Page 501 of 692 FirstFirst ... 401451491499500501502503511551601 ... LastLast
Results 10,501 to 10,521 of 14521

Thread: Filme pe care le-am vazut in ultima vreme

  1. #10501
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    nu am mai trecut de mult pe aici asa ca pun o lista cu filmele pe care le-am vazut la cinema

    safe 6/10 c-am ca toate filmele de actiune al cheliosului, mile de gloante si nici unul nu-l atinge, insa e destul de suportabil
    The Avengers 8.5/10
    The Amazing Spider-Man 6/10 , mai bun decat 2 si 3 desi nu era mare greutate , c-am la acelas nivel ca primul, nu ma impresionat cu nimic
    man in black 3 3/10 wow !! ce porcarie ce mare porcarie
    The Dark Knight Rises imax 8/10
    prometheus 6/10 sa terminat filmul si inca asteptam sa inceapa actiunea, nu e rau insa aveam prea multe sperante
    harakiri death of a samurai 9.5/10 masterpiece, mai bun ca originalul , miike un geniu
    The Bourne Legacy 6/10 daca nu era renner credeam ca ma uit la 2 sau la 3, renner a facut cea putut
    total recall 6/10 nici pe aproape ca a lui arnold , c-am slabut , ma asteptam la mult mult mai mult . beckinsale so hot !!!
    Looper 9/10 bun bun bun
    Savages 4/10 oliver stone sa se lase de filme , insuportabil
    Skyfall 7/10 bun insa cel mai slab bond cu Daniel Craig , probabil mendes e de vina. Moneypenny o negreasa wtf !!!
    resident evil 5 . imax + 3D 7/10 multe critici negative insa a fost destul de bun pentru mine peste 2,3 si 4 , am o debilitatea pentru filmele cu zombie si mai ales pentru resident, sutele de ore petrecute in fata la play 1 , play 2 si xbox ca sa trec toate 6 jocuri , abia astept si ultima parte.
    The Hobbit: An Unexpected Journey imax+3D 8/10
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  2. #10502
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    uitase-m unul , The Expendables 2 5/10 . pe primul nu am putut sa-l termin insa pe asta l-am vazut doar pentru van damme
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  3. #10503
    sport legend SuperDumnezeu's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    780
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sasuke Uchiha View Post
    nu am mai trecut de mult pe aici asa ca pun o lista cu filmele pe care le-am vazut la cinema


    The Avengers 8.5/10

    The Dark Knight Rises imax 8/10
    The fuck ?!

  4. #10504
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    ? nota mica pentru batman sau mare pentru avengers
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  5. #10505
    sport legend SuperDumnezeu's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    780
    Reputatie
    1
    Ambele

  6. #10506
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    le-am dat notele pe care personal consider ca merita
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  7. #10507
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Nu vreau sa par ca fiind un personaj negativ sau ceva dar nu crezi ca ai maltratat destul de mult limba romana?
    Your sister's sister - Un film bunicel pentru ca reuseste sa ma tina in priza timp de o ora jumate desi nu se intampla nimic in film. Adica doar relatiile interumane reusesc sa dea continuitate filmului. Ceea ce e greu de realizat pentru ca daca nu-i si-un pic de adrenalina plictiseala intervine. Emily Blunt, Mark Duplass si Rosemarie DeWitt sau cum se scrie reusesc sa faca-n 3 un film care functioneaza. Nu e un film stralucit dar e un film cat se poate de uman. 7/10
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  8. #10508
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,344
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sasuke Uchiha View Post
    nu am mai trecut de mult pe aici asa ca pun o lista cu filmele pe care le-am vazut la cinema

    safe 6/10 c-am ca toate filmele de actiune al cheliosului, mile de gloante si nici unul nu-l atinge, insa e destul de suportabil
    The Avengers 8.5/10
    The Amazing Spider-Man 6/10 , mai bun decat 2 si 3 desi nu era mare greutate , c-am la acelas nivel ca primul, nu ma impresionat cu nimic
    man in black 3 3/10 wow !! ce porcarie ce mare porcarie
    The Dark Knight Rises imax 8/10
    prometheus 6/10 sa terminat filmul si inca asteptam sa inceapa actiunea, nu e rau insa aveam prea multe sperante
    harakiri death of a samurai 9.5/10 masterpiece, mai bun ca originalul , miike un geniu
    The Bourne Legacy 6/10 daca nu era renner credeam ca ma uit la 2 sau la 3, renner a facut cea putut
    total recall 6/10 nici pe aproape ca a lui arnold , c-am slabut , ma asteptam la mult mult mai mult . beckinsale so hot !!!
    Looper 9/10 bun bun bun
    Savages 4/10 oliver stone sa se lase de filme , insuportabil
    Skyfall 7/10 bun insa cel mai slab bond cu Daniel Craig , probabil mendes e de vina. Moneypenny o negreasa wtf !!!
    resident evil 5 . imax + 3D 7/10 multe critici negative insa a fost destul de bun pentru mine peste 2,3 si 4 , am o debilitatea pentru filmele cu zombie si mai ales pentru resident, sutele de ore petrecute in fata la play 1 , play 2 si xbox ca sa trec toate 6 jocuri , abia astept si ultima parte.
    The Hobbit: An Unexpected Journey imax+3D 8/10
    Daca peste lacunele tale din gramatica se poate trece, aberatia asta e de departe cea mai mare.
    Poate ar trebui sa te uiti un pic peste ce filme a regiza, ce scenarii a scris si ce la ce filme a fost producator inainte sa-ti expui parerea de expert in filme.


    Virgin teritory - 8/10, pentru persoanele peste 16 ani
    O comedie buna, dar nu umorul face acest film.
    Actritele au fost alese pe spranceana, jos palaria.
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  9. #10509
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Doamne-Dumnezeule, cum suna somatia la adresa lui Oliver Stone!
    Eu tot sper ca-l cofunda cu Oliver Twist.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #10510
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan View Post
    Daca peste lacunele tale din gramatica se poate trece
    Cum naibii se poate trece? Ma ustura ochii acum ca am citit postul
    .

  11. #10511
    sport legend SuperDumnezeu's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    780
    Reputatie
    1
    Nici mie nu mi se pare WOW Oliver Stone...

  12. #10512
    craiovean dextercioby's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Vika, Ana, Simona, Genie
    Posts
    5,405
    Reputatie
    1
    A vazut cineva 3D cu 48fps in Baneasa hobitul ?? Macar ideea inovatoare de cinematogriafie sa-l mai salveze, mie mi s-a parut slab, slab de tot, tras de par, prequel, sequel, tot ciorba reincalzita. Noroc ca n-am dat prea multi bani pe bilete.
    Jucatorii de tenis se impart in doua categorii, PETE SAMPRAS si restul.

  13. #10513
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    da .. uitasem de expertii in limba romana jajaja
    savages de departe unul dintre cele mai proste filme , doar del toro se salveaza insa asta nu se pune, e prea bun actor indiferent in ce film joaca
    The Cold Light of Day - puff 1/10
    Fire with Fire - 3/10
    Premium Rush 5/10
    End of Watch 5/10
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  14. #10514
    Moderator Xaviesta's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    14,289
    Reputatie
    0
    Nu trb sa fii expert Si un copil din clasa a 3-a scria mai bine.


    2012 - 1/10

    http://cdn.memegenerator.net/instanc...x/29191021.jpg

  15. #10515
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Struck by lightning - Pacat, mare pacat. Filmul e bun spre foarte bun din punctul meu de vedere. Inceputul nu mi-a placut deloc. Scenariul filmului e scris de actorul principal. L-a scris la 18 ani din cate am inteles. Dialogurile si jocul actoricesc sunt bune. Finalul e si el cum e. Slabut adica. Per total o sa dau 8 pentru ca e altceva.
    Taken2 - Slabut si neimpresionant. 6/10
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  16. #10516
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    A vazut cineva Life of Pi? Cum e?

  17. #10517
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Maine merg la Life of Pi, iti zic atunci

  18. #10518
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    J.S.A. :8.5/10
    Dog Soldiers 7.5/10
    Wrong Turn 5 4/10
    Chernobyl Diaries 3/10
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  19. #10519
    sport legend Srdjan's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    La capatul lumii..
    Posts
    6,337
    Reputatie
    1
    Acum am venit de la Life of Pi. E unul dintre putinele filme la care nu pot da vreo nota. Nu a fost genul meu, am mers cu asteptarile de-a vedea o aventura, insa am plecat cu gandul ca am vazut o drama excelenta, care chiar iti da o lectie de viata. MErgeti cu incredere insa nu va asteptati sa vedeti aventura, ci o drama despre un pusti indian care supravietuieste cu un tigru pe mare.

  20. #10520
    sport legend SwedishMafia's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    10,735
    Reputatie
    1
    .ceva recomandari de filme pentru ajunul de craciun?in afara de "home alone" merge "101 dalmatieni" si "ferma animalelor"?

  21. #10521
    sport legend Prome's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,825
    Reputatie
    1

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •