Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 76 of 76

Thread: Ce parere aveti despre URR?

  1. #64
    junior birkof's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    140
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Daca incepi sa o dai in capacitati intelectuale, schimbam foaia si nu mai primiti consultanta decat contracost. Experienta politica, intr-adevar, inca am prea putina (numai 12 ani). Ideea cu virusul 3N nu a fost rea de loc. Naivitatea consta in faptul ca la manifestatie au participat mai putini anticorpi portocali decat are virusul N-uri. Nu atragi atentia nimanui in acest fel. Cel mult un trecator plictisit va spune in gand: "Uite-i si p-astia!".
    Nu prea cred ca vom ajunge vreodata sa punem impreuna vreo idee in practica, avand in vedere pozitia inflexibila declarata a URR de a nu colabora cu anumite partide. Oricum idei v-am dat destule in acest thread si oricum eu ma ocup de partea organizatorica. La asta ma pricep.
    Nu vindeti o "marfa"? Inseamna chiar ca va jucati de-a politica. Chiar nu ai auzit de marketing politic? "Marfa" este mesajul electoral, electoratul este "piata", iar voturile sunt "banii". De retinut!

    Din ceea ce a spus mai sus si atitudinea fata de PSD am tras concluzia ca este din PRM. URR a exclus din start orice colaborare cu aceste doua partide.

  2. #65
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Birkof, am intrat si eu pe siteul vostru. Plesu, Patapievici. Am iesit.

  3. #66
    junior birkof's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    140
    Reputatie
    1
    e de rau?

  4. #67
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu vreau sa intri in polemici despre Plesu sau Patavievici.

  5. #68
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Ai nimerit-o!

  6. #69
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ili
    Daca aveti valoare asa cum pretindeti de ce nu o demonstrati?
    Orcum niciodata nu o sa ajungeti sa va comparati cu PSD pentru ca sunteti niste neputinciosi.
    O sa vedeti voi ce se va intampla la alegeri veti fi una cu pamantul.
    domnu' ILIci, normal ca nimeni nu se compara cu PSD-ul, ce-ti veni, oamenii aia n-au fost "fosti", nu stiu sa manance chestii urat mirositoare de adormit bizonul, nu s-au scolit la Moscva, sunt incapabili (inca) sa ia o spaga, nu au o somitate ca Marean Vanghelie - care este, un intelectual de rasa ca Bebe Ivanovici, Mischie, Dan Iosif, Cozmanca etc.
    nu mai face comparatii de genul asta ca jignesti lumea, te trezesti la tribunal ca Bivolaru Gabriel si-l obligi pe Nastase sa adune turma de parlamentari pt. a te sustine.

    ce informatii ai tu referitor la alegeri de zici ca o sa le castigati? va fi ca la referendum? sau doar iti place sa te bagi ca musca in... vorba.

    tin sa specific, draga Ilici, ca nu fac parte din nici-un partid politic si nici nu cred ca voi face vreodata, dar nu-mi place mizeria aia pe care o sustii, tovarase!

    p.s. - nu-mi place Andrei Gheorhe dar mi-a placut explicatia data la PSD, Pretty Small Dick, eu stau prost cu engleza ca am facut rusa la scoala, intreba-ti sefii de partid de ce, ai idee la ce se referea?

  7. #70
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Gigele, vezi ca sambata vin cu adeziunea la stadion. E completata, nu mai trebuie decat sa o semnezi!

  8. #71
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Gigele, vezi ca sambata vin cu adeziunea la stadion. E completata, nu mai trebuie decat sa o semnezi!
    vrei sa ma inscrii in psd? sa inteleg ca te-ai reorientat
    daca e sa ma incriu undeva, numai Gigi Becali ma poate convinge, un hectar in Pipera si de maine sunt membru poate o sa tin si cu Steaua daca e construit ceva acolo, macar o garsoniera cu fo' 8 camere. pe urma poate il pacalesc pe Nastase sa facem un schimb

  9. #72
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Taci din gura, ca te dai de gol! Era vorba de adeziunea pentru asociatie.

  10. #73
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Taci din gura, ca te dai de gol! Era vorba de adeziunea pentru asociatie.
    sambata s-ar putea sa nu apar am concurs.
    gata ca suntem off topic si ne cearta moderatorul

  11. #74
    junior birkof's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    140
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by gigel_bucur
    domnu' ILIci, normal ca nimeni nu se compara cu PSD-ul, ce-ti veni, oamenii aia n-au fost "fosti", nu stiu sa manance chestii urat mirositoare de adormit bizonul, nu s-au scolit la Moscva, sunt incapabili (inca) sa ia o spaga, nu au o somitate ca Marean Vanghelie - care este, un intelectual de rasa ca Bebe Ivanovici, Mischie, Dan Iosif, Cozmanca etc.
    nu mai face comparatii de genul asta ca jignesti lumea, te trezesti la tribunal ca Bivolaru Gabriel si-l obligi pe Nastase sa adune turma de parlamentari pt. a te sustine.

    ce informatii ai tu referitor la alegeri de zici ca o sa le castigati? va fi ca la referendum? sau doar iti place sa te bagi ca musca in... vorba.

    tin sa specific, draga Ilici, ca nu fac parte din nici-un partid politic si nici nu cred ca voi face vreodata, dar nu-mi place mizeria aia pe care o sustii, tovarase!

    p.s. - nu-mi place Andrei Gheorhe dar mi-a placut explicatia data la PSD, Pretty Small Dick, eu stau prost cu engleza ca am facut rusa la scoala, intreba-ti sefii de partid de ce, ai idee la ce se referea?

    Cred ca ne racim gura degeaba cu ili pentru ca nu nu cred ca mai apare. Ma bucur din tot sufletul ca exista oameni care gandesc ca tine si sper si eu ca Pretty Small Dick sa nu mai castige. Nici eu nu am vrut sa ma bag in politica pana nu demult. Nici macar nu urmaream stirile pentru ca erau pline de mizeria numita politica. Dar mi-am dat seama ca politica ar trebui sa o faca altii decat cei care sunt acum.
    Sa auzim numai de bine

  12. #75
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Emotionant...
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  13. #76
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ili
    Daca aveti valoare asa cum pretindeti de ce nu o demonstrati?
    Orcum niciodata nu o sa ajungeti sa va comparati cu PSD pentru ca sunteti niste neputinciosi.
    O sa vedeti voi ce se va intampla la alegeri veti fi una cu pamantul.
    1. cu "ma" scrie in alta parte. nu-ti convine ceva argumenteaza normal.
    2. o sa demonstreze sau nu asta e altceva
    3. pai cine se compara cu psd-ul? nimeni, nici macar uniunea europeana.
    4. din pacate o sa vedem cum te vedem si pe tine.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •