View Poll Results: Pronostic

Voters
74. You may not vote on this poll
  • 1

    47 63.51%
  • X

    12 16.22%
  • 2

    15 20.27%
Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 193

Thread: Amical: ROMANIA - Germania

  1. #43
    sport legend Cucu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    1,396
    Reputatie
    1
    4-0 ii nenorocim
    [B][COLOR=Indigo][FONT=Comic Sans MS]the Truth is out there.[/FONT][/COLOR][/B]

  2. #44
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Contra - imi pare rau dar "gurita" s-a cam stins , DUMITRU este mult mai util decit el ...
    Barcauan - fundasul sau atacantul ( ca la meciuri serioase , astia sunt cei pe care dai vina ca ai pierdut )
    Alexa - macelaru'
    Dancia , Ov Petre , Danciulescu
    Ce -i cu rasuflatii astia la lot ?
    Bre "cascheta" te-ai prostit de tot ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  3. #45
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    A
    Romania - Germania 0-3
    sorry ...
    cu cine sa-i bati ?
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  4. #46
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Cu super atacul pe care il avem, Neaga si Niculae
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  5. #47
    senior samor03's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PHONEIX U.S.A.
    Posts
    198
    Reputatie
    1
    Pierdem 1 - 0..

  6. #48
    Negociator bog_tom's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    New Jersey
    Posts
    3,464
    Reputatie
    1

    Post

    Quote Originally Posted by rt_trujohn
    am auzit ce pe Radio Romania Actualitati se va da meciul stice cineva un link bun unde pot asculta, pe ittuner nu merge

    daca ma ajuta cineva fac cinste cind vin in rom
    nu ti-am spus ca poti sa il vezi pe Romania International ? sau iti place mai mult la radio ?

    23.35 FOTBAL * Romania - Germania. Meci amical * In pauza meciului: NEWS (Jurnal in limba engleza – in direct) (ora Romaniei)
    [size=1]
    well done...

    [b]Bogdan Toma
    Romanian phpBB online community

    [COLOR=Green]regele off-topic Forum OLS[/COLOR][/b] [/size]

  7. #49
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    1-4...

  8. #50
    GRUPPO MAXIMA Vietnam's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    909
    Reputatie
    1
    Pe mine ma intereseaza in primul rand ca baietii sa joace fotbal.Sa vad ca sunt o echipa inchegata, nu o adunatura de jucatori care isi trimit unuia altuia mingii de la 1-2 metri departare. Acum este de vazut daca gilma asta de Iordanescu stie ceva sau nu ( ca ii lipsesc ceva titulari). Germania isi va face jocul dar nu va forta motoarele pentru a nu risca vreo accidentare. Mie o sa mi se filfaie daca vad ca am batut cu 2-0 de exemplu dar am jucat ca niste cizme. Prefer sa manince bataie dar sa vad FOTBAL. Sa zic: "Da ma, uite ca stiu sa se miste pe teren!". Poate isi revine si Niculae, poate Ganea da si el gol, poate ca jucam frumos , poate Iordanescu are si strategie ( ce minciuna!!! ), poate...Am impresia ca nu o sa am placerea asta .
    Scorul ... nu ma intereseaza. Cum a zis un ante..scriitor inainte , daca batem ne umflam in pene :" mama ce am facut noi", daca mincam bataie oricine este vinovat numai jucatorii si antrenorul nu. Daca am ajuns sa ne uitam pina si la echipa nationala cu sictir sau sa ne dorim sa manince bataie e timpul ca Sandu, dragomir si iordanescu sa ne lase dracului in pace...
    Vreau sa vad FOTBAL!!!!
    Hai Romania!
    " Tinem cu echipa noastra / Si la bine si la rau
    O iubire alb-albastra / La [COLOR=DarkSlateBlue][B]Craiova[/B][/COLOR] e mereu !"

  9. #51
    toon zone bapsy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vietnam
    Scorul ... nu ma intereseaza. Cum a zis un ante..scriitor inainte , daca batem ne umflam in pene :" mama ce am facut noi", daca mincam bataie oricine este vinovat numai jucatorii si antrenorul nu.
    Vreau sa vad FOTBAL!!!!
    exact parerea mea. daca as alege intre sa castige din bulan sau sa piarda pt ca au avut ghinion si totusi au jucat bine, as alege a doua varianta.

    si totusi ce aveti toti cu nemtii????

  10. #52
    Pitestean Sinn Fein's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    456
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bapsy
    si totusi ce aveti toti cu nemtii????
    iti spun eu: ne enerveaza ca au echipa mai buna, masini mai bune, bere mai buna, stadioane mai bune....mai vrei?

  11. #53
    junior Padrino's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    122
    Reputatie
    1
    Castiga Germania. Nu cred neaparat ca e vorba de jucatorii convocati. Ne aflam in cadere, iar nemtii sunt pe val. Noi tot ne chinuim sa punem prima caramida in timp ce ei lucreaza la acoperis. Vorbim prea mult si jucam prea putin fotbal de calitate. Merg pe un 3/1 pt. nemti.

  12. #54
    junior Valikos's Avatar
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Ca castiga Romania , cea ce sper , putem sa si facem egal e o experienta ... sa nu uitam ca pana anul trecut nationala noastra a jucat amicaluri doar cu echipe de second hand , pe care le-am batut mai tot timpul si cand nu am castigat a fost din lejeritate , jucand cat mai multe amicaluri cu nume ca germania , italia ,croatia sau altele ..... poate o sa ne revenim si o sa stam iar fotolii de puf impreuna cu lumea buna ..... pana atunci .... copii astia care joaca acum .... trebuie sa prinda putina experienta .... nu trebuie sa pretindem de azi maine rezultate marii..... HAI ROMANIA !!!..... incercati sa ganditi mai optimist ... ca nu strica ..... si inca ceva , ma adresez moderatorilor si propietarilor acestui site ,si pe aceasta cale ii si felicit .... poate reusiti sa rezolvati si treaba cu multimedia ...si noi care suntem departe de tara sa vedem ceva imagini de la meciul asta si nu numai .... macar cand joaca nationala ,incercati sa faceti ceva mai mult spatiu pt un filmuletz cu rezumatul meciului .... il tineti o sapt doua iar apoi il puteti si sterge ca deja se fumeaza treaba si nu mai descarca nimeni ... asta ca o idee, nu zic cu gand rau .... ca stiu cum e cu problema spatiului ... inca o data bafta baietilor nostri , ca sunt ai nostri chiar daca unul e rapidist sau unul e stelist , dinamovist sau mai stiu eu ce ,incercati macar o zi sa fiti romani ... HAI RoMANIA!!!
    VALIKOS

  13. #55
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    bucuresti
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Da probabil o sa ne-o furam urat ,cu echipa care o avem .....
    Daca joaca bine chivu , s-ar puate sa avem o sansa de egal!

    Caine pana la moarte!

  14. #56
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Neaga o baga in atze de 2 ori
    Forza Romania
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  15. #57
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    pronosticul meu: 1-3.

  16. #58
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Nenea BECKENBAUER a spus ca in capul fotbalistilor sint cele 4 etape ramase in BUNDESLIGA.
    El nu asteapta un meci prea pasionant !
    Nici eu !

    P.S. Componentilor lotului romanesc trebuie sa se teama DOAR de cei care nu sint inca titulari in echipa Germaniei ! Ei lupta pentru unul dintre locuri...
    Last edited by ricky; 28th April 2004 at 18:23.

  17. #59
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Hai Ricky ca sintem pe voi!

  18. #60
    junior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Brisbane australia
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    Romania 2 - Germania 0 Pina In Prezent E 3 30 La Mine Deimineata Mine La 7 Tre Sa Ma Duc La Muca Dar Sai Ia Dracu Stu Sa Urmaresc Meciu Pe Onlinesport Romania Romania Ole Ole Ole Romania Romania Ole Ole Ole

  19. #61
    junior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Brisbane australia
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    Gooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllll llllllllllllllll 3- 0 Asa Sa Jucati Ba De Azi Inainte Ca Va Omor Haide Ba Romania Romania Ole Ole Ole Romania Romania Ole Ole Ole Haideti Baeti Romania Romania Ole Ole Ole

  20. #62
    junior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Brisbane australia
    Posts
    45
    Reputatie
    1

    hi

    Goooooooooooooolllllllllllllllllllllllllllllllllll llllllllllllllllllllllllllllllllllllll 4-0 Ce Meci Micatias Ba De Ce Nu Joca Asita Asa La Nationala ? 4 -0 In Prima Repriza 4 -0 Inpotriva Germaniei Nu Luxenburg

  21. #63
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Nu-mi vine sa cred. Asta e natzionala Germaniei ?! Galbenii au jucat excelent, avand in vedere absentzele. Diferentza s-a facut zic eu la disciplina tactica shi la ambitzie. Bravo tricolori! Sper ca in repriza a doua sa dea gol shi un stelist, poate Neaga! Oricum, o sa fie o repriza secunda mult mai grea. Sa vedem ce-o ieshi.
    Despre nemtzi nu pot sa zic decat atat : cu toate fitzele shi grijile lor pentru Bundesliga nu pot sa-mi imaginez ca pot fi cu buna shtiintza atat de "pe dinafara". Sunt sigur ca presa germana o sa-i taxeze la fel ca la un meci oficial. Pana la urma absentzi au fost shi la noi........
    ex-alpopa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •