Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 26 of 26

Thread: Tranzactii si Semnari de Contracte in NHL

  1. #22
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,069
    Reputatie
    1
    Curtis Joseph trece la Bruins
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  2. #23
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sickboy
    Daca ar fi sa aleg intre cei trei mosi si cei doi europeni(Sundin si Mogilny),nu as sta prea mult pe ginduri...i-as alege pe cei mai batrini;sint jucatori care dau totul pt. echipa, chiar daca nu mai sint la prima tinerete,sa nu uitam ca Belfour a fost candidat la Vezina Trophy(cel mai bun portar),Roberts e un jucator cheie in atac,poate doar Gilmour e depasit,dar e un fost capitan la Toronto in sezonul 92-93 an in care Toronto a fost in finala,deci favoritul publicului...asta nu inseamna ca Sundin si Mogilny nu sint talentati...
    Sunt de acord cu tine sickboy, si eu i-as tine pe Belfour si pe Roberts daca as fi in locul lui Quinn, dar in privinta lui Gilmour nu cred ca ai dreptate. S-ar putea ca el sa fie favoritul publicului dar sa fim seriosi nu se poate face performanta doar cu publicul. Trebuie ca o echipa sa aibe si jucatori calumea ca sa se poata face performanta, iar la Leafs din pacate jucatorii buni ii cam numeri pe degetele de la o mana.

  3. #24
    Zamboni Driver GoPens's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    On the Rhine
    Posts
    1,468
    Reputatie
    1
    Gilmour e la al 21-lea sezon. daca stai sa te gindesti ca si-a luat cupa stanley pe vremea razboiului rece...

    Gilmour e depasit,dar e un fost capitan la Toronto in sezonul 92-93 an in care Toronto a fost in finala,deci favoritul publicului
    asta a fost acu' 10 ani. dupa aceeasi regula l-ar putea lua pe Kevin Stevens left winger. macar de nu-l dadeau pe Darcy Tucker...

  4. #25
    senior sickboy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    240
    Reputatie
    1
    N-am inteles ce e cu Tucker?
    Nu stiu sa-l fi transferat Toronto?
    "I went to a fight and a hockey game broke out"

  5. #26
    Zamboni Driver GoPens's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    On the Rhine
    Posts
    1,468
    Reputatie
    1
    don't know. scria ceva acu' citeva luni in lcshockey dar nu mai gasesc articolu

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •