Results 1 to 8 of 8

Thread: Ce nu intelege omu' cu mana in buzunarul lui taicu-su

  1. #1
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1

    Ce nu intelege omu' cu mana in buzunarul lui taicu-su

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce nu intelegi tu este ca nu am sanctionat parerea ta despre userul respectiv ci limbajul folosit de tine. Dupa cum ai observat se aplica la toti inclusiv moderatori
    Normal ca nu intelege. Un analfabet functional n-are cum intelege. N-are cum intelege ca pe un site public nu te poti comporta ca in tigania Julestiului, ca propritarul site-ului poate fi sanctionat daca vreun binevoitor face cateva print screen-uri cu acele mesaje si le trimite unde trebuie.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  2. #2
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    In cazul asta, trebuia sa fie bagat la inchisoare de vreo 70 de ori doar din cauza ta!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Nu stiu de ce il prefer pe Duba majoritatii celor care misuna zilnic pe aici. Ca sobolanii. V-as putea sa va spun si cine sunt sobolanii. Dar e Anul Nou.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Originally Posted by delaparis View Post
    Ce nu intelegi tu este ca nu am sanctionat parerea ta despre userul respectiv ci limbajul folosit de tine. Dupa cum ai observat se aplica la toti inclusiv moderatori

    Nu stiu de ce azi nu mai sunt asa de sigur de ce tocmai ai spus. De obicei , te cred.

  5. #5
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Nu stiu de ce il prefer pe Duba majoritatii celor care misuna zilnic pe aici. Ca sobolanii. V-as putea sa va spun si cine sunt sobolanii. Dar e Anul Nou.
    Hai sa-ti spun care e treaba cu Duba daca nu te-ai prins. Omu e atat de infatuat cu Steaua lui incat scoate bezele pe gura zilnic si n-ar fi asta o problema daca macar n-ar jigni pe cei care nu-s de acord cu bezelele lui despre fantoma asta a Stelei la care-i tot suge pwla de zici ca ii curge miere din ea. Insa cum jigneste ca un birjar sau mai bine zis asa a facut in trecut ca in prezent pare ca totusi s-a mai calmat un pic la acest aspect, evident ei vor incerca sa-l impunga si pe el, eu sunt unu din ei si stiu, pay back time.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    M-am prins de mult, Johnny. Dar postarea ta e o mizerie. Nu o mai repeta. Altfel o sa fiu nevoit sa te ignor de acum inainte.

    De ce este o mizerie ?

    "fantoma asta a Stelei la care-i tot suge pwla de zici ca ii curge miere din ea".

    Sa nu mai debitezi tampenia asta. Ever.
    Last edited by Paul Atreides; 31st December 2017 at 13:46.

  7. #7
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Asa e in capu lui, nu zic de realitate. Steaua din realitate e departe de fantoma din capu lui.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #8
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Nu stiu de ce il prefer pe Duba majoritatii celor care misuna zilnic pe aici. Ca sobolanii. V-as putea sa va spun si cine sunt sobolanii. Dar e Anul Nou.
    a trecut anul nou.
    cine-s sobolanii?
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •