Page 161 of 176 FirstFirst ... 61111151159160161162163171 ... LastLast
Results 3,361 to 3,381 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #3361
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Si Sevilla trebuie banat ... deoarece e stelist iar Steaua nu mai exista
    Normal. Da-mi doua saptamani ca poti sa dai vina pe sistem, ca inainte. Apropo de sistem...

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Admin este regulamentul la sanctiuni versiunea -2 sau -3. Trebuie sa punem la zi acolo, iti acord dreptate la faza asta.
    Thread: Regulamentul forumului OnlineSport ::: Last edited by Vadim; 13th December 2012 at 23:15. Reason: scoatere paragrafe in plus


    Vad ca se lucreaza intens
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  2. #3362
    Hear me roar! Elgorriaga's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    2,207
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Cum ma, sa posteze pe ols postari de pe alt forum in care citeaza inclusiv numele userului, data si ora
    Faceti-l supermoderator direct sa poate sa dea import din baza de date al altor forum-uri thread-uri intregi. Pai ce pana mea...
    Hai domle, ca alte forumuri n-au baze de date, ci niste amarite de fisiere text, nici macar xml ... le iei cu toptanu de pe torente, ce naiba ...

  3. #3363
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    exact asta mai lipsea olsului - pulifriciul& torentele


    norocul nostru e ca nu-i chiar brilliant la capitolul calculatoare luind in calcul faptul ca a avut nevoie de 2 ani sa invete cum e treaba cu quote

  4. #3364
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Ne-au napadit spam si advertisement accounts.
    Io zic sa ma faceti moderator global, de ce nu supermoderator, ca sa am grija de forum
    In acelasi timp as fi responsabilizat si nu l-as mai injura atat de mult pe paulica.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  5. #3365
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Mai bine taci si sa pari PROST decat sa deschizi gura si sa risipesti orice indoiala.

  6. #3366
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    tipic


    chiar daca e posibil ca tac-tu sa fie cel vinovat de genele care te fac ''special'' tot de mamicutza ta o sa-ti auzi vorbe pe ols - romanul stie una si buna!

  7. #3367
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    sluga nenorocita

  8. #3368
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Nu numai asta, dar sunt heterosexual asa ca nu-l penetrez pe taica-su lu' Paulica nici macar metaforic.

    Iar acum o sa vina parisele si o sa spuna ca tocmai se discutase sa ma faca administrator cu puteri depline pe forum, dar acest ultim comentariu a spulberat sansele realizarii mutarii
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  9. #3369
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Esti tu heterosexual dar te penetreaza sistemul asa ca nu se schimba nimic
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #3370
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Nu mi-o trage sistemul pentru ca trisez. Am clone si postez pe forum si cand sunt banat

    Fuck the system and paulica's mother
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  11. #3371
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Sistemul nu penetreaza clonele. Prefera originalul
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #3372
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    ce face baietii? joaca "balena albastra"?
    nu de alta dar il vad pe parizian cum se chinuie sa o caute de icre
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  13. #3373
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Nimic deosebit. Se plange Sevilla ... Desi e heterosexual e penetrat
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #3374
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Sistemul nu penetreaza clonele. Prefera originalul
    Bine, ai dreptate. Noroc ca eu sunt clona iar celalalt cont este originalul.

    Si nu glumesc, contul asta e din 2006, originalul e din 2004.

    Mai screme-te o explicatie, da-o la intors ca sa dea cum vrei tu.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  15. #3375
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Ok doar ca Sevilla e nume pe forum. Imi pare rau pt tine ca o clona te-a consacrat
    Daca vorbesti de Alex sau nu stiu cine nu cred ca stie cineva cine ai fost in 2004, dovada ca tot citezi disperat. Iar despre expresii intelectuale gen scremat te las pe tine deoarece dovedesti a fi expert in materie.
    Va urma ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  16. #3376
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    A scos parisele ciocanul si culmea pentru ca a fost injurata Firea...

    Atrageam si eu atentia cu ceva timp in urma ca mortii lu' Hagi sunt injurati zilnic pe forum de un anume individ. Avem si noi o unitate de masura cu care sa judecam userii, sau o facem in functie de starea de moment si cate sticle goale de vin avem pe masa?
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  17. #3377
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Mai citeste postul sanctionat si daca tot nu intelegi iti voi explica
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  18. #3378
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Mda, da, da, era ceva cu "de la deva" acolo, mi-a scapat si mie initial. Vezi delaparisule, daca nu dai si quote-ul initial in quote-ul sanctionat.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  19. #3379
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    N-a dat nici un nume de user, eu unul nici nu stiu la cine se refera.
    Imi mentin afirmatia de mai sus... ma rog, intrebarea retorica.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  20. #3380
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,915
    Reputatie
    0
    Pai nu intelegi ca e un quote la alt quote, sau la un user de pe pagina respectiva luat in vizor de el sau de mai multi. E mai greu de inteles. Delaparisul insa n-are problema asta, el deztese cu ac de aur orice incercare de lovitura cu efect indirect, ori pe ce cale, oricand, nimic nu-i scapa!
    E ca un ninja al regulamentului, sta la panda si tzushti de unde nu-l vezi, doar el si Chuck Norris.


    Cei micutzi moderatorashi de pe thread-ul cu pricina ar trebui sa lanseze cu multa modestie un puternic Arigatou Sensei in grup.


    Pe de alta parte eu zic ca putea scapa si bietu Novacel cu un warning, n-a fost ofensa chiar atat de grava. A fost asa de jumate o shotie, treaca, mearga de la noi. Cine n-a mai facut d-astea!? E drept c-a fost asa chiar la limita dintre shotie si depasire interzisa... mda. A fost cu cantec si-a iesit soprana! Departe de mine sa deplang Novacelul insa cand vezi dube cum jignesc in rand asa ca la raionul de fabrica si nu patesc nimic... te mai gandesti daca sa faultezi puternic omul inca de prima data de cum il prinzi in offside.
    Last edited by Johnny D; 18th April 2017 at 11:21.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  21. #3381
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,351
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pai nu intelegi ca e un quote la alt quote, sau la un user de pe pagina respectiva luat in vizor de el sau de mai multi. E mai greu de inteles.
    Asta-i postarea originala:

    http://forum.onlinesport.ro/threads/...=1#post4366196

    Nu e nici un quote la alt quote, nu stiu ce vezi tu acolo.

    In postarea imediat urmatoare, parisele l-a avertizat verbal (ma rog, in scris. intelegi tu ce vreau sa spun).
    Daca ar fi calcat pe bec in urmatoarele postari, acelea trebuiau sanctionate, asta daca meritau sanctionate.

    Unde e Cuza sa-l vada pe-asta cu ocaua mica
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •