Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 232 to 238 of 238

Thread: Cine se crede G. Becali asta?

  1. #232
    retired Cneazul's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    in the middle of nowhere
    Posts
    8,584
    Reputatie
    1
    domnu remy ? ce vorbesti acum de rosenborg ? daca era dinamo asa tare lua titlul si intra in grupe . dar , n-au luat titlul . nu au fost in stare sa fie prima in romania si mai comentezi de europa . apoi , te dai de gol . ce tot vorbesti ca steaua nu a fost in stare sa-i bata pe olandezi !>.......da ce ? dinamo a fost ? hahaha . dinamo a facut un egal acasa si nu s-au calificat . stellistii s-au calificat . apio , rosenborg e an de an in ucl . dinamo , cand a luat titlul a pierdut cu polonia varsovia si club brugge ? alea-s echipe ?

  2. #233
    Play Ball! walt.mann's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Targoviste Megalopolis
    Posts
    817
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cip_81
    Nu voi tre' sa fiti suparati ca va compara cu niste vagabonzi, ci vagabonzii ar trebui sa fie consternati de faptul ca sunt comparati cu voi.
    domnu' cip, lasa-te! Inteleg ca ai vrut sa fii subtil in a ne jigni, dar cred ca ar trebui sa-ti revizuiesti atitudinea! Sunt intelegator, stiu ca esti putin dezorientat dupa toate scandalurile din groapa, atatea schimbari la conducerea clubului si in conducerea echipei ti-au creat un comportament tip zombie, specific in locatia in care va desfasurati frumosul fotbal-spectacol ce (nu) v-a adus titlul si (nu) va calificat in primavara europeana!
    jiji este inca urat pentru afirmatia pe care ti-o folosesti in semnatura, dar deocamdata baga bani la echipa, tine jucatorii, iar nu destrama echipe, ca unii, ********i ca formatie, de la voi.
    Anti-Becali

  3. #234
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Ce conceptie demna de Gaga, dragi stelisti !
    Jiji pute de la o posta, chiar il urati, dar e bine ca baga bani la echipa, indiferent cum.
    Halal demagogie, nu voi pana acum aruncati cu laturi in Giovanni, facandu-l in toate felurile ?
    De ce nu e valabil si pt. cel din aceeasi familie ?
    Eu am recunoscut ca Giovanni facea mult rau lui Dinamo, si chiar din iarna, dupa schimbarea lui Andone, am zis ca trebuie sa plece repede de acolo.
    Ciudati rau mai santeti daca cocoloshiti o parte din cancerul fotbalului.
    Deja una a fost starpita. Ce are daca starpim si pe cea de la Steaua ? Stiu, nu ati mai avea replici aici, pe Forum.
    Cred ca veti ajunge, dupa cum multi v-ati exprimat deja, sa-l declarati pe Giovanni un inger care a fost sacrificat de cei de la Dinamo.
    Va stiu in stare, la cat de fanatici santeti.
    Fiti mai consecventi si echidistanti in declaratii, si nu mai intoarceti in favoarea voastra tot ce e rau, chiar si de la Steaua. Nu va taie nimeni capul pt. asta.
    Last edited by remy; 27th February 2006 at 15:41.

  4. #235
    ex-hip Hipgnosis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,909
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by remy
    Halal demagogie, nu voi pana acum aruncati cu laturi in Giovanni, facandu-l in toate felurile ?
    De ce nu e valabil si pt. cel din aceeasi familie ? .

    ma daca tu ai un var care e criminal inseamna ca si tu esti ?
    tu oricum esti...criminal, dar totusi nu-ti mai baza argumnetatia pe cretinatati de 2 bani. Aici sunt oameni cu iq iQ peste medie, dc vrei sa-ti vinzi gogosile astea incearca in goapa, la cei asemeni tie.
    "hamm- ham europa n`am".
    Ce lume mica. putin mese

  5. #236
    Play Ball! walt.mann's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Targoviste Megalopolis
    Posts
    817
    Reputatie
    1
    dl. remy, Gaga oi fi mata! Tie iti place sa inflamezi atmosfera!
    Referitor la tumori (cancerul e, in fond, o tumoare) exista tumori benigne, care iti invadeaza organismul dar nu te omoara (stil jiji, ne-ai nvadat casele, dar deja suntem imuni), si tumori maligne (stil giovanni, pe care l-ati extirpat). totusi, voi mai aveti de eliminat inca trei tumori (netoiu, borcea si dinu), si apoi puteti vorbi si de tumorile noastre!
    Anti-Becali

  6. #237
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    RUSINE, RUSINE ... SA VA FIE !
    Atat avem de zis. Voua chiar va e, dupa atatea laude si osanale, sa patiti atatea rusini, si cum se deschide gura la Steaua, pute de la o posta ?
    NO COMMENT.

  7. #238
    sport legend
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,303
    Reputatie
    1
    Thread closed. Deja se scriu numai balarii aici, de fapt asta a fost de la inceput...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •