View Poll Results: Credeti ca vor fi condamnati?

Voters
5. You may not vote on this poll
  • DA

    1 20.00%
  • NU

    2 40.00%
  • Nu stiu ce vreau

    2 40.00%
Page 29 of 39 FirstFirst ... 192728293031 ... LastLast
Results 589 to 609 of 817

Thread: Dosarul Transferurilor

  1. #589
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Corect, bratul legii e lung, iar justitia este oarba. Suntem egali in fata legii si fiecare dintre noi trebuie sa plateasca dupa faptele sale, indiferent ca se numeste Popescu Gheorghe, Oltean Leul ori Solzos Krokobaur.

    Mandru ca sunt roman !

  2. #590
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Rapid NU MOARE!!!

  3. #591
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cimitiru' ghencea View Post
    nu-l enerva ca indata te injura nashpa...iti zice ceva de les bleus si grand chelem...
    je m'en fiche!
    granita la Orsova!

  4. #592
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    S-a rezolvat o "mica" problema. Pe cand Sandu ? Dar mai ales pe cand MITICA ??? Din pacate ei (cei care au intrat la puscarie) raman cu ce au furat si cand ies din puscarie sunt tot intre cei bogati. Eu cred ca "treaba" nu-i rezolvata decat intr-un procent foarte mic. Din pacate.
    Pe cand urmatoarea "tura"??
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  5. #593
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    Florian , tare aia.

    Cred că în 3-4 luni vor fi chemați la judecată. De Mitică sunt sigur după ce l-am văzut ce livid la față a ieșit de la ultima înfățișare la DNA. care a ajuns ca Gestapo sau Securitatea anilor 50: dacă ai fost chemat o dată, ești ca și prins; cu siguranță te vor înfunda cu ceva.

  6. #594
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  7. #595
    CSSex Addict. Dennis's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Northampton, UK
    Posts
    1,560
    Reputatie
    1
    Crezi tu ca doar 67 ...

    Am si eu o intrebare: Nu ar trebui sa fie si exclusi definitiv din fotbal? Legal vorbind.
    You miss 100 percent of the shots you don’t take.

  8. #596
    sport legend Cristyniku's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,405
    Reputatie
    1
    Cand iese il reangajeaza la Digi, stati linistiti.
    [LIST][*][B][COLOR="Blue"]Ro[/COLOR][COLOR="Yellow"]ma[/COLOR][COLOR="Red"]nia[/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]Ita[/COLOR][COLOR="Red"]lia[/COLOR][/B][/LIST]
    [LIST][*][B][COLOR="red"]Steaua[/COLOR] [COLOR="Blue"]Bucuresti[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]Manchester[/COLOR] [COLOR="Yellow"]United[/COLOR][/B] [B][COLOR="Blue"]Real Madrid[/COLOR][/B] [B][COLOR="Black"]AC[/COLOR] [COLOR="Red"]Milan[/COLOR][/B][/LIST]

  9. #597
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  10. #598
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Aurel.D View Post
    Florian , tare aia.

    Cred că în 3-4 luni vor fi chemați la judecată. De Mitică sunt sigur după ce l-am văzut ce livid la față a ieșit de la ultima înfățișare la DNA. care a ajuns ca Gestapo sau Securitatea anilor 50: dacă ai fost chemat o dată, ești ca și prins; cu siguranță te vor înfunda cu ceva.
    si o sa mai salte destui...si vom auzi destule si despre unele meciuri din perioada recenta, nu doar despre cele vechi, din "cooperativa"...plus ca nu prea incalzeste cu nimic ca se afla lucrurile respective la 10-20 de ani de la momentul cand au avut loc faptele, si aici se vede diferenta dintre cei cu bani, si "muritorii de rand"...dar sunt niste "multe meciuri" in care au fost implicate niste echipe gen steaua, dinamo, cfr, otelul, urziceni in urma carora ar fi trebuit sa aiba loc niste anchete, despre niste dezafilieri facute "dupa ureche" si dupa bunul plac al unora, si despre multe alte lucruri, dar probabil vom afla peste 40-50 de ani informatii despre ele
    Rapid NU MOARE!!!

  11. #599
    sport legend florian.X's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Romania,din pacate...
    Posts
    1,828
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    dupa culoarea mai "creola" asa, seamana a giovanni ...
    Rapid NU MOARE!!!

  12. #600
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1

  13. #601
    sport legend krokobaursolzos's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    La Bolta Rece
    Posts
    4,235
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    Corect, bratul legii e lung, iar justitia este oarba. Suntem egali in fata legii si fiecare dintre noi trebuie sa plateasca dupa faptele sale, indiferent ca se numeste Popescu Gheorghe, Oltean Leul ori Solzos Krokobaur.

    Mandru ca sunt roman !
    ... eu sunt mai egal ca tine
    Unde am fi azi daca s-ar fi aplicat Punctul 8 ?
    Cine uita e complice!
    Pana ce clasa politica nu se reformeaza de la sine, ICCJ are de lucru ...

  14. #602
    sport legend FcP's Avatar
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Ploiesti
    Posts
    824
    Reputatie
    1
    Ultima stire in ceea ce-l priveste pe Mimi, cica pana la urma va fi inchis la Ploiesti
    [B]Liga 1 : [COLOR="Blue"]1930, 1958, 1959, 1966, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR]
    [B]Liga 2 : [COLOR="Blue"]1954, 1977, 1982, 1985, 1989, 2003, 2011[/COLOR][/B]
    Cupa României: [COLOR="Blue"]1963, 1995, 2013, [COLOR="Yellow"]2014?!?[/COLOR][/COLOR][/B]
    [B]Cupa UEFA[/B] [B]:[/B] [COLOR="Blue"][B]Sferturi de Finală 1962-1963[/B][/COLOR]

  15. #603

  16. #604
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0
    Bravos!

    Un singur comment, fratii becali, netzoiu si borcica sunt indivizi din anturajul unei anumite echipe . Echipa penala !
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #605
    aluzionist cimitiru' ghencea's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    suceava
    Posts
    12,345
    Reputatie
    1
    fratii becali fac parte si din anturajul celei mai penale echipe din romania...aia cu presedintele si managerul aflati la puscarie...
    "The universe is a big place, perhaps the biggest."
    Kilgore Trout

  18. #606
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0
    tu stii cum sta treaba, poate sa-ti confirme si Duba

    lasand simpatiile unora sau altora din gasca condamnata e de consemnat faptul ca se incearca o curatenie in fotbalul mioritic
    vom vedea rezultatul, dar slabe sperante de mai bine, vor veni altii si tot asa
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  19. #607
    sport legend SpyS's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    430
    Reputatie
    1
    ADIO cupele europene pentru Steaua in urmatorii ani de acum inainte.

  20. #608
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,464
    Reputatie
    0
    esti sigur ?
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  21. #609
    Banned
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    127
    Reputatie
    0
    Eu as paria pe MM sau pe Borcea ca prima victima a violatorilor.
    Pe MM il vad se faca putin scandal, asa de dragul de a nu tace...dar Borcea cred ca o sa indure totul fara sa se impotriveasca.
    O sa aibe nevoie de toata crema de pe fata lui uleioasa...sa isi dea cu ea la popou , sa nu simta durere.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •