PDA

View Full Version : Competitii



  1. Competitii interne - "Mica Gimnasta" 2007
  2. Nationale 27-29 iulie 2007 - Ploiesti
  3. Campionatul Mondial de la Stuttgart 2007
  4. Utile (Camp Mondiale Stuttgart 2007)
  5. Finalele pe echipe campionatul mondial 2007
  6. Finalele de individual compus - Campionate Mondiale 2007
  7. Finalele pe aparate - Campionatele Mondiale 2007
  8. Comentarii post- CM Stuttgart 2007
  9. Campionatul National de Junioare -Individual 2007
  10. Grand Prix de Nimes 2008
  11. Campionatul european 2008 - Clermont-Ferrand
  12. Concurs Romania - Franta (fete) 2008
  13. Cupa Mondiala Qatar 4-6 martie 2008
  14. Amical Romania-Grecia la fete 2008
  15. Competitii junioare/juniori 2008
  16. CE 2008 (fete) - finala pe echipe
  17. Video thread WAG Europeans 2008
  18. CE 2008 (fete) - finala pe aparate
  19. Cottbus 2008
  20. Campionatul european 2008 (baieti) - Lausanne
  21. Pre-Olympic-Youth-Cup 3./4.05.08
  22. ROU vs GBR - Constanta/Ipswich 2008
  23. Nationale/Internationale-Ploiesti 2008
  24. Mediterraneo Gym Cup 5 iulie 2008
  25. Concurs GER-ROU-FRA- 12 iulie 2008
  26. JO:Multimedia ( video + photos)
  27. Glasgow Grand Prix 2008
  28. Swiss Cup & Arthur Gander 2008
  29. Campionatele Mondiale 2009
  30. Toyota International Cup 2008
  31. DTB Cup 2008
  32. World Cup Final - Madrid 2008
  33. Grand Prix Milano 22 Noiembrie 2008
  34. Campionatele Europene-Milano, 29 martie-5 aprilie 2009
  35. American Cup 2009
  36. Montreal & Cottbus 2009
  37. Jesolo Trophy 14 martie 2009
  38. 5th World Cup Maribor, Slovenia (17.-19. 4. 2009)
  39. Competitii junioare/ juniori 2009
  40. Europene 2009: Individual compus
  41. Europene 2009: Finale aparate
  42. Concursuri de gimnastica ale cluburilor din alte tari.
  43. Glasgow 2009
  44. 8° TROFEUL INTERNAZIONAL CITTA DI LUGANO, ELvetia 2009
  45. Cupa de la Moscova 2009
  46. Internaționalele României - Ploiești 2009
  47. Cupa Mondiala Doha, Qatar, 28-30 septembrie
  48. Concurs: Romania - Spania
  49. Campionatele Mondiale de Gimnastica Artistica Rotterdam 2010
  50. Universiada 2009 - Belgrad
  51. EYOF 2009 - Tampere
  52. Nationalele de gimnastica- Buzau 2009
  53. Mondiale 2009 - individual compus
  54. Mondiale 2009 - finale pe aparate
  55. Arthur Gander & Swiss Cup 2009
  56. Memorialul Blume - 24 octombrie
  57. DTB Cup 2009 + Trofeul Campionilor
  58. World Cup Croatia 2009
  59. Grand Prix Brindisi - decembrie 2009
  60. Europene 2010: intro + calificari
  61. Competitii junioare/juniori 2010
  62. Cupa Mondiala, Cottbus (GER), 12-14 martie 2010
  63. Competitii amicale in Marea Britanie & Franta
  64. Internationalele Romaniei 2010
  65. Europene 2010: Finalele baietilor
  66. Europene 2010 - utile
  67. Europene 2010: Finalele fetelor
  68. Blume Memorial & Challenge Int 2010
  69. Japan Cup 2010
  70. Jocurile Olimpice ale Tineretului, Singapore 2010
  71. Concurs amical GBR vs ROU (Ipswich 2010)
  72. Europene 2011 Berlin
  73. Cupa Mondiala Gent 2010
  74. Nationalele de gimnastica - Resita 2010
  75. SUI vs ROU vs GER - Schaffhausen 2010
  76. Swiss Cup & Gander Memorial 2010
  77. Mondiale 2010 - utile
  78. Mondiale 2010 - calificari
  79. Mondiale 2010 - finale pe echipe + individual compus
  80. Mondiale 2010 - finale pe aparate
  81. Cupa Mondiala Stuttgart & Glasgow 2010
  82. Competitii junioare/juniori 2011
  83. Cupa Mondiala - Paris 2011
  84. Cupa Mondiala - Cottbus 2011
  85. Europene 2011 - utile
  86. Europene 2011 - Individual Compus
  87. Europene 2011 - Finale pe aparate
  88. Cupa Mondiala de la Glasgow 2011
  89. Europene 2012 Bruxelles
  90. Lugano 2011
  91. FOTE/EYOF - Trabzon 2011
  92. Nationalele de gimnastica - Onesti 2011
  93. Universiada 2011, 13-16 august, Shenzhen
  94. Amicalele toamnei 2011
  95. Mondiale 2011 - Tokyo
  96. CM 2011 - Podiumul preferat
  97. Mondiale 2011 - Calificari
  98. Mondiale 2011 - Utile
  99. Mondiale 2011 - Finala pe echipe + individual compus
  100. Mondiale 2011 - finale pe aparate
  101. Mondiale 2011 - Concluzii
  102. Competitii junioare/juniori 2013
  103. Concursurile din primavara lui 2013
  104. Europene 2013 (Moscova, 17-21 aprilie) - calificari
  105. Europene 2013 - Individual compus
  106. Europene 2013 - Finale pe aparate
  107. Campionatele Nationale 7-8 Septembrie 2013
  108. Mondiale 2013 - Antwerp (Belgia)
  109. Competitii la final de 2013
  110. Amical FRA - ROU - BEL 2014
  111. Europene 2014 (fete) - Sofia
  112. Europene 2014 (baieti) - Sofia
  113. Competitii junioare/juniori 2014
  114. Campionatul National 2014
  115. Amical Elvetia-Romania-Germania (2014)
  116. CM 2014 (calificari, echipe si AA baieti)
  117. CM 2014 - individual compus (feminin)
  118. CM 2014 - finale pe aparate
  119. Europene 2015 - Montpellier
  120. Jocurile Europene - Baku 2015
  121. FOTE 2015, Tbilisi
  122. Campionatul National 2015
  123. Novara Cup 2015
  124. Mondiale 2015 (Glasgow)
  125. Turneul preolimpic de la Rio (2016)
  126. Europene 2016 - Berna
  127. National Cluj 2016
  128. Jocurile Olimpice 2016
  129. Campionatul european de gimnastica artistica Cluj 2017
  130. FOTE 2017, Gyor
  131. Campionatul Mondial de gimnastica artistica, Montreal 2017
  132. Europene 2018, Glasgow
  133. Campionatul mondial 2019