Page 87 of 148 FirstFirst ... 3777858687888997137 ... LastLast
Results 1,807 to 1,827 of 3100

Thread: Declaratia zilei bis

  1. #1807
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Duba

  2. #1808
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Cel mai în formă fotbalist al Viitorului, Florin Tănase, n-a putut evolua aseară. Atacantul s-a accidentat duminică seara, însă nu la antrenament, ci în camera sa de cantonament!

    “M-am aplecat să-mi dezleg șireturile , moment în care am simțit o durere puternică la abdomen. Nu mi-am revenit, nu m-a lăsat durerea și am luat decizia să nu joc, nici n-aș fi putut, chiar dacă aș fi vrut”, a spus Tănase aseară, înainte de meci.


    În locul lui Florin Tănase, Gheorghe Hagi a decis să-l trimită în primul “11″ pe Aganovici, care a fost unul dintre cei mai slabi jucători ai Viitorului

    Si uite-asa, rejele albanez a ramas cu manita de pur pubian in mana, dupa inca un spectacol de pantomima de tot *****ul
    Last edited by Capitanu.Burcea; 15th December 2015 at 17:35.
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  3. #1809
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by reghe, după trei victorii la rând: View Post
    “Nu fiți triști! Obișnuiți-vă ca steaua să câștige etapă de etapă”
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  4. #1810
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Cu regheblat, cu regele-capra, cu matracuca, jucatori si cluburi vasale, fcsb castiga meci dupa meci.

  5. #1811
    sport legend Capitanu.Burcea's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    13,465
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nea gigi;cand nu mananca *****, e sincer :D View Post
    Păi eu începusem să țin cu Astra, cu Viitorul, cu Dinamo. Mi-era frică de play-out.
    Cam asa arata panzerul cu coviltir pana la relaxarea fiscal-urologica ordonata de clica reggaeblat. Asta e diferenta intre o echipa normala, pe care s-au pisat ospatari, caini , schiori si marea basina care a explodat de 3 etape, in extazul lingailor despre care insusi legenda ghencista Piti a spus ca sunt niste habarnisti de caca
    În ceea ce-l privește pe domnul Becali, cred că e supărarea unui om care n-a reușit să ne cumpere, așa cum a făcut-o cu alții

  6. #1812
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Cam asa arata panzerul cu coviltir pana la relaxarea fiscal-urologica ordonata de clica reggaeblat. Asta e diferenta intre o echipa normala, pe care s-au pisat ospatari, caini , schiori si marea basina care a explodat de 3 etape, in extazul lingailor despre care insusi legenda ghencista Piti a spus ca sunt niste habarnisti de caca
    S-a intors ciuma.

  7. #1813
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    ....
    Last edited by Leo; 25th December 2015 at 13:20. Reason: fara provocari
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  8. #1814
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    ...
    Last edited by Leo; 25th December 2015 at 13:22. Reason: fara
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  9. #1815
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Nici de Craciun nu va puteti abtine?

  10. #1816
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Neacoita pocaitu’ View Post

    Reporter: Vă mai gândiți să vindeți dinamo?
    Neacoita pocaitu’: ORICÂND, cu plăcere! Dar e foarte greu sa gasesc pe cineva dispus sa ia o echipa dovedita blatuitoare.

    Reporter: Sunteti multumit de ce ati realizat la dinamo?
    Neacoita pocaitu’: Am depasit asteptarile fanilor, am adus in vitrina clubului doua trofee europene de prestigiu: Cupa Marbella si Trofeul Piemonte.

    Reporter: Cel mai frumos moment trait la dinamo?
    Neacoita pocaitu’: Cand am ascultat imnul UCL ... cand m-am trezit la realitate, tot la Rin eram.

    Reporter: Cea mai mare realizare?
    Neacoita pocaitu’: Am pagubit statul cu vreo 7 milioane de euro si inca dorm in patul meu, asta nu-i putin ... Iei o afacere la cheie, o bagi in insolventa, ai scapat de datorii si ramai pe blat in Liga I: asta inseamna sa fii mafiot.
    dinamu, mizeria fotbalului romanesc!
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #1817
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    dinamu, mizeria fotbalului romanesc!
    Pentru comunistul duby nu exista decenta nici macar de Craciun. Cum sa fie acum daca n-ai avut-o toata viata.

  12. #1818
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Cu echipa fostei securitati comuniste, dinamu, nu merita sa fi decent, bai asta din orasul Stalin! Doar mizeriile, asa cum esti si tu, pot uita cum aceasta institutie, sponsorul principal al lui dinamu, a umilit o intreaga tara aproape 50 de ani.

    P.S
    Laurentiu Reghecampf: “Nu fiți triști! Obișnuiți-vă ca Steaua să câștige etapă de etapă”
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  13. #1819
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Du-te-n gatu' *******, Duba. Cu mizerii gen Duba nu merita sa fii decent!
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #1820
    sport legend petea's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Aragon
    Posts
    2,837
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Cu echipa fostei securitati comuniste, dinamu, nu merita sa fi decent, bai asta din orasul Stalin! Doar mizeriile, asa cum esti si tu, pot uita cum aceasta institutie, sponsorul principal al lui dinamu, a umilit o intreaga tara aproape 50 de ani.]
    Zi-le duba...Dar tu poti mai mult.

  15. #1821
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    Du-te-n gatu' *******, Duba.
    S-a iau pe ******, aia de la care furai sau, cine stie inca mai furi bani, in sula, astazi in a doua zi de Craciun! Sa ma slobozesc in toata familia ta de subpodar infect.

    P.S.
    Am inteles ca s-a dat drumul la injuraturi julestene, nu cred ca-i bai ca am jignit cel mai ordinar membru al acestui forum. Nu-i asa Dario?
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  16. #1822
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Bai ******** infect, ma cac pe tine. Cu stropi.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #1823
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Nu stiu ce a spus Dario, dar pana una alta avem un regulament care trebuie respectat.

    6.8 Situatii specifice in care se acorda puncte de suspendare:
    a. folosirea următoarelor apelative : bou, *******, lichea, jeg, idiot, *******, cercopitec, maimuță, jivină, jigodie, lepră, fraier precum și a oricărui alt sinonim sau sintagmă echivalentă
    b. injuriile ce conțin referiri la mame sau alte rude decedate vor fi penalizate indiferent dacă userul a fost provocat în prealabil sau nu.
    c. incalcarile repetate pot duce la suspendare definitiva (recidive ale suspendarilor de mai sus, clone etc). Suspendarea se anunta pe Lista Neagra.

  18. #1824
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Leo View Post
    avem un regulament care trebuie respectat.
    cine a hotarat asta ?

  19. #1825
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    ''Nihil sine Duba.'' -Timache
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  20. #1826
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    ''Nihil sine Duba.'' -Timache
    nici nu a cantat cocosul de trei ori si deja ii duci dorul.

  21. #1827
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Ironia este ca blondina l-a suspendat tocmai pe singurul user care mai lua in serios sectiunea pe care modereaza ea.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •