View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 46 of 65 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast
Results 946 to 966 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #946
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Ce praf a fost Morata azi .
    Fain meci pentru un suporter neutru.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  2. #947
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    fundasii lui arsenal nu numai ca ati fost intorsi, dar era sa fie 2-3

    oricum superbe arsenal - liverpool si arsenal - chelsea...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  3. #948
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,360
    Reputatie
    0
    Bag pl în Morata și Conte. Morata ar trebui sa nu mai prindă titular câteva etape. Incredibil frate cum si-a bătut joc de ocaziile alea. Încă un meci in care ratam victoria pentru ca antrenorul e fricos. Se mulțumește cu puțin. Asta era meci de câștigat categoric la ce apărare jalnica au aia.

  4. #949
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Iaca 2-2. Bine baietii!

  5. #950
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YoNuTzz View Post
    fundasii lui arsenal nu numai ca ati fost intorsi, dar era sa fie 2-3

    oricum superbe arsenal - liverpool si arsenal - chelsea...
    De aia tin cu Arsenal! Chiar daca vreo 2-3 jucatori ar trebui sa plece de aici.

    Quote Originally Posted by El Pistolero View Post
    Asta era meci de câștigat categoric la ce apărare jalnica au aia.
    Ti-ai fi asigurat locu 4, asa... inca se joaca!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #951
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Morata trebuie sa treaca cat mai repede peste performanta de azi. Nu ai cum sa ratezi asa la acest nivel... dar nici nu trebuie sa o lase sa il afecteze pe viitor
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  7. #952
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Arsenal cu egalul asta isi consolideaza locul 6 .
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  8. #953
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    Bun si ala. Dinamo de exemplu, ravneste la el!
    Ne concentram iar doar pe FA Cup, cea mai veghe competitie din lume, cupa noastra de casa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  9. #954
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Scarbit de ce vad la West Ham.
    De mult nu am mai vazut o echipa din Premier League sa bage asa autocarul in careu.
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  10. #955
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    City 62
    UNITED 47
    Chelsea 46
    Liverpool 44
    Tottenham 41
    Arsenal 39

    Ce i-au ciocanit ciocanarii cu golul ala fabulos..cel mai tare gol care l-am vazut sezonul asta de PL.

    Vroiam sa ia bataie Spurs insa si egalul e bun.

    ggmu !!!

  11. #956
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by sannicola View Post
    Scarbit de ce vad la West Ham.
    De mult nu am mai vazut o echipa din Premier League sa bage asa autocarul in careu.
    Si sa si castige meciu, cat pe ce.
    Eu nu inteleg cum MU, Spurs si altele mereu au probleme cu astia, pentru noi sunt ca niste branza proaspata dupa o zi la coasa!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  12. #957
    sport legend cr7luci's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    1,835
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Si sa si castige meciu, cat pe ce.
    Eu nu inteleg cum MU, Spurs si altele mereu au probleme cu astia, pentru noi sunt ca niste branza proaspata dupa o zi la coasa!
    Nici eu nu inteleg de ce s-a retras Ferguson pentru ca putea antrena pana la 90 de ani.

    Sa-l iau pe Guardiola pe carici...s-a dus tocmai la City sa faca a 2-a Barcelona...ne-am grabit noi cu Mourinho repede... ((


    ggmu !!!
    MANCHESTER UNITED RULZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

  13. #958
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,360
    Reputatie
    0
    Conte e varza sezonul asta. S-a abonat la 0-0. Nu pot sa înțeleg cum sa joci atât de prundent si sa îți fie frica sa ataci. Nici Mou în zilele sale bune nu juca asa defensiv.

  14. #959
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    trebuia sa castige chelsea meciul asta 11 contra 10...aceeasi gafa pe care au facut-o man utd cu leicester...

    ps - ce si-au revenit palace dupa inceputul tragic...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  15. #960
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    Ne putem apropia de celsoc etapa asta cand ei au jucat acasa si noi in deplasare, ar fi bon-bon!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #961
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    Jucatorii n-au fost trecut pe foaia de joc azi, si motivele aferente:
    Cazorla S.(Accidentare gambă)
    Giroud O.(Accidentare coapsă)
    Koscielny L.(Accidentare gambă)
    Monreal N.(Accidentare gleznă)
    Ozil M.(Accidentare genunchi)
    Sanchez A.(Decizie antrenor)


    Se pare ca se practica si in tari straine, nu doar la noi! Ori iti prelungesti, ori te antrenezi prin parcuri!

    Insa ce-mi place la Wengay e ca-n fine Wilshere e titular de drept, chiar daca Ramsey nu mai e accidentat! In fine idiotul a deschis ochii dupa ce un sezon intreg l-a alungat de la echipa pe jucatorul nostru cel mai important! In sfarsit prostul vede prostia pe care a facut-o! Sper ca si Reivan isi da seama cu Sampdoria lui de kkt unde-l vedea plecat, desi am dubii mari.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  17. #962
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,888
    Reputatie
    0
    De fapt retrag ce-am zis, Ramsey ar trebui sa joace, in locu lu Ceaka ala, jucator mai penibil nu cred c-am vazut vreo data, si mai ales inutil, total inutil.


    Singurul jucator de azi cu-adevarat bun de pe teren: Wilshere, a dat vreo 3 pase absolut superbe!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  18. #963
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Lasa-ma cu balivernele topului 4, cand esti pielea pulii lu' Hristos, esti pielea pulii lu' Hristos. Arsenal nu termina niciodata in top 4 cat timp Wenger ramane acolo. Punct.

    Cat despre Sanchez, hai serios cu prostiile. Bineinteles ca nu joaca, nu pentru ca nu resemneaza, ci pentru ca e transferat in urmatoarele zile. Doar in capul tau erau sanse ca ala sa ramana vreodata, dar ma rog, fiecare cu ale lui ma gandesc. Degeaba incearca sa-ti zica cineva tie ceva, mai bine s-ar da cu capul de un zid, tot aia e.

    United ii ofera 400 mii pe saptamana, sansa la trofee la o echipa MARE...Arsenal ce **** mea ii ofera din nou? Locurile 5-6, zgarciti in draci la bani, NIMIC altfel spus.

    Singura necunoscuta e daca e Miki + bani, sau doar bani in momentul asta.

  19. #964
    sport legend messi19's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    2,023
    Reputatie
    1
    doamne, da rau arata Arsenal. in afara de Lacazette nu au nici un jucator mai de doamne ajuta. il aveau pe Alexis, da pleaca si ala. in rest, jucatori cel mult mediocri. cu asa lot, chiar face treaba buna Wenger.

  20. #965
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Tocmai situatia lotului e vina lui Wenger. Cand iti pleaca cei mai buni 2 jucatori (Sanchez si Ozil) pe aproape moca raportat la valoarea pietii, si tu de ani aduci 1-2 jucatori nu cine stie ce per fereastra din vara, iti meriti soarta.


    Arsenal are 3 victorii din 12 meciuri afara anul asta, plus ca a luat-o si de la toti granzii pe unde au apucat....si asta ne face noua scenarii de top 4.
    Hai ba, esti homer pana la un punct, o dai in penibilism.

  21. #966
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    O echipa de mizerii,de partari,de amatori.Bag si eu un bilet ca da Arsenal 2 goluri si pierd.E bine ca sunt aproape iesiti din lupta ptr. Big 4.In deplasare au ajuns sa fie ciuca batailor,sunt mai slabi ca oricand,de cand urmaresc eu Premier League.Nu le mai tine partea Ionica fiindca sunt sub orice critica.Wenger daca nu castiga Europa League si termina de pe 5 in jos ar trebui sa isi dea demisia.Nu stiu cat de prost poate fi ca nu realizeaza ca tre' sa plece fiindca e depasit de situatie.

    Am o presimtire ca batem City...singura echipa capabila sa ii invinga e Liverpool.

    C'mon Reds
    Last edited by VladTepes; 14th January 2018 at 17:35.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •