Page 128 of 228 FirstFirst ... 2878118126127128129130138178 ... LastLast
Results 2,668 to 2,688 of 4779

Thread: Abuzurile moderatorilor

  1. #2668
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,281
    Reputatie
    1
    daca nu bagi macar doua consecutive inseamna ca n-ai ambitie...
    granita la Orsova!

  2. #2669
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    iuliene,vezi ca ai un client dornic sa apara cu rp.dupa calapodul pe care l-ai instrumentat aici.abia s-a eliberat!


    "bine infectule. acum mars de pe threadul asta pe care nu ai nicio treaba!"

    "terminatule, mars de aici ca-ti iei ban!"

    comportament de moderator...
    ghici cine este!
    Last edited by Lordliv; 9th December 2017 at 17:31.

  3. #2670
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Salut!
    Incep sa cred ca ma lupt cu morile de vant.Aici TOATA lumea trebuie sa jigneasca cumva de parca altfel nu iti accepta sistemul postarea...


    pai si tu de ce dai doar selectii din telenovela ? Doar 2 posturi mai sus daca citeai vedeai cine, cel putin pe threadul ala, a inceput !
    Last edited by iulian; 9th December 2017 at 17:36.

  4. #2671
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    eu ti-am zic ca nu ai ce face! dar de aici apar efectele.daca individul vorbeste asa in calitate de moderator tolerat cum sa reactionezi?
    sa zici da sefule? eu unul daca eram poftit in felul acesta reactionam dur!
    aici este vinovat vadim si parizianul ca tin astfel de specimene moderatori.

  5. #2672
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    EXACT asta tot sustin si eu de cateva zile incoace !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Avertisment din prima si bann la recidiva..INDIFERENT despre cine este vorba...si sa vezi cum se schimba situatia

  6. #2673
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    sa stii ca majoritatea infractiunilor pe care le-am luat au fost luand apararea unor useri.atacand cauza.pe care parizianul a trata-o cu indiferenta.
    pe ols se sanctioneaza EFECTUL!
    marius si acum hingherul sunt cauza.faptul cum trateaza userii incita la fapte care intr-adevar nu fac cinste userilor.dar exista.si cauza si efectul.
    vadim a facut mare tapaj ca schimba regulamentul.din paleozoic. adica din 2004 cand erau sute de useri on.
    dar a facut doar tapaj...chestiile cu consecutive,cu dubluri,tripluri, par example, sunt desuete.

  7. #2674
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Eu am reintrat pe OLS de cca o saptamana si am intrat zilnic.In tot acest timp l-am vazut online pe Vadim o data sau poate de 2 ori,deci e clar ca ori nu mai are timp de forum ori nu il mai intereseaza asa tare.Tot greul a ramas pe delaparis.problema e ca, berbecul, desi sunt useri pe aici care il pot ajuta, refuza orice ajutor.

    delaparis,NU am nici o intentie sa te schimb din functia ta de Supermoderator sa stii.( Nu pot si chiar daca as putea nu as face-o) Si iti dau si 2 motive, ca sa le stii, in ordinea importantei , dupa parerea mea.

    1. Te-ai dovedit cel mai loial user forumului ( si poate si Vadimului) . Acu` nu stiu daca din cauza ca nu ai avut jucarii cand erai mic sau iti place sa fii sef, irelevant de ce. Sporadic, de-a lungul anilor, am mai intrat....si la fiecare 3-4 ani apareau alti useri/moderatori activi .Tu insa erai mereu prezent
    2. Nu asa avea cu cine sa te inlocuiesc la momentul asta , si nu pentru ca esti tu cel mai destept, ca nu esti, dar oricare din ceilalti moderatori care sunt acum pot disparea dupa forum cand ti-e lumea mai draga si lasa totul de izbeliste .Tu nu

    Forumul asta nu a fost niciodata mai jos decat cum este acum, ti-am mai zis si iti repet, si o sa repet pana pricepi... Cand incepi sa moderezi conform regulamentului ???
    Last edited by iulian; 9th December 2017 at 18:06.

  8. #2675
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Eu am reintrat pe OLS de cca o saptamana si am intrat zilnic.In tot acest timp l-am vazut online pe Vadim o data sau poate de 2 ori,deci e clar ca ori nu mai are timp de forum ori nu il mai intereseaza asa tare.Tot greul a ramas pe delaparis.problema e ca, berbecul, desi sunt useri pe aici care il pot ajuta, refuza orice ajutor.

    delaparis,NU am nici o intentie sa te schimb din functia ta de Supermoderator sa stii.( Nu pot si chiar daca as putea nu as face-o) Si iti dau si 2 motive, ca sa le stii, in ordinea importantei , dupa parerea mea.

    1. Te-ai dovedit cel mai loial user forumului ( si poate si Vadimului) . Acu` nu stiu daca din cauza ca nu ai avut jucarii cand erai mic sau iti place sa fii sef, irelevant de ce. Sporadic, de-a lungul anilor, am mai intrat....si la fiecare 3-4 ani apareau alti useri/moderatori activi .Tu insa erai mereu prezent
    2. Nu asa avea cu cine sa te inlocuiesc la momentul asta , si nu pentru ca esti tu cel mai destept, ca nu esti, dar oricare din ceilalti moderatori care sunt acum pot disparea dupa forum cand ti-e lumea mai draga si lasa totul de izbeliste .Tu nu

    Forumul asta nu a fost niciodata mai jos decat cum este acum, ti-am mai zis si iti repet, si o sa repet pana pricepi... Cand incepi sa moderezi conform regulamentului ???
    Esti sigur?
    Repet pana ai sa pricepi : Delaparis e singurul moderator. Si se chinuie sa tine Ols in viata. Nu cred ca intelegi. Esti prea batran.
    Last edited by Paul Atreides; 9th December 2017 at 18:16.

  9. #2676
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Paule special din partea mea --> reciteste postul lui Sevilla... care vrei tu

  10. #2677
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    Paule special din partea mea --> reciteste postul lui Sevilla... care vrei tu
    Daca unul ca sevilla e singurul tau toiag atunci regret ca te-am cunoscut.

  11. #2678
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,281
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian View Post
    pai si tu de ce dai doar selectii din telenovela ? Doar 2 posturi mai sus daca citeai vedeai cine, cel putin pe threadul ala, a inceput !
    exact!
    si apoi toata lumea cu nevoi speciale sare si spune ca vai ce victima e paulifriciul...
    granita la Orsova!

  12. #2679
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    n-am de ce sa-i iau apararea ( un motiv s-a discutat cu vadim pe RA) dar andrei si-a jertfit timpul lui liber pentru forum.ani de zile.a procedat cum a crezut de cuviinta.a iesit si bine si rau.cum spuneam olsul a devenit o oglinda a societatii romanesti.cu raul in el.
    dar vezi faptele unora tolerate de el au dus la imposibilitatea coabitarii unor useri pe ols.astia care am mai ramas.exista doar ura intre noi.

    suntem cam de aceeasi varsta.cu preocupari multiple.nu cer respect,departe de mine.dar ca sa fiu jignit ,persiflat de o gasca care nu are decat un obiectiv-sa-si satisfaca libidoul pe ols.nu admit.
    nu sunt feisbucist,nu postez pe alte forumuri.dar ceea ce se intampla aici frizeaza ridicolul.gasca lui hingheru' a pus mana pe butoane.uite ce mijloace se.curistice foloseste sevilla.iar acel novac -slujbas si el al statului ( al carui stat? ) ameninta si el userii.
    deci,nu se mai poate desfasura o activitate pe ols.
    actionam in virtutea inertiei.

    ps.nu te supara andrei,dar acesta este adevarul!

  13. #2680
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    exact!
    si apoi toata lumea cu nevoi speciale sare si spune ca vai ce victima e paulifriciul...
    baiete,eu zic sa te opresti ca sa mai categorisesti oameni.in cei cu/fara nevoi speciale.a devenit o stereotipie demna de se.curitatea ceausista sa-i faci handicapati mintali pe cei pe care ii ai la index.
    m-am saturat de glumele tale insipide,inodore,incolore.

    si vezi ca hingheru' m-a trimis la caransebes.adica dincolo de orsova.


    iuliene,inca ceva! cum a iesit hingheru' m-a salutat pm lordliv.adica[B] pi..a m..i .sa fii sigur ca asa a vrut sa spuna.
    i-am intors acronimul sintagmei.asa au ajuns faptele pe ols!
    Last edited by Lordliv; 9th December 2017 at 18:37.

  14. #2681
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,281
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    baiete,eu zic sa te opresti ca sa mai categorisesti oameni.in cei cu/fara nevoi speciale.a devenit o stereotipie demna de se.curitatea ceausista sa-i faci handicapati mintali pe cei pe care ii ai la index.
    m-am saturat de glumele tale insipide,inodore,incolore.

    si vezi ca hingheru' m-a trimis la caransebes.adica dincolo de orsova.
    Ja Ja,bine ca ai tu o imaginatie mai bogata cu futevantii aia sorosisti feisbucisti ai tai...
    Last edited by cip; 9th December 2017 at 18:40.
    granita la Orsova!

  15. #2682
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    imi pare rau dar copyrightul cu futevant nu-mi apartine,am dat doar copy paste. oricum sunt fan bob dylan
    feisbucisti? mazgaliti unde puteti in Romania.
    fecesebisti? parca asa se numesc suporterii lui fcsb!
    sorosisti? tot ce scuipa oengeurile sorosiste,scuipati si voi aici.
    si cipule,nu am spus ca am dreptate intotdeauna.cateodata ma fortati sa spun niste idiotenii pe care nici nu as vrea sa le spun.
    dar cum se zice ,am intrat in balta porcilor,ma murdaresc si eu.

  16. #2683
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ca te murdaresti nu e problema da eu nu inteleg de ce guiti de placere cand o faci
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #2684
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    nesimtirea perena caracterizeaza un specimen ca tine!

  18. #2685
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,281
    Reputatie
    1
    pai ce te faci Liviule,ca eu n-am nici cont de feisbuc iar de fecesebism sa ma acuzi nici nu mai zic...unde mai pui ca amandurora ne mai place si Mary de la razboiul depozitelor...
    granita la Orsova!

  19. #2686
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    cipule,nu-mi amintesc sa te fi facut feisbucist fecesebist.de sorosist am indoieli.
    asa ca iar ai vorbit,stii tu,inodor,incolor,insipid...

  20. #2687
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    leonardo-da-vinci-caricaturi-grotesc-prostie.jpg

    Pictura intitulata " Futevantii OLS". Nu s-a vandut inca.

  21. #2688
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip View Post
    unde mai pui ca amandurora ne mai place si Mary de la razboiul depozitelor...
    mama cum e Mariuta!!! o ador.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •