Page 165 of 176 FirstFirst ... 65115155163164165166167175 ... LastLast
Results 3,445 to 3,465 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #3445
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Ma cac si pe tine parise. Iar Ionel, sa o iau pe maica-sa in pla.
    Marsh afara din forum, inapoiatule moral si promotor neobosit al abuzurilor.
    Am crezut ca e ceva de capul tau dar nu e, esti o varza din aia de 2 lei care stie multe informatii dar nu pricepe aproape nimic din ele.




    Cu exceptia sectiunilor de show-uri, filme, documentare, anime-uri. Acolo fac exceptie, te astept oricand, chiar mai des!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #3446
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    In loc sa atragi useri tu ii gonesti?

  3. #3447
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Pai pe o anumita sectiune il atrag, unde e cat de cat util forumului.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #3448
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Sevilla ca Sevilla - e user cu "istoric negativ" AKA tu stii ca el o sa piarda orice disputa in fata voastra (a ta si a delaparisului impartial) atunci cand VADIM o sa decida cine ramane, el sau voi; Sevilla= un iuzar cu trecut negativ sau 2 vajnici pandari ai forumului ... tu stii lucrul asta si postezi intentionat provocari, la limita regulamentului, cocosat supt pulpana generoasa a francezului.


    Intrebarea care se pune este cine aduce plusvaloare ols-ului: el sau voi doi ????


    Parerea mea este ca, GARANTAT asta!, tu nu esti folositor acestei comunitati, e fucking clar dupa ultimele postari, Nu_ti poti infrange instintele primare si nici nu poti depasi conditia/ pozitia ( ) sociala. ... trebuie timp = 2,3 generatii in civilizatie.





    Ps. doar un sclav frustrat, mic, pupicurist si needucat - :voma












    Ps2. Credeam ca vei ramane sa cureti de gainati statuia marelui om dar se pare ca si tu esti pe tobogan

    Ps3. Astept cu MARE INTERES reactia furibunda a taranetelui din DEVA + o noua sesiune de cautari& research-uri dupa IP-ul userului Novac/ desi "Dom' Profesor" se crede protejat dat fiind "contractul" laconic dintre el si SRL-ul ce gestioneaza forumul tin sa_l informez ca nu-i chiar asa ... eu sunt "urmarit" de muuult si STIU (sunt anuntat de) lucrul acesta ;P => Be aware! - 'm a hot potato /
    Last edited by Novac; 2nd September 2017 at 20:08.

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  5. #3449
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1

    Vai de capul tau
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  6. #3450
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1



    ... cum era aia? rade ciob de

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  7. #3451
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Novac View Post
    vezi ce faci cu reportul acela ca-i bai, a venit "indianul" in tara
    Da, daaaa/

    continuati, continuati, ...

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  8. #3452
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Omu' mi-a dat abuziv infraction in trecut si se lauda mereu cu asta. Lucrul asta m-a iritat intotdeauna, iar acum mai si inventeaza si spune ca mi-a dat pentru injuraturi de mama ceea ce nu este adevarat, dupa cum am si demonstrat. De cate ori se mai lauda pe forum ca mi-a dat el mie infraction, o sa il injur. Nu am flexibilitate in aceasta privinta.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  9. #3453
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Eu te inteleg dar de cate ori injuri vei fi sanctionat.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #3454
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Da, intotdeauna mi-a fost teama de asta. De cate ori am fost amenintat cu ban-ul sau sanctiuni, am dat inapoi si am bagat capul la cutie... sau invers?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  11. #3455
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Mda, mnoui, mnada ... etc ...
    Ce gurite mici au Novac si Sevilla cand sunt pusi in fata adevarului incontestabil.

    Eu in locul vostru merg pe burta si incerc data viitoare ca asta e pierduta din start
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #3456
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Adica?

    Vezi ca l-am injurat pe Visitor Messages. Am incercat sa-mi dau report singur, dar nu merge.
    Nu stiu care-i ala adevarul incontestabil si de mers pe burta nu merg. Puteti sa-mi dati ban si sa ma blocati si pe VP, nu-i problema. Pe dreptatea mea merg pana in panzele albe.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  13. #3457
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Mergi e treaba ta.
    Dreptatea ta este dreptatea tuturor? Nu stiu. Pe noi astia moderatori "pusi" ne preocupa dreptatea tuturor.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #3458
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Impartiti dreptatea aia subiectiv, nu reprezentati nici un bine colectiv.
    Vad ca nu vrei sa aprofundezi postarea anterioara, ce ai vrut sa spui.

    Iar Johnny, nu stiu ce utilitate are ca moderator. Poate ii apreciezi intelectul? Sunt curios cati oameni pe acest forum ar avea lucruri bune de spus despre el, in afara de Paulica. Il ia lumea peste picior pe Tenis, Film si Seriale si fotbal in general. Nu stiu cum a ajuns moderator daca se voteaza chestia asta.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  15. #3459
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Vad ca nu vrei sa aprofundezi postarea anterioara, ce ai vrut sa spui.
    Ce aprofundat vrei?
    E mai simplu decat ziua sau noaptea si soarele sau luna ce am spus acolo.
    Sunteti ipocriti si incercati sa speculati orice situatie pt a destabiliza moderarea pe acest forum. Incercati la alti clienti deoarece eu, vulpe batrana , v-am pescuit de ani de zile

    PS: schimbati drac' liniile ca Novac a ruginit rau de tot
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #3460
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Dragi tovarasi si pretini , observ ca a inceput sesiunea de toamna plangeri, reclamatii si sanctiuni. Fara a nominaliza am impresia din cele rasfoite si citite ca adevarul este undeva la mijloc. E atat de simplu de rezolvat dar mai bine nu, sa moare fiecare pe limba lui, doar suntem o tara libera pana in gaura c......


    edit.
    Spor la treaba domnilor, dar atentie, cand incercam sa impac capra cu varza un respectabil user al acestui forum spunea ca dau cu barda.
    Atentie la barda, va poate lovi in coaie!
    Last edited by delaoltenia; 3rd September 2017 at 06:53.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  17. #3461
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Sevilla injura si "adevarul e la mijloc" hai ca mi-a placut asta
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #3462
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Eu sunt sanctionat pentru injuraturi, dar altii nu sunt penalizati pentru provocari sau incompetenta.
    Ce sa mai spun de dublu standard si subiectivism.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  19. #3463
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Omul este singurul animal pentru care propria sa existenta este o problema pe care trebuie sa o rezolve. Se pare ca pentru 2-3 indivizi de pe aici totul se reduce la "singurul animal".

  20. 3rd September 2017, 13:01

  21. #3464
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sevilla injura si "adevarul e la mijloc" hai ca mi-a placut asta
    Poti reformula, cand Sevilla injura adevarul e undeva la mijloc.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  22. #3465
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Cine se tot plange pe aici ca o fata mare tot singurica? Novacel, tu esti?
    Ia zi lu nenea Johnny cine te-a prejudiciat si de ce? Ca-l pune nenea Johnny imediat cu botu pe labe!
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Iar Johnny, nu stiu ce utilitate are ca moderator. Poate ii apreciezi intelectul? Sunt curios cati oameni pe acest forum ar avea lucruri bune de spus despre el, in afara de Paulica. Il ia lumea peste picior pe Tenis, Film si Seriale si fotbal in general. Nu stiu cum a ajuns moderator daca se voteaza chestia asta.
    Dand sanctiuni celor care merita!
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Eu sunt sanctionat pentru injuraturi, dar altii nu sunt penalizati pentru provocari sau incompetenta.
    Ce sa mai spun de dublu standard si subiectivism.
    Incompetenta nu e impotriva regulamentului iar provocarea e daunatoare doar cand e realizata impotriva celor de bun simt, corecti sau binevoitori.
    Injuraturile iar sunt de tolerat atat timp cat nu au directa menire a jigni si obstructiona direct un anumit individ, clar definit si departajat de un grup din care face parte.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •