PDA

View Full Version : Forex Brasov - FC Brasov



Pages : 1 2 3 4 5 [6]

mendingo
31st May 2006, 12:27
bah bajeti...am o veste nashpa...bihoreanul nostru, recte Omul, e in spital in Timisoara cu mandibula rupta :(! A avut accident in curba aia tampita de la Vinga, dintre Arad shi Timisoara...nush poate ati vazut shi la Teveu accidentul :(

t.b.
31st May 2006, 12:30
Ai de mine :(
Transmite-i insanatosire grabnica

micutzu
31st May 2006, 12:41
Daca ajunge cineva care posteaza aici sa-i transmita si din partea mea insanatosire grabnica si toate cele bune.
Doar la mandibula are treaba?

mendingo
31st May 2006, 12:45
ajung eu...o fost poza cu mashina pe aradon.ro la voi...era muci! are ceva leziuni, nika grav, dar musai trebe operat la mandibula! o avut noroc cu airbag-urile ca altfel...dak ati fi vazut cum arata mashina! bine ca o scapat Doamne ajuta!

micutzu
31st May 2006, 12:53
O sa-i fie greu o perioada cu mancatul, asta depinde cat de grav e afectata mandibula si cat timp trebuie sa stea cu ea imobilizata.
Nu vreau sa fiu rau, dar si pe viitor va avea repercursiuni de la asta. Am un prieten care a avut cam aceeasi problema doar ca la el s-a rupt chiar la incheietura si cand se schimba vremea mesteca cu greu si-l doare.
Doamne fereste pe toata lumea de probleme de astea !!!

Cand a fost accidentul?

Un articol despre asta : http://www.aradon.ro/engine.aspx/page/aradon-article-detail-page/cn/aradon-news-editor6-20060529-044615/dc/im%3Aaradon%3Anews-arad/ag/im-adevarul

mendingo
31st May 2006, 13:21
vlad p. e omul :(, iar mashina aia e a lui :(!

bihoreanul
31st May 2006, 13:31
http://www.aradon.ro/engine.aspx/page/aradon-article-detail-page/cn/aradon-news-editor6-20060529-044615/dc/im%3Aaradon%3Anews-arad/ag/im-adevarul

Insanatosire grabnica si din partea mea .

King of Hell
31st May 2006, 15:18
sa promovati ptr omul :ok: lasa ca-si revine el, ca-i barbat din neamul romanilor

apparte
31st May 2006, 22:48
Imi pare sincer rau pt el!Sper sa-si reia locul din peluza cat mai curand!

jorgensen
1st June 2006, 07:41
Si mie ! Ii doresc insanatosire grabnica si sa poata striga din nou HAI Bihoru ' !!!

micutzu
1st June 2006, 09:01
@mendingo
Daca tot il vizitezi pe Vlad la spital (nu stiu cat de des) ar fi frumos ca, dupa ce te intorci de la el, sa postezi aici, pe off-topic, starea lui.
Cred, si sper, ca toti sunteti de acord cu propunerea mea.

mendingo
1st June 2006, 12:25
@micutzu
ok...pana acuma pot sa va spun ca nu sunt probleme majore, atat ca trebuie operat la mandibula shi momentan mananca pasirat(presupun) cu ajutorul unui pai

elia
1st June 2006, 19:48
Mendingo, te rog transmite-i salutari si din partea lui Adi Ciucurita. Vai Doamne si ce mult isi dorea sa ajunga la Cluj la meci, sa sarbatorim promovarea. Iar daca nu, bun era si baraju'. Dar pana la urma nu asta e important! Doamne ajuta sa se faca bine si ma bucur ca sunteti oameni de toata isprava si uitati de toate cand vine vorba de vietile unor prieteni pana la urma! Ca doar ceva tot ne leaga, pe toti de aici --- iubirea pentru o echipa, indiferent care e aia!
Forza Bihoru', Forza Ardealul, Forza Transilvania!
Vlade, vom striga Hai Bihoru' si pentru tine!

unguru1432
1st June 2006, 20:23
insanatosire grabnica... sa speram ca se va bucura de promovare... HAI BIHORU'!!!!!!!!!

Universal
1st June 2006, 22:44
Sa revina Angie...

micutzu
2nd June 2006, 09:39
Sanse 2 % ca AJ sa mai revina pe aici.

omul
2nd June 2006, 21:42
mah, ce gura sparta mendingo asta... :D cum naiba se manca cu paiu' mah? :D
Daca tot mi s-a facut puplicitate... sper ca ati remarcat numarul de la masina :D

Cra10veanu
2nd June 2006, 22:01
uite-l ma ca n-are nimic :D

inter
2nd June 2006, 22:17
bine ai revenit omule! , am observat numarul masinii :P

t.b.
2nd June 2006, 22:30
Din numarul masinii numa` alea 3 litere le-am vazut :) ca restul :rolleyes:
Bine-ai revenit omule, si daca ai chef de scris pe forum inseamna ca esti bine ;) Multa sanatate ma

jorgensen
3rd June 2006, 00:02
io n-am vazut nimic... nici macar masina. Sau chestia aia albastra era un ford ?

King of Hell
3rd June 2006, 01:09
Uite mama, vine mascatii, ca sa-mi aresteze fratii. :D

bgd2007
3rd June 2006, 09:18
Sa revina Angie...


Am impresia ca a fost banat permanent si ar fi foarte bine.

Hopshio
3rd June 2006, 09:51
bah tu observi ca fara angi ii plictiseala...numa cand iti vad numele ma plictisesc ma bgd...serios...mai bine :cya:

bgd2007
3rd June 2006, 11:55
bah tu observi ca fara angi ii plictiseala...numa cand iti vad numele ma plictisesc ma bgd...serios...mai bine :cya:

Stai linistit, sentimentul este reciproc.
Se plictisesc doar cei carora le e pofta de scandal,de balacareala.Cautati in alta parte,ati gresit adresa.
Mai pune si tu mana pe o carte,chiar daca vine vacanta.
va e dor de posturile lui AJ gen "ba iara-s beat","acum m-am trezit si ma imbat din nou" sau de injuraturile lui gen "trasnite-ar dumnezooooooo",etc.
Sincer,mi se face greata numai cand ma gandesc ca ala ar mai putea polua din nou forumul asta.

remy
3rd June 2006, 12:45
Ce-aveti, ma, de la ce v-ati luat ?
Nu va bucurati de cine a intrat in A, sau cine joaca barajul ?
Lasati certurile, ca n-au rost.
BRAVO FOREX, BRAVO URZICENI, BRAVO LIBERTY ORADEA !

t.b.
3rd June 2006, 14:42
Am impresia ca a fost banat permanent si ar fi foarte bine.

prea multe impresii ai...

@remy, aci-i off-topic, pentru reusitele echipelor anonime, din sate pe care cu greu le gasesti pe harta bucura-te in alta parte. Io cred ca tot Jiji ii in spatele acestor mizerii :D ce zici?

bgd2007
3rd June 2006, 15:39
prea multe impresii ai...

@remy, aci-i off-topic, pentru reusitele echipelor anonime, din sate pe care cu greu le gasesti pe harta bucura-te in alta parte. Io cred ca tot Jiji ii in spatele acestor mizerii :D ce zici?

:) :) :rosu: :no:

apparte
3rd June 2006, 15:59
T.B,fii sigur ca o fost mana lui Jiji:D ! Da' si a lui MM!:evil:

King of Hell
3rd June 2006, 16:00
da, corect era @Remy, aici este off-topic, pentru reusitele echipelor anonime, din sate pe care cu greu le gasesti pe harta bucura-te in alta parte. Eu cred ca tot Jiji este in spatele acestor mizerii :D Ce zici?

PS Cat de poetic ar suna. Ba BEDELELE daca te deranjeaza graiu ardieleniesc, baga-ne si tu aci niste vorbe de pi la moldova, cu strajerii si galsievile pi sher. L-)

bgd2007
3rd June 2006, 16:20
Asta nu-i grai ardelenesc.
"io" ,"ii","o fost" se spune si in Moldova.Iar "aci" in muntenia.
Nu ma deranjeaza.Mi se pare aiurea ca unii tin sa-si arate superioritatea de ardelean postand asa pe forum.Nu e penibil?

PS:King, eu sunt din Romania,nu din Basarabia.
Voi,ardelenii ne confundati cu cei de peste Prut?
Acolo se vorbeste cu "pi la moldova".
Si te asigur ca nu-mi face placere sa aud pe cineva vorbind astfel.E chiar gretos.

Mult succes la BAC!

King of Hell
3rd June 2006, 16:49
nu va confunda nimeni cu cei de peste Prut. din punctul meu de vedere toti suntem romani, frati, egali. punct.

t.b.
3rd June 2006, 18:51
:) :) :rosu: :no:

n-am inteles ideea pe care-i vrut sa o exprimi cu acele minunate smile-uri. E greu sa legi 2 fraze asa-i? :drak:

Ma, ti-am mai explicat de vreo 2 ori pe alte threaduri care-i faza cu limbajul ardelenesc si cu faza ca noi SUNTEM MANDRI CA SUNTEM ARDELENI, vad ca-i greu de priceput pentru tine, asa ca nici nu o sa ma mai chinui ca din ce vad esti o cauza pierduta



din punctul meu de vedere toti suntem romani, frati, egali. punct.

diferenta-i numa` de vreo 50 de ani de civilizatie :evil:

bgd2007
3rd June 2006, 18:58
n-am inteles ideea pe care-i vrut sa o exprimi cu acele minunate smile-uri. E greu sa legi 2 fraze asa-i? :drak:

Ma, ti-am mai explicat de vreo 2 ori pe alte threaduri care-i faza cu limbajul ardelenesc si cu faza ca noi SUNTEM MANDRI CA SUNTEM ARDELENI, vad ca-i greu de priceput pentru tine, asa ca nici nu o sa ma mai chinui ca din ce vad esti o cauza pierduta




diferenta-i numa` de vreo 50 de ani de civilizatie :evil:

Ei nu-i chiar 50 de ani intre noi si Moldova.

Mandria ta=prostie!!!
Mai invata sa scrii corect romaneste.(din cate stiu limba oficiala e romana,nu "ardeleneasca" ).
Probabil faptul ca te simiti mandru ca esti ardelean e o "faza" asa cum spui tu,si nimic mai mult.
La mai multe "care-i faza si cu faza ca " si mai invata sa te exprimi in limba romana.(nu in "ardeleneasca")

King of Hell
3rd June 2006, 19:02
diferenta-i numa` de vreo 50 de ani de civilizatie :evil:

tin sa te contrazic. la o adica in Moldova s-o cam dat ceasu in cultura romaneasca multe secole. hai sa nu ne umflam in pene ca nu avem de ce. nu am io o parere prea buna despre romani, da ce dracu, suntem frati si gata.

PS Multumim Iasului pentru Capitan :ok:

bgd2007
3rd June 2006, 19:06
Ia te uita si un om normal.
Din ce in ce mai rare astfel de persoane,din pacate!

King of Hell
3rd June 2006, 19:19
la o adica, doar datorita faptului ca Moldova ni-i l-a dat pe Eminescu, nu avem dreptu sa comentam 500 de ani de acum incolo.

t.b.
3rd June 2006, 19:22
Ei nu-i chiar 50 de ani intre noi si Moldova.

Mandria ta=prostie!!!
Mai invata sa scrii corect romaneste.(din cate stiu limba oficiala e romana,nu "ardeleneasca" ).
Probabil faptul ca te simiti mandru ca esti ardelean e o "faza" asa cum spui tu,si nimic mai mult.
La mai multe "care-i faza si cu faza ca " si mai invata sa te exprimi in limba romana.(nu in "ardeleneasca")

inteligentule iti dau la orice ora lectii de limba romana, asa ca ciocul mic ca te bagi ca musca in lapte.
Asta-i un forum in care scriu cum vreau io, numa` asa ca sa se oftice toti moldovienii. Limba oficiala e romana, dar limbajul ardelenesc e un fel de dialect, asa cum ii si dulshili grai moldoviniesc. Pe tine te deranjeaza cum vorbim noi, pai si pe noi ne deranjeaza ca orice cuvant la voi se termina cu "i", voua va e rusine sa folositi limbajul moldoviniesc in public, noua nu. Florin Piersic de ce n-a renuntat la limbajul ardelenesc? Pentru ca-i incult? :happy


tin sa te contrazic. la o adica in Moldova s-o cam dat ceasu in cultura romaneasca multe secole. hai sa nu ne umflam in pene ca nu avem de ce.

Daca o sa ne bage la anul in serie cu echipele din nordul Moldovei o sa intelegi ce zic :D Iti recomand o vizita prin nordul Moldovei, zona Sushiava, Botsheni ca sa te convingi ca nu vorbesc prostii.

King of Hell
3rd June 2006, 19:32
Mi-ar face placere o deplasare in orasul lui Bacovia :)

bgd2007
3rd June 2006, 19:45
inteligentule iti dau la orice ora lectii de limba romana, asa ca ciocul mic ca te bagi ca musca in lapte.
Asta-i un forum in care scriu cum vreau io, numa` asa ca sa se oftice toti moldovienii. Limba oficiala e romana, dar limbajul ardelenesc e un fel de dialect, asa cum ii si dulshili grai moldoviniesc. Pe tine te deranjeaza cum vorbim noi, pai si pe noi ne deranjeaza ca orice cuvant la voi se termina cu "i", voua va e rusine sa folositi limbajul moldoviniesc in public, noua nu. Florin Piersic de ce n-a renuntat la limbajul ardelenesc? Pentru ca-i incult? :happy



Daca o sa ne bage la anul in serie cu echipele din nordul Moldovei o sa intelegi ce zic :D Iti recomand o vizita prin nordul Moldovei, zona Sushiava, Botsheni ca sa te convingi ca nu vorbesc prostii.


Scoate-te,scoate-te!
Ai facut o gafa de exprimare grava si acum incerci s-o intorci ca la gradinita!
Am mai spus-o, la noi(cel putin in Galati,deci sudul "Moldovei") nu se termina nici un cuvant cu "i".Ne confunzi cu fratii de peste Prut.
Eu vorbesc limba romana corect,atat in scris cat si oral si nu folosesc "limbajul moldovenesc".
Daca vrei sa-ti spun sincer,in Galati eu nu am auzit niciodata pe cineva vorbind cu "i" la urma, in afara de moldovenii de peste prut de prin talcioc.Mai informeaza-te.

Asa cum "limbajul moldovenesc" are influente rusesti,la fel cel "ardelenesc" are influente maghiare.E cam aceeasi treaba cu amandoua.Din punctul de vedere al limbii romane literare nici unul din cele 2 "limbaje" nu este acceptabil.Daca unii cred ca dovedesc superioritate vorbind romana aiurea,e problema lor,pot sa fie si mandri de prostia lor.
Scrie cum vrei tu,"moldovenii" in nici un caz nu se oftica,ba chiar se amuza.Se amuza mai ales de pronuntia maghiara pe care o aveti.

Cand o sa intelegi ca orasele Galati,Iasi,Suceava,Botosani etc fac parte din Romania si nu din Moldova, atunci o sa fie bine.Dar nu cred ca asta se va intampla prea curand.
De aceea renunt la a-mi mai pierde timpul cu tine.

t.b.
3rd June 2006, 19:54
Am mai spus-o, la noi(cel putin in Galati,deci sudul "Moldovei") nu se termina nici un cuvant cu "i".Ne confunzi cu fratii de peste Prut.

Sushiava si Botsheni nu-s "peste Prut" din cate stiu. :) Am un coleg de facultate din BT si chiar asa vorbea cu "i" la sf. oricarui cuvant, acuma s-o mai dat pe brazda si zice si el "noah, tulai" si altele :)


Din punctul de vedere al limbii romane literare nici unul din cele 2 "limbaje" nu este acceptabil.Daca unii cred ca dovedesc superioritate vorbind romana aiurea

de cand pe un forum de sport tre` sa scrii in limba literara? Superioritatea ardeleneasca nu din limbaj reiese ci din altele cum ar fi, nivelul de trai, gradul de civilizatie etc

bihoreanul
3rd June 2006, 20:30
mah hunedorene,ia arata-ne tu niste poze cu minorii din cea mai tare galerie din B3 (cum va laudati voi pe site-ul propriu) ,ca atunci vor intelege toti de ce vreti sa ne spargeti autobuzele,Si cei care au aruncat cu pietre azi sunt cam de aceeasi varsta cu cei din 'brigazile' voastre. :D Tu si hunedoreni tai in afara de injurii si apelative scoase din burta nu aveti nici pe forumuri.Eu inteleg ca nu va place cartea si ca nu ati primit educatia necesara,dar putina decenta ca aici se vorbeste civilizat,daca nu sunteti liberi sa va intoarceti in albia de porci de pe site-ul vostru ca va caracterizeaza complet.
PS: sper ca nu vreti sa ni le distrugeti (autobuzele) de ciuda ca voi nu aveti cu ce face deplasarile ca site-ul vostru e plin de 'daca clubul nu ne da autocare eu nu ma duc in deplasare/ne da clubul autobuze?' ......stiam ca adevaratii ultrasi isi platesc singuri transportul si biletul la meci......asa si este doar ca voi nu stiti asa ceva pentru ca nu sunteti ultrasi :D

t.b.
3rd June 2006, 20:43
stiam ca adevaratii ultrasi isi platesc singuri transportul si biletul la meci.

asa cum au facut bihorenii azi :evil: :drak:

Dadoman
3rd June 2006, 20:56
mah hunedorene,ia arata-ne tu niste poze cu minorii din cea mai tare galerie din B3 (cum va laudati voi pe site-ul propriu) ,ca atunci vor intelege toti de ce vreti sa ne spargeti autobuzele,Si cei care au aruncat cu pietre azi sunt cam de aceeasi varsta cu cei din 'brigazile' voastre. :D Tu si hunedoreni tai in afara de injurii si apelative scoase din burta nu aveti nici pe forumuri.Eu inteleg ca nu va place cartea si ca nu ati primit educatia necesara,dar putina decenta ca aici se vorbeste civilizat,daca nu sunteti liberi sa va intoarceti in albia de porci de pe site-ul vostru ca va caracterizeaza complet.
PS: sper ca nu vreti sa ni le distrugeti (autobuzele) de ciuda ca voi nu aveti cu ce face deplasarile ca site-ul vostru e plin de 'daca clubul nu ne da autocare eu nu ma duc in deplasare/ne da clubul autobuze?' ......stiam ca adevaratii ultrasi isi platesc singuri transportul si biletul la meci......asa si este doar ca voi nu stiti asa ceva pentru ca nu sunteti ultrasi :D
:ok: :ok: inca un excrement:ok: :ok: trebuie sa remarci faptu` ca nu am folosit cuvantul c***t...ci am folosit excrement.Ultrasule.

bihoreanul
3rd June 2006, 20:57
Sper informatia ta,draga prietene ,chiar s-a platit.La ORadea s-au platit cate 50.000 reprezentand BILETUL de intrate la meciul de la Cluj, transportul fiind GRATUIT. Tocmai din aceasta cauza a si intarziat intrarea noastra in peluza ,deoarece am fost numarati pentru a nu intra mai multi decat era numarul de bilete platite. Sunteti mai bogati datorita noua cu 'fabuloasa' suna de aproximativ 40 de milioane de lei :D Vezi ca cu asta nu ai nimeri-o...... :) Mai incearca :D

bihoreanul
3rd June 2006, 20:59
Mda.....ce vorbeam de educatie.......Bag seama ca nu stii nici sa citesti...... Am zis eu ca sunt ultras, 'ultrasule'? :headbang:

Dadoman
3rd June 2006, 21:00
Nu ma prea intereseaza ce spui tu acolo...dar tare mult mi`ar placea sa nu castigati barajul, ca sa vedem cine merge cu ajutorul clubului si cine nu.Dupa cate am auzit...si in "celebrele" voastre xu si sr sunt destui care fredoneaza "tap tap tap", asa ca in locul tau nu as mai critica atat.Vezi`ti de treaba ta....du`te la fier ca e lung drumu` pana la bucuresti la baraj si nashu` nu te duce moca.

t.b.
3rd June 2006, 21:02
pai de transport ziceam, ca bani pe bilet ati fi dat si daca ati fi jucat acasa, nu? sa nu-mi zici ca acasa v-au lasat intrare libera? :o: sau ca la voi galeria intra moca...
in tur si noi tot cate 50.000 am platit, da` noi ne-am si deplasat pe banii nostri, asa cum am facut-o in toate deplasarile din acest sezon

Bogdann
3rd June 2006, 22:56
Hai lasa-ma sa ma intretin cu oameni de nivel intelectual apropiat mie,cum sunt fratii cloojeni :D

ce vrajeala ai in tine bihorene...is curios dak ziceai asa dak terminati voi pe 3 si clujul pe 2...cred k atunci nu mai erau fratii tai...tot respetul pt "fratii cloojeni" care sunt o clasa peste bihoreni

elia
4th June 2006, 09:07
No hai ca ma bag si eu in discutia voastra! :ok: Draga forumistule, la Galati se vorbeste moldoveneste la greu, e adevarat, nu ca in botosani, da' nici cu Galatiul nu mi-e rusine. Iar asta ti-o spune un om care a trait o vreme prin Galati. Iar apropo de graiul ardelenesc; aici nu e vorba de nici o superioritate. Da' stii cum tanjeam sa ma intalnesc cu un ardelean ca sa vorbim de-ale noastre si sa-i aud graiul? "Meream" sa-l caut pe Gado la stadion doar ca sa mai schimbam doua vorbe in ardeleneasca si asta nu dintr-o superioritate tampita.
Si... sa stii ca si dragii nostri moldoveni cand se intalnesc in Cluj sa zicem, la facultate, cand vorbesc intre ei o fac in moldoveneasca. SI NU VB despre basarabeni, ca am avut si eu un coleg din Giurgiulesti si stiu care-i diferenta de vorba.

Hopshio
4th June 2006, 09:27
bobooooooo7 u mergi si vorbeste cu fratii tai de la cfr timisoara gloria II bistrita..aia de mai la subsol:evil:

Bogdann
4th June 2006, 09:42
eu nu ma laud k am frati...n`am zis niciodata k aia de la cfr sau gloria II is fratii mei...dat voi ati devenit asa deodata fratzi cu clujenii...strange

Hopshio
4th June 2006, 09:45
pai da,...pai dak suntem pe locul 2 pot aia sa ne fie orice...si sore:))....si nu tre sa te lauzi ca nu ii mandrie ca esti frate cu aia de la subsol..da noh...ce sa faci..c'est la vie!!!:evil:

Bogdann
4th June 2006, 09:51
bine atunci k sa fiu mandru is frate cu aia de la salonta...e bine?

Hopshio
4th June 2006, 09:53
mah,...salonta nu ii la subsul..tiam zis ...gloriaII bistrita...timisoara...aia..poti fi si cu uta pana nu pleaca in C desi o plecat..u poti sa mai vorbesti cu ei sa iti zica cum ii pe acolo prin C...poate va convinge sa mergeti si voi:evil:

Bogdann
4th June 2006, 09:55
si ce as putea eu vorbi cu aia "fratii" de la cfr sau gloria?? si dak vreau sa`mi fie frati granzii din B3 de la salonta care e problema?

Siljanoski
4th June 2006, 10:07
Puteti vorbi despre cum va impartiti punctele la anul sa evitati retrogradarea. Daca va iese. Daca nu, si mai bine...

Bogdann
4th June 2006, 10:31
de unde stii k ne vom bate la retrogradare? si anul asta ati zis k o sa cadem si uite`ne pe 6...asa k vorbim dupa ce se joaca nu inainte...si cu ce echipe am impartit noi puncte? eu zic k am jucat corect...doar n`am batut prin blat pe gaz metan acasa sau egal la cluj si bihor in deplasare..fiti mai seriosi....dc va e ciuda k echipa care v`a incurcat nu a retrogradat? inseamna k am meritat...tocmai de`asta ii respect pe fratii vostrii cloojeni care nu seamana deloc cu voi

HIV
4th June 2006, 11:59
cat ai produs azi noapte pe calea turzii ?

bihoreanul
4th June 2006, 17:56
Bah '*******el' ,vad ca pe tine te cam strange rau prostia.In caz ca nu ai observat cei care posteaza pe aici pe forum sunt deeeeeparrttteee de rivalitatile care se regasesc in tribune si pe teren,iar discutiile sunt amicale.Cred ca ai confundat forumul asta cu unul de ultrasi.Mai cauta in continuare,desi nici acolo nu cred ca iti este locul.:rosu: Nu ma asteptam de la tine sa intelegi subtilitatile ,dar totusi ai si tu vreo 17 ani.....cred :P Nu mai fi asa complexat ca nu are nimeni nimik cu voi,tu tot te bagi in seama pe aici si nu stii cum sa-ti mai faci reclama (care din cate stiu eu se plateste) cu pupincurisme din astea gen 'cloojenii sunt cu doua clase peste voi/mah bozgore...../etc' Frumos exemplu de civilizatie si de grad de cultura......:headbang: Ai tu ceva de castigat daca unii sunt mai 'superiori' altora? :ciocan: .Nu mai fi frustrat si totul va fi bine. Vei fi acceptat cand vei lasa complexul de 'om din oras mai mic' ,pt ca eu cunosc multi hunedoreni si sa-mi bag piciorul daca am vazut vreunul ca tine...... Mai lauda-te odata te rog eu ca a fost tare faza cu 'am fost primul oras din jud Hunedoara care a avut net' :happy :happy Asta e ca si cum Aradul s-ar lauda ca la ei s-a jucat primul meci de fotbal din tara,Clujul are Centru Universitar puternic,iar Oradea a fost primul oras din tara cu iluminat public pe baza de curent :ciocan:
PS:te-ai intrebat cumva de unde sunt patronii firmei RDS si unde are sediul general? :evil:

Bogdann
4th June 2006, 19:50
Mai lauda-te odata te rog eu ca a fost tare faza cu 'am fost primul oras din jud Hunedoara care a avut net' :happy :happy Asta e ca si cum Aradul s-ar lauda ca la ei s-a jucat primul meci de fotbal din tara,Clujul are Centru Universitar puternic,iar Oradea a fost primul oras din tara cu iluminat public pe baza de curent :ciocan:
PS:te-ai intrebat cumva de unde sunt patronii firmei RDS si unde are sediul general? :evil:

Cine s`a laudat cu "am fost primul oras din jud Hunedoara care a avut net"??

King of Hell
4th June 2006, 20:08
Clujul are Centru Universitar puternic

bine m-ai spart. acum si de Centrul nostru Universitar te legi. ma rau esti :D
si poate Oradea nu o avut primu iluminat electric din tara sau Europa, da cu singuranta la voi o aparut gripa aviara :D

Bogdann
4th June 2006, 20:14
ce ai cu "fratele" tau king?

boshcUtza
4th June 2006, 20:42
Huooooooo....sale Fie Rusine Uistilor...nu Leati Spart Autocare Din Cauza Faptului K Neau Scandat Nume Ci Pt K Vi Ciuda...acolo O Sa Ramaneti Veciiiiiii!!!!!!!!!!!!!!1....sa Moaara U-n Diviza Bbb....bihoru O Sa Promoveze De La Baraj...pt K Au Bani..nu K Voi..mah...uisti Amarati Si Parlitii...
tuh m-am tot gandit cum dreq poti fi ata de proasta si pana la urma am aflat :
voi stati in deal unde logic fiind altitunine mai mare ii mai putin oxigen, sigur de acolo ti se trage
apropo de dealuri preferi gruia sau calea turzii?

DanJuve
4th June 2006, 22:26
sunt curios cum arata stadionul din salonta.o fi vreun teren de fotbal cu o tribuna acolo de 1000,2000 de oameni:D bihorenilor ia ziceti voi ca voi sunteti in cunostinta de cauza:)

HIV
4th June 2006, 22:37
e naspa , e o tribuna de maxim 700 de locuri , terenul denivelat . Ce mi-a placut e ca nu sunt jandarmi , ci o firma de paza care se ocupa de ordinea pe stadion :D

King of Hell
4th June 2006, 22:47
ce ai cu "fratele" tau king?

Din punctul meu de vedere exista doar respect pentru o mica parte din bihoreni. aici includ forumistii de pe onlinesport. si unii membri ai XU si SR.
Io un frate am, si ala-i HIV, si nu prea il vad sa mai posteze pe forum. :D

King of Hell
4th June 2006, 22:51
da, au garduri de 70 centimetri, in caz ca vine galeria stelei si ia o decizie eronata arbitru, apai sa vezi show tata :D

lolo_grupa_c
4th June 2006, 23:09
abia astept sa vad si eu locul ala uitat de lume.......

VLAD@SIN
4th June 2006, 23:30
Bah '*******el' ,vad ca pe tine te cam strange rau prostia.In caz ca nu ai observat cei care posteaza pe aici pe forum sunt deeeeeparrttteee de rivalitatile care se regasesc in tribune si pe teren,iar discutiile sunt amicale.Cred ca ai confundat forumul asta cu unul de ultrasi.Mai cauta in continuare,desi nici acolo nu cred ca iti este locul.:rosu: Nu ma asteptam de la tine sa intelegi subtilitatile ,dar totusi ai si tu vreo 17 ani.....cred :P Nu mai fi asa complexat ca nu are nimeni nimik cu voi,tu tot te bagi in seama pe aici si nu stii cum sa-ti mai faci reclama (care din cate stiu eu se plateste) cu pupincurisme din astea gen 'cloojenii sunt cu doua clase peste voi/mah bozgore...../etc' Frumos exemplu de civilizatie si de grad de cultura......:headbang: Ai tu ceva de castigat daca unii sunt mai 'superiori' altora? :ciocan: .Nu mai fi frustrat si totul va fi bine. Vei fi acceptat cand vei lasa complexul de 'om din oras mai mic' ,pt ca eu cunosc multi hunedoreni si sa-mi bag piciorul daca am vazut vreunul ca tine...... Mai lauda-te odata te rog eu ca a fost tare faza cu 'am fost primul oras din jud Hunedoara care a avut net' :happy :happy Asta e ca si cum Aradul s-ar lauda ca la ei s-a jucat primul meci de fotbal din tara,Clujul are Centru Universitar puternic,iar Oradea a fost primul oras din tara cu iluminat public pe baza de curent :ciocan:
PS:te-ai intrebat cumva de unde sunt patronii firmei RDS si unde are sediul general? :evil:
:rosu: ''ATOTOSTIUTORULE'' primul oras in care s-a jucat un meci de fotbal ii timisoara,..asa ca informeazate inainte sa mai spui multe prostii:rosu:"" TONY-VIOLA

bihoreanul
5th June 2006, 00:01
Asa s-a jucat la Timisoara primul meci de fotbal ,cum si actuala Poli Timisoara a jucat cu Atletico Madrid :rosu:
'Primul meci oficial de fotbal din Romānia a avut loc la Arad īn data de 15 august 1899'

Posto
5th June 2006, 00:45
Bihoreanule, Timisoara a fost primul oras luminat electric din europa, asta in cazu in care nu m-a mintit profu de istorie, sau aia de la vrei sa fi miliardar or si gresit :)... sper sa nu te legi si de mine acum ;)
iar despre primul meciu jucat in romania si eu stiu ca tot la arad s-a jucat

Posto
5th June 2006, 00:50
imaginativa ca mergeti pe campcu o galeata de var, trasati un teren si va puneti sa jucati.. ceva de genu :d



abia astept sa vad si eu locul ala uitat de lume.......
.. nu ai sa-l vezi ca nu vor juca acolo

t.b.
5th June 2006, 00:51
Timisoara a fost primul oras iluminat (nu electric) :)

Posto
5th June 2006, 00:53
Timisoara a fost primul oras iluminat (nu electric) :)
.. asha ai dreptate, ideea ii ca au fost primi luminati :mda:

bihoreanul
5th June 2006, 00:54
Si tot la vorbele mele ajungi pana la urma :D Citeste cu atentie data viitoare....

Posto
5th June 2006, 00:58
Si tot la vorbele mele ajungi pana la urma :D Citeste cu atentie data viitoare....
.. ai dreptate scuzele mele, is cam obosit la ora asta
ps: daca tot ai zis aia faza cu patroni RDS trebuia sa o spui si pe aia cu Transilvania general import export, ca poate manaca si bea de acolo :drak:

micutzu
5th June 2006, 08:24
Se pare ca sunt mari sanse sa joace la Arad :(

Ursu carpatin
5th June 2006, 08:41
Ardealul e baza! Asta se stie. Suntem unici.

bgd2007
5th June 2006, 08:43
Noutati?

King of Hell
5th June 2006, 08:48
da, a aparut o manea noua: "Cu tine, de mana, toata viata vom fi impreuna. Cu tine, in toate, o sa-mpart totul pe jumatate." \:D/

Angelina Jolie
5th June 2006, 08:53
Alte noutăţi ar fi .... Elia, de ce nu staţi pe la Universităţile voastre? Noi nu vorbeam de superioritatea graiului.... Dialecte sunt peste tot! Despre altă superioritate vorbeam, mult mai evidentă!

Ursu carpatin
5th June 2006, 09:11
Da ma bgd, o fost scump dentistul?:D

bgd2007
5th June 2006, 09:26
decripteaza,te rog

Angelina Jolie
5th June 2006, 09:29
Ai nevoie?

Ursu carpatin
5th June 2006, 09:30
Pai ultima data cand ne-am contrat ai avut probleme cu dintii.:D Adica ti i-am spart, sa te prinzi si tu.

Angelina Jolie
5th June 2006, 09:33
Parcă aşa ţin minte şi eu!

bgd2007
5th June 2006, 10:04
Probleme cu memoria(tinerea de minte)?
Lecitina!


Lecitina este o substanta bogata in fosfolipide a carei importanta pentru organism este evidenta: intra in structura membranelor celulare. Sursa cea mai buna de lecitina este uleiul de soia. Se cunoaste de multa vreme rolul lecitinei in activitatea nervoasa; de altfel 30% din greutatea materiei nervoase este reprezentata de lecitina. De aceea este recomandat un consum suplimentar de lecitina persoanelor ce desfasoara intensiv activitati intelectuale, persoanelor expuse stresului, persoanelor care prezinta probleme de memorie sau carora le-a scazut capacitatea de concentrare, deoarece stimuleaza metabolismul neuronului si accelereaza transmiterea impulsului nervos.
Dar din ce in ce mai frecvent este recomandata suplimentarea lecitinei in dieta pentru rolul pe care aceasta il are in metabolismul lipidelor. Lecitina are o mare capacitate de a emulsiona grasimile, in special colesterolul si de a le expune mai eficient actiunii sucurilor digestive. Lecitina este o foarte importanta componenta a secretiei biliare, rolul ei fiind acela de a solubiliza sarurile biliare si de a emulsiona colesterolul, prevenind astfel formarea calculilor (a pietrelor) biliari.
Concentratia scazuta de lecitina in bila este principala cauza a formarii calculilor biliari.
Prin emulsionarea colesterolului din sange lecitina il impiedica sa se depuna pe peretii vasculari si previne aparitia aterosclerozei, deci indeparteaza pericolul atacului cardiac sau cerebral.
Lecitina stimuleaza reactivarea celulelor si formarea de celule rosii (hematii) in sange.
Cine are nevoie:
Persoanele care depun activitate intelectuala intensa. Persoanele care au nivelul colesterolului sanguin la limita superioara a normalului. Persoanele care au probleme biliare. Persoanele obeze. Cei ce consuma in exces grasimi de origine animala.

Ursu carpatin
5th June 2006, 10:18
Au mama, cine s-o trezit sa dea lectii. Tu ce diplome ai ma baietzica? Ai terminat anul 2 macar? Eu zic sa mergi la jiji sa te invete pastoritul.;)

t.b.
5th June 2006, 11:43
:happy:happy:happy:happy:happy
O innebunit begedeul :D

PS: te-ai uitat la MTV aseara? :evil:

omul
5th June 2006, 12:00
cu bihorenii ai mici mah ??? umilintza totala...:drak:

omul
5th June 2006, 12:18
:rosu: ''ATOTOSTIUTORULE'' primul oras in care s-a jucat un meci de fotbal ii timisoara,..asa ca informeazate inainte sa mai spui multe prostii:rosu:"" TONY-VIOLA

mah... io stiam ca prin Anglia pe undeva, dar daca tu zici... doar tm ii miezu' la toate, evident, uitasem... de fapt dupa clooj :D

pe plaiuri mioritice (ma rog, atunci erau mai mult hunguresti) la Arad, acolo sub billa, kaufland sau ce construieste Falca acolo. Imi place ca s-o trezit timisorenii ca de fapt la ei se jucase inainte - lol

t.b.
5th June 2006, 12:21
al :drak:-u` esti ma omule :)

io am auzit ca jucau prin China acu` vreo 2000 de ani ceva soi de fotbal :) si cea mai "celebra echipa" de pe-atunci era una CAO :D Cred ca la 1902-ul ala de pe stema voastra ii mai lipseste un BC :drak:

mendingo
5th June 2006, 12:43
mah, ce gura sparta mendingo asta... :D cum naiba se manca cu paiu' mah? :D
Daca tot mi s-a facut puplicitate... sper ca ati remarcat numarul de la masina :D


mah io ceva de genu asta am intzeles de la frate-tau :D...nah in fine...bine ai revenit!

jorgensen
5th June 2006, 22:14
sunteti chiar penibili daca acceptati asa ceva. Pacat de traditie, dar vad ca luati urma rivalei Poli. Si cum o sa va numiti ? SC FC UTA Liberty Arad Empire State Building Protguard SA? :drak:
Ati ajuns sa aveti o traditie de 2 sezoane in B, restul titlurilor castigate in A se vor duce pe apa sambetei.

RED&WHITE
5th June 2006, 22:49
Noi protestam de la inceputul aparitiei zvonurilor cu privire la fuziune :no: . Nu stiu ce am mai putea face (poate ne da-ti voi ceva idei). In momentul de fata suporterii aradeni sunt disperati (nu exagerez deloc) si nici nu mai stim cum sa reactionam. E incredibil de trist...
Cei care incep cu mistourile au si dreptate dar sa se puna putin in locul nostru. Cineva iti ia clubul si il terfeleste pe jos iar tu ca suporter ce poti sa faci? Sa mergi sa-i tai...altceva? Sa nu mergi la meciuri...cati? 100, 200, 300, 500 maxim ca atatia au mai ramas in ultimul timp langa club. Dar restul de 10000, 15000 sau mai multi?
Nici nu mai stiu ce sa scriu ca am atatea ganduri.........

P.S.1. Un an intreg s-au luptat Liberty, Bihoru, U Cluj si Medias si a promovat UTA (voi poate o sa zambiti dar aradenii, o parte din ei plang)
P.S.2. Adevaratii suporteri care ar fi sustinut echipa si in divizia C nu sunt bagati in seama. E importanta doar afacerea si voturile :headbang: Istoria da-o in poola :ciocan:

Angelina Jolie
5th June 2006, 22:52
Foarte trist ce vi se intampla. Totusi sper sa se razgandeasca.

Ursu carpatin
5th June 2006, 22:55
Banul contează...

jorgensen
5th June 2006, 23:15
sunt din nou rau... vizer a vandut FC Bihor primariei... si dupa un an a picat.
Daca vinde pe liberty aradenilor si nu aveti pe cineva care sa va sustina financiar, anul viitor picati. Si atunci ramaneti si fara echipa, fara palmares si fara echipa in divizia A. Macar la poli a fost dobos, a venit iancu, si-au facut nocturna... nu au ei palmares, dar ce mai conteaza...

omul
6th June 2006, 01:21
Chiar e trista situatia... dusmanesc, dar in acelasi timp respect UTA, pentru palmares (care nu se rezuma doar la multe prezente in A, asta-i pt t.b.). In cazul fuziunii... voi dusmanii (din doua motive) hibridul format, doar ca nu prea va mai ramane nimic de respectat...:mda:
Nu va lasati mah, oricum s-ar numi corcitura, adevarata UTA moare... ziceti-le "Vrem in C" ca suna bine :D

rhadoo
6th June 2006, 01:34
nu stiu cum a jucat liberty,insa merita felicitari pt promovare
acum ca va juca sau nu in prima divizie sau liga,depinde ce vor vrea cei de la bucuresti,dar ambitia de a promova a fost totusi de laudat
cine ar fi prezis la inceput de campionat ca vor promova?bravo!
insa totusi salonta este un orasel micut si nu stiu daca ar avea puterea financiara sa se mentina pe prima scena
da cine mai stie ce o sa fie
HAI JIUL PETROSANI!

bihoreanul
6th June 2006, 01:40
Orasel micutz da.....insa nici Petrosaniul nu este cu mult mai mare :D Salonta=20.000 ----- Petrosani=50.000

rhadoo
6th June 2006, 01:45
NU cred ca exista termeni de comparatie,sa fim seriosi
poate sa compari oradea cu PETROSANIUL da
zi la cineva care nu a fost in salonta!
sau poate nu ai fost tu in PETROSANI si vb in necunostinta de cauza
pai salonta e un fel de comuna mai maricica,ma faci sa rad!
si acum sa vb pur fotbalistic,pai noi avem stadion cat bihoru salonta si inca vreo echipa din judet de la voi la un loc
HAI JIUL PETROSANI!

bihoreanul
6th June 2006, 01:52
Mah era o gluma,stai flexat nu te agita :D Degeaba aveti stadion daca mergeti maxim 6000 pe el .....ce sa-i faci,nu mai sunt asa multi ortaci sa-i duca cu forta nea Miron :D Eu stiam ca aveti stadion mai mare,dar intr-un ziar de sport de astazi scria ca are 15.000 !!!! cam putin avand in vedere dimensiunile lui......Al nostru are 25.250-dar dupa montarea scaunelor se preconizeaza a avea 18.000.

rhadoo
6th June 2006, 02:09
Oricum nu conteaza asta
probabil ca pe tine te-a deranjat faptl ca am felicitat pe liberty?
sincer a fost o surpriza placuta avand in vedere seria de foc a div b,unde sunt jocuri de culise si ma asteptam sa promovati voi sau cluju,gazu
de aia spun ca dupa puterea financiara a salontei nu cred ca si-au permis prea multe blaturi si asta inseamna ca au o echipa care joaca destul de bine,probabil,sincer nu am vazut cum joaca si de aia am ceva retineri in ceea ce o priveste
oricum bafta si voua la baraj!
HAI JIUL PETROSANI!

Ursu carpatin
6th June 2006, 06:55
Ce numar ai la masina omule? BH-02-OMU?:D

elia
6th June 2006, 07:21
Asadar, dupa cum va anuntam acuma doua zile --- Liberty se muta la Arad. Motivele sunt pur FINANCIARE! No comment in rest.

jorgensen
6th June 2006, 07:52
Mama ce sufera adevaratii aradeni acum. Plebea se bucura, dar e penibil.

Angelina Jolie
6th June 2006, 08:01
din nefericire pentru ei se va umple aradul de bodiguarzii lu' Vizer, iar cum el e prieten cu netoiu si borcea, Aradul devine tarfa lu' dinamo. :drak:

Hopshio
6th June 2006, 08:03
Dada, asta aşa-i! UTLA o să fie satelitul căţeilor!

Ursu carpatin
6th June 2006, 08:39
mor, mor, amu m-am trezit din amortala si cand am citit ce se scrie pe aici, imi vina sa-mi bag coada in dunare sa prind ceva galateni.

Hopshio
6th June 2006, 08:44
Pe bgd nu-l prinzi ca el ii bolovan si e pe fund.:lol:

jorgensen
6th June 2006, 08:49
Măcar īncearcă ursache! Vezi, caută pe faleză şi prin furnale! Precis găseşti!

Ursu carpatin
6th June 2006, 08:53
mi-i greu sa ma catar pe un furnal, ca sigur nu gasesc mure sus pe cos. e mai simplu sa urlu, ca vin ei la mine. Ca nu se pot preface sa sunt morti, ca nu pun botu' !!!

jorgensen
6th June 2006, 08:56
Mda! Şi nici n-are rost să te caţeri! Faci efort degeaba! Mai bine ridici beri!

Hopshio
6th June 2006, 09:08
Io nu pot ca mi-s minor.:(

Angelina Jolie
6th June 2006, 09:10
Lasă că te camulfez eu...sau bei suc! De hamei, of course!

Ursu carpatin
6th June 2006, 09:15
Termina ma, nu-l invata cu prostiile de mic. Vrei sa te reclame bgd la Protectia Copilului?

Angelina Jolie
6th June 2006, 09:17
bgd să vină aici, c-o īnceput sezonul ce nu s-a terminat de cules căpşuni! Īl fac şef la cărat lădiţe! Īi ofer 10 parai pe 16 ore de muncă zilnic! Mult pt. el....

Ursu carpatin
6th June 2006, 09:19
10 pesos mai bine ca asta si asa nu-i invatat cu bani straini. Doara n-o vazut asa ceva veci.

Angelina Jolie
6th June 2006, 09:20
Cum să nu! Unii-s profesori īn lei moldovineşti!

Ursu carpatin
6th June 2006, 10:24
No ma, n-o venit bgd la scandal? Iar s-o speriat.:lol:


S-o dus sa se planga la stapanire. Cat de penibili pot fi unii ma. Pe cuvantul meu ca mi-ar fi jena.

Angelina Jolie
6th June 2006, 11:25
Atāta-l duce zdupuşul de pe gāt! Meargă sănătos!

King of Hell
6th June 2006, 11:28
Al nostru are 25.250-dar dupa montarea scaunelor se preconizeaza a avea 18.000.

Unde vor intra vreo 17600 de tarani care sa strige CFR! CFR! Anu viitor cand o sa primiti vizita distinsilor vostri frati din deal.

Steeltown Boy
6th June 2006, 11:34
mor, mor, amu m-am trezit din amortala si cand am citit ce se scrie pe aici, imi vina sa-mi bag coada in dunare sa prind ceva galateni.
Iote unu' de pe faleza care ti-a muscat :rolleyes: momeala: bah ursule, da' atipic mai esti... tzi-a crescut coada si vrei sa afle tot poporu'. :D Nu cumva te-a lovit rapidu' aflat in intarziere si esti suparat ?
E cumva off-topic?

Ursu carpatin
6th June 2006, 11:38
Ma tu a cui clona esti? Ca inca nu m-am prins.:lol:

Angelina Jolie
6th June 2006, 11:38
Care-i problema de fapt? Măcar ai scris haios! Ai scăpat de pedeapsă. Poate ursu să se fi supărat!
P.S. Văd că s-o supărat!

Steeltown Boy
6th June 2006, 11:53
Ma tu a cui clona esti? Ca inca nu m-am prins.:lol:
Las' ca te-am prins io... de coada adik... si-i dau drumu' cand vreau eu, ca-mi esti tare simpatic. :D Apropo de supararea ta... Cam ciudat felul in care s-a hotarat ca Farul sa joace in intertoto

micutzu
6th June 2006, 12:10
nu-si mai are rostul thred-ul

Universal
6th June 2006, 20:20
Deci Forex Brasov in divizia A. Apropos, unde e Angie? :)

Ursu carpatin
6th June 2006, 21:29
Angi ii la treaba ma. Unii mai si lucra nu doar freaca menta.

Universal
6th June 2006, 22:32
:)))) Pai si eu lucrez omule, muncesc si eu :)

Angelina Jolie
6th June 2006, 23:03
Pai ce te simteai atacat? Era vorba asa in general, de oameni ca bgd de exemplu.:D

micutzu
7th June 2006, 12:40
Tema de casa : ce seminte va plac (floarea soarelui sau dovleac)?
De ce? :D
Are @omul o dilema! :D
Yo zic ca alea de dovleac ca sunt sarate si eu cum ma pricep sa bag bere pe stadioane ... :D
Merge? Nu? :D

omul
7th June 2006, 12:57
la noi si alea de floarea soarelui se fac cu multa sare! Si la urma urmei sunt clasice! :D

p.s. : ce tare: voi cum cititi @omul? ca mie mi-a iesit "atomul" :D:D:D

micutzu
7th June 2006, 13:04
Ai grija sa nu intri intr-un proces de reactie ca poate faci BUM si nu mai avem fotbal in vest. :D
Yo citesc "coada de maimuta"omul :D :P

Vezi ca alea de dovleac sunt bune pentru viermisori intestinali. :D :D :D

jorgensen
7th June 2006, 13:21
viermii intestinali sunt cei care mananca palmaresul UT-ei ?

omul
7th June 2006, 14:08
NU! viermii intestinali SUNT palmaresul UTA-ei... aia noua evident :D

micutzu
7th June 2006, 14:58
Stati sa vedem ! Pai daca eu ma pun sa mananc de nebun seminte de alea poate moare viermisorile. :D

Angelina Jolie
7th June 2006, 22:37
Ma micutzule, tate threadurile de offtopic le-o inchis astia. Nu-s normali la cap.:ciocan:

Angelina Jolie
7th June 2006, 22:37
Ma micutzule, tate threadurile de offtopic le-o inchis astia. Nu-s normali la cap.:ciocan:

Angelina Jolie
7th June 2006, 22:38
Ma micutz, is distrus. Numa asta o mai ramas de offtopic ma, in rest o inchis tot. Astia nu-s normali la cap.:ciocan:

Hopshio
8th June 2006, 08:48
Aiaiai ce rahat de echipa si steaua asta. Gata ii scot de la favorite ca ma dispera. BLATISTI INFECTI!
Ce naiba se intampla si cu forumu' asta, ca disper deja.

fia
8th June 2006, 08:52
Ce blat, mă orădene? Am caftit Vasluiul că am fost net superiori! De la patron (elicopter, maibah, marafeţi etc.), pānă la valoarea contractelor!
Īn plus, Rapidul e o echipă de K1! S-au faultat singuri! Cred că-s masochişti.....
P.S. Cred că şi-a băgat necuratul (Paul?) coada, că prea merge naşpa forumul.....

Hopshio
8th June 2006, 08:56
Ba da ce tareeeeeeeee, scrii un mesaj si postezi zece. Hai sa bagam la greu.

Elphax
8th June 2006, 08:57
Cum 10, mie mi-a bagat 3 o singura data, dar m-am prins care e faza, trebuie gadilat putin butonul, si intra bine mesajele... ;)

fia
8th June 2006, 08:59
Ce să gādil? Butonul? Poate tu! Eu prefer ****rile!
Şi ce-i de postează o grămadă īn plus? Să lucre Paul, că şi aşa-i place cu radiera!

Elphax
8th June 2006, 09:02
Cred ca o sa faca Paul infarct in stilul asta :D

Hopshio
8th June 2006, 09:03
Lalalalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaa,
De azi urasc steauaaaaaaaaaa!!!
Numai bihoru!

fia
8th June 2006, 09:04
Şi? Doamne dă! Şi aşa, de cāteva zile s-o apucat de īncălcat toate regulile forumului! Dar nu mă mir! Că-i din zona lui V. Moldovan!

Ursu carpatin
8th June 2006, 09:04
Si ii rau daca face Paul infarct?:D

Hopshio
8th June 2006, 09:06
Nu-i rău! E numa bine! Hmmmm, văd că toţi īşi doresc asta! Sper să asculte de votul mulţimii!

Ursu carpatin
8th June 2006, 09:10
L-as vizita la spital si i-as da cu utilajul in cap.:drak:

bgd2007
8th June 2006, 09:53
Se pare ca in curand se va inchide si acest thread de 2 bani.Bine ar fi.

Elphax
8th June 2006, 12:51
Ba, voi vreti sa inchideti toate threadurile interesante si unde mai poate lumea sa discute chestii serioase dar sa si glumeasca in acelasi timp...

Tony_Viola
8th June 2006, 12:58
Lalalalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaa,
De azi urasc steauaaaaaaaaaa!!!
Numai bihoru!
corect corect, asa te vrem. RESPECT:ok:

micutzu
8th June 2006, 14:44
Se pare ca in curand se va inchide si acest thread de 2 bani.Bine ar fi.

Te dezamagesc.
Eu l-am deschis si parerile au fost impartite : unii ca e bine, altii ca nu.
Am facut un poll si am zis ca perioada de votare e de 30 zile. Daca la sfarsitul perioadei nr celor care sunt contra e mai mare il inchid.
Dupa cum vezi scorul e in favoarea thred-ului. Daca vreodata nu voi mai fi moderator la aceasta sectiune si cine va fi in locul meu va vrea sa-l inchida e treaba lui, dar pana sunt si eu tartore pe aici, si cum eu l-am deschis, va traii mult si bine.

Amatori mai am? :D

bgd2007
8th June 2006, 16:24
Pai vad ca poll-ul e inchis.
Eu n-am nimic cu threadul in sine,atat timp cat cei care posteaza aici respecta bunul simt,insa am observat ca in ultimul timp acest thread impreuna cu altele(care au fost inchise) sunt folosite de anumiti useri(nu mai dau nume,cred ca va inchpuiti de cine vorbesc) pentru tot felul de misto-uri,balacareli,etc-vezi in acest sens postul #1169 chiar de pe aceasta pagina precum si mesajele din josul paginii anterioare.

Hopshio
8th June 2006, 21:49
O fost o greseala aia cu steaua:)......Hai Steaua Hai bihorul

Angelina Jolie
8th June 2006, 22:11
Gresala pe dracu'. steaua in D!

apparte
9th June 2006, 00:45
Steaua CFR Cluj,nu?:drak:

t.b.
9th June 2006, 11:05
mama da` cat s-a scris pe threadul asta, 140 de pagini :o:

Darkslowstar
9th June 2006, 11:34
Cred ca s-au bagat din greseala posturi aici si nu la off-topic :D

alejandro
9th June 2006, 12:41
numai cu brasovul n-au treaba!:happy

Universal
9th June 2006, 13:08
? De ce se poasteaza cand Forex este la baraj? Nu mai este cazul...

t.b.
9th June 2006, 13:57
Cred ca s-au bagat din greseala posturi aici si nu la off-topic :D

eu cred ca s-au unit cateva threaduri(printre care si cel de off-topic) cu asta :D si nu cred ca-i f. greu de dedus cine a facut asta :)

alejandro
9th June 2006, 14:04
acum cred ca mai greu va fi sa faca ordine!

andreiush
9th June 2006, 14:05
Pai n-ai cum sa faci... ordine :)

micutzu
9th June 2006, 15:57
Sunt mai multe thread-uri amestecate aici.
Nu stiu cine le-a facut asa.
off-topic, Intersezon si poate sunt mai multe.

P.S. Am aflat.
Cineva a intrat cu parola lui jorgensen si a facut niste pradaciuni pe aici dar si in alte parti.
Inca nu stiu care e treaba dar incerc sa dau de el pe YM.

Universal
11th June 2006, 06:17
Se va face ordine...it is mentioned to be-sezonul viitor nu va mai fi derby brasovean

Darkslowstar
12th June 2006, 18:22
Nu va fi unul, vor fi 3 ca si anul acesta :)