View Poll Results: Pronostic

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    25 67.57%
  • X

    7 18.92%
  • 2

    5 13.51%
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 79

Thread: Etapa 22: POLI TIMISOARA - OTELUL

  1. #22
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    pai tu sugerai (sub forma de intrebare, ce-i drept) ca surplusul de spectatori (fatza de media de 20.000) de la meciul poli-steaua s-a datorat faptului ca au venit spectatori stelishti.

    rezulta, dupa logica ta, ca din cei 25.000 de oameni de la un meci steaua-dinamo, 20.000 (adica cei peste media de 5.000 de la steaua) sunt dinamovishti.
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  2. #23
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by viole(n)t
    pai tu sugerai (sub forma de intrebare, ce-i drept) ca surplusul de spectatori (fatza de media de 20.000) de la meciul poli-steaua s-a datorat faptului ca au venit spectatori stelishti.

    rezulta, dupa logica ta, ca din cei 25.000 de oameni de la un meci steaua-dinamo, 20.000 (adica cei peste media de 5.000 de la steaua) sunt dinamovishti.
    gresit ....aia 20000 de care zici tu...peste media de 5000 care zici tot tu....sunt suporteri polisti care au uitat sa plece acasa si cinta neincetat...
    Free Sevilla!!!!

  3. #24
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    nu ne prostituam noi cu stadionul lui steaua!
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  4. #25
    monstru sacru Sergio's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timișoara
    Posts
    8,216
    Reputatie
    1
    Cu Steaua au venit oameni din toate judetele apropiate, de asta au fost asa multi. Cu Otelul banuiesc ca nu va fi la fel, dar 20.000 tot vor fi. Iulian, capisci?
    La Salonta de 30 de ani facem mezeluri...

  5. #26
    manager alt.core's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Timisoara - Banat
    Posts
    338
    Reputatie
    1
    cu Alba Iulia la Timisoara au fost aproape 40.000, cu Petrolul tot 40.000. Banuiesc ca tot stelisti 20.000... iulian, ai mai facut odata kestia asta, te amuza??
    ugtm

  6. #27
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Gata ba, lasati-l sa calculeze cum i place. Altfel ne aminteste ca-i moderator. Iuliane, m-ai vazut sa intru pe topicul Dinamo - Steaua dupa sau inainte de meci sa fac bascalie de suporterii uneia? Astea-s copilarisme.

  7. #28
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    samor03 iar dati cu bata-n balta si pe urma va intrebati ce au ceilalti suporteri din tara cu voi?
    poli aek e cumva "simpatica"?
    era un banc cu "i-mi esti simpatic" asa cu nu mai jigniti suporterii echipelor care joaca cu voi ... pt. ca nu aveti in vitrina CUPA CAMPIONILOR EUROPENI! ca sa va dati atatea aere de superioritate!
    OLYMPIQUE MARSEILLE iti spune ceva???? :p

  8. #29
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    S-ar putea sa conteze mult faptul ca Otelul trege la Cupa. Sper ca POLI sa bata.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  9. #30
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    POLI - otelu 2-0 astia n-au atac.au aparare dar le dam vreo 2.

  10. #31
    Merseysider viole(n)t's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Timisoara, Banat
    Posts
    1,336
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fia
    S-ar putea sa conteze mult faptul ca Otelul trege la Cupa. Sper ca POLI sa bata.
    totushi otzelul e la -5, e periculos pentru ei, la un eshec acasa intra in hora
    [size=2][b][color=PURPLE]I AM NOT YOUNG ENOUGH[/color][/b][/size][size=2][b][color=purple] TO KNOW EVERYTHING. [/color][/b][/size]

  11. #32
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    3,686
    Reputatie
    1
    In acest meci miza este ceva arificial. V-a fi un meci intre doi antrenori totusi buni.
    In lumea asta TOTUL este RELATIV !

  12. #33
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    Bate poli.
    2-1

    Forza POLI

  13. #34
    junior florynus's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    67
    Reputatie
    1
    Bate Poli cu 4-3. Hehe frumos scor. Eu am presimtirea ca asta e scorul final.

  14. #35
    toon zone bapsy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    eu in locul lui toni as baga intrarea pe gratis la meciul asta... asa ca o mica rasplata.
    oricum, poli castiga 1-0

  15. #36
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    1-1

  16. #37
    sport legend
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    526
    Reputatie
    1
    ...Iulian... daca la Timisoara se canta ( inca )si acum , asta inseamna o demonstratie de atasament fata de Poli , ...la Steaua , probabil nu se canta din cauza ca nu are cine... nu cred ca " baietii de baieti " , "cei de dupa blocuri " sant in stare sa se manifeste altfel decat in limbajul monosilabic ,... dar fiecare cu ce are...
    Inca ceva , ..." Proverbiala incetineala " se refera la o anumita mentalitate de-a te gandi de 2 ori , inainte de-a spune sau a face ceva , ...dar este scuzabila greseala ta , te luase scrisul , ...aici mai e o vorba... ( pe privat ) PS. bancuri mai stii ?... Ala cu CCE a fost bun !... celelalte sant cu ardeleni si s-ar putea sa se supere .

  17. #38
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    iulian asta deja ma oboseste....
    nu ai viata? nevasta? copii?
    tre sa ne bati pe noi la cap?
    Steaua nu are meci? of of offffff
    nu stiu ce sa zic .... parca nu ai fi suporter stelist .... ci, anti-polist.
    Mai lasa-ne in pace, si du-te si incurajeaza-ti echipa.
    Hai Poli.
    Sper sa castigam, desi e greu, galatenii lupta nu gluma.

  18. #39
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    Sorin Cartu are mari probleme de lot dupa circul oferit de Tudor miercuri la Galati.Fara Danciu si Oprea o sa fie si mai greu.Sper totusi ca Poli sa nu-si fi revenit total dupa socul numit Steaua si sa luam cel putin un punct din Banat.Forza OTELUL!

    SA VINA CUPA LA GALAAAATIII
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  19. #40
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    TM
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    bate POLI cu 1-0! FORZA POLI!

  20. 16th April 2004, 22:07

  21. #41
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    branza face poli maine mai bine ar sta acasa suporterii;ei platesc biletul ca sa vada fotbal bai nu bambilici.adevarat a grait Panduru :jucatorii mei sunt niste cacaciosi!voi sunteti suporteri fara echipa bbbbbbbaaaaaaa
    TREZIREA OAMENI BUNI SCHIMBATI ECHIPA SI ABIA APOI PUTETI SA VA MANDRITI CU EA

  22. #42
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Bai Voi Sunteti Suporteri Fara Echipa.nu Contesta Nimeni Valoarea Unor Jucatori Si Lectia De Civilizatie Data De Public La Meciul Cu Steaua ;bravo Lor ;sa Va Mandriti Cu Ea Cand O Fi In Primele Trei Nu Acum Cand E Pe 7 Si Joaca Cum Joaca ;platiti Degeaba Biletul;voi Vreti Fotbal Dar Aia Joaca Bambilici.avea Dreptate Panduru:jucatorii Se Comporta Ca Niste Cacaciosi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •