Page 178 of 228 FirstFirst ... 78128168176177178179180188 ... LastLast
Results 3,718 to 3,738 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #3718
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Pai ....altfel nu am cum sa le privesc.
    In ultima perioada, cand Paul isi vedea de treaba(chiar daca posta pe mai multe thread-uri, trebuia oprit prin sanctiune si gata!) era constant jignit, unoeri statea pe bara si nemeritat!
    Nu ma mir ca reactioneaza.
    Nu ii iau apararea.Dar ma limitez la ceea ce vad.Oricine are un trecut.Din cate imi amintesc noi doi ne balacaream cat era intern-ul de mare.Dar oamenii se mai schimba.

    Si gata cu subiectul asta pentru mine.Duceti-va razboaiele cum doriti, cat doriti...
    Posibil ca noi sa ne fi balacarit, nu mai tin minte dupa atata vreme.
    Atunci erati si voi multi si va mai imparteati pe sectiuni.
    Dar de vreo 4-5 ani, tim a ramas singur si a evoluat in bufonul site-ului.

    In privinta lui Paul te-ai lamurit ca am dreptate dupa raspunsurile lui Johnny?

    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Crezi ca mai stie el ce-a stabilit? Zici ca faci pacte cu Aristotel sau cu Pontiu Pilat, sa mor de nu! El e un om care vrea sa interactioneze cu alti oameni pe baza de respect reciproc, si nu vrea piedici in treaba asta, asta e tot. Ce pacte si intelegeri si alte minuni? Vezi-ti de treaba.
    Problema asta provine de la tine.
    Tu m-ai tot rugat sa trec cu vederea si sa accept sa ne ignoram reciproc pana la adanci batraneti.
    Deci era de datoria ta sa-i amintesti ca si-a luat un angajament in scris.
    Si vad ca nici macar tu nu ai pretentii din partea lui sa-si tina minte angajamentele, deci q.e.d. in ceea ce priveste afirmatia mea ca nu-i capabil sa se tina de o promisiune.
    Last edited by Doctor_Satan; 12th March 2018 at 14:46.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  2. #3719
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Posibil ca noi sa ne fi balacarit, nu mai tin minte dupa atata vreme.
    Atunci erati si voi multi si va mai imparteati pe sectiuni.
    Dar de vreo 4-5 ani, tim a ramas singur si a evoluat in bufonul site-ului.

    In privinta lui Paul te-ai lamurit ca am dreptate dupa raspunsurile lui Johnny?

    Sunt lamurit in multe privinte.
    Dar fara sa o lungesc prea mult:

    1.Paul are dreptul la opinie.Buna, nebuna...e democratie.Cand greseste sa fie pedepsit pe forum.ca oricare altul dintre noi.E simplu.
    2.Ma indoiesc ca Tim este bufonul site-ului.Statistic vorbind, la cat de des aminteste lumea de el, e vedeta site-ului.A bagat spaima in unii din cate vad....
    3.Incep sa ma plictisesc de acelasi lucru pe forum in fiecare zi...
    "INTERZIS"!

  3. #3720
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Posibil ca noi sa ne fi balacarit, nu mai tin minte dupa atata vreme.
    Atunci erati si voi multi si va mai imparteati pe sectiuni.
    Dar de vreo 4-5 ani, tim a ramas singur si a evoluat in bufonul site-ului.

    In privinta lui Paul te-ai lamurit ca am dreptate dupa raspunsurile lui Johnny?


    Problema asta provine de la tine.
    Tu m-ai tot rugat sa trec cu vederea si sa accept sa ne ignoram reciproc pana la adanci batraneti.
    Deci era de datoria ta sa-i amintesti ca si-a luat un angajament in scris.
    Si vad ca nici macar tu nu ai pretentii din partea lui sa-si tina minte angajamentele, deci q.e.d. in ceea ce priveste afirmatia mea ca nu-i capabil sa se tina de o promisiune.
    Nenorocitule: tu il numesti pe Tim bufonul forumului?
    Daca te privesti fix in oglinda ai sa vezi un ratat. Ti-am mai spus-o. Cine dracu te crezi sa dai verdicte si sa judeci oameni cand tu insuti esti un ratat iremediabil?

  4. #3721
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,884
    Reputatie
    0
    Toti suntem niste ratati iremediabili, altminteri ce-am cauta aici alaturi de Hingherul si banda lui de mosnegi ce nu se pot deplasa de pe scaune?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  5. #3722
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Nenorocitule: tu il numesti pe Tim bufonul forumului?
    Daca te privesti fix in oglinda ai sa vezi un ratat. Ti-am mai spus-o. Cine dracu te crezi sa dai verdicte si sa judeci oameni cand tu insuti esti un ratat iremediabil?

    Paul, urmeaza rosu, este alegerea ta. Unde esti chinezule, incerci o mediere?

  6. #3723
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by chinna tm View Post
    Sunt lamurit in multe privinte.
    Dar fara sa o lungesc prea mult:

    1.Paul are dreptul la opinie.Buna, nebuna...e democratie.Cand greseste sa fie pedepsit pe forum.ca oricare altul dintre noi.E simplu.
    2.Ma indoiesc ca Tim este bufonul site-ului.Statistic vorbind, la cat de des aminteste lumea de el, e vedeta site-ului.A bagat spaima in unii din cate vad....
    3.Incep sa ma plictisesc de acelasi lucru pe forum in fiecare zi...
    1. Ti-am mai spus. Pe vremuri scria numai tampenii si copy-paste-uri pe tot site-ul.
    La inceput, toti l-am privit ca pe inadaptatul clasei si am incercat sa-i explicam regulile de bun simt.
    Stii ce a facut? Exact ca acum: te injura de familie cel mai tarziu la a doua postare.
    Tu cum te-ai comporta cu un astfel de om?
    Comportamentul celorlalti este simplul raspuns la comportamentul lui.

    Dupa cum observi, tocmai mi-a mai adresat o serie de injurii fara sa-l fi provocat pe el.

    2. N-ai asistat la discutiile cu tim cum bate papusa.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  7. #3724
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    Paul, urmeaza rosu, este alegerea ta. Unde esti chinezule, incerci o mediere?
    Aici sunt
    Incerc un Medias deseara la meciul cu Dinamo

    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    1. Ti-am mai spus. Pe vremuri scria numai tampenii si copy-paste-uri pe tot site-ul.
    La inceput, toti l-am privit ca pe inadaptatul clasei si am incercat sa-i explicam regulile de bun simt.
    Stii ce a facut? Exact ca acum: te injura de familie cel mai tarziu la a doua postare.
    Tu cum te-ai comporta cu un astfel de om?
    Comportamentul celorlalti este simplul raspuns la comportamentul lui.

    2. N-ai asistat la discutiile cu tim cum bate papusa.
    Repet: oricine cand greseste sa fie pedepsit conform regulamentului.Daaaar....obiectiv, nu hingheristic(ma refer strict la unele bannari pe degeaba ale lui Paul)
    Cat despre Tim...raman la parerea mea.O sa ii si cer autograf cand trec pe la el
    "INTERZIS"!

  8. #3725
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Imi amintesc de vremurile in care tim era singura distractie pe acest forum.
    Paul fusese izolat pe threadul lui si doar tim prolifera blesteme si-si batea papusa facand tumbe pe tot forumul. Alerga dupa mine sa ma injure pana si pe Diverse. Nu apucam sa postez ca el imi si raspundea, cred ca avea profilul meu la bookmarks si cu refresh la 3 secunde.
    Uite cum am ajuns sa cred ca desi injuraturile si provocarile timisorenilor au dus la indepartarea multor utilizatori, tot un timisorean a tinut forumul cu zambetul pe buze cu bufoneriile lui.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  9. #3726
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    B.T. -trei generatii!



    Restul sunt detalii,satano!


    Ati fost judecati si condamnati! Acum sunteti acolo unde va e locul vostru: in anonimat! Tim a castigat!
    Last edited by Tim; 12th March 2018 at 15:57.

  10. #3727
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Imi amintesc de vremurile in care tim era singura distractie pe acest forum.
    Paul fusese izolat pe threadul lui si doar tim prolifera blesteme si-si batea papusa facand tumbe pe tot forumul. Alerga dupa mine sa ma injure pana si pe Diverse. Nu apucam sa postez ca el imi si raspundea, cred ca avea profilul meu la bookmarks si cu refresh la 3 secunde.
    Uite cum am ajuns sa cred ca desi injuraturile si provocarile timisorenilor au dus la indepartarea multor utilizatori, tot un timisorean a tinut forumul cu zambetul pe buze cu bufoneriile lui.
    Am sa raman calm.

  11. #3728
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Am sa raman calm.
    pai acum ti-ai gasit?
    eu in locul tau as face ca toti dracii pe aici in aceste momente tensionate...
    granita la Orsova!

  12. #3729
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    hai paul, fa ca toti dracii, doar nu si-a trimis hingherul clovnul degeaba!hai paul, da-te provocat,nu-l obliga pe moderatorul sistemului sa apeleze la ceilalti papagali!

  13. #3730
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    hai paul,cedeaza si pleaca, nu il obliga pe sevi sa te faca pulica si sa-ti ia toti mortii in pwla!

  14. #3731
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    hai paul, nu miza ca e si vadim de fata, e de mana cu novac,nu poate face nimic cu forumul care era odata al lui.

  15. #3732
    sport legend
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    34,171
    Reputatie
    0
    hai paul,spune-le ca ti-ai luat medicamentele, nu astepta sfatul si indemnul sanatosilor acestui forum.

  16. #3733
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    Uraaa, bravo hingherule,l-ai rezolvat si pe Lordliv.


    Vadime, atata timp cat hingherul, acest lauracodrutakovesi al olsului, va mai avea puterea sa baneze discretionar pe aici........eu ma retrag! Ramaneti ....intre voi!

    pai nici n-a cantat cocosul de trei ori si ai mai postat de vreo 5 ori imediat dupa,ce facem?
    ne mai retragem sau nu ne mai retragem...
    Last edited by cip; 12th March 2018 at 19:40.
    granita la Orsova!

  17. #3734
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tim View Post
    sevi sa te faca pulica si sa-ti ia toti mortii in pwla!
    Nu i-am mai luat de cel putin o saptamana. Cred ca oricine merita a doua sansa... ma rog, a 7-a sau a 8-a ca am pierdut numaratoarea
    Last edited by Sevilla86; 12th March 2018 at 21:23.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  18. #3735
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Si tu ca Hingherul. Peste 7 nu mai stii sa aduni
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  19. #3736
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Pai ce treaba are adunatu' cu numaratu'?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  20. #3737
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post

    Uitel cum alunga useri, cum ar spune pulica
    Nu. Asta ar spune Iulica

    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Pai ce treaba are adunatu' cu numaratu'?
    Ai dreptate. Aduni dar rezultatul nu-l numeri
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  21. #3738
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Nu. Asta ar spune Iulica
    Avem si un iulian si un Iulian. Ai grija pe care-l lovesti la gioale
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •