Results 1 to 15 of 15

Thread: Credeti ca userul Duba merita sa poata posta pe Ols?

  1. #1
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1

    Credeti ca userul Duba merita sa poata posta pe Ols?

    Trecand peste faptul ca Duba este clona userului banat S.O.S -http://www.onlinesport.ro/forum/member.php?u=3227- cred ca se pune problema ca un user care nu reuseste sa posteze decat pentru a jigni adversarii, sa primeasca ban definitiv. Toti mai calcam stramb, insa la Duba calcatul stramb e deja regula. Sa auzim vox populi.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #2
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    aici trebuie si poll si apoi vb
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #3
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Cat timp voi doi, relansatu, etc.. aveti dreptul sa postati trebuie sa aiba si el... nu-i cu nimic mai negru sau mai alb decat un user recidivist. Aveti amandoi antecedente pe forumul asta asa ca nu cred ca parerea voasra este reprezentativa , va pierdeti vremea.

    PS .In locul moderatorilor eu bagam si pe userul Novac ban de vreo doua trei ori dar - ori am sanse ori pile

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  4. #4
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Duba e prostul forumului.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  5. #5
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    si lecsus ce mai e?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  6. #6
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  7. #7
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    pai daca Duba trebuie bannat definitiv atunci toyota trebuie executat.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  8. #8
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Nu nu trebuie impuscat in rotula si lasat sa topaie tot restul vietii

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  9. #9
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Lasati-l ma, dupa ce ca e schilod de creier vreti sa primeasca si ajutor de handicap pe criza asta?

  10. #10
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    imi retrag intrebarea.
    l-as jigni pe Duba sa-l pomenesc in acelasi context cu pomul de craciun al forumului.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  11. #11
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Hai ca ti-ai revenit

  12. #12
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Acesta este un thread de scandal si in consecinta ar trebui inchis.Nu cred ca suntem in masura sa judecam actiunile unuia sau altuia,toti avem cam acelasi comportament (cu unele exceptii si alea foarte putine la numar),duba,lexus,eu sau oricare altul trebuie lasat sa posteze in continuare si sanctionat atunci cand este cazul.
    Problema acestui forum,dupa umila mea parere,este stilul de moderare,partinitor si de multe ori cu jumatati de masura.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  13. #13
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Pi buni?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #14
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    tu chiar n-ai ce face?
    am spus ca duba are tourette. basescu ii reduce ajutorul pentru handicap, tu nu vrei sa il mai lasi sa posteze aici ... dar ce aveti cu el, oameni buni?

  15. #15
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Thread de scandal, plin de jigniri.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •