View Poll Results: Pronostic

Voters
74. You may not vote on this poll
  • 1

    47 63.51%
  • X

    12 16.22%
  • 2

    15 20.27%
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 190 to 193 of 193

Thread: Amical: ROMANIA - Germania

  1. #190
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Iata ce a zis Chivu:

    Cristi, Mircea Sandu, presedintele FRF, a fost luni īn inspectie la Craiova, īn perspectiva meciului cu Finlanda, iar concluziile au fost ca gazonul nu este asa cum īsi dore?te. Tu ce parere ai?
    Cristi Chivu: Din punctul meu de vedere, tot stadionul Rapid va fi cel pe care vom disputa urmatoarele partide din campania de calificare. Nici īn Italia nu exista un gazon ca īn Giulesti, iar acest lucru nu face decīt sa ne bucure. S-a vazut īn meciul cu Germania ca daca avem un gazon bun, ne demonstram valoarea pe care o avem.

    pentru Prosport
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  2. #191
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ii descaltam pe danezi daca jucam pe teren bun....asa pe plaja...ne-au descaltat ei!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #192
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Dorin, iti bati gura pe degeaba. Sunt unii care nu vor sa se bucure si ar fii fost in culmea fericirii daca luam bataie. Nu ai ce sa le faci.
    Stii bine ca nu ma bucur cind Nationala pierde !
    Dar Romania era cap de serie la tragerile la sorti ...
    S-acuma suntem in aIII-a grupa valorica ...

    La ce ne foloseste acest "mare " rezultat ?
    Hai sa mai fim si realisti !
    La nimic nu mai foloseste acum cind Campionatul European "sta" sa inceapa ...
    Cind Germania va fi acolo ... ai nostri se vor bronza in Caraibe , Hawaii , Antalya etc ... iar noi (unii) la tv !

    ...
    poate intelegi si tu ...
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  4. #193
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Ii descaltam pe danezi daca jucam pe teren bun....asa pe plaja...ne-au descaltat ei!
    da , asa e , si dupa aia le pupam picioarele ...


    Iata ce a zis Chivu:

    Cristi, Mircea Sandu, presedintele FRF, a fost luni īn inspectie la Craiova, īn perspectiva meciului cu Finlanda, iar concluziile au fost ca gazonul nu este asa cum īsi dore?te. Tu ce parere ai?
    Cristi Chivu: Din punctul meu de vedere, tot stadionul Rapid va fi cel pe care vom disputa urmatoarele partide din campania de calificare. Nici īn Italia nu exista un gazon ca īn Giulesti, iar acest lucru nu face decīt sa ne bucure. S-a vazut īn meciul cu Germania ca daca avem un gazon bun, ne demonstram valoarea pe care o avem.


    Chivu incepe sa aiba declaratii arogante si extrem de transante :
    Acolo o sa jucam ( gazonul din Giulesti )- el n-ar trebui sa aiba grija asta !
    - stadionul este mic , iar publicul ... a cam comis-o cu Germania !
    Dupa ratarea calificarii la Europene - el , marele capitan , a iesit in fata si a spus ca toti jucatorii ( chiar si jovani becali ) tot cu nea "puiu" vor !!!
    - ce mai e de zis (?) : FELICITARI , SI LA MAI MULTE D'ASTEA !
    Dorinel , Dica , Dumitru si Radoi n-ar mai trebui chemati la lot !
    - chiva asta se crede barbata ? Pai capitanul Nationalei de vreo 15 ani este Dorinel Munteanu - cel mai constant si inimos jucator tricolor !
    - nici el n-a onorat convocarea in Cipru "dindu-se" lovit , ca la ora meciului cu Cipru el sa joace in tricoul Romei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    - sa nu pomenesc despre ce joaca el la Roma ! Despre gafele sale de inceparila ! Ciocu mic !
    Cred ca de la vara pleaca si el pe la turci ... sau rusi !
    Last edited by Mariusmadmax; 22nd May 2004 at 18:02.
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •