Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 37 of 37

Thread: Speranta moare ultima : ADRIAN ILIE la UNIVERSITATEA CRAIOVA

  1. #22
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Ady, fiecare cu parerea lui. Sint de acord cu tine in privinta lui Alexa, insa cu Codrea, n-ai dreptate. Iordanescu nu il foloseste pe postul care ii convine, l-a folosit intotdeauna acolo unde ii lipsea un jucator. Eu il stiu de pe vremea cind juca la Poli, era de atunci talentat.
    [COLOR=Indigo][B]In Banat si-n toata tara
    Una-i Poli Timisoara[/B][/COLOR]

  2. #23
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    OK
    Mie nu mi-au placut niciodata alin stoica si codrea cum jucau la mijloc in perioada lui iordanescu la nationala!
    Codrea parca juca altceva pe vremea lui Boloni
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #24
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    eh, incepem sa o luam razna )). Mai degraba la Craiova o sa vina Gane decat adi ilie ... da nici la steaua nu o sa se duca, parerea mea. ieppy, o intrebare...nu te supara ... Vad la tine ceva cu BOYS . E cumva vb de celebra brigada a lu` dinamo , ce-a care dupa ce jurase ca o sa stea numai in nord , s-a mutat in curva sud ?? E vb de acea brigada care era se considera "ce-a mai ultra`" din Romania, acea brigada care era luata la misto chiar de celelalte brigazi din peluza catalin hildan?? E brigada aia care e mascarita de toti ??
    Amor de lejos, felices los quatro....

  4. #25
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Cam multe intrebari pt ieppy...
    Si cam nasoale..
    Probabil ca dadu search pe google sa vada alte avataruri mai interesante


    Poate gaseshti una cu... GUYS
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #26
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    ady , rabdare , ca la dinamo se poarta in curand o sa apara si brigada aia !:>
    Amor de lejos, felices los quatro....

  6. #27
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    mai sa fie matrix, ce informat esti tu. Sincer sa iti spun nu cunosc nimic din cele spuse de tine. Nu sunt membru, cunosteam la un moment dat pe unul si pentru ca nu aveam avtar cu vreo referinta directa la dinamo l-am pus pe asta. Sper sincer ca nu te deranjeaza. Pentru raspunsuri la intrebarile tale vino la noi pe forum si intreaba-l pe ayrton pe un ton respectos si civilizat(asta nu vrea sa insemne ca nu faci asta de obicei).

  7. #28
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    ieppy , te intrebai respectuos si politicos .Ce tie tzi se paru lipsa de respect si politete era doar descrierea brigazii respective.Si eu cunosc cativa de sunt in BOYS , de pe mIRC normal nu in realitate.Imi place de ei ca unii avea mandrie , recunosteau cum au furat electrocasnice cand au fost in deplasare in belgia acum 1 sezon !
    Amor de lejos, felices los quatro....

  8. #29
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    matrix, m-ai inteles gresit. Nu m-ai jignit cu nimic punandumi intrebarile alea insa cum spuneam nu cunosc nimic despre lucrurile spuse de tine. Daca tu stii mai bine atunci bravo tie. Sincer nu ma intereseaza ce fac unii sau altii, nu sunt membru doar folosesc imaginea ca avatar.

  9. #30
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Adi Ilie i-a inchis telefonul in nas lui Mititelu cand a auzit oferta facuta de acesta:30.000 $pe sezon !
    Tradus=gestul facut la sezonul sau de debut in A la Electro-U 1-0,cand a inscris unicul gol al meciului.
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  10. #31
    junior Rapidulet's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    Mai aproape la Rapid , alaturi de frate-su Sabin. Ar fii cred cel mai tare cuplu de atacanti din campionatul Romaniei .

  11. #32
    senior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    187
    Reputatie
    1
    A mai facut o greseala cand a plecat la steloaia .

    Nu se considera stelist , chiar daca a carat steaua de unu singur in grupele CL . Intodeaua cand da interviuri , spune ca-l intereseaza mai mult Univesitatea Craiova si apoi Brasovul ca are un Hotel in zona , nimic de steaua

    Va veni la Craiova , conditia este ca Stiinta sa redevina favorita la titlu asa cum rezultatele din returul trecut(locul 1 sau 2 dupa clasamentul returului numai ) .
    Sper sa ne ajute cel de sus (cel de sus de tot ) nu Dragomir sau Sandu care sunt niste talhari la drumul mare , niste nulitati .

  12. #33
    manager
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    339
    Reputatie
    1

    fyk

    visati visati visati craiovenilor. adi ilie e stelist si a semnat cu steaua

  13. #34
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Asa este! Si se tine totul la secret! Este informat numai gabilove , el trebuie sa-si dea acceptul sa apara in presa......

  14. #35
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Belea cu bebitza asta , face el ce face si tot scoate niste perle
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #36
    junior
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    98
    Reputatie
    1
    Cine il va lua pe Adi Ilie isi va trage singur o mare teapa.Raportul contract/randament va fi in defavoarea oricarei echipe.
    Fair-play, please!

  16. #37
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1

    Craiova-Rapid?

    Spuneti-mi si mie cat s-a terminat Craiova-Rapid astazi, ca nu gasesc pe nicaieri!
    Multumesc

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •