View Poll Results: Care este cel mai bun ziar de sport din tara?

Voters
343. You may not vote on this poll
  • Pro Sport

    220 64.14%
  • Gazeta Sporturilor

    88 25.66%
  • Amandoua mi se par execrabile

    35 10.20%
Page 11 of 24 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 211 to 231 of 491

Thread: Pro Sport sau Gazeta Sporturilor

  1. #211
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,927
    Reputatie
    1
    Gazeta.....desi nu prea o citesc......am citit nr dedicate lui Toni Alexe si mi-a placut.Le-am pastrat.

  2. #212
    senior diavol visiniu's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    peste tot
    Posts
    215
    Reputatie
    1
    Gazeta indiscutabil.Acum cativa ani imi placea foarte mult Prosport dar in ultimul timp nu au mai iesit in evidenta.Infintarea altui ziar de sport ar fi benefica dar eu propun ca saptamanalul Fanatik sa devina cotidian si in felul asta rezolvam problema.
    "SI IN NEFIINTA TOT CU RAPID VOI TINE"(RADU ENESCU-eseist)

  3. #213
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Fanatikul este in aer ... in schimb a aparut Total Sport care este o alternativa acceptabila... mai ales ca e ziarul care scrie minim 2 pagini de STeaua / zi

  4. #214
    OLTEAN spinU's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    360
    Reputatie
    1
    asteptam altceva de la sport total...dar si astia sunt varza.sunt mai slabi decat prosportu.
    [FONT="Comic Sans MS"][B][COLOR="Blue"]UNIVERSITATEA[/COLOR] doar in [COLOR="Blue"]CRAIOVA[/COLOR][/B][/FONT]

  5. #215
    BigLuciano Zebrone's Avatar
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    cu bocancul pe gatul tau
    Posts
    4,562
    Reputatie
    1
    presa de sport in romania e de fapt presa de scandal, ziarele sunt niste tabloide avide de senzatie, sportul e pe locul 2.
    [B]UNITI A DIFESA DELLA MAGLIA[/B]

  6. #216
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Atat Gazeta cat si Prosportul sunt foarte slabe...

    Cand au de gand cei de la gazeta sa schimbe culoarea paginilor, rozul ala e de-a dreptul gretos... Prosportul are un aspect cat de cat acceptabil... Amandoua sunt prea mult axate pe scandal, dar pentru asta vina o are societatea romaneasca, ei ofera doar ceea ce este citit... Ce putem astepta de la un ziar de sport cand 50% de romani asculta manele si 80% citesc doar subtitrarea filmelor... Ziarele de sport romanesti sunt la acelasi nivel cu civilizatia noastra...

    Intr-adevar sunt si cativa editorialisti care chiar stiu ce scriu de ex: Traian Radu Ungureanu, Ion Cupen, Teodor Mateescu, Tudor Octavian, chiar si Geambasu...
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  7. #217
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ma io cand va zic ca prosportul se duce in jos si nu are sanse de revenire voi nu ma credeti. Iata confirmarea:
    "Indiferent cum ai privi, graficele arată un singur cīştigător: publicul nostru
    Pe toate segmentele şi categoriile Gazeta este lider. Exigenţa cititorilor de sport face diferenţa pe piaţa ziarelor de profil. Audienţa Gazetei Sporturilor, peste 532 de mii de cititori pe zi, este cu 43 de mii de cititori peste cea a ProSport, principalul competitor. Cea mai bună echipă a dus ziarul pe primul loc nu numai īn privinţa audienţei, ci şi a tirajului vīndut şi a accesărilor on-line." din gsp de azi.

  8. #218
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Shi nici nu se lauda !
    ex-alpopa

  9. #219
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Lol, Alpopa, vezi cum se manipuleaza "talpa" poporului? Nu degeaba isi fac aia reclama in propriul ziar, majoritatea o si "inghite". Oricum, nu imi aduc amintea ca echipa luik Ioanitoaia sa isi fi facut vreodata atita auto-reclama? Motivul? Cutitul la os. Se intimpla lucuri pe care nu credeau ca le vor trai vreodata... Si le e greu, pentru ca au complexul locului 1.

  10. #220
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Si prosportul face reclama ....doar ca spun ca sunt pe primul loc la publicul tanar.... Cel mai mult m-a deranjat cand au redus pretul ziarului pana la 4500 .... Adica pana in momentul ala mi-au luat 8000 aiurea....

  11. #221
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    se lauda si unii si altii...lipsa de profesionalism...dar ce sa le faci...sunt si ei romani...in ritmul asta se duc ambele in jos...poate face OLS si ziar tiparit ca la astea electronice se lauda cas cei mai tari
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  12. #222
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    cine mah sa se laude?

  13. #223
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    eu citesc tot ce este ziar de sport si sunt destul de slabe toate,gsp are un ascendent,din punctul meu de vedere datorita editorialelor de buna calitate si analizelor lui Andrei Vochin,in rest nimic deosebit.chestiile astea de rating ma lasa rece la cita costa un ziar de sport atita face,binenteles in Romania.prea mult interes pentru viata privata a sportivilor,Mutu este erou national fara sa joace.

  14. #224
    Eternal Marquise MGP's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    galati
    Posts
    2,594
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    cine mah sa se laude?
    asa spune legenda
    I shall not fear.Fear is the mind-killer.Fear is the little death that brings total obliteration.I will face my fear.I will allow it to pass over and through me.And when the fear has passed I will turn the inner eye to see its path.There will be nothing.Only I will remain.

  15. #225
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Si OLS se lauda de nu se mai poate....
    In orice articol gaseste cate un pic de lauda...
    Suntem cei mai buni, primii care, exclusivitate, etc.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  16. #226
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Una e lauda si alta e realitatea...

  17. #227
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    mah, eu sunt cel mai bun. am publicat primul stirea cu neaga in anglia.

  18. #228
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    "Steaua zi merci"
    "A inceput scandalul"
    "Patronul Stelei a anunţat că intenţioneze să doteze echipa cu una bucată avion, deşi clubul n-are nici măcar autocar, umblīnd cu microbuze īnchiriate" Nu zau, cu microbuze ?!

    Asta e GsP de astazi, un hartie care de mai bine de o luna are o atitudine vadit tendentzioasa fatza de clubul Steaua. De ce ?! Pentru ca *******ii de-acolo pun semnul egal intre Gigi shi Steaua !
    ex-alpopa

  19. #229
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Pentru ca daca Becali da banu' il da pentru asta. Stai calm ca nu sint idioti.

  20. #230
    The Colonel marinike's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    655
    Reputatie
    1
    nu stiu pe ce thread sa postez asta asa ca o pun aici:
    http://www.totalsport.ro/cuprins/new...p?storyid=9883
    intelege cineva ceva din prostia asta?????????????????

  21. #231
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    "Cu o jumatate de ora inaintea inceperii partidei stadionul "Dan Paltinisanu" este plin, 40.000 de oameni!"
    Asta spune tot despre tendintza ziarishtilor noshtrii de a se arunca cu capul inainte !
    ex-alpopa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •