:D

Hopshio
22nd April 2006, 09:47
o sa incerc sa am..dak nu ii mutzumesc??? ii bay...sau las...ma ajuta ursu sa rezolv cumva...

Ursu carpatin
22nd April 2006, 09:50
Timp de ajuns mai este.... Regele-i pe drum amu, spre moina, s-o oprit la muzeul de istorie, că numa' acolo mai sunt urme cu ei în divizia "A"!

Angelina Jolie
22nd April 2006, 09:52
Ce rege ma? Vine Hagi la meci sau ce?:D

Ursu carpatin
22nd April 2006, 09:54
Cică Hagi pleacă de la Poli şi vine la "u" cu obiectivul de-a nu pica din "B"!

King of Hell
22nd April 2006, 09:54
Amu m-am trezit, nici sa ma bucur de vacanta asta amarata nu pot. ANCORA HERE I COME!

Angelina Jolie
22nd April 2006, 09:56
Ni ma, poti mere pe Somes pana acolo, stii tu ca galatzenii.:D

Hopshio
22nd April 2006, 09:56
ce mai faci king? mio fost dor de tine:P

Ursu carpatin
22nd April 2006, 10:02
No, azi merg la două spectacole! Unul de circ, de la 11, pe moina, îmbrăcat în vişiniu iar de la 17 în gruia, la meci de fotbal!

Hopshio
22nd April 2006, 10:03
io numa la unu..la fc bihor..la 11....:) Hai bihorul..

Angelina Jolie
22nd April 2006, 10:03
N-ai tu ce cauta pe moina ma. Ca nehotarat cum esti mi te-or converti astia. Stai pe cur, bate covorul si mergi direct de la 5. CLAR?

Ursu carpatin
22nd April 2006, 10:04
Mă, da' circul să nu-l văd? Las' că mă uit la radio! În de ăla, în culori! Aşa scap de convertit!

Angelina Jolie
22nd April 2006, 10:05
Taci ca jucam table la ora aia, ascultam si ne radem de ei. Stii tu ca saptamana trecuta.:lol:

Ursu carpatin
22nd April 2006, 10:07
hopshio o plecat cu lovelele spre beclean? Că nu-l mai zăresc...

Hopshio
22nd April 2006, 10:08
hmm.,..da cum jucatzi table??? kred ca numa angi joaca..din cate inteleg...ca ea castiga de fiecare data:P

Ursu carpatin
22nd April 2006, 10:10
ioioioioi! Aşa te lauzi Angi? În megapartida a doua conduce, dar eu sunt în revenire! Dar în prima...... L-am umilit!
O megapartidă e până la 50 de partide, el a rămas la 30!
Table jucăm pe mess.

Hopshio
22nd April 2006, 10:11
hopshio o plecat cu lovelele spre beclean? Că nu-l mai zăresc...
nu mam dus....pan in bucatarie numa sa ii zic la sor'mea sa imi faca ceva de mancare..aia ii sor'mea din avatar..:)

Ursu carpatin
22nd April 2006, 10:13
Faină familie..... La mine-n avatar sunt eu, dar să vezi tu avatar la mess-ul meu!

Hopshio
22nd April 2006, 10:14
:))...chiar ia dami id-ul:)

Ursu carpatin
22nd April 2006, 10:15
hopshio, amu 10 zile am fost în Oradea, că am luat 50 de litri de ţuică, lacrimă de prună, din Biharia! Poate mai merg marţi, tot după ţuică, să iau şi de caise, musai trebe să radem o cafă împreună! Şi să disecăm etapa, cu surpizele ei....

Angelina Jolie
22nd April 2006, 10:16
Ma nu minti ma ca m-am retras la 35 in prima si acuma te sparg.:D
Hai numa hai ca-s in forma. Simt eu.
Ma hopshio da-mi idul lui sora ta.:D

Ursu carpatin
22nd April 2006, 10:19
Fooooooooooooooooooooaiaiaiai! Mă, eu am salvat documentul! Vrei să-l pun aici? Ni mă la el! Şi bătut şi cu voce! ioi-ioi-ioi şi vai-vai-vai!

Hopshio
22nd April 2006, 10:21
mama..ce confruntare...sa ma anunte si pe mine cineva cine castiga:)....nush dak sa til dau....ca i lam dat si la relansat da nu vb cu el:))

Angelina Jolie
22nd April 2006, 10:24
Eh stai sa ma vada pe mine.:D Cati ani are apropo?

Ursu carpatin
22nd April 2006, 10:28
Amu o reînceput lupta cu zaru'! Vă ţin la curent!

Hopshio
22nd April 2006, 10:30
18 ani are ...imi dai idul si mai vb pe mess..k? sau til dau eu..: ...nu ma intrebati de ce 3 ca nici eu nu sthiu....k..hai ca plec sa mananc..si revin dupaia inca vreo 10 min cu voi ca ma duc la circ...:)....succes la meci la table..FIE CA CEL MAI BUN SA CASTIGE!!!:)

Angelina Jolie
22nd April 2006, 10:36
Am inceput cu un mart. Azi il omor pe ursu.
No ma io ti-am scris la idu ala si nu zici nimic. Ce faci dormi?

Hopshio
22nd April 2006, 10:38
bine faci...da vezi sa nu faca rau cand ii nervos ca il bati:P

Hopshio
22nd April 2006, 10:47
Am inceput cu un mart. Azi il omor pe ursu.
No ma io ti-am scris la idu ala si nu zici nimic. Ce faci dormi?
amuh am terminat de mancat....hai ca amuh intru pe mess....

Ursu carpatin
22nd April 2006, 10:52
Angiii! Ai dat un marţ, dar n-a ajuns! Partida am luat-o eu! Normal!

Angelina Jolie
22nd April 2006, 10:54
Taaaaaaaaaci nu te tot lauda, ca te sparg. Mergi in piata, cumpara-mi ziarele si hai citeste-mi. Ca apoi io-ti dau.:D

Hopshio
22nd April 2006, 10:55
mno se mai intampla ursu..din cate am auzit ii expert angi...si expertii mai gresesc si ei..:)

Angelina Jolie
22nd April 2006, 10:57
Ce-i drept ca ursu asta numa din noroc castiga, in rest ii praf si pulbere.

Hopshio
22nd April 2006, 10:59
saracu ursu 2 contra 1nui prea corect:P

Angelina Jolie
22nd April 2006, 11:03
D-apoi saracu starsteel ieri. Foaiaiaiaiai 5 o fost pe el. 4 clujeni si jumatate.:D

Hopshio
22nd April 2006, 11:05
k,..hai ca vam lasat..mai vb..HAI B#IHORUL...ma duc la meci..

Ursu carpatin
22nd April 2006, 11:56
hopshio, stai cool, că ăsta la table numa' vorbeşte! Nimic nu ştie! Întreabă-l ce insomnii are! Pfoooooooooooooaiaiaiai! O avut noroc 3 zile! Atât! Amu-i vai de el! Parol!

Angelina Jolie
22nd April 2006, 12:21
Ioi ce mi-o dat. Ioi ioi ioi si vai vai vai ce nervi am. Numa Gloria 2 ma poate ferici, da-s cam sceptic si cu aia.:(
Edit: Deja o si muscat-o. Gata ma culc. Asta nu-i viata dom'le.

Hopshio
22nd April 2006, 14:17
Bihorul o castiga...gaz o pierdut cluj o castigat...liberty ii pasta...

t.b.
22nd April 2006, 15:24
Bună dimineaţa! Zi mare! Una pierde. alta câştigă!


Una o castigat, acuma ghiciti cine pierde :D :drak:

Ursu carpatin
22nd April 2006, 16:38
tb-ule! Amu când am început să te iubesc dai cu bota-n baltă? Dinamo pierde, normal! Te ţuc, ai fost măreţ aseară!

Ursu carpatin
22nd April 2006, 20:15
Ni tb! Că am greşit! Adică n-a pierdut nici una! Tulai ce bucuros sunt!

King of Hell
22nd April 2006, 20:26
Mi lene, mi lene, mi lene, mi leneeeeeeeeeeeeeeeee
aaaaaaaaaaaa ce lene miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Darkslowstar
23rd April 2006, 02:14
Adraina Mititelul, ospatar prin nastere si finantatot al craiovei prin gratia divina: Crioava este intr-o decadere de forma :D:D:D

Angelina Jolie
23rd April 2006, 02:53
Ma Dark tu ai votat "nu" pt threadul asta? Da normal esti? Ia te rog frumos si schimba-ti votul. Pana nu vin cu yutongu' si demolez tot Brasovul.

apparte
23rd April 2006, 03:23
Pai daca o votat contra,atunci sa nu mai intre p'aici!Unde mai vorbim de Yutongu ala nou cu 5 chinezi in V?:D

Angelina Jolie
23rd April 2006, 03:42
No zi tu ma. Io cred ca era sub influenta a ceva tarii ca altfel nu-mi explic. El care s-o implicat activ in toata tarasenia yutongoasa, acuma ce-mi face? Imi baga cutzatu'n spate. Dark sa faci bine sa-ti schimbi votul. Oricine mai greseste si te-om ierta ca esti ardelean de-a nost'.

Darkslowstar
23rd April 2006, 11:18
Lasa-ma sa fie si eu o data Gica Contra :D. Nu-i bai un vot contra ca oricum votul ala e de decor :drak:

Angelina Jolie
23rd April 2006, 11:22
Ma, daca sterge threadu' din cauza votului tau io-mi bag picioru' si nu ma mai joc cu voi.

andreiush
23rd April 2006, 11:35
Da' cu cine te mai joci? :D

Angelina Jolie
23rd April 2006, 11:38
Amu n-am timp ca-l bag in arena pe steaua-mania. Revin cu completari mai incolo.:D

andreiush
23rd April 2006, 11:42
OK! Imi pregatesc popcornul pentru show! :D Dar sper sa nu fie solo, adica sper sa aiba si el replica (desi putin probabil :D )

Angelina Jolie
23rd April 2006, 11:59
Stai ca ursu hop dupa mine. L-o provocat pe remy. :D O sa fie amuzant.
HAI NOI!

andreiush
23rd April 2006, 12:11
O sa fie... daca raspund astia. Tare mi-e ca n-or vedea threadurile! Sau n-or vrea sa le vada!

Angelina Jolie
23rd April 2006, 12:58
Buuuuun, deci scorul este 31-25 pt moi. Rupt de beat il bat pe ursu.:D

Ursu carpatin
23rd April 2006, 13:00
Tulai, da păcătos sunt! În Sfânta zi de Paste o iau pe coajă cum n-am luat-o încă! Dar nu-i bai! Sunt războinic! Până la 50 mai e cale lungă..... Şi oricum conduc la megapartide!!!:D

Angelina Jolie
23rd April 2006, 13:00
Asta e din cauza ca injuri in ziua de pasti.:D Te bate Doamne Doamne.

Ursu carpatin
23rd April 2006, 13:01
Păi atunci tu cum câştigi? Că eu sunt prunc nevinovat!

Angelina Jolie
23rd April 2006, 13:22
Ursule 32-25. Tine minte. Hai acuma ma duc la somn. Ma pregatesc pentru Arena. :D

Ursu carpatin
23rd April 2006, 13:24
Ăsta-i scorul pe care TU să-l memorezi! Că amu gata, o să vină apa şi la moara mea! Tocmai mă duc....:D

Angelina Jolie
23rd April 2006, 13:27
Imi fac poza cu tabela de marcaj.:D

Ursu carpatin
23rd April 2006, 13:30
Fă-ţi! Da-i scorul la pauză!!! Nu uita să precizezi în poză!

Angelina Jolie
23rd April 2006, 13:33
Da ma o sa tin o pancarta in mana.:D Scrie FORZA ANGIE, URSU' INAPOI IN PADURE!:D

Ursu carpatin
23rd April 2006, 13:36
Meri mă! Că de mă roiesc iar în bârlog, te papă ăştia pe forum! Nu risc! Eu cu cine mă mai lupt în zar după aia?

Angelina Jolie
23rd April 2006, 13:38
Da, e drept. Impreuna suntem o forta. Oi incerca sa te bat mai putin sa nu te sinucizi dreaq.:D

Ursu carpatin
23rd April 2006, 13:42
Ioi-ioi-ioi şi vai-vai-vai! Tătă miere-i acră amu! :headbang: De la prea mulţi de ţaţe-ţaţe la tine i se trage acreala! Las' c-o îndulcesc cu nişte victorii în zilele următoare!:D

Hopshio
23rd April 2006, 14:59
heloo ce facetzi?? iar va certati:P ....??

Ursu carpatin
23rd April 2006, 16:03
Noi? Nuuuu! Ne batem! Da-n zar! Pe mess, of-course! Aşa până ne vin adversarii în arenă....
Hopshio, azi am luat o cafteală la sportul minţii, adică la table, de nici poftă de mâncare n-am! ioi! Păcat că nu ştie Angi jocuri de noroc, precum şahul, să-l nimicesc!
Amu treci la Formula 1!

Hopshio
23rd April 2006, 16:05
:))vezi ca tre sa mananci..sau tii post???:P..o sa te imbolnavesti si dupaia nu mai poti sa joci cu angi!!:P

Angelina Jolie
24th April 2006, 04:55
No ursule, vad ca la remy ii e frica tare de tine. O primit PM-uri, emailuri, i s-a atras atentia pe mai multe threaduri si tot nu da prin Arena. Jaba ma, n-au tupeu oaminii astia. Da poti veni sa-mi faci mie galerie ca al meu s-o luat la tranta cu mine.:D

apparte
24th April 2006, 05:26
Angi,ai dat cu bota-n balta la faza cu united si City in Arena!Ar trebui sa stii ca in Manchester majoritatea tin cu City,united are fani in toata Marea Britanie si Irlanda!Si in toata lumea,normal!Mah,da' slab o fost ala,iute s-o predat:D !

Angelina Jolie
24th April 2006, 05:28
No bine, am si zis ca nu le am cu cifrele exacte. Pe mine nici nu ma intereseaza decat Divizia A de fapt. Si B3-ul.:D
Dar in rest m-am descurcat onorabil zic io, desi n-o sa ma voteze stelistii in veci.:D

apparte
24th April 2006, 05:55
Pai m-ai suduit de mama cand ai zis ca-i simpatizezi pa aia:D !

Angelina Jolie
24th April 2006, 06:01
Ioi ma, n-am vrut. Ce urat din partea mea. Sper ca mi-i ierta mai ales ca si tu imi esti simpatic cu liliecii tai.:lol:

Hopshio
24th April 2006, 09:19
ceaustoc...ce mai facetzi??:P...io bine.,.angi ce sa intamplat ieri? ca nu mam prins prea repede...

Angelina Jolie
24th April 2006, 09:48
Amu te-ai prins ca t-am explicat in privat.:D Imediat il bat si pe urs la table si ma culc fericit.

Hopshio
24th April 2006, 09:51
aha am inteles...tu te culci fericit...da el ramane nervos:P

Ursu carpatin
24th April 2006, 10:09
N-ai înţeles nimic! Eu îl nimicesc de azi! Foooooooooaiaiaiai!

Hopshio
24th April 2006, 10:11
:)) ok....o sa cred ca ii blat...:P...ursu cand meri la paris?? ca ai zis ca ai amanat calatoria la oradea pt paris....

Ursu carpatin
24th April 2006, 10:14
Azi aflu! Prin Paris trec numai! La Marseille merg.

