View Poll Results: Who will be this seasons BIG 4?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • Manchester United

    15 53.57%
  • Manchester City

    18 64.29%
  • Arsenal

    9 32.14%
  • Tottenham

    8 28.57%
  • Chelsea

    12 42.86%
  • Liverpool

    9 32.14%
  • Everton

    0 0%
  • Leicester

    1 3.57%
  • Newcastle

    1 3.57%
  • Southampton

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 33 of 65 FirstFirst ... 23313233343543 ... LastLast
Results 673 to 693 of 1351

Thread: Poll: Barclays Premier League 2017/2018

  1. #673
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Era logic ba...ma mir ca nu l-a bagat pe Fellaini prin minutul 20.

    Murila, 2-0 avans pe Emirates.... Ce ***** credeai ca se intampla in afara de autobaza si ciupeala pe contraatac?

    Si noi mai dam cel putin unu', stai linistit.

  2. #674
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Rojo dezastruos, nu era posibil sa termine meciul fara sa ne coste cel putin un gol.

    **** ma-sii de Coasta de Fildes, ni l-a nenorocit pe Bailly...

  3. #675
    Moderator sannicola's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Sibiu
    Posts
    7,482
    Reputatie
    0
    Cica Lacazette era accidentat.
    Asa aparea peste tot,l-am scos si din echipa la fantasy...
    Youzhny
    Tecau,Hanescu,Mathieu,Djokovic
    Dulgheru,Carstea,Niculescu,Halep,Zvonareva ,Pennetta ,Na Li,Jankovic,Azarenka.

  4. #676
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Bravo Pogba, ne-ai rupt in cur.

  5. #677
    number one El Pistolero's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Romania
    Posts
    27,361
    Reputatie
    0
    Pogba a făcut golul 3,acum ia rosu si cred ca ratează si meciul cu City.

  6. #678
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Sigur..

    Cred ca ia vreo 3 etape suspendare.

  7. #679
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    De Gea 14 saves. Au obosit astia, avea 10 prin minutul 55.

  8. #680
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Arsenal e un ciuruc de echipa,dupa cum am zis.Slabi si cand au posesie de 70% si scumsi au om in minus.Ii casapeam daca United juca cu noi.

  9. #681
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    nu meritam aceasta victorie la cum o arata scorul si la ce a fost pe teren, dar we'll gladly take it

    de gea - ca de obieci - GODLIKE !

    sapt viitoare - e groasa cu city...noroc ca stam linistiti cu cele 3 puncte luate acum...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  10. #682
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Arsenal e un ciuruc de echipa,dupa cum am zis.Slabi si cand au posesie de 70% si scumsi au om in minus.Ii casapeam daca United juca cu noi.
    Va rupem curu in meciu direct, si ti-o dedicam tie!




    Ieri trebuia sa dam vreo 6, dar capul limpede a lipsit credit celor 2 goluri date cadou de fundasi in debut.
    Daca acele cadouri n-ar fi existat, n-ar fi castigat niciodata United aici.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  11. #683
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Va rupem curu in meciu direct, si ti-o dedicam tie!




    Ieri trebuia sa dam vreo 6, dar capul limpede a lipsit credit celor 2 goluri date cadou de fundasi in debut.
    Daca acele cadouri n-ar fi existat, n-ar fi castigat niciodata United aici.
    Vedem Ionica.Vedem.Dar nu e posibil sa ratezi in halul ala aseara si terminatii aia din 4 suturi pe poarta au inscris de 3 ori iar voi din 100 ati dat doar unul.Aia fructifica tot ce prind si voi va bateti joc.Parca erati blestemati.

  12. #684
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Va rupem curu in meciu direct, si ti-o dedicam tie!




    Ieri trebuia sa dam vreo 6, dar capul limpede a lipsit credit celor 2 goluri date cadou de fundasi in debut.
    Daca acele cadouri n-ar fi existat, n-ar fi castigat niciodata United aici.
    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Vedem Ionica.Vedem.Dar nu e posibil sa ratezi in halul ala aseara si terminatii aia din 4 suturi pe poarta au inscris de 3 ori iar voi din 100 ati dat doar unul.Aia fructifica tot ce prind si voi va bateti joc.Parca erati blestemati.
    Ati avut posesia 75% iar repriza a 2-a 79% ...nu-mi explic...Pogba a luat rosu prin minutul 70 si un pic.In 15 minute puteati da 2.

    Eu am impresia ca jucatorii il saboteaza pe Wenger.Arsenal avea acasa 12 victorii consecutive iar acum i-au batut tocmai astia.E incredibil.

  13. #685
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,896
    Reputatie
    0
    Sa faci schweizer din apararea lu MU+Mou iti da incredere pe viitor! Echipa e buna!

    Oricum si Liverpool are sansele sale la TOP 4, dar faptul ca joaca in CL o va costa puncte bune!
    Suntem favoriti!

    PS: MU e echipa cu care noi avem cele mai multe probleme, in general.
    In plus in ultimele 5 meciuri pe Emirates n-am pierdut cu ei si i-am si umilit de vreo 2 ori.
    Era probabil momentul cand ei sa aiba bulan si noua sa nu ne mai iasa, sa avem un ghinion iesit din comun. Se-ntampla.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #686
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1


    Ati facut voi fix un ***** pe bat....realizezi ca ne lipsesc cei mai buni 2 fundasi centrali, nu? Daca nu era Rojo era 3-0 si nu aveati jumatate din ocazii, ala vine dupa 6-7 luni de absenta si e revenit de vreo 2 sapt in circuitul echipei. Nu e de bagat la un asemenea meci.


    Plus ca era 2-0 in minutul 10....ne-am pastrat fortele pentru City.

    Daca nu erau golurile, era fix o ****, aveati maxim 5 suturi la poarta. Ieseam si noi la joc. Nu stiu de ce nu realizezi ca "jocul senzational" al lui Arsenal se datoreaza contextului creat de avantajul de doua goluri, coroborat cu filosofia lui Mourinho....tot pielea pulii sunteti, stai tu linistit.

    Oricum, the butthurt is real with this one.

  15. #687
    senior VladTepes's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    183
    Reputatie
    1
    Plm....astia sunt locurile de CL la sfarsit de campionat :

    1. City 2. United 3. Chelsea si 4 Liverpool

    Sper ca Arsenal sa castige Europa League sa fie si ea a 5-a.Imi place cand avem 5 echipe in CL si le sustin pe toate sa ajunga cat mai sus in competitie dar pana intalnesc Liverpool.E bine si ptr. coeficient.In EL Arsenal a bagat rezervele in mare parte.Din saisprezecimi cand o sa fie si adversari mai tari o sa bage Wenger si titularii.

    Doar rahatii aia de la Everton au facut rahatul praf.Nu e posibil sa fie atat de slabi si sa-si bata joc fiindca un loc 2 in grupa puteau prinde amaratii.Mai bine era Leicester...aia ajungeau departe in competitie fiindca inca au o echipa bunicica.

    M-as bucura ca printr-o minune sa piarda City din elan si sa ii ajungem fiindca ma doare ca nu am mai luat un titlu de 28 de ani...de la revolutie.M-am saturat sa vad cum ridica trofeul ai de City,United si Chelsea.A fost foarte dureros cand ne-au intrecut scumsii la nr. de titluri.

  16. #688
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Pentru un fan neutru, meciul de ieri a fost chiar foarte placut de urmarit. Arsenal a atacat, insa United a jucat un fotbali inteligent, presand doar cat a fost nevoie pentru a obtine victoria. Nu stiu de unde a aparut Lingard dintr-odata, insa a fost cam cel mai bun om de pe teren, de ieri
    Visca Barca!!. Singurul club care conteaza!

  17. #689
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by VladTepes View Post
    Plm....astia sunt locurile de CL la sfarsit de campionat :

    1. City 2. United 3. Chelsea si 4 Liverpool
    Asta cred si eu.
    Oricum ce conteaza cel mai mult ca dupa miliarde de euro investite, in sfarsit fac si echipele din anglia ceva in UCL, dupa umilinte si umilinte...
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  18. #690
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Stati ma potol un pic, City e in perioada aia a sezonului...Stiti voi, perioada prin care trec absolut toate echipele cel putin o data intr-un sezon.

    Au castigat ultimele 2 meciuri cu echipe modeste, Huddersfield away si Soton acasa..in ultimele minute, cu bulan maxim.

    Sunt condusi de West Ham acasa, la pauza. Ok, probabil revin si castiga dupa pauza, nu asta e ideea .....e clar ca nu mai is echipa care batea de la 3 goluri in plus pe absolut oricine.

    Revin pe pamant, chiar in perioada cea mai oportuna a sezonului, cu cele mai multe oportunitati de a pierde puncte. Bulanul nu tine pe vecie, nici adversarii facili.

    Must win pentru noi weekend-ul viitor. Egalul nu exista daca vrei sa scoti ceva mai mult decat locul 2 anul asta.
    Daca nici acum, cand sunt in genunchi, atunci cand?
    Last edited by A.Puscas; 3rd December 2017 at 18:53.

  19. #691
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    3 la rand, 4 cu meciul de la Bournemouth. Astia-s mai spurcati decat tunarii anul trecut, aia macar nu le legau in halul asta.

  20. #692
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    mereu city pe final...macar nu a mai fost min 97

    oricum, de aici si pana la a se spune ca sunt in genunchi, e cale lunga...
    echipe precum milan sunt in genunchi, nu city
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  21. #693
    sport legend
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    1,319
    Reputatie
    1
    Daca revine Bailly cel putin, sa nu-mi tremure parul de pe coaie in ultimul hal din nou, City nu dau mai mult de 1 gol. Noi ne facem norma de pe Trafford, 2 sau 3.

    Ii batem, o sa vezi.

    Si daca ma insel si iese fix pe dos, tot avem mai multe puncte decat Arsenal in Big 6 matchups, cel putin 7/15, potential 8 sau 10/15. Arsenal are 4.
    Last edited by A.Puscas; 3rd December 2017 at 20:26.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •