Page 101 of 409 FirstFirst ... 519199100101102103111151201 ... LastLast
Results 2,101 to 2,121 of 8570

Thread: FC Juventus Torino

  1. #2101
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    ce ai fi vrut tu sa faca????
    spune-mi mai bine ce a facut trezeguet, ibrahimovich si altii???
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  2. #2102
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Nu este vorba de acest meci, ci in general. Nu mai este Del Piero care a fost.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  3. #2103
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    asta e altceva si e adevarat, dar asta nu inseamna ca tot timpul este vina lui. el ce trebuia sa faca in aceasta seara sa-l dribleze pe capello si sa-i dea gol lui chimenti???
    totusi capello este de aceeasi parere cu tine adica tot timpul cand nu-i iese sau chiar si cand ii iese cum vrea el da vine pe il capitano, si a mai declarat prostu de capello ca nu are antipatii!!!
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  4. #2104
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    appiah
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  5. #2105
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    O fi el prost, dar Juve joaca altceva de cand a venit la "Batrana Doamna". Serios vorbind, este cel mai bun antrenor din Italia, la ora actuala, el dandu-i nenumarate ocazii lui Del Piero sa arate de ce este in stare. Si adevarul este ca...nu prea mai este. Este pe ultimul loc din echipa la media notelor date de La Gazzetta. Si nu-i Capello de vina.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  6. #2106
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    eu cred ca mare parte din vina o are capello. daca ai analiza putin situatia ai vedea. in aceasata seara trezeguet si ibrahimovich nu au facut nimic prima repriza si nu au fost schimbati la pauza, in schimb cand del piero era titular si nu facea nimic prima repriza era schimbat automat la pauza. daci ce sa cred??
    de altfel si cand a jucat bine el a fost schimbat.
    atunci cand a ramas in teren 90 min a aratat ce poate- vezi bayern-juve
    este adevarat ca del piero nu mai este acelasi jucator dupa accidentarea teribila din 98 dar eu cred ca are si ghinion pt ca se accidenteaza repede. inca un lucru de care sunt convins 100% este faptul ca antrenorul este responsabil cu motivarea jucatorului si cu forma pe care o are acesta.


    am uitat inca ceva!!!
    de ce atunci cand era lippi la juve del piero juca mult mai bine iar acuma nu mai joaca???
    Last edited by Delia; 17th January 2005 at 07:15. Reason: mesaje consecutive
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  7. 17th January 2005, 01:30
    Reason
    mesaje consecutive

  8. #2107
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miril
    Cel mai slab este, de fapt, Del Piero, chiar si cand nu joaca. Dupa accidentarea din 1998 nu si-a mai revenit. Pacat! Sa intre Mutu!
    bai mirile.... cred k tu ai ochii la spate... Del Piero a fost, este si va fi cel putin inca 4 ani nr.1 la Juve ... chiar dak el trece prin momente mai grele (momentan)
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  9. #2108
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    chiar eu nu ma asteptam ca in acest meci capello sa-l mai foloseasca, am crezut ca-l introduce pe zalayeta, pt ca de un asemenea jucator are el nevoie- dupa cum declara
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  10. #2109
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Meciul a fost pierdut de schimbarile neinspirate facute de Capello, deci sunt de acord cu tine, Diablo. Del Piero, Del Piero a fost un talent mai mare decat Totti, dar Totti a confirmat in mare parte asteptarile, ceea ce nu s-a petrecut cu...omonimul. De fapt, Alessandro a facut cel mai bun sezon al sau, din ultimii ani. Parerea mea este ca ambii vor parasi cluburile care i-au consacrat la sfarsitul acestui sezon. Stiu eu daca oi avea vreun ochi pineal, in schimb stiu ca tu ai ochi numai pentru...Del Piero, Del Piero.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  11. #2110
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    de placut imi place fff mult de el dar asta nu inseamna ca am ochi numai pt el.
    pun pariu cu tine ca del piero nu va pleca la vara, cel putin pana la mondiale moggi nu-l va lasa sa plece- stie el de ce.
    in ceea ce piriveste comparatia cu totti este adevarat ca in ultimele sezoane este mai in vana decat del piero, dar totti nu se va reusi sa faca niciodata ceea ce a facut del piero.
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  12. #2111
    Pro Memoria miril's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Stockholm
    Posts
    29,277
    Reputatie
    0
    Pierdut, este un fel de a spune. Diablo, dupa cum vezi eu zic ca Del Piero a jucat mai bine sezonul acesta decat cel de anul trecut, iar Juve joaca mult mai bine acum, cu exceptia ultimelor doua-trei etape, decat a facut-o anul trecut sub Lippi, care, fie vorba intre noi, este un antrenor care ar trebui sa iasa la pensie si nu sa antreneze squadra azzura. Parerea mea.

    Imi pare rau pentru fanii lui Del Piero, dar Alessandro mi se pare ca a devenit cam blazat si cam de mult. Si mie imi place de el, dar nu mai este ce a fost. Diablo, "ochii" erau pentru ADelPiero.
    Last edited by Delia; 17th January 2005 at 07:17.
    "The minority is sometimes right, the majority always wrong." - A Progres...sive Thinker

    "If you support a team that fails to win the league for years, it does feel like a kind of cult'." - Salman Rushdie

  13. 17th January 2005, 01:53
    Reason
    am unit doua mesaje....

  14. #2112
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    dupa parerea mea singurul care este peste del piero in acest moment in italia ca faima, prestigiu.... este maldini
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  15. #2113
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    miril, stii u cum e ... fiecare isi lauda "marfa"
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  16. #2114
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    un lucru care mi se pare fff important este nr marcatorilor din echipa. daca in celelalte sezoane marcau aproape toti jucatorii in acest sezon sunt doar 7 marcatori, lucru contraindicat pt echipele mari. capello lasa-ne :degete:
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  17. #2115
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Sper ca dupa meciul de ieri Capello sa-si fi dat seama ca locul lui Tacchinardi e in primul 11
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  18. #2116
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  19. #2117
    MoggiPresedinte Al Dracu's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Calare pe situatie
    Posts
    3,543
    Reputatie
    1
    Yo zic sa nu dramatizati pentru ca Juve a jucat bine aseara. Daca nu dormea Zebina pe el si nu se lasa depasit in saritura de un atacant de 1 metru 20 acum erau toate bune si frumoase. Asta-i fotbalul! Si de-aia-i frumos!

    Del Piero e in scadere de forma vizibila! Nu as vrea sa plece dar nici sa continue asa. Din pacate a ajuns la virsta la care masa musculara a devenit o greutate in loc sa-l ajute. Degeaba a facut muschii aia la picioare daca trebuie sa-i care dupa el in loc sa ii fie de folos. Eu nu stiu daca voi vi-l mai amintiti pe Del Piero de acum citiva ani, era mult mai "in fibra".
    I need to be myself
    I can't be no one else
    I'm feeling supersonic
    Give me gin and tonic

  20. #2118
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Nu am jucat bine . Dupa cum s-a desfasurat meciul nu meritam victoria
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  21. #2119
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    pe mine ma ingrijoreaza altceva. daca at cand era lippi din luna ianuarie juve isi intra fff mult in forma(exceptand sezonul trecut) acuma ce face???
    mie mi-e frica de altceva nu de campionat pe care oricum nu-l vom castiga si anume de meciul cu real. realul acuma are o conducere noua fff buna si un antrenor care se arata a fi fff priceput in meserie.
    as fi curios daca capello ar fi in stare sa castige un meci in 6-7 min!!! cu mult laudatul sau emerson-prostu naibi
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  22. #2120
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    diablo20 , ma intreb daca tu chiar tii cu Juventus
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  23. #2121
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    cam de prin 1994-1995
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •