Page 32 of 265 FirstFirst ... 2230313233344282132 ... LastLast
Results 652 to 672 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #652
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    la o luna dupa alegeri uncheselul inca exista.


    restul e CAN-CAN!
    Last edited by Tim; 11th January 2017 at 15:41.

  2. #653
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce va mai plac paulismele...

    ce a facut domn profesor ieri, a iesit sa dea zapada? asistatii social degraba votanti psd au iesit si ei? ca la tv am vazut doar viitorii colegi de celula ai domnului Dracnea si Viorel
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  3. #654
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    salut fazanule!

    ce mai faci? te-ai pregatit psihologic pentru ca in acest an (2017 ) don' profesor Dan Voiculescu iese afara? Cu asta se incheie ciclul si incepe reversul.

    eu pentru 2019 il vad mare favorit la Presedintia Romaniei.

  4. #655
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    ce va mai plac paulismele...

    ce a facut domn profesor ieri, a iesit sa dea zapada? asistatii social degraba votanti psd au iesit si ei? ca la tv am vazut doar viitorii colegi de celula ai domnului Dracnea si Viorel
    iar mi s-au evaporat postarile. esti in cardasie cu leoaica?

  5. #656
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Niste sondaje- cititi repede pana nu intra in triunghiul bermudelor

    Ciolos, salvatorul natiunii. Picaj: de la 27 la 18. Cade 9. Totul in decurs de o luna, din noiembrie in decembrie. Singurul lucru care s-a intamplat intre cele doua masurari? Alegerile parlamentare.

    Basescu, acest stralucitor: inainte de alegeri 12, dupa alegeri 10. Tot pe acolo. Prin subsolul favorabilitatii romanilor. Cred ca daca m-as masura, si eu as fi prin preajma lui.

    Kovesi, 27 in noiembrie, 22 in decembrie. Pica 5. Ce a fost intre? Un rand de alegeri. Si un mic plagiat, evident. Nu se pune.

    Iar acum, cireasa de pe tort, bomboana de pe coliva increderii: Johannis: inainte de alegeri 30. Dupa alegeri 20. Picaj curat, limpede, cristalin. Doar 10. Doar. In ritmul asta, in trei-patru luni vine cu procente de acasa, sa nu dea cu minus.

  6. #657
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    timache, stirbule, inca nu realizezi cacealmaua in care te-a tarat tovarasul Dracnea? tot dai din gingii ca bebelusul la tetina....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #658
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    pune, dreaq, mana pe carte, bah ... ca nici la ip-uri nu te pricepi. si nici guru ala al tau, care cica te invata ... spune-i sa mai citeasca si el, ca nu ii strica.

    timache e mult prea sus fata de tine, plus ca te bate sistematic in alegeri, fara sa mearga la vot ...

  8. #659
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    si nici guru ala al tau, care cica te invata ... spune-i sa mai citeasca si el, ca nu ii strica.
    opa! cine-l guruieste pe hingher????
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  9. #660
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Pune si tu mana pe carte.

  10. #661
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    ia,ca intra si ariciul,vesel nevoie mare...inseamna ca au intrat in sfarsit cu lamele si pe Palilula-Bailesti si au deszapezit...a dat iar de net si acum rade ca olteanul la toaleta cu clapeta ...

    cu miliardele ce mai stim,le-a luat urma Stirbock Holmes asta de dracnea?
    granita la Orsova!

  11. #662
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Laura Codruta Kovesi a fost surprinsă într-o ipostază inedită pentru un procuror sef. Aflată în centrul un imens scandal ca urmare a dezvăluirilor lui Sebastian Ghită si tezei sale de doctorat, Kovesi a trecut la curătarea imaginii sale.

    Astfel, sefa DNA a pus mâna pe lopată si a curătat de zăpadă trotuarul din fata sediului institutiei.

    Imaginea a fost prezentată de România TV.

  12. #663
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    nah,nici asa nu e bine...daca nu iesea ziceati ca-i aroganta...
    granita la Orsova!

  13. #664
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    " ruuuuuupe-i Monica "...

  14. #665
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    " ruuuuuupe-i Monica "...
    am o rugaminte la tine : nu te mai lua de carcalete. El este un personaj complex. Politic vorbind.
    Acum vreo 3 ani era mare basist, aproape cel mai tare de pe aici (probabil si pedelist, in consecinta). Dupa cateva luni era mare iohannist (probabil si liberal, ca orice vanzator de saibe care se respecta, deoarece nici saibele astea nu sunt chiar toate la fel). Dupa ce trecura prezidentialele se facu mare macovist (ba chiar la modul dur, adica ''zbaaaang, 3 voturi de la mine ! '' ) si se ruga atunci sa isi daca aia partid, sa se comporte civic riguros.
    Pe la Pasti ii cazuse cu tronc aia cu dintii nu stiu cum, Clothilde parca o chema, probabil si partidul ei. Nu stim cu cine a votat la locale, nici la parlamentare (nici el nu stie) dar pare s o fi luat in freza de fiecare data, cu toata implicarea lui (virtuala).
    In momentul de fata, cel mai probabil, e simpatizant udmr.

  15. #666
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    gusturile nu se discuta, pana si Pora are farmecul ei dupa un numar de detzuri.

  16. #667
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    ca vorbeam de carti si de citit : chiar mai inainte am terminat de citit o carte interesanta : ''La carcaleti'', de Marin Sorescu.

  17. #668
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    am o rugaminte la tine : nu te mai lua de carcalete. El este un personaj complex. Politic vorbind.
    Acum vreo 3 ani era mare basist, aproape cel mai tare de pe aici (probabil si pedelist, in consecinta). Dupa cateva luni era mare iohannist (probabil si liberal, ca orice vanzator de saibe care se respecta, deoarece nici saibele astea nu sunt chiar toate la fel). Dupa ce trecura prezidentialele se facu mare macovist (ba chiar la modul dur, adica ''zbaaaang, 3 voturi de la mine ! '' ) si se ruga atunci sa isi daca aia partid, sa se comporte civic riguros.
    Pe la Pasti ii cazuse cu tronc aia cu dintii nu stiu cum, Clothilde parca o chema, probabil si partidul ei. Nu stim cu cine a votat la locale, nici la parlamentare (nici el nu stie) dar pare s o fi luat in freza de fiecare data, cu toata implicarea lui (virtuala).
    In momentul de fata, cel mai probabil, e simpatizant udmr.
    cine-i carcaletele ?

    ps- Clothilde Armand tocmai a anuntat posibila rupere a partiduletzului lui nicusoros dan.

  18. #669
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,283
    Reputatie
    1
    ma amuza la maxim alianta asta dintre Tim si arici...
    ala oltean face misto de banateni,astalalt se da banatean dar nu-i si ii tot canta in oboi olteanului
    pai ce mama dreq,ca nu mai inteleg nimic
    Last edited by cip; 11th January 2017 at 20:20.
    granita la Orsova!

  19. #670
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    parca avea cineva pretentii ...

  20. #671
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,476
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    ma amuza la maxim alianta asta dintre Tim si arici...
    ala oltean face misto de banateni,astalalt se da banatean dar nu-i si ii tot canta in oboi olteanului ...pai ce mama dreq,ca nu mai inteleg nimic
    ca de obicei ai pus puctul sub i.

    HD=Banat??!!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #672
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Da.

  22. 11th January 2017, 20:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •