View Poll Results: Pronostic

Voters
33. You may not vote on this poll
  • 1

    21 63.64%
  • X

    9 27.27%
  • 2

    3 9.09%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 69 of 69

Thread: Etapa 18: Rapid - FC National

  1. #64
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ronaldinho
    ieppy, te inseli. Am fost rapidist, sunt rapidist, voi fi rapidist. Faptul ca tzin cu Steaua in acest campionat, e altceva. Nu cred ca Rapidul ar avea vreo sansa, anul acesta. Si decat Dinamo, prefer pe oricine altcineva. Si cum numai Steaua e singura care poate sa se tina dupa Dinamo, nu am avut de ales.
    In ceea ce-i priveste pe Petrescu si Niculae. Dupa parera mea Niculae e cel mai bunatacant din tara, poate la concurenta cu Danciulescu, care e cam batranel. In plus, cred ca se potriveste foarte bine stilului impus de Petrescu, ca dovada, in meciurile jucate pana acum a inscris de fiecare data. Adevarul este ca e un pic cam zapacit, dar deh e copil inca. Cu timpul se va maturiza. Iar Petrescu, eu zic ca are nevoie de timp pentru a cladi o echipa. Gandeste-te ca au pierdut 3 jucatori de baza, dintre cei cu care a inceput campionatul, iar cei veniti de curand au nevoie de timp sa se integreze. Una peste alta, eu zic ca Rapidul arata a echipa, chiar si in aceste conditii. Vei vedea la anul, sau spre sfarsitul campionatului, un altfel de rapid. In ceea ce-l priveste pe Rednic, nu pot sa-i contest rezultatele. Dar, dupa meciul cu Anderlecht, Rapid nu a mai juact nimic, exceptand meciul cu Dinamo. Eu zic sa avem rabdare cu Petrescu, ca vor aparea si rezultatele.
    He he he he! Cum adica "am fost rapidist, sunt rapidist, voi fi rapidist" dar campionatul asta tii cu Steaua????? HALAL SUPORTER !
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  2. #65
    sport legend Pustoai-k's Avatar
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Dristor
    Posts
    595
    Reputatie
    1
    ronaldinho da tu stii ce e aia sa fii suporter adevarat???stii macar ce inseamna cuvantul suporter?????stii cate indura un suporter???Cum adica esti ai fost si vei fi Rapidist si anu acesta tzii cu steaua.....esti rapidist da tzii cu steaua nu??doamne ce suporter mai esti!!!!!mai bine lasa-te ca ne faci ne rusine in ce hal esti tu rapidist....!rusine sa iti fie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #66
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,906
    Reputatie
    0
    Marturisesc ca acum doi ani tineam cu Nationalul in finalul campionatului, dar intre Steaua si Dinamo , mi-ar fi chiar greu sa aleg .
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  4. #67
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    eu tin cu Dinamo,Steaua si Rapid!...sa nu se supere nimeni,hahahahaha!

  5. #68
    Rapidist!!!!! ronaldinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Montreal, Canada
    Posts
    1,626
    Reputatie
    1
    hoooooooo. N-am zis ca tin cu Steaua. De fapt, poate asta am scris, dar nu am vrut sa se inteleaga asta. Am spus ca dintre cele doua echipe care se bat la titlu o prefer pe Steaua. Asta e ideea. Va dati seama ca m-as bucura daca ar intra si Rapid in carti, pentru acest an. Bai, zice omul ceva si se intelege altceva. Nu tin cu Steaua si nici nu voi tine cu Steaua. asta este tot. pustoia-k, mai lasa vrajeala asta ca nu tine. Nu te mai bate atat cu pumnii in piept. sunt curios la cate meciuri de ale Rapidului ai fost.... Fiecare are felul lui de a fi, si nu cred ca e bine sa judeci pe altii dupa criteriile tale.
    HAI RAPIDUL DIN GIULESTI, LUPTA DACA NE IUBESTI!!!

  6. #69
    manager bebe's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bistrita
    Posts
    250
    Reputatie
    1
    rapidul ii cam pe dinafara!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. 18th April 2004, 03:06
    Reason
    Limbaj obscen

  8. 18th April 2004, 03:09
    Reason
    Limbaj obscen

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •