Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 49 of 49

Thread: Droguri

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    Iarba ar trebui permisa, celelalte nu. Cine n-a incercat, neaparat sa incerce

  2. #44
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mr. Eko View Post
    ii o senzatie ....`schiam` pe strada, radeam incontinuu ca un prost,imitam sunete de animale....tot felu de chesti ciudate.
    Cu riscul de a parea malitios, trebuie sa spun ca "simptomele" astea mi le-au descris toti copii de 15 ani care au vrut sa para cul povestind experientele lor narcotice.

    Cred ca povestea asta cu schiatul pe strada, imitatul unor sunete, vomitatul pe refugiul statiei de tramvai, "agatarea" babelor shit&stuff, este mai celebra decat povestea lui Mos Craciun.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  3. #45
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    La mine doar partea cu rasu e valabila. Insa stare pe care ti-o da e a drq-ului de buna

  4. #46
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Marius View Post
    Cu riscul de a parea malitios, trebuie sa spun ca "simptomele" astea mi le-au descris toti copii de 15 ani care au vrut sa para cul povestind experientele lor narcotice.

    Cred ca povestea asta cu schiatul pe strada, imitatul unor sunete, vomitatul pe refugiul statiei de tramvai, "agatarea" babelor shit&stuff, este mai celebra decat povestea lui Mos Craciun.
    dude ,asta imi place cel mai mult pe forum :X tot timpu se gaseste unu gen `voi sunteti fraier eu nu`
    bine ma te plictisesc...asta e .ma crezi sau nu ....in plus eu nu am vomitat niciodata dupa ...desi am avut momente cand credeam ca vomit dar defapt nu vomitam....ciudat.
    sa iti spun cluburile din oras unde poti mergi sa bagi linstit?sau locul de pe centru de unde poti cumparat dar cu anumite riscuri?sa iti dau numarul de tel de la dealeru de la care cumpar eu? ....eh asta e .
    hei tu,tie iti descriu copii de 15 ani `simptome`,sentimente,trairi?Michael Jackson shit?

  5. #47
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    N-am zis ma ca esti fraier, Doamne-fereste. Pur si simplu imi pari un pusti teribilist care a vazut jointuri doar in filmele americane.

    E dreptul meu sa am o parere si sa mi-o expun, nu?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  6. #48
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    ^evident ,crezi ce vrei.
    `pusti teribilist` o iau ca pe un compliment.

  7. #49
    sport legend noir_desir's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Iași/Мoscova
    Posts
    3,603
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by angel_with_tail View Post
    Adica cei ce nu au fost in Olanda nu stiu chestia asta noir????

    Ce te face sa crezi ca cei care au fost prin alte tari(sau au stat doar in Romania) nu au incercat iarba?
    nu era vorba numai de iarbă, era vorba de o întreagă atmosferă (mai degajată, mai nonconformistă-în sensul bun al cuvântului), pe care în România nu o simți nici măcar când ești high

    iar despre calitatea weedului, asta e deja altă poveste... Ce iarbă circulă prin România e doar o glumă proastă...
    [COLOR="Blue"][B]FORZA POLI[/B][/COLOR] / [COLOR="Black"][B]FORZA[/B][/COLOR][COLOR="Red"] [B]MILAN[/B][/COLOR] / [COLOR="Navy"][B]ALLEZ[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]PSG[/B][/COLOR] / [COLOR="Blue"][B]HAJRA MTK[/B]/[/COLOR][COLOR="DarkGreen"][B]ЛОКОМОТИВ МОСКВА[/B][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •