Page 162 of 176 FirstFirst ... 62112152160161162163164172 ... LastLast
Results 3,382 to 3,402 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #3382
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Deci ceva mai putin interesant decat politica nu puteai sa gasesti oare sa-mi dai de citit!?


    Hmm... Poate Delaparisul are ceva bunicutze prin Deva, altfel nu-mi explic 100% ce l-a iritat atat de mult!
    Intre politica si limbaj licentios in opinia mea este identitate!
    Poate pe parizian l-a suparat de ce o ia atat de in serios Novac, politica si exponatii ei tre injurati o data, tras o pwla peste fata si mers mai departe, niciodata consumat nervi pentru ea, nu merita. Si pe mine m-ar fi enervat treaba asta. Mai degraba mi-ar fi fost mila, sa-i mai dau si sanctiune grea... isi da singur saracu cu orele cu care nu doar ca se intereseaza, ba mai si se consuma pentru astea.


    In politica romaneasca nu exista partid corect din cele care sunt sau au fost vreodata la putere.
    Trebuie pus stampila taman pe alealalte, dar si acolo-s slabe sperante, dar macar mai sunt sperante.
    Last edited by Johnny D; 18th April 2017 at 11:31.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  2. #3383
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Am mai spus-o si o repet. Intr-o zi, cand o sa mi se faca iar de plecare de pe forum, o sa ma iau si eu de mortii lu' Hildan si sa vedem atunci daca mentinem actualul standard sau il schimbam. Sa vedem daca sanctionam doar injuraturile la adresa userilor sau si pe acelea la adresa mortilor lu' Hagi.

    Parise, umbla in continuare la butoane asa cu dublu standard ca presiunea creste si ceva o sa dea pe-afara. N-o sa fie frumos, dar trebuie sa trecem si prin mizerie ca sa ajungem la mal. Sistemul trebuie provocat din cand in cand, doar asa progresam. O sa ma sacrific eu pentru binele colectiv, ca un baiat bun ce sunt.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  3. #3384
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Eu as zice ca tu te-ai sacrificat destul, mai lasa si p-altu.



    Ia uite, c-a aparut si Hingherul, inseamna ca ne-am balacarit serios daca fortele universului au apelat la el!
    Last edited by Johnny D; 18th April 2017 at 11:37.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #3385
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    De fapt, nu realizez nimic daca nu stabilesc niste limite de la bun inceput.
    La urmatoarea injuratura cu forma agravanta, de exemplu petea injura mortii lu' Hagi, o sa dau report post. Astept 24 de ore sa vad ce masuri se iau. Dupa aia sa va tineti bine
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #3386
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Lasa-l pe petea, el e inversul lui duba! Orice rau isi are opusul sau in lumina, daca lasi diavolu liber, tre sa lasi si ingerul oponent altfel nu e echilibru in Univers! Altfel spus, altfel te gaseste Hingherul cum ne-a gasit si pe noi aicea, care credeam ca suntem cat de cat decenti!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  6. #3387
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Vedem si noi poze cu Ruxi sau aveti de gand sa o lalaiti toata ziua plictisitor?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  7. #3388
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    q.e.d.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  8. #3389
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,999
    Reputatie
    1
    Am analizat atent de cateva saptamani si am constatat ca sunt trei care vorbesc urat pe forum constant. Dario, Novac si Sevilla la adresa unui user. Am spus si aseara, daca ma pun in locul unui nou venit nu-mi vine sa postez aici unde se mooi pz pl si altele. Macar de ar posta mai rar dar steptii astia isi dau in petec de zeci de ori pe zi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #3390
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,656
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Am mai spus-o si o repet. Intr-o zi, cand o sa mi se faca iar de plecare de pe forum, o sa ma iau si eu de mortii lu' Hildan si sa vedem atunci daca mentinem actualul standard sau il schimbam. Sa vedem daca sanctionam doar injuraturile la adresa userilor sau si pe acelea la adresa mortilor lu' Hagi.

    Parise, umbla in continuare la butoane asa cu dublu standard ca presiunea creste si ceva o sa dea pe-afara. N-o sa fie frumos, dar trebuie sa trecem si prin mizerie ca sa ajungem la mal. Sistemul trebuie provocat din cand in cand, doar asa progresam. O sa ma sacrific eu pentru binele colectiv, ca un baiat bun ce sunt.
    Te sfatuiesc prieteneste sa nu indraznesti...

  10. #3391
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Lasa-l pe petea, el e inversul lui duba! Orice rau isi are opusul sau in lumina, daca lasi diavolu liber, tre sa lasi si ingerul oponent altfel nu e echilibru in Univers! Altfel spus, altfel te gaseste Hingherul cum ne-a gasit si pe noi aicea, care credeam ca suntem cat de cat decenti!
    Bai idiotule, ai vazut tu vreodata ca injur de morti, mame sau rude, jegule uman? Mars la tine-n tiganie perversule!


    Sevilla, eu am spus de f. mult timp ca pe acest site se modereaza cu unitati de masura diferite. De altfel, i-am spus-o vede-n fata si aluia care-si are domiciliul la Paris. N-are niciun fel de relevanta ca 2, 3, 7 useri doresc ca cei care vegheaza ca acest site sa nu ajunga o cocina, delaparis, leo, si au mai fost si altii, modereaza functie de prietenii, emotional etc.. N-are rost sa te agiti. Totul merge dupa cum vor respectivii. Cel mai bun exemplu sunt eu, care eram sanctionat constant, iar Adrian 'ziaristul' era iertat mai tot timpul. Sunt insa mult mai multe exemple. Este exact ca in societatea noastra, oameni de prosta factura care, sa spunem, conduc sau raspund de ceva, fac absolut totul dupa cum vor muschii lor. Repet, e pierdere de vreme sa te agiti si sa le mai explici astora cum ar trebui sa modereze.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

  11. #3392
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Am mai spus-o si o repet. Intr-o zi, cand o sa mi se faca iar de plecare de pe forum, o sa ma iau si eu de mortii lu' Hildan si sa vedem atunci daca mentinem actualul standard sau il schimbam. Sa vedem daca sanctionam doar injuraturile la adresa userilor sau si pe acelea la adresa mortilor lu' Hagi.

    Parise, umbla in continuare la butoane asa cu dublu standard ca presiunea creste si ceva o sa dea pe-afara. N-o sa fie frumos, dar trebuie sa trecem si prin mizerie ca sa ajungem la mal. Sistemul trebuie provocat din cand in cand, doar asa progresam. O sa ma sacrific eu pentru binele colectiv, ca un baiat bun ce sunt.
    E o solutie si asta. Pai daca tot e liber la luat morti... Sau unii au oasele mai calcaroase ca altii?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  12. #3393
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    un adevarat thd crestinesc in a 3-a zi de Pasti...

    Ionica,numai tu esti de vina ca agiti spiritele pe-aici si nu vrei sa ne spui cum e cu Ruxi aia...
    granita la Orsova!

  13. #3394
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Duba View Post
    Bai idiotule, ai vazut tu vreodata ca injur de morti, mame sau rude, jegule uman? Mars la tine-n tiganie perversule!
    Pai nu, daca ai face asta, ai progresa un nivel, ai ajunge la nivelul Petea!

    Quote Originally Posted by cip View Post
    Ionica,numai tu esti de vina ca agiti spiritele pe-aici si nu vrei sa ne spui cum e cu Ruxi aia...
    Pai si eu am auzit in premiera de ea, ti-am spus asta.
    Sa va spuna cel care a adus subiectul, care stie cum sta treaba, asta e ceea ce tot zic de o saptamana incoace.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  14. #3395
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    ai zas ai zas dar nu cred o iota la cat pari de pisicher...
    fac pariu ca ti se spune "craisorul Mesesului" acolo la tine-n zona...
    granita la Orsova!

  15. #3396
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Da, asa ma mai scot si eu din gaura! Pe marfa ta de 2 zile!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #3397
    arogant,de mic cip's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    30,280
    Reputatie
    1
    pai marfa mea pe 2 zile e cam cat PIB-ul Salajului pe-un an
    jmekere,eu cred ca tu vrei sa-ti faci spital particular si nu stii cum sa-mi spui...
    granita la Orsova!

  17. #3398
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Am analizat atent de cateva saptamani si am constatat ca sunt trei care vorbesc urat pe forum constant. Dario, Novac si Sevilla la adresa unui user. Am spus si aseara, daca ma pun in locul unui nou venit nu-mi vine sa postez aici unde se mooi pz pl si altele. Macar de ar posta mai rar dar steptii astia isi dau in petec de zeci de ori pe zi
    ai analizat o p.ula. uite o sa.ti blochez casuta cu rp.uri in care demonstrez negru pe alb ca moderezi cu dublu standard. de leodacina nu are rost sa amintim, a moderat, modereaza si va sanctiona functie de simpatii, nu ai pedigree si in numar nedefinit de covrigi in coada esti anti echipa aia de kkt. pana una alta mooie liviut & rinamo!
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  18. #3399
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Dario, daca in realitate un gunoi imputit de om are toti banii din fotbal si mai indraznesc unii sa zica ca e competitie fair-play la noi in liga, macar pe forumuri sa mai ajustam si noi situatia cat de cat, cum si cat putem.

    Quote Originally Posted by cip View Post
    pai marfa mea pe 2 zile e cam cat PIB-ul Salajului pe-un an
    jmekere,eu cred ca tu vrei sa-ti faci spital particular si nu stii cum sa-mi spui...
    Da, tot spitale visez mereu, abia astept sa le revad! Cat de multe sa fie si unu dupa altu!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #3400
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,469
    Reputatie
    0
    bai Johnny, pt mine esti unul dintre cei mai inversunati antistelisti ai acestui forum. cu toate astea nu.mi amintesc sa te fi jignit, banuiesti de ce?

    daca ai raspunsul te rog sa nu postezi, vreau sa vad daca si pe altii ii duce bibilica.
    Last edited by delaoltenia; 18th April 2017 at 14:19.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  20. #3401
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    E orfan de echipa. Si mie mi-e mila de el si il privesc cu ingaduinta
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #3402
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,897
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaoltenia View Post
    daca ai raspunsul te rog sa nu postezi, vreau sa vad daca si pe altii ii duce bibilica.
    Am raspunsul, dar uite ce l-a dus bibilica pe Hingherul, iti place ce-ai facut? E bine?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •