View Poll Results: Pronostic

Voters
37. You may not vote on this poll
  • 1

    16 43.24%
  • X

    7 18.92%
  • 2

    14 37.84%
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 119

Thread: Etapa 21: FCM Bacău - Dinamo

  1. #43
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Oricum, daca anii trecutzi mai aveam ceva emotii in privintza rezultatului, shi atzi vazut ce-a ieshit ( 4-2, 3-1), astazi am certitudinea victoriei Bacaului!!!
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  2. #44
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    In ciuda vremii nefavorabile (ploua de doua zile).
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  3. #45
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Simpson, sa iti fie de bine! Acum cred ca e momentul sa spui la revedere ca sunt convins ca ai treaba si noi te retinem.

  4. #46
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Care "noi te retinem"??? Nu ti se pare ca esti cam monoton cu invitatiile tale de "la revedere" adresate celorlalti de pe forum? Vrei cumva sa ramai singur? Nu accepti ca exista si alte pareri decat ale tale? Pacat...
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  5. #47
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    accept si nu raman singur asta asa pentru cultura ta. Vroiam doar sa mentionez ca optimismul tau e putin deplasat si ca sar putea sa iti rupi gatul daca pierdeti asa ca vroiam doar sa iti atrag atentia asupra acestui lucru. Si vorba lui vasile, poate ai vrea ca Vadim sa arunce si potcoava pe spate ca sa te simti mai bine.

  6. #48
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Raman la optimismul meu "putin deplasat" pentru unii si sunt convins ca, in continuare, gatul meu va fi in stare buna, voi fi doar putin ragusit dupa meci. De bucurie, bineinteles... Cat despre cultura, toate cele bune, domnule "... sar putea sa ...".
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #49
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Nu o da in balarii ca stiu foarte bine ca fac greseli de gramatica asa ca daca vrei sa fii inventiv gasesti altceva.

  8. #50
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    asta e culmea, dupa ce ca suntem arbitrati numai de sclavii vostri gen salomir si Augustibus tot ai tupeul sa vii aici sa ne tii de vorba. Ti-am spus si pe alt thread sa discuti de lucruri care te privesc asa ca vezi ce face steaua si nu te mai baga acolo unde nu te pricepi. Ai prins glas dupa ce ai dat-o in bara la meciul direct cand tipai pe aici ca a gresit arbitrul.
    Te sfatuiesc sa iei nitzica lecitina! Cam ai probleme cu memoria! Cu alte cuvinte, itzi mai repet odata : AI GRESHIT OMUL!
    ex-alpopa

  9. #51
    manager
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Nu o da in balarii ca stiu foarte bine ca fac greseli de gramatica asa ca daca vrei sa fii inventiv gasesti altceva.
    Singurul care o da in balarii , sunteti dvs., domnu' ieppy... cu gramatica, bineinteles....
    Si sa nu zici tu ca astea-s "rautacisme", ca sa citez din alt clasic in viata.

  10. #52
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Lasa Dansane ca viata mege inainte desi fac greseli gramaticale. balariile ti le las insa tie si Stelei ca stiti sa le folositi mai bine. Multa bafta in continuare.


    Alpopa, acum te-am vazut, ce mai faci tot o dai cu mistouri din astea fine? Lasa ca tot e bine macar nu mai razi ca....stii tu ce la inceputul mesajelor. Dar stai hai ca iti incep eu urmatorul mesaj


    LOLZ ieppy, de aici te las pe tine,

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Citeshte mai cu atentzie mesajele la care tot faci referiri.
    De la Alpopa cu sperantza ca mesajul mesajului va fi insushit pana la sfarshitul secolului, sau macar pana cand va lua Dinamo un nou titlu.

    PS : "cu prietenie"
    ex-alpopa

  12. #54
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    P.S adica pana cand face Steaua centenarul. Cum care? ala de cand nu a mai castigat nimic.

    Spune tu ca dupa meci nu ai fost de parere ca lovitura libera din care s-a marcat golul doi a fost iregulamentara. Daca poti sa negi asta atunci e greseala mea. Sa vedem care pe care.

  13. #55
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Daca te referi la meciul cu Dinamo io zic sa mai intri pe thread-ul meciului shi sa mai faci nishte cercetari, monsieur Poirot. V-am felicitat din suflet shi am spus ca atzi meritat victoria. Despre gol asha am avut impresia atunci, la cald, dar in nici un caz nu am tzipat shi in nici un caz nu am facut din tzantzar armasar. Daca dupa post-ul ala nu m-am corectat, cu toate ca parca am facut-o (stai nitzel......sa mai iau o gura de lecitina), mea culpa!

    Cu apelative de genul "copile", "nu shtii despre ce se vorbeshte" sau "eshti depashit" nu reusheshti decat sa te faci antipatic!

    PS : Nu ma deranjeaza sfaturile! Ar fi bine sa simtzi shi tu la fel........
    ex-alpopa

  14. #56
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    sec 0 - 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  15. #57
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Alo, vedeti ca deviati de la subiect!! Aici e vorba de FCM BACAU- dinamo!! Oricum, cum e cu "iregulamentara"? Cu grija, ca tzipa limba romana!!!
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  16. #58
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Ok alpopa, ne-am inteles si ramane cum am stabilit ca vad ca ma trage nenea simpson de maneca. Domnu' meu se pare ca ai tastatura stricata ca nu scrie literele cum trebuie. Dar stai flexat ca nu ma deranjeaza faptul ca nu scriu perfect romaneste cum de altfel sunt convins ca nici tu nu scrii. Diferenta ar fi ca eu nu am facut scoala in Romania cum consider ca ai facut-o tu.

  17. #59
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    Hai Bacaul! Sper sa ii opreasca din lupta pe cainii lui Andone! HAI BACAUL HAI MODOVA!
    Chiar daca Otelul ar vrea sa castige Dinamo titlu si sa jucam finala cupei cu ei, eu vreau sa jucam in UEFA dupa ce castigam cupa nu sa stam la mila altor echiupe! FORZA OTELUL
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    Spune tu ca dupa meci nu ai fost de parere ca lovitura libera din care s-a marcat golul doi a fost iregulamentara. Daca poti sa negi asta atunci e greseala mea. Sa vedem care pe care.[/QUOTE]
    cuvint folosit agramatical, "iregulamentara" sper sa fiu ultimul stelist pe ziua de azi care te corecteaza ,sir Ieppy se spune "neregulamentara".nu iti dau rosu caci sunt mai toleranta ca ceilalti. mai presus de statutul de suporter sunt OM si te inteleg, dar pina la un punct, fii si tu la un moment dat mai tolerant.cit despre meci,sunt momente cind jucatorii au un alt motiv decit valoarea si cistiga, asa s-a intimplat la Dinamo-Steaua cind ai vostri s-au aparat a doua repriza cu catel si cu purcel si Dumnezeu l-a trimis pe Grigorie mai rapid spre poarta decit pe Radoi.

  19. #61
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Pfui! ce emotii!! eram sa cad de pe scaun cand am observat cu cine am de-a face! Tastatura e in stare perfecta de functionare, dar pur si simplu nu poate scrie D inaintea combinatiei de litere inamo (daca asta a deranjat??). De altfel, poate fi consultata si "Cea mai antipatica echipa" pentru a vedea si ce alte cuvinte nu vrea sa le scrie cu litera mare... Astept raspuns atunci cand voi face si eu aceleasi greseli gramaticale.Am totusi si o veste buna: nu mai ploua cam de o ora. Oricum, terenul probabil ca va fi greu, dar totusi cred ca nu mai exista pericolul ca meciul sa nu se poata disputa. HAI BACAUL!!!!
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  20. #62
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    suporterita, ce sa iti spun decat ca iti multumesc pentru indulgenta pe care mi-o arati. Tolerant voi fi insa cand se termina campionatul si castiga Dinamo, pana atunci taliban. Acum o arunci pe asta cu ne-am aparat o repriza? Pai cand am vazut ce bine jucati am zis sa va lasam sa va faceti putin de rusine si am vazut cat de bine joaca Steaua ca intr-o repriza a avut o ocazie si aia a lui Rachita. Nu ma pune sa discut din nou despre meci ca nu cred ca iti convine.

    Simpson, e bine ca numai ploua, cat despre inceputul mesajului, toate cele bune tie si tastaturii insa daca tu ai fi fost in situatia mea nu te-as fi luat la misto pentru greselile de gramatica. Insa asta sunt eu daca nu iti convine stii bine ce poti face.

  21. #63
    manager
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    304
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Tolerant voi fi insa cand se termina campionatul si castiga Dinamo, pana atunci taliban.
    E periculos, domnu' ieppy....cu starea asta de taliban....poate deveni o obijnuinta...daca nu este deja....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •