PDA

View Full Version : Forex Brasov - FC Brasov



Pages : 1 [2] 3 4 5 6

micutzu
25th April 2006, 10:58
Hai ca am venit.
Nici nu am apucat sa citesc toate paginile :D
Sper ca nu ati facut prostii ca va ia mama :drak: -lui

Mah Angi tu chiar ai crezut ca Dark v-a vota pentru ?
Pai daca nu a deschis el thread-ul pana acum, cum crezi ca ar vota pentru? :D
Ce-i tantalau sa-mi creasca mie audientza :D :D :D

Angelina Jolie
25th April 2006, 11:12
Ce ma? Nu ma. Am fost niste ingerasi. Dark are un mare punct negru in agenda mea. Da' las pe mine micutz, ca-ti fac io audienta nu te nacaji. :D Numa sa nu promoveze unii ca apoi nu ma mai vezi p-aci. Deci tre sa-i BATETI!

micutzu
25th April 2006, 12:11
De batut batem pe cine apucam ca ne trebe puncte. Numai sa scapam de boala ratangiilor ca ocazii (cel putin acasa) cu carul.

Apropos, Angi iti place noul meu avatar? :D

Angelina Jolie
25th April 2006, 13:00
Dara. Daca ar fi un uist crucificat ar fi mai meserias.:D Gata ma culc. Mai fa bine lucra si tu nu tat pe forum. Sa nu-ti pierzi cumva slujba ma.:D

micutzu
25th April 2006, 13:09
Stai linistit.
Multzam de grija care mi-o porti :ok: . Sunt destul de mare sa am gija de mine :D :P

Hopshio
25th April 2006, 15:09
back from school!!!si ce mai ziceti voi?? si eu il trec pe dark la lista neagra!:P

micutzu
25th April 2006, 15:24
Mah, yo pot voi nu ca sunteti mai mici "in grad" ca si el :P
Omul are aprerea lui, astept insa si justificarea :D.
Asta asa ca mi pretin.

Hopshio
25th April 2006, 15:33
pai klar...vrem dovezi vrem dovezi vrem dovezi..adika micutzu vrea:!!:P

Angelina Jolie
25th April 2006, 20:33
Ma micutz, io-s admin deghizat. Daca ma supara l-am tocat marunt, dau cu yutongu' peste el, inainte inapoi cum o zis funar in banc.

Angelina Jolie
26th April 2006, 02:06
No micutzule, ia vezi mai e Dark moderator? Eu cred ca nu. Asa ca ai numa de grija ce faci pe aici ca daca ma superi te ia mama :drak: -ului. Cum calci pe bec cum te ard.
Maine dimineatza la prima ora stergi toate mesajele uistilor din ultimele 3 luni, ca de nu te dau jos si pe tine.:lol:
--Adminul Deghizat :D

CHITU
26th April 2006, 03:00
nu te supara JOLIE dar ce echipa e aia C.F.R GRUIA.......de fotbal???????????

Angelina Jolie
26th April 2006, 03:02
Ma aici e offtopic lasa-ma cu fotbalul tau. Vrei sa te banez si pe tine?:drak:

dragos_popa17
26th April 2006, 06:41
Ete ce s-a ofticat dom'soara. Esti in acea perioada a luni? :evil::D

Angelina Jolie
26th April 2006, 06:43
Ma, n-ai vazut ca pe Dark l-am dat jos de la moderare in cateva ore. Pai banul permanent ti-l rezolv in 5 minute.:drak: Nu ma supara. V-am zis ca-s adminu' deghizat da' n-ati crezut.

dragos_popa17
26th April 2006, 06:47
Trebuia sa-mi dau seama ca esti agent secret, era evident Mrs.Smith. My bad :D

Angelina Jolie
26th April 2006, 06:58
Nu nu, io-s doamna, da tot rea is. Micutzule, sper ca te-am convins sa nu care cumva sa-mi mai stergi vre-un mesaj ca ai vazut ce-o patit Dark. Pana acuma ai un punct rosu ca ai deschis threadul asta. Sa vedem cum evoluezi.:D

micutzu
26th April 2006, 09:40
Angiiiiiii !!
Vezi vezi :drak:
Mah vezi ca stiu de mult ca Dark vrea sa renunte, dar nu am crezut ca o face asa de repede.
Aflu yo pana la uma de ce.

Angelina Jolie
26th April 2006, 09:51
Maaaaaaaaaa, joaca-te numa joaca-te. Pana maine te rezolv daca ma superi. De fapt te las pana la meciul cu cei din parc. Daca nu-i bateti :drak:-u ii a tau.

King of Hell
26th April 2006, 15:27
Meri culca-te, hamster naiv ce esti.

micutzu
26th April 2006, 16:02
Ohooooo la ora asta doarme de mult, sa vezi ce face cand se trezeste :D

Mmmmmmmm, sa va dau si voua vestea de azi cica sunt singur cu voi, toti de pe toate seriile.
Am si eu o intrebare de off-topic : Ce parere v-a facut Dark ca si moderator?
Nu deschid thread ca nu isi are rostu (zic eu) si nu vreau sa trezesc alte situatii mai delicate, dar vreau sa-mi sadisfac o curiozitate.

Bafta la toate echipele cu care tineti dar niciuna sa nu o bata pe UTA :D

Darkslowstar
26th April 2006, 18:09
Micutzule, vroaim, dar nu chiar acuma, pt ca mai aveam cate ceva de facut/terminat si n-am lasat pe nimeni la Brasov. Dar forumul e mosia personala a lui Vadim...

Angelina Jolie
26th April 2006, 22:11
Ohooooo la ora asta doarme de mult, sa vezi ce face cand se trezeste :D
Ii mahmur ma micutz, ca asara o facut-o lata.:D
Amu serios vorbind Dark e un baiat clasa 1, cel putin cat am vazut eu.:ok:

apparte
27th April 2006, 01:16
Angi,te-ai pregatit pt deseara?sa vezi ce-o fi pa la Iancu la statuie?:D tre' sa vb cu hopshio,sa vedem dac-om mere-n centru sau om ramane pe la casi!:D da' cred ca o tura cu masina tat fac si io!

Angelina Jolie
27th April 2006, 01:30
Hahaha, las ca va toarna uistii. Am incredere in ei.:D

apparte
27th April 2006, 01:33
Amu,or fi liliecii nocturni,da' nici chiar ase!:D

Angelina Jolie
27th April 2006, 02:02
Lasa ma, noi sa fim sanatosi. Io desara beau, apoi ce fac restu' nu-mi pasa. maine ma trezesc, vad ce ati facut si astept incidentele.:D

King of Hell
27th April 2006, 07:33
Teoretic nu vor fi incidente, pentru ca spurky vor lua de la 3-0 in sus.

Angelina Jolie
27th April 2006, 07:35
Teoretic, amu sa vedem practic.:drak:

Angelina Jolie
27th April 2006, 09:32
Micutz, ce cati tu pe anti-moderatori? Vino incoa sa stam in povesti ma, pana nu te dau jos si pe tine.:drak:

micutzu
27th April 2006, 10:47
Aveam datoria sa ma bag pentru RedBaron ca e baiat de nota 100 si pe deasupra e si UTA-ist ca si mine, si UTA-istii la greu se ajuta. In plus am si dreptate, deci sunt obiactiv :D, cand il apar. Phiuuu ca iara ma laud:D.
Pa mine nu ma dai tu jos :drak: .
Oricum deocamdata fac chestia cu moderatul ca-mi palce si e ceva nou si in + din toate poti invata cate ceva. La cate am facut la viata mea ar fi pacat sa nu o fac si pe asta.
Oricum Angi ma bate gandul sa te iau ajutor aici pe B :D

andreiush
27th April 2006, 11:36
No draci. A ajunge Jolie moderatoare :o:

micutzu
27th April 2006, 12:27
E ar fi interesant o proba de vreo saptamana :drak:
Sa vezi distractie :D :P

dragos_popa17
27th April 2006, 17:09
ce ban-uri ne luam noi :D

King of Hell
27th April 2006, 20:04
mie de-mi da ban sau sterge vreun mesaj sau editeaza de alea "HAI *FR!" io ii si sparg capu cand il prind :D si nici nu se supara, nu-i asa betzivane?

Hopshio
27th April 2006, 20:43
ceau..all....ce mai facetzi?? ce subiect se discuta ca nu am chef sa citesc atata...sa imi faca cineva un rezumat si are un 10:ok:

dragos_popa17
27th April 2006, 20:55
ajunge angi moderatoare si ne baneaza pe toti u-isti :D cam atat

Hopshio
27th April 2006, 20:59
ooooooo..angi...!!! ce tare...tre sa ma pun bine pe langa ea...!!!:)

Angelina Jolie
27th April 2006, 21:32
Oricum Angi ma bate gandul sa te iau ajutor aici pe BIoi ma, Micuztule sunt onorat ca te-ai gandit la mine, dar astia au dreptate. Eu ii banez nu stau sa ma uit la ei.:D
Daca vrei te ajut semnalizandu-ti prin PM care merita o pauza.:drak: Tu numa tre sa-i executi.:D

ParazitU 1919
27th April 2006, 21:52
asa is cfristii *ugaci...
nu ca eu nu as fi la fel cu ei ...:))

Angelina Jolie
27th April 2006, 21:56
Ioi ma, adica esti *ugaci? Io sa fiu in locul tau n-as fi recunoscut asta nici mort.:D

apparte
28th April 2006, 02:03
Angi,io ma-mbat amu sara,esti p'aproape?

Angelina Jolie
28th April 2006, 02:20
Hai aci in povesti ca te consolez io.:D Zi ce te framanta? Bihoru' ii in lupta la promovare, Salonta la fel, care-i baiu?

omul
28th April 2006, 02:25
uaaaai, ce tare o fost meciuuuuuuu... io vreau sa vad maine la stiri ce camasi si-o luat jiji de la londra :D ca ostenii lui mi-or belit tot chefu', ceapa lor de penali

apparte
28th April 2006, 02:30
Io credeam ca o sa vorbim de "nu numai" si sa lasam B-ul deoparte!
Ioi,futu-i,ma suna un prieten in min 80 si zice:ma,daca mai joaca ase,mai luati un gol in ultimul minut,la care cobe de mine zic:sa vezi ca ase o fi!
tat is draci,am golit aproape o jumatate de palinca stinsa cu 3 beri,si d'aia nu ma duc pe topicul meciului,ca-i sudui ca pa lemne!:drak:

Angelina Jolie
28th April 2006, 03:02
No lasa ma ca nu-i bai.:drak: Stai aci cu Angi ca te rezolv io. Intre timp baga puternic sa amortesti ca apoi iti trec tate nacazurile.

apparte
28th April 2006, 03:34
M-am amortit deja...daca n-ar fi fost palincuta langa mine...nu'sh ce faceam:evil: !

Angelina Jolie
28th April 2006, 03:39
Omor? Crima cu premeditare? Jaf armat? Io zic ca asa ceva.:D
Las ca amu t-o trecut, nici nu mai vezi bine, esti vesel, razi ca prostu de la orice. Numa baiu ii ca amu maine te-a durea si inima si capu'!
Ai vazut ma ce ma ocup de tine? Sa dea :drak:-u sa intre liliecii ca ai belit-o. Banu' permanent ii a tau.

apparte
28th April 2006, 03:46
Asta-i prea mult!Sa mai intre si liliecii in A:headbang: ...nici poveste..daca or prinde locu' de baraj sa zica multam!Ca la baraj is altii mai bazati!:D
Adica cum?Palinca-i medicament,tu nu stii?:D

Angelina Jolie
28th April 2006, 03:50
Medicamentu :drak:-ului ii ma. Io nu pun gura pe asa ceva doamne feri. Io cand is nervos torn in mine berile cu galeata, da' minune de aia nu ating nici mort. Ce baraj ma? NIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIC. Voi ce paziti acolo? Va faceti judetu' de rusine. Batmanii pe 4. Acolo-i locu' lor.

apparte
28th April 2006, 03:59
asta numa' daca vrea Vizer niste bani,ca parca au sanse Petrolul la baraj si-o fi bataie cu Forex-ul,care-o licita mai mult!
Noa am gatat medicamentu' si pack-ul de 6 beri,amu's bat bine,ma pot pune sa ma culc!Astept pana mane sa-mi revin,ca m-or anesteziat astia amu sara!

Cra10veanu
28th April 2006, 04:02
forexu e pus la oha acolo unde e, daca merge in A, fuzioneaza cu FC ;)

apparte
28th April 2006, 04:06
io ziceam de altceva,Salonta trage la baraj numa' daca ii si Petrolul acolo(care liciteaza mai mult,bate salonta la scor)!

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:08
No ase ma apparte. Apoi maine-ti rogi tu moartea.:D Da macar te-ai simtit bine.
Craioveanu, da si tu un vot aci la thread ma sa nu-l inchida micutzu'. De fapt n-are tupeu ca-l dau jos de la moderare.:drak: Se aude pana in Arad?:D

andreiush
28th April 2006, 04:09
Andreiush,n-o lua in nume personal,dar numai pe tine te-am vazut dintre moderatorii de pe intern!
Apparte, hai ca te intreb aici, sa nu facem offtopic acolo. Asta-i de bine sau de rau? :D

apparte
28th April 2006, 04:10
Nici poveste,peste 4 ceasuri is in picioare ca un nou nascut(dup'o jumata de ceas de dusuri scotiene:drak: ):D

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:11
Maaaaaaaaaaa, ai zis ca threadul asta nu-si are rostul. Atunci de ce scrii aici? Mancate-ar banu' permanent.:drak:
Alea cum is ma apparte? Chemi un scotian sa te dreaga cu wiskey sau ce?

Cra10veanu
28th April 2006, 04:12
si nu-l inchide ? deschid altu :D

apparte
28th April 2006, 04:13
Apparte, hai ca te intreb aici, sa nu facem offtopic acolo. Asta-i de bine sau de rau? :D
Ii da bine ma,cum sa fie da rau!Pai numa' pa tine te-am vazut ca mai taiai p'acolo,in rest nici o miscare!Si am crezut ca d'aia l-ai iertat,ca-i d'a tau:D !

Cra10veanu
28th April 2006, 04:13
si apropo ca tot e offtopic acilea, ba andreiush, mai pe sub perdea frate, stiu ca nu esti frate cu oltenii dar mai lasa-mi din mesajele alea...

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:14
Da da vezi tu ca amu daca l-am dat jos pe Dark o ramas micutzu cu puteri depline. Deja se crede un mic hitler. Lasa ca-i fac io si lui magia.:D

Cra10veanu
28th April 2006, 04:16
haideti ca eu va las sa va scoateti ochii pe aci, eu ma duc sa dau o tura!
de acuma nu sa mai zice hai pa, sa zice Bravo BORO :D

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:18
Da intai cu votu' si apoi poti mere linistit.:D

Cra10veanu
28th April 2006, 04:18
dadui deja :D

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:19
Bun baiat. No las ca o sa aveti un an bun la craiova pt asta.
Apropo ma, iar ati fost cei mai cei cu manifestarea aia de bucurie in Craiova.:drak:

andreiush
28th April 2006, 04:20
Apparte, nu l-am vazut pe ala, d-aia l-am ratat :D

Cra10veanu, intreaba-i pe oltenii tai consacrati de pe forum, daca-s frate cu ei sau nu :D:D Ce sa-ti fac daca nu vorbesti la subiect...

Cra10veanu
28th April 2006, 04:21
pai asa am auzit de la varu-meo care m-a sunat sa-mi zica ca s-a zguduit cartieru la ultimul gol :D

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:21
No vezi de ce ne trebe threadu' aiesta ma Andreiushule? Aici tatatat ii la subiect.
Craioveanu: Asa ar trebui sa fie peste tot zic eu. :drak: Sper ca s-o culcat apparte sa nu ma auda.:D

Cra10veanu
28th April 2006, 04:25
mi-ar place sa fie apparte pe aici, sa-i rasucesc cutitu-n rana :D:D

apparte
28th April 2006, 04:27
N-ai noroc,te-am filmat!:drak: Noa,asteapta tu ajutor d'aci-nainte,las liliecii sa-si faca cuib in parul tau:D !

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:27
Ioi ma, lasa ca apparte ii printre aia de treaba. Si asa nu-s multi.:D Si amu ii si atins bine, mi-e frica sa nu comita vreun gest necugetat.:drak:
Ia ma ca-i aci. Lasa nu-mi fac griji doara pana maine uiti tatatat.:D

Cra10veanu
28th April 2006, 04:27
cred ca in moldova ( unde sint cei mai multi stelisti) se anunta inundatii din cauza plansetelor si lacrimilor varsate in patima necalificarii stelei :D:D:D:D

apparte
28th April 2006, 04:28
mi-ar place sa fie apparte pe aici, sa-i rasucesc cutitu-n rana :D:D
Ii zic io lu' Inter,tartoru' cel mare:D !Pai tu umbli cu cutite?:drak:

Cra10veanu
28th April 2006, 04:29
si lasa aparte, hai sa vorbim ca de la om la om , nu ca de la suporter la suporter, si daca Craiova ajungea in locul stelei acuma, ne umpleati de carnuri si alte mezeluri ma intelegi....

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:29
cred ca in moldova ( unde sint cei mai multi stelisti) se anunta inundatii din cauza plansetelor si lacrimilor varsate in patima necalificarii stelei :D:D:D:D
N-ar si exclus. Mai ales in Galatz, ca acolo toti is stelisti de otel.:lol:

Cra10veanu
28th April 2006, 04:29
Ii zic io lu' Inter,tartoru' cel mare:D !Pai tu umbli cu cutite?:drak:
Craiova este un oras foarte periculos dupa cum vezi pe la stiri, tre sa umblii cu sabii nu cu cutite :)

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:32
Ma da iara n-am vazut nici un stelist prin san francisco. Or fi fost vo 2 da s-o aruncat in ocean de suparare. Nu-i bai, ca mai sunt destui.:D

Cra10veanu
28th April 2006, 04:32
eh angelico, in moldova e fenomen, caci echipele lor nu-s obisnuite sa joace mai mult de 2-3 ani in A, asa ca mai tin si ei cu cate o echipa din capitala, sa aiba la ce deschide televizorul ala

Cra10veanu
28th April 2006, 04:33
aici in Montreal angelico, sint numai "stelisti" prefacuti, ca saracii sint plecati din tara si nostalagia romaniei ei o traiesc prin steaua in Uefa, pacat, virusul nu l-am capatat :D
ei saracii numai din galati (pardon pe langa galati :D ) Iasi, Suceva, Piatra-Neamt , brasov, dar ei sint stelisti :D bine ca nu cunosc prea multi romani si cei pe care-i cunosc ii limitez la nivelul de cunostinte, adica salut daca am chef si pa la fel

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:34
Las ca nici cu constanta nu mi rusine, sau chiar si prin Ardeal. Inclusiv Cluju'. Da aici ii vina studentilor viniti de prin Poplaca.
Nici eu, n-ai grija. Pasta tat ma afisez cu fularul CFR-ului.:D

apparte
28th April 2006, 04:35
Ce sa zic,nu meritam sa ne calificam la cum am stat in teren azi!Cu toate ca am avut un 11 m clar in ultimul minut,daca era calificare,era mincinoasa...nu-i posibil sa nu joci nimic 1 ora si sa astepti calificarea in conditiile in care aia or atacat tot timpul!
@Cra10veanu,iti aduci aminte cand v-am batut la Craiova cu 2-1,goluri date-n min 90 si 92 de Danciulescu si Ciocoiu?Cum te-ai simtit atunci?

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:37
Ioi ma, vezi ca ai confundat threadul cu ala de meci. Aici ii offtopicu. Incercam sa-ti alinam durerea ma.:lol:
Se vede ca deja esti in forma maxima. Nici nu mai stii gasi EuROpa.:D

Cra10veanu
28th April 2006, 04:38
n-am mai simtit nimic atunci, am intrat peste stelisti in tribuna :)

andreiush
28th April 2006, 04:38
Jolie, sa-i tau mesaju ca e offtopic? :drak: (ca am puteri si p-aici :D)

Cra10veanu
28th April 2006, 04:39
andreiush mai lasa-ne drecu si pe noi, ca si asa ne tai mesajele alea de peste tot, icea e offtopic, lasa-ne sa bantuim
Mai bag o tigare si ma car dupe aia, incepu sa-mi placa :D

apparte
28th April 2006, 04:39
Bai,multe vreti de la un om si suparat si bat:drak: !

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:40
Nu ma, nici vorba. Apparte ii printre aia de treaba. Las ca ne ocupam noi de alde starchips si remy mai bine.:drak:
Ce ma? Nu vezi cum te laud? Las cand vin acasa trec prin Oradea, dade ii da si tu o bere.:D

andreiush
28th April 2006, 04:41
No bine, deja eram pregatit :drak: Un semnal si is unde trebe.

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:42
Las ca-ti dau io BUZZ, ca la ursu cand ii rost de scandal.:lol:

Cra10veanu
28th April 2006, 04:43
ete ca fenomenul moldova este valabil si pt dinamo, vezi cazul remy, care e din galati, si apropo de scandaluri craiovei cu dinamo, din cauza personajelor ca astia ies scandaluri, care nu stiu decat sa se ia de noi, nu vin sa vada pe Dinamo jucand, nu zic ca noi sintem mai breji, din contra, noi luam foc repede, insa se stie clar si indesat, Dinamo de fiecare data cand va calca in Banie vor pleca cu ceva ochi umflati

andreiush
28th April 2006, 04:44
Nu ma ca io nu particip la scandaluri, io doar le aplanez, adica le dau cate o bucata la adversari :drak:

Cra10veanu
28th April 2006, 04:44
cu steaua si rapid sint mai mult rivalitati din tribune, ne strigam unii la altii tigani olteni etc, dar cu dinamo e ceva personal, stie netoiu de ce
de cand m-am nascut, nu am auzit meci intre craiova si dinamo sa nu fie incidente :D

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:48
Pai cum bre voi strigati tigani, ei striga olteni? Numa atata?
Apropo, daca ma duc prin craiova cu fularu' cu CFR are cineva treaba cu mine?:ciocan:

apparte
28th April 2006, 04:55
Nu stiu,ia vezi si tu!:D

Angelina Jolie
28th April 2006, 04:56
Oi vedea cand oi ajunge pe acolo. Inca n-am fost in viata mea in Craiova.:D Or baga :drak:-ului sabia in mine. Ioi tulai.

Cra10veanu
28th April 2006, 04:57
nu cred sa patesti ceva, depinde doar daca mergi prin Craiovita 9 unde stau cei mai multi din sezione si cu care nici eu nu ma inteleg :D dar Craiova e orasul tuturor posibilitatilor :D eu personal sa te vad cu fular CFR nu ti-as zice nimic, doar sa nu-l confund cu cel al rapidului :D

andreiush
28th April 2006, 05:00
Deci cu mine ai avea ceva ma? :drak:
Angi, da-i ban 3 zile.

apparte
28th April 2006, 05:03
Mah,pe topicul asta ii voie sa sudui(in engleza)?:drak:

Angelina Jolie
28th April 2006, 05:03
Pai dara cu tine mai ales. Nu vezi ce ai votat? Ioi ioi. AVERTISMEEEEEENT! La urmatorul, ban permanent baiete.;)
Eu in Bucuresti am umblat vreo 2 zile cu fularu' la gat, nu m-a intrebat nici dracu' de sanatate. Da-i drept ca mai mult prin centru.:D
Apparte aici io-s sefu.:D Normal ca ii voie. Da sa vad ce stii.:D

andreiush
28th April 2006, 05:04
Am vazut ca ai suduit tu mai devreme si in romaneste pe threadu asta :drak:
Io nu raspund, aici micutzu ii şăf :D

Cra10veanu
28th April 2006, 05:05
probabil ca esti fata si de aia, sau ia stai, ca asta e dilema, ai cioaca cumva ? :D

Angelina Jolie
28th April 2006, 05:05
Aloooooooo, pe micutzu il rezolv eu cand am chef. :drak: Da-i drumu' apparte ca-i voie.:lol:
Ce-i cioaca? Asta ii ceva slang oltenesc?:D Si nu-s fata ma, asta ii numa pentru derutarea adversarilor.:lol:

andreiush
28th April 2006, 05:06
Cine ii fata mah?:o: Bine, in afara de Angi...

Angelina Jolie
28th April 2006, 05:08
No, vazut-ai? Vorbesc cu el si pe messenger si tat crede ca-s fata. Ioi, ioi.

andreiush
28th April 2006, 05:09
Cu cine vorbesti tu pe messenger? :o: Cu mine in nici un caz!

Angelina Jolie
28th April 2006, 05:10
Dic bulan, inseamna ca incurcai aidiurile.:lol:

apparte
28th April 2006, 05:12
you're just a team full of shite
fuck you all in black and white!
Faina-i Angi?:drak:

Angelina Jolie
28th April 2006, 05:13
Ioi ioi ioi. Focking black-white cunts. Lux ma.

apparte
28th April 2006, 05:16
noa,amu chiar ca va las,vezi ca mai ai unu din vancouver(Bell),pe topicul cu boro!Ii nou vinit,fa-i instructaju cum sa se pazeasca de lilieci!

Angelina Jolie
28th April 2006, 05:18
Pai daca o debutat pe topicul ala nu merita sa ma obosesc cu el. Nu crezi? In fatza mea ori esti ceferist ori du-te-n ghencea, giulesti, moina etc.
CFR si GATA!
Noapte buna, vise placute. Nu fii nacajit ca dade promoveaza ambele bihorence anu' asta.:D

micutzu
28th April 2006, 10:12
Angiiiiiiiiiiii, multzam de ajutor, ii bine venit.
Sa stie tot poporu : AICI yo-s tartore si ajutor principal ii Angi. Care ii off-topidc aici Angii il taie imediat (adica prin mine:D).
Daca o zis Angi ca esti de treaba, Traiesti, daca nu, cutzatu' ii a tau.
De aici nici Vadim nu ma da jos mah ! :D :D
Andrei, sper ca nu te bagi peste mine pe aici ca tatatatatatat te belesc (ho ma, sa nu puna :drak:-u sa va ganditi la prostii, ca banu permanent ii a vost).

Angelina Jolie
28th April 2006, 10:23
Micutzule, gata, nu mai zic ca io-s sefu' ma. Ca esti prea bun cu mine ma. Io-s numa responsabilu' cu buna dispozitie.:D
Pe Andrei il belim impreuna, n-ai grija ca nu te las singur. Amu scot cutea si ascut cutzatu'. Sa-l puna mama :drak:-ului sa mai scrie aci ca l-am terminat. Ii rupem fashu' tatatat maaaaaaaa.
Dupa ce o votat NU amu vine si scrie aci. Da treaba-i asta? La fel si purcelushu'. Mereti maaaaaaaaa, acolo unde ati votat DA, acolo sa scrieti.

micutzu
28th April 2006, 10:32
Lasa-i maaaaaa, pe urma de unde distractie. Astia-s faini ma ca te poti hizlii cu iei. Lasa-i ca pe urma raman numa' pretini pe aci si da aia nu faci misto :D
Angi, yo amu', ma bate gandu, daca vii in tara, sa merem la o bauta ca tat te lauzi ca esti "beata" in fiecare zi. No atunci hai ca bei cu "micutzu" (1,95m/110kg).
Vrei ? :D

Angelina Jolie
28th April 2006, 10:46
Vreau dara, ca si io am 1.90 si vo 90 de kile. Da' am antrenament. Las ca om juca noi si cu UTA in curand. Sper ca in A!

micutzu
28th April 2006, 11:02
Tu esti numa' bine (asa am fost si yo la varsta ta si amu' am facut o leac' de burtica, cum mis mare nu se vede asa bine). :D

Angelina Jolie
28th April 2006, 11:06
Tu esti numa' bine
Ioi ma, io-s in San Francisco si tu esti ... moderator.:D

micutzu
28th April 2006, 12:21
Te doare la banana (sau nici acolo).
De cand haituiesti pe acolo?
Cum ai ajuns acolo?
:D :D :D

Angelina Jolie
28th April 2006, 12:26
Ii lunga povestea, las ca ti-oi spune io cand bem berile alea.
Amu ii musai sa ma culc. Sa nu faceti prostii pe aici ca va ia mama :drak:-ului.

andreiush
28th April 2006, 12:28
Lasa-i maaaaaa, pe urma de unde distractie. Astia-s faini ma ca te poti hizlii cu iei. Lasa-i ca pe urma raman numa' pretini pe aci si da aia nu faci misto :D
Adica io nu-s pretin cu voi?:ciocan: Adica tu vrei sa faci misto de mine maaaaa? :ciocan::ciocan:
JIGNIREEEEEEEEEEE :D
Ca pe toti va tau imediat de p-aici :drak:

Angelina Jolie
28th April 2006, 12:31
Maaaaa, vezi ca numa am glumit ca plec sa vad care face scandal pe aici. Micutzuleeeeeeeeee avertisment la asta, pentru semne instigatoare la violenta.

micutzu
28th April 2006, 13:21
nick-ul lui e albastru ca al meu si nu am voie sa ma iau de el :(.
Andre tu nu esti pretin cu noi aici ca ai votat contra :D, dar in rest nici o treaba cu tine, esti baiet bun.

Angiiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!
somn usor.

ASP
28th April 2006, 13:25
iarasi au spurcat behaitorii centrul Clujului... incep sa cred ca aia sunt unguri deghizati...

micutzu
28th April 2006, 13:27
Mai stii.
Apai ce sa-i faci, padure fara uscaturi nu este.

andreiush
28th April 2006, 13:31
nick-ul lui e albastru ca al meu si nu am voie sa ma iau de el :(.
Andre tu nu esti pretin cu noi aici ca ai votat contra :D, dar in rest nici o treaba cu tine, esti baiet bun.
No bine Micutzule, m-am mai linistit. Votul acela sa fie cea mai mare problema a noastra :D :ok:

micutzu
28th April 2006, 13:35
Mah, mai stii poate din cauza lui sa trebuiasca sa inchid thread-ul :D
Sa vezi nacaz pe Angi pe urma.
Nici nu stiu de cand l-am deschis. :D

Aha m-am uitat, pe 20.04. Fratilor mai eveti 22 de zile sa votati :D.

Angelina Jolie
28th April 2006, 20:58
Sa votati bine! Ca de nu va ia mama :drak:-ului.

Darkslowstar
29th April 2006, 01:21
Angi, eu nu cred ca apuc a botez, ca sunt o tzara plecat, dar stii ca votul meu mere la tine. Da-i la gioale! :drak:

Angelina Jolie
29th April 2006, 05:08
Ie ie, am vazut unde o mers si votul tau. La NU. Ia sa faci bine sa-i zici la Micutzu sa-l schimbe.:D
Ma Micutzule, io am cujetat si am ajuns la urmatoarea concluzie: la ce ne trebe nou poll ma? E simplu, cui nu-i trebe offtopic sa nu scrie aici, dar si de fac offtopic altundeva, i-ai ras.:drak:

Angelina Jolie
29th April 2006, 05:41
BAK, aici e thread de offtopic. Certurile au loc altundeva.:D Aci ne distram.

Angelina Jolie
29th April 2006, 08:29
Haha, nu-i al meu, dar e de amuzament, nu de certuri.
In alta ordine de idei, cer extindere de ban la ursu' ca m-o rupt la table. Micutzule mai da-i o saptamana.
Daca nici alba nu bate azi tatatat ma tai cu cutzatu'.

Hopshio
29th April 2006, 08:47
iara te-o rupt la table??? parca il bateai!!! sau de cand eshti moderator nu mai ai timp sa joci la capacitatea maxima??

Angelina Jolie
29th April 2006, 08:52
Da-l :drak:-ului. Sa n-aud de el ca-mi mananca zilele. Si nu-s moderator ma, doamne feri.:lol:
Eu is admin deghizat.:evil:

Hopshio
29th April 2006, 08:56
aaaaaaaaaaaaa...ce bine iti sta deghizat:P....las ca il bati u..dak nu la joc ii crapi capul:P

Angelina Jolie
29th April 2006, 08:58
Capu' oricum i-l crap, ca si asa nu-i foloseste la nimic.:D

Hopshio
29th April 2006, 09:02
.da imi place asta...dar totusi dak il crapi o sa ploua inauntru!!:)

Angelina Jolie
29th April 2006, 09:03
D-apoi de aia s-o inventat umbrela.:lol:

Hopshio
29th April 2006, 09:04
:)):D.mda...si ochii si tine in mana si asa merge..buna idee..!!:)da dc o primit ban?

Angelina Jolie
29th April 2006, 09:06
Pai io i-am dat. Ca stiam ca o sa ma indoaie la table. Da amu il omor direct, nu-i mai crap capu'. O sa ii scot un ochi si o sa i-l arat.

Hopshio
29th April 2006, 09:08
:)):))..mah..dc te razbuni..dak ii mai bun ca tine:P

Angelina Jolie
29th April 2006, 12:45
Gata, am castigat. L-am rupt pe urs. 1-1 la megapartide. Alba conduce cu 1-0. Daca mor maine nu-i nici un bai.
HAI CFR!
Am avut o zi MINUNATA!!! M-am dus in treaba mea.:lol:

Angelina Jolie
30th April 2006, 01:30
Apparte vino-n povesti. Hai ca azi am avut o zi minunata, amandoi.:D
Io cel putin is in extaz.

apparte
30th April 2006, 02:19
Ma,io mai astept pana maine!;)

Angelina Jolie
30th April 2006, 02:23
Apoi treaba ta. Io nu mai am ce astepta. Bihorenii promoveaza, clujenii is deja in A iar cei din parc retrogradeaza. Ce sa mai astept?:lol: Integrarea in UE?

apparte
30th April 2006, 02:28
Mah,tu stii vorba ungurului: Dumnezo nu culca-te?:D Asta vreu s-o mai vad astazi!

Angelina Jolie
30th April 2006, 02:34
N-o stiu si nici n-am inteles ce inseamna.:D Cap sec? Ighen.:lol:

apparte
30th April 2006, 02:40
Ioi ma,cum n-ai priceput?Ca-i usor: Dumnezo nu culca-te=Dumnezo nu doarme!:D :evil:

Angelina Jolie
30th April 2006, 02:44
Aaaaa, pai dara ma. Dastepti is ungurii estia.:drak:
M-o lasat sa sufar de la Dej incoace, dar aseara o stat pana la ora 3 dimineata in San Francisco sa fie sigur ca o sa am si io o noapte linistita, fara cosmare cu promovari si din alea.:D

apparte
30th April 2006, 02:54
Lasa,ca astia is cu protectia animalelor,ce vrei,sa deranjeze colonia de lilieci?:evil:

Angelina Jolie
30th April 2006, 02:58
D-apoi tunelu ala nu-l mai folosesc de nu stiu cati ani. Le e frica sa nu pice tribuna aia pe ei in timp ce trec prin tunel. Si de lilieci evident, ca doara s-o uitat la Batman Redivivus.
Acum intra ca tzaranii prin ceva poarta acolo in partea unde nu exista peluza. Numa bine pe langa galeria adversa sa le poata zice una de mama asa la inceput.

apparte
30th April 2006, 03:10
Da' tat au un rol important anu' asta!Arbitreaza promovarea(mai au de jucat si cu Gazu' si cu bihorenele)!Si da-ti seama,daca are Bihoru' nevoie de victorie pt promovare in meciul cu ei,iar merg vreo 1500-2000 de insi in deplasare(asta daca nu cumva is promovati la ora meciului)!

Angelina Jolie
30th April 2006, 03:15
Ma apparte deja suntem offtopic ma, tat despre fotbal vorbim. Da-o :drak:-ului.
Ia zi, tu nu cumva ii fi liliac? Ca vad ca tot noaptea esti p-aci.:D
Si auzi ce idee beton mi-o venit. Sa faca o liniuta prin Cluj Mertanu nost cu Yutongu' lor. Pe 21 decembrie de la biserica Sfantu' Petru pana colo cata Manastur. Sa ne edificam si noi odata bate dieselu' orezu' au ba.:lol:

apparte
30th April 2006, 03:17
:D Pai daca-si mai aduc vreo 50 de chinezi in V,ce faci?:D sau baga niste lilieci putere? :D

Angelina Jolie
30th April 2006, 03:21
Vezi de treaba, ca la Alba o zis chinezii ca li rusine cu asa echipa si o luat-o la picior spre China. O trebuit saracu tb sa impinga la carutzu' ala pan' la Cluj. Inca ii pe drum, doara vezi ca nici pe forum nu scrie.:D

apparte
30th April 2006, 03:34
Io zic mai bine sa-l cauti prin padure pe la Baciu,s-o fi dus dupa extrateristri sa-i legitimeze!:D

Angelina Jolie
30th April 2006, 03:41
Auleo, extraterestii is chiar pe langa Gruia ma. Acum mi-am amintit. Apparte scuza-mi lipsa dar am debitat un mesaj genial pe threadul de lupta Cluj-Galatz. Enjoy!:ok:
Pfoai ce le-am zis-o. Is mandru de mine.:lol:

apparte
30th April 2006, 04:01
Pai ai si de ce!Asta n-ar face-o un ardelean,niciodata!

Angelina Jolie
30th April 2006, 04:05
Asa-i? Numai ei se fac ca nu inteleg. Astia ar trebui dusi asa cate 2 saptamani pe rand la Cluj, Oradea, Arad, Timisoara, Sibiu, asa un mic turneu. Sa vezi dupa aia cum si-ar schimba optica.
Prapad am facut printre ei cu mesajul ala. De fapt nici nu eu ca galatzanu' lor i-o piscat.:lol:

apparte
30th April 2006, 04:15
Noa,hai ca ma pun si io sa ma culc,ca joi--->vineri,dupa ce m-am pus in pat m-am mai invartit 2 ceasuri:D !Noroc cu ziua de astazi ca mi-am mai revenit!:D

Angelina Jolie
30th April 2006, 04:16
Las ca maine iar ii fi nacajit. Pregateste tuica apparte ca presimt presimtiri sumbre pt voi.:D
Noapte buna.

apparte
30th April 2006, 04:19
Pana amu' or fost 3 victime de pe lista neagra:D !Nu uita,Dumnezo,nu culca-te!:happy

Angelina Jolie
30th April 2006, 04:23
:lol: Adica Craiova, Poli, Dinamo.:lol: Plus liliecii ce v-o dat cu pietre in cap la Cluj. Da ei si-o luat oricum portia cu banerele furate.:evil:

Universal
30th April 2006, 05:27
DR.Alban : Sing Hallelujah!!!!!!!!!!!!!!!!! Dumnezeu vede si pedepsete,Da Doamne sa IA Cluj Cupa Uefa Peste Cativa ANi! Sau sa vorbeasca Angie cu mine :) Acu in gluma,no, come on...., Sportul este echipa momentului ,au facut un meci extraordinar,l-am vazut din Berlin in acelsi timp cand ma uitam la FC Bayern-Eintracht Frankfurt 1-0 finala Cupei

Angelina Jolie
30th April 2006, 21:45
Ioi, in seara asta ma injura apparte ca ma afirm puternic anti-steaua pe threadu' lor de meci.:D

apparte
30th April 2006, 22:52
Sa-ncep cu anafura,biserica,crucea,dumnezaii,evanghelia.. si sa termin cu zama?:evil:

Angelina Jolie
30th April 2006, 23:32
Linistit ca o trecut postul pastelui.:lol:
Lasa ma nu-i nimic, noi sa fim sanatosi, da-l :drak:-ului de fotbal.

apparte
30th April 2006, 23:41
Asta e,si-atunci ce aduci vorba de fotbal?Parca-i off-topic aci!:drak:

Angelina Jolie
1st May 2006, 00:36
Dreptate ai. Ia zi ce mai e nou prin Oradea? V-o gatat de reparat strada aia mare din centru?

apparte
1st May 2006, 00:43
Zic astia ca la toamna o fi gata...da' poate ai tu timp sa-i crezi,ca io unu,nu!:evil:

Angelina Jolie
1st May 2006, 01:16
Da ma si Boc o zis ca asfalteaza 288 de strazi in Cluj! El zice ca in 2 ani, eu zic 20.:D Sa vedem care o fi mai aproape.
No apparte tocmai am incasat al 3-lea avertisment. Iau o binemeritata pauza. Ai ma, tocmai acum cand revine ursu'. Fir-ar sa fie de treaba.

Universal
1st May 2006, 03:34
Daca are orasul bani , nici o problema eu ziuc in 5 ani are drepatate, dupacate am citit in site-ul finaciar.

Angelina Jolie
1st May 2006, 03:54
Ma, daca tot te-am prins la off-topic, zi-mi si mie de ce iti scrii toate mesajele cu bold? Nu numai ca e interzis de regulament, dar asa-i de enervant.:D No offence.

Universal
1st May 2006, 04:01
Bold...??? Cum sa fiu enervant... imi cer scuze,nu am vrut sa deranjez pe nimeni.

Angelina Jolie
1st May 2006, 04:43
Pai atunci scrie si tu normal ca restul muritorilor.:D

Universal
1st May 2006, 05:24
Nu pot scrie normal Angie, asa sunt eu :) Doar nu am impuscat pe nimeni. Doar sunt Universal,stince fel de oameni suntem.

Angelina Jolie
1st May 2006, 06:01
Ioi, nu te lasi nici cum. No treaba ta, da numa atata-ti zic ca e interzis de regulament si e enervant pentru altii.

Universal
1st May 2006, 06:16
YAEap,ok,ma voi mai gandi ,ms oricum

Hopshio
1st May 2006, 22:21
Venit de la cluj...ce mai facetzi??cum ati petrecut ziua de 1 Mai??

apparte
1st May 2006, 23:43
O iesire scurta din oras!Si cam atat!

Angelina Jolie
1st May 2006, 23:52
10 beri si 10 mici.;)

King of Hell
2nd May 2006, 07:32
tare curios is unde ai gasit tu mici in America, da noh...:rolleyes:

Angelina Jolie
2nd May 2006, 07:45
Nu eu ma, minune. Ma refeream la iesirea lui apparte.:lol:

Angelina Jolie
2nd May 2006, 09:56
Micutzuleeeeeee, hai nu te ascunde ca am vazut ca ai aparut. Zi tu aici cum ai chefuit de 1 mai. Sper ca nu ai facut ceva prostii ca :drak:-u ii a tau.

micutzu
2nd May 2006, 11:58
DA mah aici is, da' mai trebuie sa faca omu' curatenie dupa voi.
Pe langa ca-s singur nici nu am calc. acasa.
Debandada :D. Tre sa ma gandesc la un ajutor.

jay
2nd May 2006, 12:28
Angi, pe mine ma enerveaza mai mult postarile lui Apparte, adica ale individului care a stat in galeria Stelei in meciul disputat de echipa ciobanului la Oradea (incredibil, dar adevarat!) decat cele bolduite ale altora. Pur si simplu enervant stilul lui de a scrie, fara pauze dupa semnele de punctuatie, obositor pentru cei care incearca sa-i citeasca operele alese. Oare vanatorul nostru chiar nu poate sa scrie normal? E de ani buni pe net...

andreiush
2nd May 2006, 14:27
nick-ul lui e albastru ca al meu si nu am voie sa ma iau de el :(
No, da acuma cum ii? :drak: Ia-te de mine :D

micutzu
2nd May 2006, 16:14
Vezi, vezi ca poate ma tentezi :D

Angelina Jolie
2nd May 2006, 21:17
T-am zis micutzule ca ii rezolv pe toti?:drak: Sa vedem care ma mai supara, si il execut. Vrei sa ajungi admin, ia zi aici. Ca mi esti simpatic.
Si apparte ii simpatic. Pacat ca-i stelist, dar no toti mai gresim.:D

micutzu
3rd May 2006, 10:27
Mah tu stii ceva de undeva.
In fine, tac ca nu am voie sa vorbesc, dar din ce ai zis tu ceva ai nimerit.
Te las in suspans :D.

Angelina Jolie
3rd May 2006, 10:39
Zi tu numa cand vrei sa fii admin ca te rezolv.:D
Micutzu for president. /hello

micutzu
3rd May 2006, 10:50
Aia nu, ca nu am timp si pregatirea necesara. Nu e asa usor cu administrarea.
Altui spilu mah.

Angelina Jolie
3rd May 2006, 11:13
Stiu ma stiu. Noapte buna. Nu te speti cu lucru'.;)

Angelina Jolie
5th May 2006, 09:25
Micutzule fii atent ca voturile is 50-50. Ce facem bre? Ca deja-s emotionat.

micutzu
5th May 2006, 09:39
Uita-te mai bine, s-ar putea sa ramai fara thread. Trage si tu sfori pe la altii care tin cu tine :D, eu is moderator si nu am voie :P.
Vezi ca timp mai este - 16 zile.

Hopshio
5th May 2006, 09:47
tre sa facem cumva..sa nu se inchida..
.
ps...ce il rup pe angi la biliard...

Angelina Jolie
5th May 2006, 10:10
Io nu joc in culise ma micutzu.
M-ai rupt ma, cu 0-4. Vai de amaru' tau.:lol:

micutzu
5th May 2006, 10:13
Yo nu zic sa joci in culise, fao pe fata :D

Hopshio
5th May 2006, 10:16
mdea..si jucam in deplasare:P

Angelina Jolie
5th May 2006, 10:16
Pai ce ma sa ma rog de ei? Nici vorba. Is prea mandru pentru asa ceva. Daca-l inchizi doara facem off-topic peste tot.;)
Ba nu vraji lumea. Ti-am dat 4-0 sec. Nu le intoarce.:lol:

Hopshio
5th May 2006, 10:34
da 4-0 la mine....era o iluzie optica..sa nu il credeti..lam batut...

Angelina Jolie
5th May 2006, 10:38
No te-ai lins pe bot de revansa fiule. Daca nici nu ai bunul simt sa recunosti ca te-am facut praf, apoi la 4-0 ramanem.;)

Hopshio
5th May 2006, 10:41
ok..recunosc...mai batut..cu 4-:O ...da imi iau eu revansa..:)

Angelina Jolie
5th May 2006, 10:56
No asa mai merge.:D

jorgensen
5th May 2006, 11:00
aveti probleme mari:yeah:

Hopshio
5th May 2006, 11:08
mdea..asa suntem noi...mai deosebiti:)

jorgensen
5th May 2006, 11:11
m-am speriat la un moment dat ca sunteti normali. Dar e bine ca mi-ai spulberat orice urma de indoiala pe care o aveam.

King of Hell
5th May 2006, 11:11
You're not stupid, you're just special...

micutzu
5th May 2006, 12:01
Maah, dute mah, da te sti bine ? :D
Aia 2 au probleme diversificate :D :P.
Jorge ce sa-i faci. Mai vedem week-end-ul asta poate schimb ceva pe la tine :D.

jorgensen
5th May 2006, 13:35
Da sa nu te stresezi prea tare nici tu :) Vreau sa raman "normal", stii tu, poate ma molipsesc...

micutzu
5th May 2006, 13:46
Ne, ne nici chiar ase.
Calm domle ca nu-i ciuma :D.

Hopshio
5th May 2006, 13:48
sal all...amuh mam trezit si nici acuma nu miam putut reveni din trauma suferita..accea de a pierde in fatza lui angi cu 4-0 la biliard:0

andreiush
5th May 2006, 13:52
Hopa, Jolie, le ai cu biliardul pe mess? :o:

Te provoc la un meci mai spre seara, noapte :cool: Da' vezi ca n-am mai jucat de vreo 3 luni, dar ma descurc binisor :cool:

micutzu
5th May 2006, 13:53
No, no nu fi ase trajic ca dora nu teo omorat.
Teo batut o tzara :D
Nu mi frica cu tine, iti revi tu.

Hopshio
5th May 2006, 14:14
sper..mai ales ca amuh is bolnav..daka ma imbolnbavesc mai rau de la accea umilintza??:P

King of Hell
5th May 2006, 14:17
Hopa, Jolie, le ai cu biliardul pe mess? :o:

Te provoc la un meci mai spre seara, noapte :cool: Da' vezi ca n-am mai jucat de vreo 3 luni, dar ma descurc binisor :cool:

Asa-i de bun Angi la pool, ca l-am batut in timp ce cu o mana imi faceam biletu de pariuri si cu aia lalta imi faceam freza.

PS Io is ciuca batailor pe mesenger la pool. Ma bat si copiii de 12 ani.:D

Hopshio
5th May 2006, 14:18
sthiu ca te bati si cu aia de 12 ani...numa pe aia ii poti bate...:)

King of Hell
5th May 2006, 14:21
pai nu ii pot bate, ce-ti ziceam, si aia ma rup. :)

Hopshio
5th May 2006, 14:24
a....credeam ca esti mai bun...:)

BAK
5th May 2006, 21:26
kingule, daca tu crezi ca nu te stii la mes pool atunci sa ma vezi pe mine.....
eu am o intrebare.....care ii treaba cu stadionul? adica o sa il darame si o sa construiasca altul sa o il erfaca? nu am mai gasit info. despre lucrul asta cam pe nicaieri....

Hopshio
9th May 2006, 21:08
dupa un incredibil 7-1 pt jolie hopshio a revenit in fotza azi aducand scorul la 7-4 nevoind sa inchie biliardul pe ziua de azi din cauza lui jolie pt ca nu a mai rezistat psihic..:)yeah:

King of Hell
9th May 2006, 22:44
Hopshio, stiu io ca bagi Naposim injectabil sau Creatina la greu!

andreiush
10th May 2006, 02:46
Domnul apparte... :bere: :ok:

apparte
10th May 2006, 21:31
Mersi!:ok:

King of Hell
11th May 2006, 13:28
Etapa 26, sambata 13.05.2006, meciurile, discutii despre ele:

FCM Resita-Olimpia Satu Mare
Unirea Dej-Gaz Metan
CFR TM-Liberty
Unirea SN-ISCT
U Cluj-Corvinul
Gloria II-UTA
Apulum-Minerul Lupeni
FC Bihor sta.

King of Hell
11th May 2006, 13:34
FCM Resita-Olimpia Satu Mare 1 (satmaru' in C)
Unirea Dej-Gaz Metan X (Deju in C, da tot incurca Gazarii)
CFR TM-Liberty 1
Unirea SN-ISCT 2 (Unirea SN in C)
U Cluj-Corvinul 1 (Corvinul o sa se salveze dupaia, are vreme)
Gloria II-UTA 2 (UTA nu va pica, Gloria 2 in C)
Apulum-Minerul Lupeni 2 (Alba in C)
FC Bihor sta. (si o sa trecem peste ei :D )

micutzu
11th May 2006, 14:06
FCM Resita-Olimpia Satu Mare X (blat)
Unirea Dej-Gaz Metan 2 (blat)
CFR TM-Liberty 2 (s-ar putea blat)
Unirea SN-ISCT X (in cadere libera ambele)
U Cluj-Corvinul 1 (la cum i-am vazut cum joaca)
Gloria II-UTA 1 (suntem foarte slabi si foarte probabil cu un alt antrenor si mai slab decat Coras)
Apulum-Minerul Lupeni 1 (zic eu)

ALLINN
11th May 2006, 14:25
FCM Resita-Olimpia Satu Mare (X, dak e blat, 1 dak nu e blat)
Unirea Dej-Gaz Metan 2 (bate Gazul si pica Dejul)
CFR TM-Liberty 1(asa trebuie)
Unirea SN-ISCT 1(bate sannicolau fara interes, k pe Uta)
U Cluj-Corvinul 2 (UN FOST DERBY DE DIVIZIA A ,incredibil de greu, cine pierde isi poate rata obiectivul, speram ca U sa se impiedice sambata, dar sa promoveze la final)
Gloria II-UTA x(e bine)
Apulum-Minerul Lupeni X(idem)
FC Bihor sta.(o depaseste U Cluj pana la final)

mblue
11th May 2006, 14:35
FCM Resita-Olimpia Satu Mare 1
Unirea Dej-Gaz Metan 2
CFR TM-Liberty 2
Unirea SN-ISCT 1
U Cluj-Corvinul 1
Gloria II-UTA 1
Apulum-Minerul Lupeni 1

King of Hell
11th May 2006, 15:54
U Cluj-Corvinul 2 (UN FOST DERBY DE DIVIZIA A ,incredibil de greu, cine pierde isi poate rata obiectivul, speram ca U sa se impiedice sambata, dar sa promoveze la final)

Urba vorba ca o sa ramana tot 3 serii si atunci o sa pice doar 2 din B3. Asa ca stati linistiti, o posibila infrangere a Corvinului sambata nu va baga in C. Bafta

boshcUtza
11th May 2006, 20:30
FCM Resita-Olimpia Satu Mare 1
Unirea Dej-Gaz Metan x
CFR TM-Liberty 1(ca asa tre sa fie)
Unirea SN-ISCT x
U Cluj-Corvinul 1
Gloria II-UTA 2
Apulum-Minerul Lupeni 1x2
bihoru sta

ReBeL-BiHoR
11th May 2006, 20:55
FCM Resita-Olimpia Satu Mare 2
Unirea Dej-Gaz Metan 1X : asa trebe sa fie :evil:
CFR TM-Liberty 2 : tot timpul altatur si de iei
Unirea SN-ISCT 2 :....
U Cluj-Corvinul X2 : asa sper..:headbang:
Gloria II-UTA 2: ne important :P
Apulum-Minerul Lupeni : nui meci mare..:rolleyes:

Le stringem pumni lor , cei de la DEJ !!!! LUPTA DEJU !!!!/hello /hello /hello
Le stringem pumni lor , cei de la Corvinul!!!! LUPTA CORVINUL!!!!/hello /hello /hello

King of Hell
11th May 2006, 23:01
Le stringem pumni lor , cei de la DEJ !!!! LUPTA DEJU !!!!/hello /hello /hello
Le stringem pumni lor , cei de la Corvinul!!!! LUPTA CORVINUL!!!!/hello /hello /hello

si noi va strangem pumnii pana la meciu' direct cand vi-i dam

BAK
12th May 2006, 03:33
FCM Resita-Olimpia Satu Mare X
Unirea Dej-Gaz Metan 1
CFR TM-Liberty X
Unirea SN-ISCT 2
U Cluj-Corvinul 1
Gloria II-UTA 2
Apulum-Minerul Lupeni 1
Bihorul sta
SUNTEM MILT MAI APROAPE DE PROMOVARE DECAT AM MAI FOST IN ULTIMII ANI... DEPINDE NUMAI DE NOI.. HAI U !!!

jorgensen
12th May 2006, 07:11
FCM Resita-Olimpia Satu Mare 2 - satmarenii sunt de-ai nostri, iar resitenii nu stiu sa joace pe teren propriu (vezi ultimul rezultat 1-4:headbang: )
Unirea Dej-Gaz Metan 1 - deju are urmatorul meci la Oradea, deci 0 puncte, dupa care sta, deci... trebuie sa scoata puncte pe teren propriu
CFR TM-Liberty 1 - la timisoara va veni si FC Bihor, iar daca pierd acum ajung la -4 la adevar.... deci, din nou trebuie sa invinga
Unirea SN-ISCT 2 - campia isi reface moralul pentru 'derbiul' cu u :drak:
U Cluj-Corvinul x - cu cacofonia de rigoare, daca corbii joaca la fel ca si cu noi, scot un egal :evil:
Gloria II-UTA 1 - Game over !
Apulum-Minerul Lupeni x - asta ca in ultima etapa cu Liberty, albanezii sa aiba nevoie de puncte :evil:
FC Bihor sta - 10 zile de pauza, sambata rezervele joaca cu rezervele de la Poli, Municipal, ora 15.

frank81
12th May 2006, 08:01
FCM Resita-Olimpia Satu Mare 2 pentru ca Satu Mare a batut mediasu si mediasu' a batut resita. Daca va fi 1 se va dovedi inca o data ca resita-medias a fost blat!
Unirea Dej-Gaz Metan 1! cel mult X
CFR TM-Liberty 1 Salonta sa nu mai faca blaturi
Unirea SN-ISCT 2 Unirea sa mearga in C
U Cluj-Corvinul X pentru traditia hunedorenilor
Gloria II-UTA 2 sa lupte uta pana la capat
Apulum-Minerul Lupeni 2 Unirea sa mearga in C.

micutzu
12th May 2006, 09:26
Gloria II-UTA 2



Gloria II-UTA 2: ne important :P


Gloria II-UTA 2



Gloria II-UTA 2 sa lupte UTA pana la capat


Cat optimism.


Gloria II-UTA 1 - Game over !


Si un strop de realism

Bogdann
12th May 2006, 14:11
FCM Resita-Olimpia Satu Mare X (Satu Mare ramane in B)
Unirea Dej-Gaz Metan 2 (Dej in C)
CFR TM-Liberty 2
Unirea SN-ISCT X (Unirea e deja in C)
U Cluj-Corvinul X (Corvinul ramane in B iar Clujul promoveaza in A)
Gloria II-UTA 1 (UTA in C);
Apulum-Minerul Lupeni X2 (Alba in C)
FC Bihor sta.

micutzu
12th May 2006, 14:20
Bobo veniti la noi ultima etapa si poate va tinem de mana gand o sa cadem. :drak:

Bogdann
12th May 2006, 14:31
micutzu daca sunteti retrogradati si noi avem sanse ati putea sa ne dati 3 puncte...desi nu prea cred k ar face UTA asa ceva pt CORVINUL

King of Hell
12th May 2006, 14:31
UTA si Corbii in B! :D

Bogdann
12th May 2006, 14:40
King, amandoua raman in B? Si atunci cine mai cade in C? Ori cade uta, ori corvinul, ori amandoua....din nefericire una va cadea

Bogdann
12th May 2006, 14:45
"In Adunarea Generala a FRF de luni, mai multe cluburi intentioneaza sa solicite modificarea sistemului de desfasurare a diviziilor B si C. Reprezentantul Diviziei C in Comitetul Executiv, Constantin Anghelache, va fi delegat sa ceara 8 serii in Divizia C, in loc de 9 cum e in prezent. In aceste conditii, ar influenta si Divizia B, de unde ar retrograda mai putine echipe. In Adunarea Generala se va discuta si despre sistemul de desfasurare a Diviziei B. Exista, pana in prezent, variantele: doua serii a cate 24 echipe, respectiv trei serii a cate 16 echipe. Surse federale sustin ca nici o modificare nu poate viza sezonul urmator, pentru ca s-ar incalca statutul." SURSA: Gazeta Sporturilor, Vineri 12 mai 2006

Bogdann
12th May 2006, 14:46
singura sansa sa scape amandoua e ca luni sa hotarasca sa cada doar 3 echipe din B iar la noi in serie una e armatura care s`a retras...deci mai raman sa cada doar 2...

King of Hell
12th May 2006, 14:57
King, amandoua raman in B? Si atunci cine mai cade in C? Ori cade uta, ori corvinul, ori amandoua....din nefericire una va cadea

Unirea Sanicolau, Olimpia, Alba Iulie, Deju, Gloria 2/ISCT

Bogdann
12th May 2006, 15:04
Unirea Sanicolau, Olimpia, Alba Iulie, Deju, Gloria 2/ISCT

Sunt de acord cu tine dar nu cred k va cadea olimpia

Universal
12th May 2006, 15:26
O bere,un Paulaner merge la vremea aceasta :)

King of Hell
12th May 2006, 15:27
apai aici nu avem Palaunana de ala, tre sa ne multumim cu Stejarul...DE ESENTA TARE!

King of Hell
12th May 2006, 15:58
Bine, o scurta analiza a etapelor ce-au sa vina si sa observam cine pica-va:

1 la mana, iata un mic mare clasament privind doar echipele ce se lupta ptr picare:

7. Industria sarmei Campia-Turzii 29 pct
8. Minerul Lupeni 29 pct
9. Unirea Dej 28 pct
10. Olimpia Satu-Mare 28 pct
11. Gloria Bistrita II 27 pct
12. Corvinul Hunedoara 25 pct
13. Unirea Alba-Iulia 25 pct
14. FC UTA Arad 23 pct
15. Unirea Sanicolau-Mare 20 pct

Acum analizand meciurile gigele ce au sa vina pentru fiecare in parte:

ISCT: Sanicolau (D), U Cluj (A), Gloria 2 (D), Apulum (A), Minerul Lupeni (D)
presupunand ca scot amaratii ceva puncte...1-3 pct la sanicolau, sa zicem 3, cu U acasa 0, la Gloria 2 0 barat, cu Apulum acasa 3 pct, la Lupeni 0, asa ca se vor alege cu inca 6 puncte in aceste ultime etape, si in final vor avea 35 pct.

Minerul Lupeni: Apulum (D), Olimpia (D), UTA (A), Corvinul (D), ISCT (A)
la alba sa scoata 1 pct, la satu mare 1 pct, cu UTA 3 pct, la corvinul 0 pct, cu ISCT 3 pct---> adica 8 pct si in final 37 pct.

Unirea Dej: Gaz Metan (A), FC BH (D) , Resita (A) , STA, Olimpia (A)--> cu gazu 1 pct, cu bihoru 1 pct, cu resita 1 pct, si cu Olimpia 3 pct, adica inca 6 pct in final 35 pct.

Olimpia: Resita (D), Lupeni (A), STA, UTA (A), Dej (D)---> 0 pct la resita, 1 pct cu lupeni, 1 pct cu UTA si 0 pct cu Dej. --->2 pct si in final 30 pct

Gloria 2: UTA (A), Corvinul (D), ISCT (A), Liberty (D), Gaz Metan (A)->1pct cu UTA, 0 cu Corvinul, 3 pct cu ISCT, 0 la salam factory, 1 pct cu Gazu'-->5 pct in total 32 pct

Corvinul: U Cluj(D), Gloria 2 (A) , Alba (D), Lupeni (A), UTA (D)--> 0 pct cu U, 3 pct cu Gloria 2, 1 pct cu Alba, 3 pct cu Minerul, 1 pct la UTA. adica 8 pct in final 33 pct

Apulum: Minerul (A), UTA (D), Corvinul (A), ISCT (D), Liberty (A)->1 pct cu minerul, 0 pct la UTa, 1 pct Corvinul, 0 pct ISCT, 1 pct Liberty-> 3 pct in final-> adica 28 pct

UTA: Gloria 2(D), Apulum (A), Minerul (D), Olimpia (D), Corvinul (A)->1 pct la gloria, 3 pct cu alba, 0 pct Lupeni, 1 pct Satu Mare, 1 pct Corvinul-> 6 pct si in final 29 pct

Sanicolau: ISCT (A), Salonta (D), Gaz (A) , Bihor (D), Resita (A)--> sa scoata maxim un punct. cu Resita. in final-->21 pct

=======>>>>>ISCT 35 pct, Minerul 37 pct, Unirea Dej 35 pct, Olimpia 30 pct, Gloria II 32 pct, Corvinul 33 pct, Apulum 28 pct, UTA 29 pct, Sanicolau 21 pct.

asadar se salveaza ISCT, Minerul ,Unirea Dej, Corvinul si pica Olimpia, Gloria 2, Apulum, UTA, Sanicolau Mare. Pot zice sincer ca de UTA imi pare rau...

micutzu
12th May 2006, 16:09
Mah cand am inceput sa citesc calculul tau am crezut ca ne scoti pe amandoua ca salvate. :D
Dar vad ca pana la urma ai intors-o :(

micutzu
12th May 2006, 16:12
Bah King ce m-am imbatat sambata trecuta de la Stejaru. Mo pus :drak: sa beu ca pa aia normala si m-am facut muci.

Ursu carpatin
12th May 2006, 17:01
Micuţule, aia nu se bea aşa, singură! Se bea cu ajutor! Adică īntr-o mānă berea şi īn cealaltă ţuica! Să vei ce realizări o să ai vreo 3-4 zile după, o să te minunezi!

Universal
12th May 2006, 17:19
CE tuica....vodca frate ...intr-o mana vinul in cealalta vodca , pe masa berea :) :) :) :drak: si pe jos o tuica :))))))))