Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 211 to 231 of 284

Thread: Mesaje de la "prieteni"

  1. #211
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Pe 20 Feb.2009 se comemoreaza 7 ani de la decesul tragic al portarului Universitatii Craiova, Cristi Neamtu, la numai 21 de ani! 7 ani, ce repede a trecut timpul...
    Dumnezeu sa il odihneasca in pace!

  2. #212
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #213
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @ resita si restul de " moderatori "

    chiar ca ma doare in pooola de avertismentele voastre ,care nu denota decat frustrarea voastra fata de postarile suporterilor universitatii craiova!
    profitati de faptul ca ********ii care conduc acest forum nu permit numirea unui moderator fan craiova si improscati cu rahat in toate partile!

    adica vin niste moldoveni nesimtiti si jignesc universitatea craiova si tot suporterii craiovei sunt avertizati...rusine!

    ps. postez aici pentru ca sectiunea cu infractiuni nu o pot accesa

    ps2 ma doare iarasi in poooola de un nou avertisment!
    Last edited by lordliv; 28th February 2009 at 13:30.

  4. #214
    jiulist
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    7,622
    Reputatie
    1
    lordliv,incearca te rog sa fi mai diplomat si sunt sigur,ca si colegii mei o sa incerce sa medieze conflictul fara sa de-a avertismente

  5. #215
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    @ novac

    du-te bai in pm de ******** imputit!

    jigodie becalista ce esti!

  6. #216
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    lordliv,
    ce naiba s-a intamplat, ce ai patit?

  7. #217
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    aurel,

    1. intreaba-l pe resita!
    2. fara moderator pe craiova,iarasi suporterii craiovei sunt discriminati pe acest forum si victima acum a cazut alin!
    3 eu pot sa vorbesc si despre economia cunoasterii dar pot sa si flituiesc imediat o lichea care ma disturba ( vezi mai intai reactia individului novac care m-a atacat direct si apoi a informatorului rossi care si el se baga ca musca in lapte...)
    4 incolo numai de bine ,spune-i lui resita ca m-am defulat destul si ma simt ca nou nascut!
    5 puneti-l macar pe rhado sa aiba grija si de craiova fiindca altfel nu se mai poate...

  8. #218
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    lord, gata nervii?

    putem sa discutam la o bere daca vrei, una virtuala
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  9. #219
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    hehe gata ti-ai luat doza, acum pari rational si coerent ... noroc ca nu te tine mult si recidivezi. Caracterizarile folosite frecvent de tine gen lichea, ********, jigodie etc nu fac decat sa te tarasca pe tine prin mocirla din care mai mult ca sigur ca provii, aceste invective fiindu-ti foarte familiare.

    Dupa cum ti-am scris si in reportul de mai devreme esti un las care ataca/jigneste dupa care tipa in gura mare ca sunt dicriminati suporterii universitatii ... penibil! Ieri, ca si de multe alte dati inainte, ai atacat primul si tot tu esti ala care plange ca o p**da.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  10. #220
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    gata,resita, am fost la ginecologul recomandat de novac ( berceanu in cazul meu! ) si m-am linistit!

  11. #221
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    hehe gata ti-ai luat doza, acum pari rational si coerent ... noroc ca nu te tine mult si recidivezi. Caracterizarile folosite frecvent de tine gen lichea, ********, jigodie etc nu fac decat sa te tarasca pe tine prin mocirla din care mai mult ca sigur ca provii, aceste invective fiindu-ti foarte familiare.

    Dupa cum ti-am scris si in reportul de mai devreme esti un las care ataca/jigneste dupa care tipa in gura mare ca sunt dicriminati suporterii universitatii ... penibil! Ieri, ca si de multe alte dati inainte, ai atacat primul si tot tu esti ala care plange ca o p**da.
    mai reprezentant al " pulimii "' esti prea mic pentru mine ca macar sa ma jignesti,dar esti uneori un target bun pentru laturi aruncate de olteni in capul stelistilor!

  12. #222
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    novacel, te rog frumos sa pleci de pe aceasta sectiune ca din cate stiu eu nu esti oltean

    respecta sectiunea lor

    lord, o sa vad ce pot face in ceea ce priveste numirea unui moderator pe craiova pt. ca este nevoie.

    voi reveni peste cca. 2 ore, sper sa gasesc o solutie

    ps. voi chiar nu aveti de gand sa incetati, ce dracu rezolvati daca va jigniti?
    Last edited by resita; 28th February 2009 at 19:59.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  13. #223
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    oltean sunt pe jumatate asa ca nu-i stres pentru nimeni daca postez ocazional pe sectiune

    Resita totusi de ce este lasat sa posteze fara sa se sesizeze nimeni, exista reguli speciale pentru cei ce se erijeaza in reprezentantii maselor (in cazul de fata suporterii universitatii), asa cum face el?

    eu i-am dat un report si putea scrie acolo daca se considera nedreptatit nu sa continue cu jignirile aici, unde vezi doamne, nu poate posta oricine.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  14. #224
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    oltean sunt pe jumatate asa ca nu-i stres pentru nimeni daca postez ocazional pe sectiune

    Resita totusi de ce este lasat sa posteze fara sa se sesizeze nimeni, exista reguli speciale pentru cei ce se erijeaza in reprezentantii maselor (in cazul de fata suporterii universitatii), asa cum face el?

    eu i-am dat un report si putea scrie acolo daca se considera nedreptatit nu sa continue cu jignirile aici, unde vezi doamne, nu poate posta oricine.
    esti prea mic baietas,sterge-o de aici...

  15. #225
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    mai puteti?

    eu va las sa vad cat puteti si dupa aceea decid perioada banului ca vad ca altfel nu se poate.

    lord, am gasit un oltean ca moderator, mai tarziu o sa va spun despre cine e vorba, sper sa fie pe placul vostru.
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  16. #226
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    eu ma duc sa alerg cu cainii mei vreo jumatate de ora (!),asa ca poate sa behaeee in voie ,sau chiar sa invete ebraica!

    apropo, novacel, cred ca in noile conditii de la steaua se pare ca trebuie ca tu sa treci pe la..ginecolog ca sa faci circumcizie!!!
    Last edited by lordliv; 28th February 2009 at 20:23.

  17. #227
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    oltean sunt pe jumatate asa ca nu-i stres pentru nimeni daca postez ocazional pe sectiune

    Resita totusi de ce este lasat sa posteze fara sa se sesizeze nimeni, exista reguli speciale pentru cei ce se erijeaza in reprezentantii maselor (in cazul de fata suporterii universitatii), asa cum face el?

    eu i-am dat un report si putea scrie acolo daca se considera nedreptatit nu sa continue cu jignirile aici, unde vezi doamne, nu poate posta oricine.
    literele alea ingrosate de la nick-ul lui iti spun ceva?
    e moderator geniule si nu este unul behaitor sau sluga de behaitor
    cred ca r trebui sa fi mai interesat de "ship yard sale" decat de sectiunea asta
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  18. #228
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    lordliv, ultimul avertisment ...

    Ce faci tu aici se numeste mitocanie, in niciun caz protest sau revendicare etc ...

    Iti dai seama daca punem un moderator oltean in ce situatie se afla ?

    jenant ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #229
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Astazi au fost multi nervi pe OLS, se vede ca incepe campionatul.. Pe de alta parte, este adevarat, trebuie un moderator oltean pe aceasta sectiune. Legat de alin cv, el a intrat pe Dinamo-Pandurii si a injurat in vreo 3 posturi pe dinamovisti si toti bucurestenii, scapand doar cu stergerea mesajelor si o sanctiune de 5 pct.
    Nu este in regula sa se poarte asa.

  20. #230
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    lordliv, ultimul avertisment ...

    Ce faci tu aici se numeste mitocanie, in niciun caz protest sau revendicare etc ...

    Iti dai seama daca punem un moderator oltean in ce situatie se afla ?

    jenant ...
    mitocanie se numeste ceea ce faceti voi cu fanii craiovei,pariziene.

    ultimul avertisment?!
    vreti sa ma epurati politic?

    pariziene mi se indoaie!

  21. #231
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Astazi au fost multi nervi pe OLS, se vede ca incepe campionatul.. Pe de alta parte, este adevarat, trebuie un moderator oltean pe aceasta sectiune. Legat de alin cv, el a intrat pe Dinamo-Pandurii si a injurat in vreo 3 posturi pe dinamovisti si toti bucurestenii, scapand doar cu stergerea mesajelor si o sanctiune de 5 pct.
    Nu este in regula sa se poarte asa.
    lasa aurele ca o sa ramaneti doar voi pe acest forum,ma bucur pentru voi!
    eu nu prea mai scriu sunt si un ghimpe pentru conducerea pro basesciana a forumului asa ca succesuri multe in continuare!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •