Page 149 of 159 FirstFirst ... 4999139147148149150151 ... LastLast
Results 3,109 to 3,129 of 3321

Thread: Bilete castigatoare!!!

  1. #3109
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Iarasi ma chinui zi de zi sa-mi cresc putin bugetul ca sa mi-l futa la final de saptamana o Barcelona si un Djokovic retardati total. Abia astept, oare saptamana asta cine va fi!?
    Attached Images Attached Images
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #3110
    sport legend Hopshio's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Oradea, Sheffield
    Posts
    13,436
    Reputatie
    1
    0012-45AAAF la super bet
    [COLOR="Blue"]Diapers and politicians should be changed often.Both for the same reason.[/COLOR]

  3. #3111
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Bravo Johnny D.

    Hop, mai pariezi? Esti un veteran. Posteaza biletul ca nu intra toata lumea sa caute acolo.

  4. #3112
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Ii e rusine cu cat de mult a castigat!


    Nu mai imi zice bravo ca de 17 zile am pierdut si ce n-am avut!


    Va fi bine insa cand voi castiga si ce n-am avut!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #3113
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Hai ca n-am mai postat demult pe nenorocitul asta de thread atat de drag de postat.
    A inceput CM, deja de o saptamana si jumatate, 4 meciuri lejere ieri din care am facut o cota de 2!
    Si 2 meciuri ce le-am pus de baschet ca sa-mi dea rotund 400 de lei si tot nu mi-a dat, pe calculator imi arata 404 cand am facut biletu, la ele 303,5, astia de la Bucuresti fura ca nerusinatii, asa-ti dai seama! Daca vedeam ca nu urca la 404 le scoteam, dar nici prin cap nu mi-a trecut ca daca se pastreaza cotele, aia fura la final 50 de bani.
    Bilet castigator 28.12.2016.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #3114
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Da, ma, e o problema, baga-mi-as pla in gura lor. Una vezi la panou sau pe site, alta iti apare pe bilet. Noi suntem de vina ca nu stim legislatia si le permitem sa ne futa. Intr-un magazin, daca la raft ai produsul afisat cu 3 lei si ala la casa imi bate 4, ma pis pe el, ii chem opc-ul si e obligat sa mi-l dea cu 3 si sa plateasca diferenta magazinul (chestie intamplata). Ar trebui sa se aplice si aici la fel, nu? Ei trebuie sa afiseze in permanenta cotele modificate. Panoul cu foi e fix poula, ar trebui investit in infrastructura si oferta sa apara in format electronic, chiar si in agentii. Dar, cum spuneam, noi fiind mai martalogi asa, merge oricum, ce pla mea.

  7. #3115
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Chestia e ca nu s-au modificat cotele deloc, la mine pe online ca acolo mi-am facut biletul, imi arata 404. In agentie fix cu aceleasi cote mi-a scos biletu cu 403.5, azi tre sa duc 50 de bani de la mine sa-mi dea 400 de lei in cap. Dar asta e din softul lor ala futut de la Bucuresti sa-mi castige mie 50 de bani la fiecare 400 de castig potential, ca nu se prinde nimeni.


    PS: A inceput CM la darts, nu orice CM!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #3116
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    In fine parca, parca iese ceva. Am stiut ieri sa nu pun pe mucialaos de cupa portugaliei sau turciei, una dintre Porto, Benfica sau Fener am simtit ca o bucteaza, Porto fu egalata dupa ce avuse 1-0. In schimb n-am rezistat sa nu pun pe 2 din cele 3 echipe mari din Spania la futsal Inter Movistar si El Pozo Murcia. Plus pe cele 2 echipe cele mai bune la volei din lume Macerata si Trentino. Pe unguri la handbal chiar daca e amical, si evident darts-ul CM care e baza in aceasta perioada!
    Wade a fost condus cu 1-3 dar a intors. Nu degeaba i se spune "The Machine", mereu joaca la fel, indiferent de scor!
    Bilet castigator 29.12.2016.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #3117
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Am intrat cu 600 de lei in weekend, am spart 200 pe fotbal unde mi-au tras clapa Benfica 0-3, egaleaza in min 68 si nu mai e instare sa dea un amarat de gol in juma de ora sa bata si Juventus care n-a putut nici macar egal sa obtina la Fiorentina. M-a pus dracu sa pun 300 de lei pe primu tur casapiti si aia de Halep si Pui, bine macar c-au fost 2, cand e doar unu se lasa cu sechele ce dispar greu. Si-n fine a venit partea 2 de tur 1 fara stupize din ultimii bani cu care mi-am scos parleala ba chiar am usor profit vis-a-vis de tot weekend-ul pentru turul 2 unde teoretic ar trebui sa vina cel mai frumos banutii intr-un GS. (De fapt a fost stupiza Donaldson care pierde de la 6-3 6-0 cota 1.20 inainte de meci, dar am evitat-o.)
    Bilet castigator 16.01.2017.jpg
    Pacat de spurcatu ala de Polansky ce a abandonat dupa ce-a condus cu 2-1 la seturi, la 0-3 in setul decisiv sa-mi futa mie 200 de lei, normal. Ca e de unde.
    Apropo de asta, cu forcepsul a iesit si biletu asta, sa recapitulam pentru cei interesanti: ()
    Careno Busta cota 1.22 dupa ce ia primul set 6-0, pierde setul 2, in setul 3 la 3-3 are 40-0 pe serva adversa, rateaza 4bp acolo, apoi in game-ul urmator are 40-15, evident isi pierde serva de acolo si pierde si setul 3. Revine cum am zis de la 1-2 la seturi doar tot chinul meciului sa nu conteze deloc ca abandoneaza gunoiu ala la 3-0 in decisiv.
    Wawrinka cota 1.03 e condus cu break in toate cele 5 seturi de Klizan (care e superjucator doar ca nu are meciuri in picioare) si castiga. Clasic!
    Goffin cota 1.13 salveaza 2 mingi de break in setul decisiv, relativ de meci cu calocul Openka, si apoi invinge.
    La femei, Kerber si Aga bat in decisiv, deci cu emotii dar cand e sa iasa, iese.
    Era sa-l uit pe Zverev care incepe meciu cu 4-0, are 3-0 30-15 in setul 3 si numa vezi scorul 6-2 3-6 5-7 0-2! Evident de acolo intoarce si-l rupe pe Haase!

    Si cam atat cu primul tur, speram sa postam si pe turul 2 ceva p-aici!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  10. #3118
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Dupa dezastrul cu Kyrgios si mai ales cu Djokovic in care am pierdut peste 20 de mil, uite ca se mai intampla si lucruri bune!
    Bilet castigat 19.01.2017.jpg
    Totul e sa nu disperi, capu limpede te scoate din rahat, si am ajuns cum era inainte de acele 2 zile demonice.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #3119
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Un pic de bulan la Nadal condus cu 2-1 la seturi si la Danemarca condusa cu 20-15.
    Bilete castigatoare 20.01.2017.jpg
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #3120
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Si am uitat cel mai mare bulan posibil, Pliskova a intors de la 2-5 cu 2 break-uri in spate in decisiv!
    Dupa ce Kyrgios si mai ales Djokovic au fost slabani, uite ca te scot mu.ierile tari mental prin decisive. Not expected.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  13. #3121
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Intre timp numa nenorociri, amaratu asta de bilet nici nu ajunge sa-mi scot parleala dupa ce mi-a facut Germania.
    Bilet castigator 23.01.2017.jpg
    Dar, mai bine atat decat deloc. In aproape 20 de ani de pariuri am invatat ceva, daca nu te multumesti cu cat ai, il vei pierde si pe ala care-l ai rapid.
    Cred ca asta e valabil pentru orice om care-ncearca sa faca bani rapid, indiferent de domeniul sau de risc.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #3122
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Casa pariurilor Pin bilet 111487556994, Pin bilet 111557476976 si Superbet cod bilet 2542-5upwtk

  15. #3123
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Casa pariurilor Pin bilet: 114044863775

  16. #3124
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1
    Superbet cod bilet 2541-5uacyk

  17. #3125
    manager
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    343
    Reputatie
    1

  18. #3126
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    ...
    Attached Images Attached Images
    • File Type: jpg 1.jpg (28.4 KB, 14 views)
    • File Type: png 2.png (594.9 KB, 17 views)

  19. #3127
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Azi.
    Attached Images Attached Images

  20. #3128
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Pe asta am pus 1200 lei. Cota 6. Au iesit toate chill, unu dupa altu.
    Attached Images Attached Images

  21. #3129
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    ...
    Attached Images Attached Images

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •