- Etapa a X-a: Dunărea Giurgiu - Dinamo II București
- Etapa a X-a: Cetatea Suceava - Stiinta Bacău
- Etapa a X-a: Prefab Modelu - CSM FC Ploiești
- Etapa a X-a: FC Botoșani - Concordia Chiajna
- Etapa a X-a: FCM Bacău - Delta Tulcea
- Etapa a XI-a Dinamo II - Prefabricate Modelu
- Etapa a XI-a FC Știința Bacău - Dunarea Giurgiu
- Etapa a XI-a FCM Dunarea Galati - Cetatea Suceava
- Etapa a XI-a CSM Ploiesti - CS Buftea
- Etapa a XI-a Delta Tulcea - Sportul Studentesc
- Etapa a XI-a Ceahlaul Piatra-Neamt - FC Snagov
- Etapa a XI-a Forex Brasov - Progresul Bucuresti
- Etapa a XI-a Petrolul Ploiesti - FC Botosani
- Etapa a XI-a Concordia Chiajna - FCM Bacau
- etapa a xii-a, intermediara: progresul bucuresti- csm ploiesti
- etapa a XII-a ~ Cetatea Suceava - Ceahlaul Piatra Neamt
- ETAPA A XII-A: Sportul Studentesc Bucuresti - Concordia Chiajna
- ETAPA A XII-A: Prefabricate Modelu - FC Stiinta Bacau
- ETAPA A XII-A: FC Snagov - Delta Tulcea
- ETAPA A XII-A: FCM Bacau - Petrolul Ploiesti
- ETAPA A XII-A: Dunarea Giurgiu - Dunarea Galati
- ETAPA A XII-A: CS Buftea - Dinamo II Bucuresti
- Etapa a XIII-a FC Botosani - Progresul Bucuresti
- etapa a XIII-a ~ Delta TULCEA - Cetatea SUCEAVA
- ETAPA A XIII-A: Dinamo II Bucuresti - CSM FC Ploiesti
- ETAPA A XIII-A: Dunarea Galati - Prefabricate Modelu
- ETAPA A XIII-A: Ceahlaul Piatra-Neamt - Dunarea Giurgiu
- ETAPA A XIII-A: Petrolul Ploiesti - Sportul Studentesc Bucuresti
- ETAPA A XIII-A: Concordia Chiajna - FC Snagov
- ETAPA A XIII-A: FC Stiinta Bacau - CS Buftea
- ETAPA A XIV-A: Dunarea Giurgiu - Delta Tulcea
- ETAPA A XIV-A: Dinamo II Bucuresti - Progresul Bucuresti
- ETAPA A XIV-A: FC Snagov - Petrolul Ploiesti
- ETAPA A XIV-A: Cetatea Suceava - Concordia Chiajna
- ETAPA A XIV-A: Prefabricate Modelu - Ceahlaul Piatra Neamt
- ETAPA A XIV-A: CS Buftea - Dunarea Galati
- ETAPA A XIV-A: CSM FC Ploiesti - FC Stiinta Bacau
- ETAPA A XIV-A: FCM Bacau - FC Botosani
- Etapa xv fc progresul - fcm bacau
- ETAPA A XV-A: FC Stiinta Bacau - Dinamo II Bucuresti
- ETAPA A XV-A: Ceahlaul Piatra Neamt - CS Buftea
- ETAPA A XV-A: FC Botosani - Sportul Studentesc Bucuresti
- ETAPA A XV-A: Petrolul Ploiesti - Cetatea Suceava
- ETAPA A XV-A: Concordia Chiajna - Dunarea Giurgiu
- Etapa a XVI-a FC Stiinta Bacau- FC PROGRESUL Bucuresti
- Etapa a XVI-a: CSM FC Ploiesti - Ceahlaul Piatra Neamt
- Dunarea Galati-FC Ploiesti, meci restanta
- Etapa XVII-a FC Progresul - Sportu Studentesc
- Etapa XVII: FC Botosani - CETATEA SUCEAVA
- Amicalul Orgoliilor
- etapa 20: progresul- ceahlaul
- dinamo2-dunarea giurgiu
- Cine va promova ?
- Etapa a VIII-a: Cetatea Suceava - Sportul Studentesc: 3-0
- Clasament si Rezultate
- Etapa 14: Concordia Chiajna - Săgeata Stejaru 0-1
- Etapa 14: Delta Tulcea - FC Botoșani 0-0
- Etapa 14: Tricolorul Breaza - Sportul Studențesc 1-2
- Etapa 14: CSM Râmnicu Sărat - Farul Constanța 1-0
- Etapa 14: Steaua II București - FC Snagov 1-2
- Etapa 14: Gloria Buzău - Petrolul Ploiești 0-0
- Etapa 14: Dunărea Giurgiu - Victoria Brănești
- Etapa 14: Dunărea Galați - Cetatea Suceava 4-0
- Etapa 14: FCM Bacău - Dinamo II București 4-1
- S-a Desfiintat Farul!
- Seria I 2010-2011
- cine promoveza .cine retrogradeaza
- cine promoveza .cine retrogradeaza
- Etapa 1: Dinamo II București - Astra II Giurgiu
- Etapa 1: CF Brăila - Săgeata Năvodari
- Etapa 1: Dunărea Galați - Gloria Buzău
- Etapa 1: Juventus București - Concordia Chiajna
- Etapa 1: CS Otopeni - Steaua II București
- Etapa 1: FC Botoșani - FC Snagov
- Etapa 1: Viitorul Constanța - Farul Constanța
- Etapa 1: Ceahlăul Piatra Neamț - Delta Tulcea
- Etapa 2 : Sageata Navodari-Dinamo II Bucuresti
- Etapa 2 : Steaua II Bucuresti-Juventus Bucuresti
- Etapa 2 : Delta Tulcea-CS Otopeni
- Etapa 2 : Farul Constanta-FC Botosani
- Astra II Giurgiu-Viitorul Constanta
- Etapa 2 : FC Snagov-Ceahlaul Piatra Neamt
- Etapa 2 : Concordia Chiajna-Dunarea Galati
- Etapa 2 : Gloria Buzau-CFR Braila 1-0
- ETAPA 6: CS Concordia Chiajna-FC Gloria Buzău
- ETAPA 6: FC Steaua Bucuresti II-AFC Săgeata Năvodari
- ETAPA 6: FC Delta Tulcea-Dinamo 1948 București II
- ETAPA 6: FC Snagov-SC CF Brăila SA
- ETAPA 6: CS FC Farul Constanța-FCM Dunarea Galați
- ETAPA 6: SC FC Viitorul Constanța SA-CS Juventus București
- ETAPA 6: FC SA Botoșani-CS Otopeni
- ETAPA 6: FC Astra 2-SC FC CEAHLĂUL SA Piatra Neamț
- Etapa 16 : Astra II Giurgiu - Dinamo II București
- Etapa 16 : Sageata Navodari - CF Braila
- Etapa 16 : Gloria Buzau - Dunarea Galati
- Etapa 16 : Concordia Chiajna - Juventus Bucuresti
- Etapa 16 : Steaua II Bucuresti - CS Otopeni
- Etapa 16 : Delta Tulcea - Ceahlaul
- Etapa 16 : FC Snagov - FC Botosani
- Etapa 16 : Farul Constanta - Viitorul Constanta
- Ce echipe credeti ca vor retrograda la sfarsitul sezonului ?
- Etapa 17 : Dinamo II București - Săgeata Năvodari
- Etapa 17 : CF Brăila - Gloria Buzău
- Etapa 17 : Dunărea Galați - Concordia Chiajna
- Etapa 17 : Juventus București - Steaua II București
- Etapa 17 : CS Otopeni - Delta Tulcea
- Etapa 17 : Ceahlăul Piatra Neamț - FC Snagov
- Etapa 17 : FC Botoșani - Farul Constanța
- Etapa 17 : Viitorul Constanța - Astra II Giurgiu
- Etapa 18 : FC Snagov - CS Otopeni 1-0
- Etapa 18 : Astra II Giurgiu - Săgeata Năvodari 2-3
- Etapa 18 : Gloria Buzău - Dinamo II București 1-0
- Etapa 18 : Concordia Chiajna - CF Brăila 1-0
- Etapa 18 : Steaua II București - Dunărea Galați 2-2
- Etapa 18 : Delta Tulcea - Juventus București 2-1
- Etapa 18 : Farul Constanța - Ceahlăul Piatra Neamț 1-5
- Etapa 18 : Viitorul Constanța - FC Botoșani 2-0
- Etapa 19 : Sageata Navodari - Gloria Buzau
- Etapa 19 : Dinamo II - Concordia Chiajna
- Etapa 19 : CF Braila - Steaua II
- Etapa 19 : Dunarea Galati - Delta Tulcea
- Etapa 19 : Juventus Bucuresti - FC Snagov
- Etapa 19 : CS Otopeni - Farul
- Etapa 19 : Ceahlaul - Viitorul
- Etapa 19 : FC Botosani - Astra Giurgiu
- Etapa 20 : Astra II Giurgiu - Gloria Buzau
- Etapa 20 : Delta Tulcea - CF Braila
- Etapa 20 : FC Snagov - Dunarea Galati
- Etapa 20 : Farul - Juventus Bucuresti
- Etapa 20 : Concordia Chiajna - Sageata
- Etapa 20 : Steaua II - Dinamo II
- Etapa 20 : Viitorul - CS Otopeni
- Etapa 20 : FC Botosani - Ceahlaul
- Etapa 22: Astra II Giurgiu - Concordia Chiajna
- Etapa 22: Steaua II Bucuresti - Gloria Buzau
- Etapa 22: Farul - CF Braila
- Etapa 22: Viitorul - Dunarea Galati
- Etapa 22: FC Botosani - Juventus Bucuresti
- Etapa 22: Ceahlaul - CS Otopeni
- Etapa 22: Delta Tulcea - Sageata Navodari
- Seria I, Etapa 24
- Seria 1, etapa 25
- Seria 1, Etapa 26
- Seria 1, Etapa 27
- Etapa 28: FC Botosani - Concordia
- Etapa 28: FC Snagov - Astra II
- Etapa 28: Farul - Delta Tulcea
- Etapa 28: Viitorul - Steaua II
- Etapa 28: Ceahlaul - Gloria Buzau
- Etapa 28: CS Otopeni - Sageata
- Etapa 28: Juventus Buc. - Dinamo II
- Etapa 28: Dunarea Galati - CF Braila
- Etapa 29, Seria I
- Etapa 30, Seria I
- Echipele din Liga 2
- Seria I 2011-2012
- Liga 2 Seria 1 Sezon 2011-2012 Cine promoveaza?
- Etapa 1: FC Botoșani - CF Brăila 1-0
- Etapa 1: Astra Giurgiu - Victoria Brănești 2-0
- Etapa 1: CS Otopeni - Săgeata Năvodari 1-1
- Etapa 1: Viitorul Constanța - Dunărea Galați 4-1
- Etapa 1: FCM Bacău - Farul 1-1
- Etapa 1: CSMS Iași - Dinamo II 1-3
- Etapa 1: Callatis - Delta Tulcea 1-2
- Etapa 1: FC Snagov - Gloria Buzău 2-0
- Etapa 2: Victoria Brănești - FC Botoșani 3-0
- Etapa 2: Săgeata Năvodari - Astra II Giurgiu 2-2
- Etapa 2: Dunărea Galați - CS Otopeni 2-1
- Etapa 2: Farul - Viitorul 0-0
- Etapa 2: Dinamo II - FCM Bacău 2-0
- Etapa 2: Delta Tulcea - CSMS Iași 1-2
- Etapa 2: Gloria Buzău - Callatis Mangalia 3-2
- Etapa 2: CF Brăila - FC Snagov 4-0
- Etapa 3: Victoria Brănești - CF Brăila 3-0
- Etapa 3: FC Botoșani - Săgeata Năvodari 2-0
- Etapa 3: Astra II Giurgiu - Dunărea Galați 3-1
- Etapa 3: CS Otopeni - Farul Constanța 4-2
- Etapa 3: Viitorul Constanța - Dinamo II 5-1
- Etapa 3: FCM Bacău - Delta Tulcea 1-2
- Etapa 3: CSMS Iași - Gloria Buzău 1-0
- Etapa 3: Callatis - FC Snagov 3-0
- Etapa 4: Săgeata Năvodari - Victoria Brănești 2-0
- Etapa 4: Dunărea Galați - FC Botoșani 2-0
- Etapa 4: Farul Constanța - Astra II Giurgiu 2-1
- Etapa 4: Dinamo II - CS Otopeni 1-0
- Etapa 4: Delta Tulcea - Viitorul Constanța 0-1
- Etapa 4: Gloria Buzău - FCM Bacău 1-0
- Etapa 4: FC Snagov - CSMS Iași 0-0
- Etapa 4: CF Brăila - Callatis Mangalia 3-2
- Etapa 5: Săgeata Năvodari - CF Brăila
- Etapa 5: Victoria Brănești - Dunărea Galați
- Etapa 5: FC Botoșani - Farul Constanța
- Etapa 5: Astra II Giurgiu - Dinamo II
- Etapa 5: CS Otopeni - Delta Tulcea
- Etapa 5: Viitorul Constanța - Gloria Buzău
- Etapa 5: FCM Bacău - FC Snagov
- Etapa 5: CSMS Iași - Callatis Mangalia
- Etapa 6: Dunărea Galați - Săgeata Năvodari
- Etapa 6: FC Farul - Victoria Brănești
- Etapa 6: Dinamo II - FC Botoșani
- Etapa 6: Delta Tulcea - Astra II Giurgiu
- Etapa 6: Gloria Buzău - CS Otopeni
- Etapa 6: Callatis Mangalia - FCM Bacău
- Etapa 6: CF Brăila - CSMS Iași
- Etapa 6: FC Snagov - Viitorul Constanța
- Etapa 7: Victoria Brănești - Dinamo II
- Etapa 7: Dunărea Galați - CF Brăila
- Etapa 7: Săgeata Năvodari - Farul Constanța
- Etapa 7: Astra II Giurgiu - Gloria Buzău
- Etapa 7: CS Otopeni - FC Snagov
- Etapa 7: Viitorul Constanța - Callatis Mangalia
- Etapa 7: FCM Bacău - CSMS Iași
- Etapa 7: FC Botoșani - Delta Tulcea
- Etapa 8: Delta Tulcea - Victoria Brănești
- Etapa 8: FC Snagov - Astra II Giurgiu
- Etapa 8: Callatis Mangalia - CS Otopeni
- Etapa 8: CSMS Iași - Viitorul Constanța
- Etapa 8: CF Brăila - FCM Bacău
- Etapa 8: Dinamo II - Săgeata Năvodari
- Etapa 8: Farul Constanța - Dunărea Galați
- Etapa 8: Gloria Buzău - FC Botoșani
- Etapa 9: Dunărea Galați - Dinamo II
- Etapa 9: Săgeata Năvodari - Delta Tulcea
- Etapa 9: Victoria Brănești - Gloria Buzău
- Etapa 9: Astra II Giurgiu - Callatis Mangalia
- Etapa 9: Viitorul Constanța - FCM Bacău
- Etapa 9: CF Brăila - Farul Constanța
- Etapa 9: CS Otopeni - CSMS Iași
- Etapa 9: FC Botoșani - FC Snagov
- Etapa 10: Delta Tulcea - Dunărea Galați
- Etapa 10: Gloria Buzău - Săgeata Năvodari
- Etapa 10: FC Snagov - Victoria Brănești
- Etapa 10: Callatis Mangalia - FC Botoșani
- Etapa 10: CSMS Iași - Astra II Giurgiu
- Etapa 10: Viitorul Constanța - CF Brăila
- Etapa 10: Dinamo II București - Farul Constanța
- Etapa 10: FCM Bacău - CS Otopeni
- Etapa 15; CS Otopeni - Rapid CFR Suceava
- Etapa a 15-a: Unirea Slobozia-Chindia Targoviste 3-3
- Etapa 24: Farul - Dinamo II 5-2