Angelina Jolie
24th April 2006, 10:20
Ma da unde-i marseille ala? Pe langa Galatz cumva?:D

Hopshio
24th April 2006, 10:21
aha..fain..distractie placuta..:P oricum te distrai mai tare la oradea:P

Ursu carpatin
24th April 2006, 10:22
Da, e un cartier al Galaţiului.... Da' are ieşire la Mediterană....

Angelina Jolie
24th April 2006, 10:23
Ma da mult te lauzi. Cica marseille, ma bate la table si din alea. Revino-ti baaaaaaaaah.:lol:

Ursu carpatin
24th April 2006, 10:24
Te pap azi la zar! Ioi, da ce bine-mi pică!!!!!
Şi la Marseille ştii că nu merg cu plăcere, că nu-mi sunt dragi arabii.....

Hopshio
24th April 2006, 10:25
vezi poate ne aduci ceva de acolo ursu....angi dupa cateva ture zi ca l-ai lasat sa te bata!!:)

Ursu carpatin
24th April 2006, 10:27
hopshio, tu să ţii cu ursul, clar?

Angelina Jolie
24th April 2006, 10:27
Bine ma. Il ucid, sa fim seriosi.

Ursu carpatin
24th April 2006, 10:32
Mă, termină cu laudele gratuite! Tu nu vezi ce-ţi fac?

Hopshio
24th April 2006, 10:33
haide ursu haide ursu ..da promiti ca nu ma bati??:P:P

Ursu carpatin
24th April 2006, 10:44
Hopshio, l-am disperat! A cerut pauză!!! Ce supărat îi!!! Of-of, măi-măi!

Angelina Jolie
24th April 2006, 10:44
Baaaaaaaaaaaaaa, tu cu cine tii? Ce crezi ca daca-l cheama urs ii dur? Las sa o vezi tu pe Angelina in actiune. Ai vazut tomb raider?
PS M-o ucis. Juma de ora pauza. Mania hai in Arena ca asa nervi am.

Ursu carpatin
24th April 2006, 10:55
Praf eşti Angi! Ţi-am zis că te căsăpesc la zar! Tătă noaptea am dat la perete! Amu se văd roadele!

Hopshio
24th April 2006, 12:14
io am revenit..am fost la ping pong...ce iam batut..am castigat si un pariu..bine o mers azi:)

Ursu carpatin
24th April 2006, 12:57
Pfoai! Ce revenire o avut Angi în repriza a doua! O egalat scorul pe azi! Bulan curat!

Angelina Jolie
24th April 2006, 12:57
No l-am rupt. Plange ursu de furie. Ii 36-29. Vai de amaru' lui. Numa remy in arena il mai poate ferici.:D

Ursu carpatin
24th April 2006, 13:01
Meri mă, că pe ăla nu-l pap, că-i acru! De plâns nu plâng, că oricum eu câştig megapartida! Da' te mai las şi pe tine să conduci, că altfel iar îţi dai singur cartonaş roşu!

Hopshio
24th April 2006, 13:07
hmm incepe razboiul..oare cine va castiga megapartida?? trimite un sms la 1777 si spune cine va castiga megapartida si dak raspunzi corect vei avea sansa sa castigi unul dintre cele 7 premii !!!:))

k..hai ca tre sa va las din nou:D ...plec de acasa....ca ii soare...PACEA SA FIE CU VOI:)) si SA CASTIGE CEL MAI BUN...papa:cya

King of Hell
24th April 2006, 13:44
la ce dracu imi mai trebe televizor cand va am pe voi 3. :D

Angelina Jolie
24th April 2006, 13:46
Exact. Sambata viitoare il si arunci pe jam de nervi.:D Promit eu.

Ursu carpatin
24th April 2006, 13:48
Păi un tv-u e bun şi pentru decor! Mai pui pe el o vază, o poză....

Angelina Jolie
25th April 2006, 10:48
micutzule vino incoa in povesti. Iti place ce de offtopic am tras?:D Esti mandru de mine, sper.