Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 85 to 89 of 89

Thread: Rivaldo

  1. #85
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Da ''imi place'' de Rivaldo.
    Am mai spus-o shi o mai spun:am fost fascinata de tripletii Braziliei la campionatul din 2002.
    Imi place cum joaca Ronaldo,Ronaldinho shi Rivaldo.
    Shi ash vrea sa-i contrazic pe cei ce spun ca Rivaldo s-a stins.
    ...Iker Casillas

  2. #86
    trendy Corrado*'s Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bukresh
    Posts
    980
    Reputatie
    1
    E nu s`a stins... Ce'o mai face el pe la Olympiakos, sau nu mai e nici acolo... Era un jucator foarte bun, unic... Eu unul imi amintesc de ultima etapa din Primera , acum vreo 2-3 ani, intr`un meci cu Valencia, unde a reushit o foarfeca de la marginea careului... era shi ultimu` minut, sh s`a terminat 3-2 pt Barca, am terminat pe 4, loc de Champions League ...
    Pacat ca s`a dus la AC Milan, shi l`au stricat aia... deh... atat shtiu sa faca shi ei...

  3. #87
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Rivaldo a castigat Cupa si Campionatul cu Olympiacos In finala cupei Olympiacos a invins cu 3-0 (echipa nu o stiu ) Rivaldo marcand un gol din lovitura libera si pasand la golul 2. Ramane de vazut daca la anul va juca tot la greci
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  4. #88
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    O compilatie cu Rivaldo in care apar golurile senzationale marcate de brazilian merita sa o downloadati in afara de goluri contine si cateva driblinguri de senzatie Nu e chiar asa de mare, 46,6 MB
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  5. #89
    nai'gh'ba rocky_da_pebble's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Gaesti
    Posts
    139
    Reputatie
    1
    Era jucatorul meu favorit pana la aparitia lui Leo Messi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •