Page 243 of 265 FirstFirst ... 143193233241242243244245253 ... LastLast
Results 5,083 to 5,103 of 5560

Thread: Guvernul Vasilica (PSD-ALDE)

  1. #5083
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post


    Ps. Eu cred vizita ta la congresul pesede a fost o fumigna pt Hinghi/
    S-a dus dupa fenta si i-am dat gol.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  2. #5084
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Bobi Cearton View Post
    Am inteles, esti pregatit de lupta cea mare, cu furci, coase si topoare.
    Vezi ca esti in necunostinta de cauza?
    Fara torte si tolba cu pietre nu poti trimite oamenii cu furci la inaintare.
    Si sa nu uitam de funii pentru spanzurat in centru.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  3. #5085
    sport legend Bobi Cearton's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Intr-o lume relativa
    Posts
    16,667
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Vezi ca esti in necunostinta de cauza?
    Fara torte si tolba cu pietre nu poti trimite oamenii cu furci la inaintare.
    Si sa nu uitam de funii pentru spanzurat in centru.
    Corect, abordezi tactica Podul Inalt.
    NICHITA STANESCU
    Eu nu sunt altceva decât o pată de sânge care vorbește

  4. #5086
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    FMI a revizuit în crestere, de la 4,4% la 5,1%, estimările privind evolutia economiei României în acest an, conform raportului 'World Economic Outlook', publicat marti.
    https://www.cotidianul.ro/fmi/
    Iesiti cu furci, topare si cu toate neamurile lu' malin bot.

  5. #5087
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    [QUOTE=Doctor_Satan;4426834

    Cum ii respecta? Ca paul si tim, injurandu-i de mama?[/QUOTE]

    Cred ca am avut dreptate cand am zis ca Tim nu a lasat noaptea lumea sa doarma
    Ii mai dau o bere.

    Si ca sa raspund:
    Nu cred ca i-a bagat la origini pe forum, dar atat timp cat te crezi superior la peste 3 milioane de oameni...caracterizeaza tu asta.ca hingherul i-a caracterizat in fel si chip (daca o facea Paul asa ti dai seama cate zile de pauza lua?)
    "INTERZIS"!

  6. #5088
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Care tim? Vrei sa spui stf , eternul frustrat din carciuma imputită cu mahoarca ieftina si pișat de boschetar.

  7. #5089
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    11 mai - greva generala in sistemul sanitar

    felicitari PSD!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #5090
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Cred ca am avut dreptate cand am zis ca Tim nu a lasat noaptea lumea sa doarma
    Ii mai dau o bere.

    Si ca sa raspund:
    Nu cred ca i-a bagat la origini pe forum, dar atat timp cat te crezi superior la peste 3 milioane de oameni...caracterizeaza tu asta.ca hingherul i-a caracterizat in fel si chip (daca o facea Paul asa ti dai seama cate zile de pauza lua?)
    Iti repet a 15-a oara, poate pricepi: ai lipsit mult si ai ratat tumbele si crizele celor 2 si vorbesti in necunostinta de cauza.
    Tim avea perioade in care oriunde postam eu, imi raspundea cu injuraturi si jigniri. Si aproape de fiecare data, Leo ii dadea doar avertisment, asta in situatia in care se deranja s-o faca.
    Iar cand singura forma de interactiune a celor 2 au fost injuraturile timp de ani intregi, ti se pare anormal sa consider ca asa sunt tot timpul?
    Mai ales ca cei 2 se comporta la fel si acum, dar tu tot o dai pe aia cu "sigur raspund ei la provocari mai vechi, ca un motiv tot au".
    Esti ca aia carora imigrantii le dau in cap prin Europa si toti spun ca "sigur e din cauza ca amaratii nu au fost integrati corect in societate".
    Dar motivul real e ca desi scoti maimuta din jungla, jungla din maimuta n-o scoti veci.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  9. #5091
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Stii ce-i ala un macac?
    Ca sa nu-l cauti pe google, iti explic : e o primata superioara.

  10. #5092
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Care tim? Vrei sa spui stf , eternul frustrat din carciuma imputită cu mahoarca ieftina si pișat de boschetar.
    Cat timp nu e dinamovist, are un mare plus fata de altii
    Si iar ii mai dau o bere lui Tim, acest cucu-bau forumistic


    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Iti repet a 15-a oara, poate pricepi: ai lipsit mult si ai ratat tumbele si crizele celor 2 si vorbesti in necunostinta de cauza.
    Tim avea perioade in care oriunde postam eu, imi raspundea cu injuraturi si jigniri. Si aproape de fiecare data, Leo ii dadea doar avertisment, asta in situatia in care se deranja s-o faca.
    Iar cand singura forma de interactiune a celor 2 au fost injuraturile timp de ani intregi, ti se pare anormal sa consider ca asa sunt tot timpul?
    Mai ales ca cei 2 se comporta la fel si acum, dar tu tot o dai pe aia cu "sigur raspund ei la provocari mai vechi, ca un motiv tot au".
    Esti ca aia carora imigrantii le dau in cap prin Europa si toti spun ca "sigur e din cauza ca amaratii nu au fost integrati corect in societate".
    Dar motivul real e ca desi scoti maimuta din jungla, jungla din maimuta n-o scoti veci.
    Hai sa iti explic o chestie...
    Daca am lipsit cativa ani de pe forum, asta nu ma face sa cred ce zice unul sau altul!
    Tu iti exprimi PUNCTUL DE VEDERE!
    Nu inseamna ca il voi adopta si eu.
    Il cunosc pe Tim...personal.
    Din cate imi amintesc pe vremea cand se batea Galatiul la titlu si l-a castigat cum l-a castigat (adica prin hotier) foloseai un vocabular ca si cel descris mai sus de tine la adresa noastra, a polistilor.
    Nu vreau sa ii iau apararea lui Tim...dar atat timp cat eu ii raspund Hingherului, si tu tot imi aduci aminte ca am lipsit si ca CE au facut unii si altii...nu te supara, nu ma intereseaza!Ma rezum la ce reprezinta forumul de cand am revenit!Si asa consider ca imi risipesc timpul pe aici in loc sa ma relaxez.Nu vreau sa fiu pus la curent cu ceea ce a fost pt ca...stiu de ce am plecat de pe forum in primul rand!

    Ai probleme cu Tim?Rezolva-le cu Tim!Dar ati tacut toti malc cand avea contul activ!Prea firave va erau postarile la adresa lui.Asta spune tot.

    Si cu asta basta.Daca vrei sa discuti cu mine, discuta cu mine, contreaza-mi parerile cu argumente, etc si etc...Nu mai adu vorba de altii cand nu sunt prezenti. Nu se face!
    "INTERZIS"!

  11. #5093
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    a mai reaparut un decerebrat sorosist pe aici! si moderator.nu se putea altfel! ales pe acelasi calapod.
    faceti cu randul?

  12. #5094
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Hai sa iti explic o chestie...
    Daca am lipsit cativa ani de pe forum, asta nu ma face sa cred ce zice unul sau altul!
    Tu iti exprimi PUNCTUL DE VEDERE!
    Nu inseamna ca il voi adopta si eu.
    Il cunosc pe Tim...personal.
    Din cate imi amintesc pe vremea cand se batea Galatiul la titlu si l-a castigat cum l-a castigat (adica prin hotier) foloseai un vocabular ca si cel descris mai sus de tine la adresa noastra, a polistilor.
    Nu vreau sa ii iau apararea lui Tim...dar atat timp cat eu ii raspund Hingherului, si tu tot imi aduci aminte ca am lipsit si ca CE au facut unii si altii...nu te supara, nu ma intereseaza!Ma rezum la ce reprezinta forumul de cand am revenit!Si asa consider ca imi risipesc timpul pe aici in loc sa ma relaxez.Nu vreau sa fiu pus la curent cu ceea ce a fost pt ca...stiu de ce am plecat de pe forum in primul rand!

    Ai probleme cu Tim?Rezolva-le cu Tim!Dar ati tacut toti malc cand avea contul activ!Prea firave va erau postarile la adresa lui.Asta spune tot.

    Si cu asta basta.Daca vrei sa discuti cu mine, discuta cu mine, contreaza-mi parerile cu argumente, etc si etc...Nu mai adu vorba de altii cand nu sunt prezenti. Nu se face!
    Cred ca-ti amintesti altceva despre mine. Eu n-am adresat injurii nici unui user.

    Iar faptul ca nu l-am mai atacat pe tim, are si o explicatie.
    Atunci cand un om te injura de mama, te blesteama si ameninta ca te cauta sa continue discutiile din mediul online si toate astea doar pentru ca avem pareri diferite, inseamna un singur lucru: individul e bolnav.
    Si am decis sa-l ignor pentru ca nu te poti intelege cu astfel de oameni.
    Iar faptul ca tu esti avocatul lui online, observ ca te face sa spui ca daca tu nu ai vazut, nu s-a intamplat.
    Deci nu are rost sa continui sa incerc sa-ti demonstrez realitatea.
    E problema ta ca tu-l cunosti personal, dar pentru noi, comportamentul lui de aici ne face sa-l cunoastem doar in acest fel. Si degeaba ne explici cat de minunat si linistit este in realitate, cand el aici se comporta ca un apucat.
    Probabil omul are frustrari acumulate si doar aici se poate exterioriza, dar din moment ce doar acest comportament il afiseaza, oamenii se comporta cu el in consecinta.
    E ca si cu ultrasii care se bat si distrug tot pe stadion. Poate in viata privata sunt niste oameni ca painea calda, dar pe stadion ii vedem comportandu-se ca niste primitivi.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  13. #5095
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    tim se scrie corect Tim. Si daca ajunge sa blesteme pe cineva inseamna ca acela trebuie sa mearga rapid la un chirurg specializat in transplant de creier.

  14. #5096
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Efectul Dunning-Kruger este o eroare de apreciere in care persoane incompetente apreciaza eronat competenta lor ca fiind mult mai mare decat in realitate. Acest comportament se datoreaza incapacitatii persoanelor respective de a-si recunoaste nivelul lor, tocmai din cauza lipsei lor de cunostinte in domeniu.

    Asa e si cu cei care-si dau cu parerea despre.... "Vasilica".

  15. #5097
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Intreb din nou: nu va apreciati eronat compententa cand judecati actiuni guvernamentale ?

  16. #5098
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Efectul Dunning-Kruger este o eroare de apreciere in care persoane incompetente apreciaza eronat competenta lor ca fiind mult mai mare decat in realitate. Acest comportament se datoreaza incapacitatii persoanelor respective de a-si recunoaste nivelul lor, tocmai din cauza lipsei lor de cunostinte in domeniu.

    Asa e si cu cei care-si dau cu parerea despre.... "Vasilica".
    paul.nu uita ca in Romania peste 55% din popu.latie o reprezinta analfabetii functionali.din astia multi indoctrinati, cu predilectie de neomarxismul cultural sorosist. adica invatati cu subiect si predicat sa loveasca in tot ce ar insemna un stat unitar independent...adica invatati sa fie slugile multinationalelor!
    din pacate acest guvern trebuie sa pastreze aparentele ueiste si sa ceara o redeventa de doar 5% pentru bogatiile solului si subsolului,sa pastreze tarife uriase ale multinationalelor la energie electrica,gaze naturale sau telefonie mobila pentru fraierii de cetateni,sa accepte evaziunea fiscala uriasa a corporatiilor,sa accepte salariile mari ale slugilor de aici care duc la inflatie,sa accepte jocul murdar al BNR, joc in cardasie cu bancile mama ce-si au sucursale si filiale in tara,sa accepte afacerile oneroase ale ambasadorilor ueisti si americani,sa accepte imixtiunea sri impregnat de agenti americani in hotararile judecatoresti,sa accepte statul paralel care a distrus marele capital autohton,sa accepte cumpararea de armament depasit,sa accepte depozitarea strategica a deseurilor ueiste pe teritoriul tarii,sa accepte ca o treime din terenurile arabile ale tarii sa fie instrainate,sa accepte infuzia de capital unguresc in ardeal cu intoarcerea profitului in tara ungureasca fara noi investitii, sa accepte firme de recuperatori cu sediul in strainatate sa tracaseze milioane de romani...ajunge?
    intr-un cuvant sa accespte statulul de sluga!

  17. #5099
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    O sinteza aproape perfecta! Spun "aproape" pentru ca pamantul vandut pe nimic strainilor este peste 1/3.

  18. #5100
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Pentru genul asta de postari te vaneaza unii . Daca m-ai asculta si ai avea inteligenta sa renunti la TOATE injuraturile ( care sunt apanajul celor care te vaneaza) ar fi perfect. Astfel nu vor mai avea motive sa te scoata in decor. Pentru ca ei fix asta asteapta.

  19. #5101
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce discutii de salon sunt pe aici
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  20. #5102
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    tu cu cine te certi?

  21. #5103
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    cu nimeni. decat treceam in foaia de observatie
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •