View Poll Results: Este benefica sau nu aducerea de jucatori straini? Argumentati!

Voters
31. You may not vote on this poll
  • DA

    13 41.94%
  • NU

    18 58.06%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 24 of 24

Thread: Jucatorii straini in campionatul romānesc: un rau necesar?

  1. #22
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    E benefica venirea strainilor, aduc si un pic de mentalitate "sanatoasa" si unii au si un pic de valoare. Daca s-ar fac o "triere" mai serioasa ar fi super ok...
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. 7th August 2004, 11:02

  3. #23
    Denis's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    30043
    Posts
    10,707
    Reputatie
    1
    Eu zic ca e mishto cu jucatorii straini in divizia a. Nu shtiu deca dar parca a mai K-lumea
    [B][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"] FOTBAL [/COLOR][COLOR="Silver"]CLUB [/COLOR][COLOR="LightBlue"]■[/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]■[/COLOR][COLOR="RoyalBlue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"]■[/COLOR][COLOR="Blue"] OTELUL [/COLOR][COLOR="Red"]GALATI [/COLOR][COLOR="DarkRed"]■[/COLOR][COLOR="Red"]■[/COLOR][COLOR="Pink"]■[/COLOR][COLOR="Wheat"]■[/COLOR][/B]
    [FONT="Palatino Linotype"][B][SIZE="6"][COLOR="red"]~F.[/COLOR][COLOR="Silver"]C.[/COLOR][COLOR="blue"]O.[/COLOR][COLOR="Red"]G.~[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  4. #24
    junior <vasile>'s Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Antarctica. 6th sector's Station
    Posts
    134
    Reputatie
    1
    Daca aducerea lor mareste concurenta in echipa e bine. De exemplu la Steaua: Hamutovschi a fost excelent campionatul trecut dar Tudor nu pare sa fi devenit mai bun in cele citeva jocuri in care a aparat. Dar Steaua avea nevoie de un portar bun.
    Albanezii pe care i-a avut Steaua mai demult nu erau nici necesari nici valorosi.
    Deci cred ca e alba sau neagra in functie de aportul pe care il aduc strainii la imbunatatirea jocului echipei.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •