Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 102

Thread: Pariuri-x.ro - Cea mai activa comunitate de pariori

  1. #22
    rock and roll Elvis81's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Spain
    Posts
    3,420
    Reputatie
    1
    rau a ajuns olsul daca acum face reclama la alte forumuri... pe cand sa asteptam si o reclama la forumul lui Tudose?
    My imaginary friend thinks that you have mental problems

  2. #23
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    cholet
    Posts
    951
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Elvis81 View Post
    rau a ajuns olsul daca acum face reclama la alte forumuri... pe cand sa asteptam si o reclama la forumul lui Tudose?
    ai dreptate..se trezesc unii..eu am incredere in alte jocuri de pariuri...care iti si platesc premiile..iar case de pariuri serioase

    betaland..bwin si bet365..nu am avut belele
    ...........

  3. #24
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    Osl

    Nu a ajuns nimeni rau, nu inteleg de ce faci aceasta afirmatie, credeam ca pariorii trebuie sa cunoasca tot ce este in materie de pariuri, iar forumul celor de la Online Sport este cel mai tare in materie de sport si pariuri dupa cum vedeti, noi suntem axatati doar pe pariuri.

  4. #25
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by regele View Post
    ai dreptate..se trezesc unii..eu am incredere in alte jocuri de pariuri...care iti si platesc premiile..iar case de pariuri serioase

    betaland..bwin si bet365..nu am avut belele

    Inca odata va intreb, de ce faceti afirmatii inainte sa va documentati ?

    Una este o casa de pariuri alta este un site ce va ofera premii 2 lucruri total diferite, noi suntem site-ul ce va dau premii si premiile se dau pe bune, citeste pe forum sa vezi nu exista user sa nu fi luat premiul. E bine sa fii precaut deoarece sunt multe site-uri ce va mint dar nu este cazul, ne-am demonstrat seriozitatea in repetate randuri.

  5. #26
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pariurix View Post
    Inca odata va intreb, de ce faceti afirmatii inainte sa va documentati ?

    Una este o casa de pariuri alta este un site ce va ofera premii 2 lucruri total diferite
    pe siteul vostru faceti reclame la case de pariuri.....mai exact la vreo 5 case de pariuri....

    un site de genul tau are un singur scop.....acela de a atrage cati mai multi clienti la acele case de pariuri....incepatori...dupa cum le ziceti voi...

    in ziua de astazi exista doar interese proprii...in cazul de fatza voi aveti de castigat....nu noi...

    de fiecare data cineva are de pierdut...si cineva are de castigat....asa sta treaba...asa e de fiecare data....dar imi place ce stil aveti atunci cand faceti reclama la ceva...

    asta cu pariori amatori si pariori profesionisti este o mare vrajeala....

    exista doar turma si ce este in fatza turmei.....oi si magari....oi sunt multe....magari...nu prea vezi...
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  6. #27
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    Doar noi castigam ?

    Nu pot sa-ti dau dreptate aici pentru ca la aceasta intrebare am raspuns de 1 milion de ori deja.

    La noi pe site toata lumea castiga. Problema pe care o avem este urmatoarea :

    1. Cunoasteti prea multe site-uri ce dau teapa

    2. Majoritatea fac orice sa va faca de bani

    Ce am facut noi ?

    1. Am facut cel mai serios site de pariuri

    2. Nu suntem dispusi sa facem chiar orice doar sa mai scoatem un leu

    3. Nu castigam doar noi castigati si voi

    Inainte sa tot discutam iar pe langa subiect de ce nu incercati sa va documentati ? Atat timp cat noi castigam veti castiga si voi ! si asta se vede, avem cele mai mari premii si cele mai multe concursuri pentru voi pariorii.

    Daca ai avea idee cate luni de zile ne-am chinuit sa va schimbam mentalitatea si pana la urma am reusit, dar cum mereu dam de oameni noi asa ca tine incepe o noua provocare.

    Cauta la noi pe forum avem peste 150.000 de mesaje, vezi cate persoane au zis ca nu au primit premiul ? iti spun eu toti au primit. Incearca sa maschezi tu un forum in care se scrie la fiecare cateva minute sau chiar la fiecare minut uneori. Daca nu am fi fost seriosi se afla, dar nu acceptam ca cineva care nu ne cunoaste sa ne critice. Acceptam critici, desigur sa fie fondate, deoarece critica poate fi constructiva si ne va ajuta in viitor sa imbunatatim relatiile cu pariorii si intre pariori, deoarece nu urmarim sa ne intelegem doar noi cu voi ci si voi intre voi. Asta e politica noastra.

  7. #28
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    interesant .. am citit si eu ceva de site`ul asta parca am si cont acolo
    intrebarea e urmatoarea sa stiu daca o s ama apuc in viitor sa concurez ... premile sunt in bani? free-beturi sau in ce forma ?
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  8. #29
    sport legend stefanello's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Pitesti
    Posts
    2,339
    Reputatie
    1
    Frate ai prea mult timp liber, te-ai apucat sa scrii scrisori pe aici...nu are nimeni rabdare sa citeasca... am inteles, sunteti seriosi, la voi toti castiga si ca orice forum vreti sa impartiti aceasta cunoastere altora, nu?

    Desi e mai multa activitate decat aici, eu unul nu ma intereseaza forumurile publice. Nu inteleg dc te zbati atat sa dovedesti credibilitate?

  9. #30
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by stefanello View Post
    Frate ai prea mult timp liber, te-ai apucat sa scrii scrisori pe aici...nu are nimeni rabdare sa citeasca... am inteles, sunteti seriosi, la voi toti castiga si ca orice forum vreti sa impartiti aceasta cunoastere altora, nu?

    Desi e mai multa activitate decat aici, eu unul nu ma intereseaza forumurile publice. Nu inteleg dc te zbati atat sa dovedesti credibilitate?

    1. Incearca te rog sa citesc ce spun pentru ca eu citesc ce scrii sa am destule informatii incat sa-ti rapsund, dar daca acesta este stilul tau intru postez ce-mi trece prin cap si merg mai departe ok voi incerca sa te inteleg ca asa esti tu.

    2. Incerc sa dovedesc credibilitate pentru ca sunt foarte multi sceptici si pentru ca in acest domeniu este o lista interminabila de tepari, dar intrebarea mea este de ce faceti acuzatii nefondate ?

    Sper sa citesti macar de data aceasta sa putem ajunge la un consens.

  10. #31
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TaciAcolo View Post
    interesant .. am citit si eu ceva de site`ul asta parca am si cont acolo
    intrebarea e urmatoarea sa stiu daca o s ama apuc in viitor sa concurez ... premile sunt in bani? free-beturi sau in ce forma ?
    Aici : http://www.pariuri-x.ro/forum/concur...ii-t20470.html gasesti premiile si casele de pariuri care le acorda.

    La bwin sunt pariuri gratuite primiti un cod care va alimenteaza ocntul cu suma premiului, trebuie rulat de 5 ori pe cota minim 1.01 simplu.

    La bet365 se baga direct in cont si nu trebuie rulati sunt ca si banii cash, e posibil din ianuarie sa fie sub forma de bonus si trebuie rulati de 3 ori pe orice cota.

    La sportingbet se baga direct in cont.

    La gamebookers trebuie sa aveti cont activ sa puteti lua premiul.

    Asta e la cel principal.

    Avem si concursuri zilnice cu premii de 5 euro la bwin, vcbet, bet365, avem loteria cu bani in moneybookers etc.

    Fiecare participa unde doreste si castiga unde poate.

  11. #32
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    si locul 2 cat castiga ?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  12. #33
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1

    Premii

    Sunt afisate pe site :

    Premiile totale vor fi impartite in felul urmator :

    1. 200 Euro Bwin.com + 100 Bet365.com
    2. 100 Euro Bwin.com + 50 SportingBet.ro + 50 Bet365.com
    3. 50 Euro Bwin.com + 25 SportingBet.ro + 50 Bet365.com
    4. 50 Euro Bwin.com + 25 SportingBet.ro
    5. 50 euro Bet365.com
    6. 50 euro SportingBet.ro
    7. 200 Ron Gamebookers.com
    8. 200 Ron Gamebookers.com
    9. 100 Ron Gamebookers.com
    10. 100 Ron Gamebookers.com

  13. #34
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    nu am inteles nimic.

    cat castiga locul 1 si cat castiga locul 2 ?
    Last edited by White Shadow; 17th December 2009 at 20:51.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #35
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    1. 200 Euro Bwin.com + 100 Bet365.com
    2. 100 Euro Bwin.com + 50 SportingBet.ro + 50 Bet365.com

    Locul 1 300 euro

    Locul 2 200 EURO

    Pentru ca asa au dorit ei sa sponsorizeze pentru ca bwin da in total 400 euro si gamebookers doar 150 e o chestie de logica foarte simpla, si ca parior ar trebui sa stii conditiile de rulare a frebeturilor. Si la gamebookers cere rularea lor si cere si cont activ.

    Daca mai ai nelamuriri te ascult.

  15. #36
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    de ce la gamebookers premiul este de 200 lei si la bwin este de 200 de euro.....oare sa fie din simplu motiv ca la gamebookere e suficient sa ai cont deschis si la bwin te obliga sa rulezi premiul pe niste cote ?

    de ce nu e la bwin ca si la gamebookers ?

    ai castigat...gata.....de ce mai esti obligat sa rulezi premiul pe niste cote ?

    sa inteleg ca te zbati ca *******ul sa castigi un concurs....si dupa ce il castigi...mai esti obligat sa-l rulezi pe niste cote...

    200 lei la gamebookers....

    200 de lei dau pe un joc de playstation 3....
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  16. #37
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    de ce la gamebookers premiul este de 200 lei si la bwin este de 200 de euro.....oare sa fie din simplu motiv ca la gamebookere e suficient sa ai cont deschis si la bwin te obliga sa rulezi premiul pe niste cote ?

    de ce nu e la bwin ca si la gamebookers ?

    ai castigat...gata.....de ce mai esti obligat sa rulezi premiul pe niste cote ?

    200 lei.....

    200 de lei dau pe un joc de playstation 3....

    Am raspuns legat de dieferenta si inainte am completat cu edit imediat cupa ce am postat.

    Toate aceste conditii sunt impuse de casele de pariuri pentru a forta pariorul sa incerce casa de pariuri sa descopere casa de pariuri, ei nu au de unde sa stie cine castiga si au facut aceleasi reguli pentru toti. Dar sa fim seriosi la cote de 1.01 iti rulezi banii in cateva minute la pariurile live si apoi ii poti scoate.

    Fiecare casa de pariuri are propriile reguli de acordare. Trebuie sa aveti in vedere ca sunt niste reguli minime si usor de indeplinit si nu ar trebui sa puna piedica mai ales unui parior demn de premiu.

    Apropo vezi ca discutam de euro, si daca ai bani poti lupta pentru faima daca nu te intereseaza nimic din toate aceste lucruri nu stiu ce ati mai putea sa-ti zic, majoritatea pariorilor sunt supermultumiti de premii si cum majoritatea decide ...

  17. #38
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    CONCÚRS, concursuri, s.n. 1. Întrecere care se termină întotdeauna cu un clasament și cu acordarea unor premii celor mai buni dintre participanți.

    deci concursul vostru nu este un concurs...

    deoarece castigatorul este obligat sa faca ceva cu acel premiu........

    de fapt se ofera un bonus....pe care il primesti la mai multe agentii online cand te inregistrezi..si pe care trebuie sa-l rulezi pe niste cote...este acelasi lucru....doar ca voi bagati aici termenul "concurs"...

    si cat timp tine "concursul" ?
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  18. #39
    junior
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Satu Mare
    Posts
    95
    Reputatie
    1
    Te inseli.

    Bonusul e bonus premiul e premiu.

    Banuiesc ca tu nu esti parior, si esti doar curios cum merge toata treaba nu ? sau poate ma insel, ca sa stiu cum sa-ti explic pe viitor sa intelegi mai bine.

    Ca sa iei bonusul la orice casa de pariuri trebuie sa depui bani.

    Ca sa iei premiul e destul sa castigi la concurs.

    Concursul principal dureaza o luna, cele zilnice 24 ore, surprizele cateva ore.

    Nu inteleg de ce nu citesti pentru ca vei afla raspuns la toate intrebarile tale.

    Apropo stiu si eu sa caut in dex :

    PRÉMIU, premii, s.n. Recompensă materială sau distincție acordată cuiva pentru meritele deosebite obținute într-un domeniu de activitate, la un concurs etc. ♦ Distincție acordată la sfârșitul anului școlar elevilor care au obținut cele mai bune rezultate la învățătură. – Din lat. praemium.

    De cand premiu inseamna doar bani cash ? nu prea are relevanta ce ai spus tu mai sus, si nu stiu nici acum ce ai vrut sa dovedesti defapt.

  19. #40
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Banuiesc ca tu nu esti parior, si esti doar curios


    asta te injura de mama
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  20. #41
    sport legend stefanello's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Pitesti
    Posts
    2,339
    Reputatie
    1
    Hai fratee...ce e aici? Balci? Daca era sa discutam despre un meci nu zicea nimeni nimic....am prins Timisoara @ 12.50 dar ce mai conteaza pariurile. Siteul omului e ok, sa-l lasam sa-si vada de treaba.

    Hai sa facem ceva constructiv...

  21. #42
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TaciAcolo View Post

    asta te injura de mama
    am vrut sa dau report bad post cand am vazut propozitia...

    Quote Originally Posted by pariurix View Post
    Concursul principal dureaza o luna, cele zilnice 24 ore, surprizele cateva ore.
    aveti si concursuri zilnice ?

    cum sunt alea si ce premii sunt ?

    si ce surprize ?

    Quote Originally Posted by pariurix View Post
    Ca sa iei premiul e destul sa castigi la concurs.
    nu e adevarat......ca sa iei premiul trebuie :

    1.sa castigi concursul
    2.sa ai cont la o agentie de pariuri online
    3.sa rulezi castigul pe niste cote...

    si de abia dupa aia iei premiul....

    deci daca un om amarat care are 4 copilasi castiga concursul....el nu poate sa le cumpere o bucatica de paine si salam la copilasi....din premiu...deoarece...trebuie sa isi faca card visa electron.....sa isi alimenteze cardul....sa ruleze niste cote cu acel premiu...si in acelasi timp...in care acei copilasi infometati il privesc cu o fatza trista si plina de speranta...
    Last edited by White Shadow; 17th December 2009 at 22:16.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •