Page 158 of 176 FirstFirst ... 58108148156157158159160168 ... LastLast
Results 3,298 to 3,318 of 3684

Thread: Plangeri si reclamatii

  1. #3298
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Lordliv, OLS-ul ar trebui sa-ti tzuce picioarele, nu sa te dezavantajeze la cata calitate aduci tu pe forumul asta si interes pentru vizitatori!
    umor englezesc?!
    ala este cam greu de inteles...
    adica este cu mai multe sensuri.

  2. #3299
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post

    ok.dar eu puteam sa vad big bang theory,sa vorbesc de evolutia imbecililor sorosisti si sa urmaresc daca o nava a descarcat incarcatura! ( essul o sa fie iar invidios)

    aici n-am cu sa te contrazic!
    geniala treaba cu nava

    in alta dezordine de idei: vadim! (stiu ca vb cu peretii, dar na...sa mai incerc si pe aceasta cale) - azi, 28 octombrie 2016, se fac 2271 de zile de la "gud bai"-ul de pe ra initiat in data de 10 august 2010.
    daca nu ma crezi, e simplu: deschizi un excel, introduci "10-aug-2010" in prima celula (A1), introduci in B1 data de azi - "28-Oct-2016, iar in C3 (sau in care vrea muschiul tau) bagi "=B1-A1".
    SUNT CHIAR 2271 DE ZILE. calendaristice.
    pt zilele lucratoare, este si formula cu "networkdays - 1", dar eu postez aici si in weekend-urile cand "am semnal".

    chiar nu lasam tineretul sa se exprime?
    Last edited by Ess; 28th October 2016 at 01:06.
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  3. #3300
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,883
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cip tm View Post
    ihi...si eu zic ca le face intentionat,altfel n-ar mai fi dacopat
    Te-a atins putin ca n-am zis si de tine, asa-i? Hai ca si tu.... na, poftim!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  4. #3301
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    aici n-am cu sa te contrazic!
    geniala treaba cu nava


    chiar nu lasam tineretul sa se exprime?
    essule,ce nu fac eu pentru ols! chiar imi asum pozitia de a fi frecventabil datorita replicilor falacioase! olsul sa mearga mai departe!
    spre deosebire de multi albastriti care fac umbra pamantului de pomana. dar acoperiti de culoarea care-i face inviolabili.dar care le permite sa jigneasca sau sa persifleze userii simpli.

    tineretul?! ala care a dus tara pe cele mai joase culmi ale progresului si civilizariei? corporatisti,tehnocrati,spiristi,gaysisti...adica inumani.curata involutie a speciei umane.

    ps.am primit reprosuri dure de la prietenii mei, suporteri stiinta, ca inca mai mazgalesc pe ols- dinamovist cum il considera ei.mare greseala! eu il consider fecesebist!

  5. #3302
    obsolete Ess's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    11,381
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    essule,ce nu fac eu pentru ols! chiar imi asum pozitia de a fi frecventabil datorita replicilor falacioase! olsul sa mearga mai departe!
    spre deosebire de multi albastriti care fac umbra pamantului de pomana. dar acoperiti de culoarea care-i face inviolabili.dar care le permite sa jigneasca sau sa persifleze userii simpli.

    tineretul?! ala care a dus tara pe cele mai joase culmi ale progresului si civilizariei? corporatisti,tehnocrati,spiristi,gaysisti...adica inumani.curata involutie a speciei umane.

    ps.am primit reprosuri dure de la prietenii mei, suporteri stiinta, ca inca mai mazgalesc pe ols- dinamovist cum il considera ei.mare greseala! eu il consider fecesebist!
    pfff...

    ess: cerul e albastru!
    lordliv: pai da! asa e! nu ca si minele de carbuni de pe valea timocului care s-au inchis din cauza voastra, a astora care v-ati facut catedrala mantuirii neamului de la zlatna! eu aduc valoare pe ols, mai ales pe monitorul din stanga si-mi las amprenta pe aceasta tara nu ca si voi moderatorii ols care injurati userii simpli si care turnati octeti in megadethti, in loc de coldplay-uri!!!! huooooo!!!


    pretene: ma adresam lui vadim. am incercat sa-i reamintesc a 1000-a oara ca m-am cerut afara de la moderare de o perioada destul de mare de timp, iar asta nu s-a intamplat. am descoperit "avantajele" moderarii cam in ziua a 12-a, intr-o zi posomorata de miercuri.
    acum vreau sa-mi populez ignore list-ul cu diversi cetateni ce au cont pe acest mirobolant forum.

    intelege, oare, intunecimea dvs?

    apropo: stiinta chiar s-a intors la origini???
    Pun multe virgule, fara sens!
    Doar sa'ntrebe semidoctul, crescut, de, Google, de, ce!

  6. #3303
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    asa este guestule moderator tolerat.
    stiinta s-a intors la muntele shasta.la telos mai precis.adica la comunicarea cu spiritul, unitatea în spirit, conștiența prin spirit.

  7. #3304
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    "tehnicienilor" olsului iar nu le convine atitudinea mea?
    anti progresista.
    ca vad ca lucreaza cu spor...
    ca-n vremurile bune cu yoyoi si marker! doar incepe campania electorala!


    apar postari ale mele pe care nu le vezi contabilizate si invers.de ex. ultima postare de la alegeri prezidentiale ( 09.22) apare ca titlu,dar cand sa intru pe pagina a 12 a nu vad postarea.
    primesc warning de la parizian pentru ca vai,ce impietate! l-am pus pe histrionul cu dubla cetatenie germana si americana care ii ajunge sa scuipe pe romanii din tara, la locul lui,si acest warning nu apare la infractiuni.cel putin eu nu-l vad!


    ps.hai curaj guestilor moderatori.cica sunt la un pas ( de 11 luni) de un ban de 2 saptamani.

  8. #3305
    iwanttobelieve Freek's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bukresh
    Posts
    9,400
    Reputatie
    1
    E tufut forumul de mult timp. Are momente cand da rateuri, am patit-o si eu au patit-o si altii.

  9. #3306
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    unde au disparut butii 4x4?

  10. #3307
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    sa nu ne mai plangem si sa nu mai reclamam
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  11. #3308
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    nu aveti de ce
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #3309
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Hai cu regulamentul acela ca o strangeti grav

    de peste un an de zile

  13. #3310
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    bravo,vadime.ati pus pe cel caruia ii cautam doar un singurel post inteligent de-a lungul carierei sale de olsist,cica moderator pe politica.
    nu cred ca v-ati dat seama ce va rezulta de aici...vorba lui paul. apelative peste apelative...

    ps.fara emoticoane.

  14. #3311
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Ess View Post
    pfff...

    ess: cerul e albastru!
    lordliv: pai da! asa e! nu ca si minele de carbuni de pe valea timocului care s-au inchis din cauza voastra, a astora care v-ati facut catedrala mantuirii neamului de la zlatna! eu aduc valoare pe ols, mai ales pe monitorul din stanga si-mi las amprenta pe aceasta tara nu ca si voi moderatorii ols care injurati userii simpli si care turnati octeti in megadethti, in loc de coldplay-uri!!!! huooooo!!!


    pretene: ma adresam lui vadim. am incercat sa-i reamintesc a 1000-a oara ca m-am cerut afara de la moderare de o perioada destul de mare de timp, iar asta nu s-a intamplat. am descoperit "avantajele" moderarii cam in ziua a 12-a, intr-o zi posomorata de miercuri.
    acum vreau sa-mi populez ignore list-ul cu diversi cetateni ce au cont pe acest mirobolant forum.

    intelege, oare, intunecimea dvs?

    apropo: stiinta chiar s-a intors la origini???
    "eu aduc valoare pe ols,"

    Esti sigura?

    Daca da, cam despre ce "valoare" vb?

  15. #3312
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    sanatosii forumului.... doi prieteni
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  16. #3313
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    umbra nesimtitului marius pe ols.

  17. #3314
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Vezi ce postezi ca-ti patezi reputatia ...

  18. #3315
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Plus ca isi poate rupe singiu himenul de la atata agitatie...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. #3316
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    inchiderea abuziva de catre olteanul fecesebist a threadului deschis de catre paul atreides.
    nesimtirea cu care hingheru gogonel trateaza jignirile flatulate de catre pulifriciul ala ce-si zice sir.

  20. #3317
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Bre lordlivache, pe bune acum, e vreunu pe forum care sa iti fie tie simpatic? Sa fie fix pe gustul tau?
    Last edited by Hingherul; 16th December 2016 at 23:58.
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  21. #3318
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,988
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lordliv View Post
    inchiderea abuziva de catre olteanul fecesebist a threadului deschis de catre paul atreides.
    ??? ce thread?
    "olteanul fecesebist" stiu cine e
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •